Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-09 13:37:02

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) MadMancs


MadMancs
veterán

Sok hét késéssel.
Január 29-től lehet regisztrálni membersben galaxy buds + smart tag ajándékra (a készlet elejéig). Szóval az se 100 hogy mindenkinek jut. És február végétől március végéig szállítják ki.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#252) doooo válasza doooo (#250) üzenetére


doooo
veterán

Hozzátenném, hogy 7 éve hűséges, mindennapos olvasótok vagyok (6 éve rendszeres fórumozó is, az egész lapcsaládot beleértve), sosem láttam itt ilyen tesztet, és még kevesebb alkalommal tettem szóvá így nemtetszésemet. Nem cseszegetésből mondom, hanem azért mert ez így nincs rendben, ez itt nem megszokott, és legfőképp nincs értelme (a felesleges imidzs-romboláson kívül).

(#253) MadMancs


MadMancs
veterán

Újabb hiba, ami valószínűleg javítva lesz.
Alapból 2 fizikai sím üzemel (voda- digi) viszont munkahelyemen mivel ezeknek nincs nagyon térereje, váltok fizikai- eSIM kombóra (voda -Telekom). Na eSIM ilyenkor érdekesen viselkedik, van egy áthúzott kör és nincs hálózati kapcsolat felirat egy jó 2 percig. Utána jó öt percig fix 3G hálózat, utána vált 4G re.
S20+ 5G ilyet nem csinált. :F
Na majd kikalapálják. Remélem :DDD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#254) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Jovanna! Emberek vagyunk....nincs jó napja a cikkírónak.
Mindenkivel előfordul. :DDD (hisztismirtill)

A teló tetszene, de drága...meg hát iPhone user vagyok...ami olcsóbb :DDD

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#255) mjani1172 válasza joey04 (#229) üzenetére


mjani1172
addikt

Azért, mert itt sokan önigazolást keresnek, azonban ha valaki nem ért egyet velük, vagy nem ájul el az általuk drága pénzen vett készüléktől, mintegy megindokolva a választás helyességét, akkor az jelentős sérelmet okoz.

(#256) #91045632


#91045632
törölt tag

Köszi szépen a tesztet, szerintem nagyon jó lett, egyetértek vele.

(#257) <Lacy85> válasza doooo (#250) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Komolyan mondom, páran egyenesen személyes sértésnek veszitek, hogy leszólták a kedvenc márkát. :D
Engedd el, vedd meg, aztán bódogság’ van.

(#258) <Lacy85> válasza joey04 (#241) üzenetére


<Lacy85>
addikt

114 óra endurance 1440p-n, adaptív képfrissítés mellett. Úgy néz ki, hogy akkor tényleg durván megugrott az üzemidő tavalyhoz képest. Végre.

(#259) mjani1172 válasza doooo (#252) üzenetére


mjani1172
addikt

Azért nem láttál még ilyet, mert eddig nem így volt. Most annak is örülni kell amit oda sem adnak.
Ez a teszt lényege, szerintem korrekt lett.
Az hogy több dologban visszalépett az elődhöz képest, (ez egy csúcs széria!) azon szerintem sincs mit ünnepelni.
Kicsit gondolj bele, mi lenne ha a csúcs autók vagy a versenysportolók egyre kevesebbet nyújtanának, az mennyire lenne szánalmas?
Egyébként nem kell ilyen komolyan venni, ha tetszik vedd meg, és használd örömmel.

(#260) telefonmágus


telefonmágus
senior tag

öccázéé marad inkább a fold2es

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#261) Sirandrish válasza telefonmágus (#260) üzenetére


Sirandrish
legenda

De ameg 700 :D
Amúgy kajak elgondolkodtam...ha ma nem érkezne meg a S21U, lehet le is mondanám :B :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#262) leslien válasza Sirandrish (#261) üzenetére


leslien
nagyúr

kaptál már vmi infót a szállításról?

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#263) telefonmágus válasza Sirandrish (#261) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Lehet rossz helyen nézed

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#264) Sirandrish válasza leslien (#262) üzenetére


Sirandrish
legenda

Semmit :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#265) Sirandrish válasza telefonmágus (#263) üzenetére


Sirandrish
legenda

Telenornál pillantottam rá (és amúgy "csak" 624), de amúgy csak vicceltem...nem kéne fold :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#266) leslien válasza Sirandrish (#264) üzenetére


leslien
nagyúr

akkor nemsokára kapsz sms t remélhetőleg...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#267) Sirandrish válasza leslien (#266) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát őszintén bízom benne, ha már kitartottam a Telenor mellett..
Főleg hogy a kedvezményekkel együtt a SES-ben olcsóbban ki is jött volna..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#268) Teal'C válasza Tiger. (#233) üzenetére


Teal'C
addikt

Qloud media 4.0.7 pro és MXPlayer Pro

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#269) Atlantis válasza doooo (#250) üzenetére


Atlantis
veterán

Azért azt hadd jegyezzem meg a Mobilaréna védelmében, hogy mikor az Apple elkezdte ezt a trendet, akkor a Samsung pénzt-paripát-fegyvert nem kímélve szidta őket, ahol lehet, utána meg nem győzték takarítani a nyomokat....erre tessék, most ők is követték az almás bandát...a sajtó helyében én is némi szarkazmussal említeném meg a töltő-ügyet, ahol csak lehet, ha már a koreaiak voltak akkora lámák, hogy tátott szájjal berohantak abba a bizonyos erdőbe.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#270) Terraxx000 válasza Sirandrish (#267) üzenetére


Terraxx000
csendes tag

Én tegnap voltam töltőért Árkádban. Elgondolkodtam, hogy megveszem ott és beszámolják az s10+t.
Itt sincs még sms a telenortól :(

(#271) S e t h válasza Atlantis (#269) üzenetére


S e t h
nagyúr

Jól van, de az már régen volt és amúgy is, fél misis telefonról csak szépet szabad írni, különben nem látjuk igazoltnak a döntésünk helyességét.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#272) Sirandrish válasza Terraxx000 (#270) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pont ezt mondom. Kb annyit adnak érte amennyiért el tudom adni HWaprón, csak ugye +40K az ha ott veszem az S21U-t.
Nah mindegy...hosszú még a nap...remélem ha már mindenkinél később szállítják, legalább az ígértekhez tartják magukat..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#273) <Lacy85> válasza S e t h (#271) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Szerintem egyik jelenlegi flagship esetén sem lehet igazolni, hogy jó döntés volt, mert baromira nem érnek meg 4-500 ezret. Ezt max. elfogadni lehet, hogy ennyi, meg eldönteni, hogy így is kell-e...

(#274) TODI1111


TODI1111
addikt

Mikor én a telenortól rendeltem (például az S20 ultrát) nem emlékszem, hogy sms-t kaptam volna. Előző nap reggel kaptam email, hogy előkészítés alatt, azután este, hogy átadták a szállító partnernek, majd az aktuális nap reggelén már a posta email üzenete jött, hogy a csomag a futárnál van.

(#275) TODI1111 válasza <Lacy85> (#273) üzenetére


TODI1111
addikt

Egyetértek. (én úgy döntöttem, hogy így is kell :) )

(#276) Sirandrish válasza TODI1111 (#274) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah de én pl még egy emailt sem kaptam, holott elvileg a mai nap folymán kézhez kéne kapnom a cuccost..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#277) Terraxx000 válasza TODI1111 (#274) üzenetére


Terraxx000
csendes tag

Szerintem te online rendelted.
Mi Sirandrish-al visszahívást kértünk és úgy rendeltük.

(#278) Sirandrish válasza Terraxx000 (#277) üzenetére


Sirandrish
legenda

:K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#279) BusinessGuy válasza Bog (#246) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Ez van, fent van rengeteg rendes teszt az akksiról videóban mérve, hihetőbb mint az hogy Xy ember leír valamit. Nem konteó ahogy írtam lehet valami lezabálta az akksiját, de tény hogy az exy s21 ultra akksiideje top kategóriás a prémium készülékek között. Széllel szembe pisáltok mert a leírt állításotokkal szemben ott van n+1 látható követhető teszt. Tehát adott 100 teszt amiből 2-3 szerint az akksi 4-5 óra, és nen kiemelkedő míg a többi ennek az ellenjezőjét állítja. Vajon melyik adat a hiteles és kinél volt valami probléma? :)

(#280) TODI1111 válasza Terraxx000 (#277) üzenetére


TODI1111
addikt

Az S20 ultrát visszahívással rendeltem.

(#281) <Lacy85> válasza BusinessGuy (#279) üzenetére


<Lacy85>
addikt

De ez most a lélek megnyugtatásán kívül számít valamit?
A videós teszteket meg hagyjuk már. Megnéztem az első négyet, amit kidobott a youtube. Az egyikben az S21U nyert, a másikban a 12 Pro Max, a harmadikban az S20U, a negyedikben meg a 11 Pro Max. Melyik a valós?

[ Szerkesztve ]

(#282) BusinessGuy válasza <Lacy85> (#281) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Tegnap is a videós teszteket hagyjuk már dumával jöttél rá lett cáfolva. Ma is azzal jösz. Érdekes rendes mért battery tesztben nem áll amit mondasz. Egyébként nem hozzád beszéltem és nem a lelkem megnyugtatása. Egyszerű tényt írtam le bármilyen fájó is ez neked. Ez van a tesztek színe javában. Ami itt vagy a Tech2 tesztben van szimplán félreinformálás ami nyilván nem direkt, valami lezabálta az akksit. Xda-n is van topik ahol néhány user így járt egyelőre X hogy mitől.

[ Szerkesztve ]

(#283) S e t h válasza BusinessGuy (#279) üzenetére


S e t h
nagyúr

Annak hiszel aminek szeretnél, vásárold meg, élvezd.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#284) BusinessGuy válasza S e t h (#283) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Leginkább a saját szememnek, amit a videós tesztek jobban "kielégítenek" mint az hogy random ember mond valamit. Lesz 14 napom lepróbálni, ha nem hozza amit kell megy vissza.

Csak azt kéne megérteni hogy jogosak az emberek kritikái ezzel a teszttel. Összecsapott munka megtévesztő infókkal. Ez van.

[ Szerkesztve ]

(#285) szenesember válasza <Lacy85> (#281) üzenetére


szenesember
aktív tag

Én csak annak a tesztnek hiszek, amelyet én hamisítok! ;]
Viccet félretéve, én a Gsmarena tesztjét szoktam alapul venni, eddig nagyjából pontos képet festett a készülékek üzemidejéről.

Szerk. BusinessGuy - #(282)
Ilyen lehetséges szvsz. Nálam volt pl olyan, h beakadt a Youtube a hátterben, és egy éjszaka alatt a fele akkut leszívta, teljesen észrevétlenül. Csak force stop, és újraindítás hozta rendbe. Volt, h a Messenger lite csinált hasonlót, azt meg újra is kellett telepíteni emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#286) karldergroße válasza BusinessGuy (#282) üzenetére


karldergroße
senior tag

Persze, persze, tudjuk, Tech2Laci is szemét, a Mobilaréna is szemét. Pedig még olyan nagyon rosszakat sem mondtak. A "tetszett" miért nem elég? Azért korántsem korszakalkotó ez a telefon.

Legfeljebb megemlítették a kínos dolgokat.

Nekem is Samsung-om van, nem vagyok a márka ellen, de nem vagyok FAN, csak egy felhasználó, aki nem csinál Fradi-Újpest-kérdést a telefonból.

(#287) ForRedGlory válasza <Lacy85> (#281) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"De ez most a lélek megnyugtatásán kívül számít valamit?"

Látod, ezt jól látod, csak apró bökkenő, hogy itt egy "tesztről" van szó, ahol objektíven, tényeket kellene írni és nem beböfögni, hogy 5-6 óra, mert az semmire nem elég. Ráadásul félre vezeti a felhasználót, mert azt látja, hogy az akkumulátor nem is olyan jó, holott kifejezetten erős lett idén... az egyik legjobb, ha nem a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#288) BusinessGuy válasza karldergroße (#286) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Ja,ezért szólsz be kb mindenkinek gyermeteg módon mindkét ultra topikban. :CSenki sem mondta hogy szemét szimolán gond lehetett nála.
Továbbra is: 2 teszt többszáz ellen. Ennyi. Persze a magadfajták azt részesítik előnyben ami az ő szájízüknek fekszik még ha a mérleg a túloldalra is billen brutálisan. :C

[ Szerkesztve ]

(#289) karldergroße válasza BusinessGuy (#288) üzenetére


karldergroße
senior tag

Magamfajták? Kik? Samsungom van, mielőtt Huawei-fannak nevezel. De aki csak szekértáborokban tud gondolkodni, annak hiába magyarázom.

Mindenkinek beszólok? Max. azoknak, akik nem tudják fontosságának megfelelően kezelni a kérdést. Azaz neked. Totál gáz vagy.

[ Szerkesztve ]

(#290) doooo válasza Atlantis (#269) üzenetére


doooo
veterán

Xiaomi is ugyanúgy belerohant. Ez nem kifogás.

(#291) janeszgol válasza karldergroße (#286) üzenetére


janeszgol
félisten

A plecsni rendben van, csak ahogy adták az nem biztos, hogy teljesen korrekt. A kijelző most a piacon A legjobb. A kamera az egyik legjobb. Ismerjük tavalyról a sarkallatos pontokat (teljesítmény lefojtás, üzemidő), amikkel idén nem hiszem, hogy nagy gond lenne.
A töltős mizéria miatt megérdemelték, hogy kicsit baszogatva lettek. Ha csak csöndben kiveszik a dobozból, akkor kapott volna egy sort a cikkben és ennyi.

Nem ismerjük még az őszi felhozatalt, de aki Note párti, és ha nem lesz több Note, annak az S21U ajánlott vétel.

[ Szerkesztve ]

(#292) doooo válasza <Lacy85> (#257) üzenetére


doooo
veterán

Elég szomorú, ha ez jött le ebből az egészből (Persze ha személyes sértésnek venném az ilyesmit, akkor állandóan pattoghatnék, nem? De mégsem szoktam... milyen érdekes. Lehet mert nincs okom máskor...? Lehet, hogy ezt le is írtam fentebb, és most csak ismétlem magam? Lehet, lehet. :U ). De gondolom várni kell egy hasonlóan vállalhatatlan, "mobilarenátlan" iPhone tesztre, és akkor majd hirtelen számítani fog neked is (nem, nem, persze, hogy nem).

(#293) BusinessGuy válasza karldergroße (#289) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Jólvan, majd kikopsz innen. :)

(#294) Bog válasza BusinessGuy (#293) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem, te kopsz ki, és azt én intézem. Hisztizni lehet menni máshova.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#295) Tin


Tin
veterán

A teszthez csak ennyit, mindkettot Bone123 irta.

S20 Ultra teszt: TETSZETT

A csata 2020 legjobb okostelefonjáért mindenesetre megkezdődött, és az Ultra repülőrajtot vett lényegében minden szempontból. Kíváncsian várjuk, mit nyújt a kamerában roppant ígéretes Mi 10 Pro (a jelentős áremelésen túl), a P40 Pro (Google csomag nélkül), a Realme X50 Pro, az Xperia 1 II, az LG V60 ThinQ, a Zenfone 7, a OnePlus 8 Pro és a többek – aki mindenesetre most is tud pénzt nyomtatni, aligha jár rosszul, ha lecsap a Samsung non plus ultrájára.

Tenyek:
- kiforratlan kamerarenszer, fokusz hibak
- nagyon merul
- dragabb

S21 Ultra teszt: TETSZETT

A Samsung közöttük is kellően sokrétű palettát kínál, hogy idén is fogjon rengeteg vásárlót, és biztos vagyok benne, hogy az S21 Ultrából is kerül a júzer zsebébe, ha belefér. Így aztán, kicsit vonakodva odapakoltam egy halovány plecsnit, ám olyan gondolatok közepette, mintha a széria légies dobozával a Samsung rajtunk próbálná leverni 2020-as bevételkieséseit, és a Huawei vergődésével úgy gondolja: bármit megtehet – és ez, egyszeri mobilhasználóként szerintem nem oké.

Tenyek:
- jobb kijelzo (frissites magas felbontason, fenyero, adaptiv)
- jobb kamerarendszer
- jobb akkuido
- S Pen tamogatas
- nincs SD (valos problema)
- nincs tolto es headset (kulon kell megvenni)
- olcsobb (nem a forint arat kell nezni, arrol nem a Samsung tehet)

Ezert gondoljak sokan, hogy nem konzekvens a teszt.

[ Szerkesztve ]

(#296) doooo válasza mjani1172 (#259) üzenetére


doooo
veterán

"Az hogy több dologban visszalépett az elődhöz képest, (ez egy csúcs széria!)"

Pont ahogy minden másik gyártó is járt így előbb vagy utóbb az elmúlt évek alatt. Nincs SD bővítés, ez az egyetlen igazi visszalépés a készülékben. Az, hogy mit adnak mellé a dobozban, egyáltalán nem tartozik a készülékhez, vagy a szériához, vagy az elődökhöz. Ha ott lenne egy töltőfej, akkor is ugyanúgy csak SD olvasó hiányozna.

Egy SD olvasó, ami bár hiányzik sokaknak (nekem is), sajnos máshol is kihagyásra kerül, és került is, régebben is. 16GB-nál nagyobb érvágás volt régen, mint most 256-nál, ami alig drágább a 128-as alapverziónál (normális helyeken, forintban biztos ez is több), épp azért, mert kivették a bővíthetőséget.

Jack? Már rég nincs egyik csúcsmobilon sem, és ők voltak az utolsók, akik lehagyták, mostanra már említésre sem méltó ez a tesztekben. Persze ez az elődben sem volt, szóval mindegy is most, csak ha már az elhagyásról beszélünk.

Ja bocs, ott a 25W-os töltés... ez érdekes. 1 óra alatt feltölthető vele egyébként, de valóban érdekes miért csökkentették, talán rájöttek, hogy a 45 nem sokkal gyorsabb, és esetleg ront is jobban az akkun.

Ezeken kívül viszont csak előrelépés van, mert van, tagadhatatlan.

(#297) BusinessGuy válasza Bog (#294) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Mire fel? Nem sértettem szabályt, nem is hisztiztem. Ellenben ő a sokadik embernek szól be személyeskedve itt és a másik topikban ez persze nem zavar téged. Most jön az a szint hogy aki kritikát fogalmaz meg a teszteddel kapcsolatban azt kitiltod??
Nem kell ne aggódj a topikot amúgy is hanyagolni fogom amíg nem töltik fel userek, az első hetekben mindig ez megy. De ez a fenyegetőzés, na ez gáz.

[ Szerkesztve ]

(#298) djnice


djnice
veterán

Most tényleg nem lehet váltani a kamerák között 4K 60 fps felvétel közben vagy a tesztben szerepel ez az info rosszul? IPhone 12 Pro-nál lehet váltogatni úgy tudom és ez nekem fontos lenne.

(#299) Tin válasza djnice (#298) üzenetére


Tin
veterán

Nem lehet, csak 30fps-en. Vagy megallitod, mert minden kamera tudja kulon.

(#300) GreenGoblin válasza djnice (#298) üzenetére


GreenGoblin
tag

Amit én néztem tesztet abban a csávó simán váltott köztük.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.