Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-09 13:37:02

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Noukoum válasza karldergroße (#93) üzenetére


Noukoum
veterán

Dőlt betűvel írtam de mint látom felesleges volt.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#102) BusinessGuy válasza Dare2Live (#82) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Mondjuk az s21 ultra pont nem zabál pont nem lagol és nem is annyival lassabb mint az előző generáció közötti exy/snap difi.
Trhrotlin szarul optimalizált játékokban van, a melegedés elenyészőbb mint a snap verzióban, az akksiidő meg pont jobb mint a snapnál. S865-öt meg throttlinggal is leveri...Árban meg fele nem harmada.

[ Szerkesztve ]

(#103) ForRedGlory válasza karldergroße (#97) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem semmi, hogy még mindig nem érted. Ha te azt hiszed, hogy a legkevésbé is érdekel a plecsni, akkor el kell, hogy keserítselek.

Szeretem, amikor valaki így tud olvasni a sorok között és ragaszkodik a hülyeségéhez a helyett, hogy értelmezné.

Mindegy, részemről lezártam. Falra hányt borsó.

[ Szerkesztve ]

(#104) janeszgol


janeszgol
félisten

Itt egy játéktesztes is. Tekerjetek a 14. percre, ott a Fortnite fut. A többi tök mindegy. [link]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#105) karldergroße válasza Noukoum (#101) üzenetére


karldergroße
senior tag

A dőlt betűvel történő írás azt jelenti, hogy viccelsz? Akkor bocs.

(#106) BusinessGuy válasza GreenGoblin (#92) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Itt meg eléggé semennyire...
Frissebb fw nem preview ugye..
[link]

(#107) akooos válasza karldergroße (#87) üzenetére


akooos
veterán

Ez a második topik ahol belekötsz ebbe. Ha szerinted nem agresszív a túlzott huaweiekhez hasonlítás, akkor javaslom, olvass különböző irodalmi műveket, hogy átjöjjön, mit érez a szerző :)

"Mert valaki le meri írni, miért csalódás a telefon, amit rohantál megvenni."
Ezt nem nekem írtad, de továbbra sem erről van szó. Mert Bone csak azt írta le, hogy NEKI miért nem jó ez a telefon. Semmi objektivitás nincs benne.

Ha meg nem érdekel a telefon, akkor miért idegeled magad azzal, hogy arról olvasgatsz, más mit gondol róla :) Főleg, ha "kisebb gondod is nagyobb..." :)

(#108) Noukoum válasza karldergroße (#105) üzenetére


Noukoum
veterán

Mondjuk ebben az esetben azt hogy szinte senki nem használ azóta sd kártyát tudatosan. Már ha így kell magyarázni hogy megértsd a dolgokat.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#109) MadMancs


MadMancs
veterán

Én múlt hét péntek óta használom. Vannak gyermekbetegségek, szoftveres bugok, de az majd biztos orvosolva lesz. Szerintem brutális teló lett. Nem bántam meg.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#110) <Lacy85> válasza El Diabl0 (#74) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Tényleg nagyon jól néz ki a fekete. :K
Már csak a színe miatt is az Ultrát venném, pedig amúgy az S21+ is bőven elég lenne mindenre. :D

(#111) metaa


metaa
tag

ezért kár volt úgy sietni a januári kiadással, úgy néz ki érdemesebb lesz megvárni a xiaomi ajánlatát idénre

(#112) hito


hito
nagyúr

Külön köszönet a két dng képért és ezért a fél mondatért:

DNG RAW képet sajnos csak a fő- és ultraszéles kamerával menthetünk

:R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#113) #40047616 válasza Noukoum (#6) üzenetére


#40047616
törölt tag

Ennek így tényleg semmi értelme ha egy minimális következetesség sincs a tesztekben.

(#114) HThomas


HThomas
senior tag

Így jobban elnézve nem rosszak a fotók. A két zoom kamera lehetne jobb, látszik, hogy ezen a területen még van hova fejlődni. Főleg az esti zoomkamerás képek gyengék...

mindkét zoomegység 10 megapixeles szenzort kapott, a rendszer mégis 12 megapixelre felskálázva rögzít

Ez miért van így? Első olvasásra nincs túl sok értelme...

(#115) #40047616 válasza roli543 (#41) üzenetére


#40047616
törölt tag

Snapdragon is melegszik rendesen. Youtube-on pl egy benchmark teszt alatt a telefon konkrétan kiírta hogy túlmelegedett. A mellette lévő kirin és exynos mobil meg simán végigment.

[ Szerkesztve ]

(#116) soko70


soko70
aktív tag

Sokkalta jobb tesztek is születtek már, kár érte. A készülék szuper, de kicsit több plusz kellett volna. De ahogy olvasom elég megosztó, valóban kellett volna még plusz innováció hozzá. Nekem még mindig a Note20 Ultra kicsit szögletesebb formája és toll kezelése tetszik.

(#117) kengyel válasza <Lacy85> (#110) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ugyan így voltam én is, végül csak az Ultra nyer. A nagyságától tartottam, végül hamar megszoktam.

kengyel

(#118) dkovizoli válasza karldergroße (#93) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ennél is az számít ki, hogyan és mire akarja használni. El tudom képzelni, hogy kevés a 128. De aki dual simmel használja az eleve nem tudja bővíteni. Bár az esimmel talán lehetne. Én az s8+-nál még használtam sd-t. Ott ugye csak 64 volt, az sokszor kevés lett volna. A 10+-om az 512-es, bár néha alig volt helyem, az már elég volt, de azt már két simmel használom. Ha a szolgáltatói kínálatban lett volna 512-es az ultrából, akkor azt rendeltem volna. Majd valahogy megpróbálok elférni rajta, de ezt is két simmel fogom használni és nem esimmel, szóval a bővítés kilőve amúgy is.

(#119) Tiger. válasza GreenGoblin (#92) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Jó szar ez a mali gpu, sztem még az i5s gpu-ja is erősebb.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#120) Tin válasza GreenGoblin (#49) üzenetére


Tin
veterán

En nem ertelek. Igen, magas a nyitoara, de ez nem olyan, mint az iPhone, amire minimalis akcio van neha, es vegig magasan tartjak az arat. Igenis szamit a beszamitas is, mert egy 3 eves teloert is adnak normalis penzt, ami csokkenti az arat. Raadasul a keszulek ara is esik, es pont a Samsung szokott rendes, 10% feletti idoszakos akciokat is tartani.

En a Note20 Ultrat 730€-ert vettem 2.5 honappal a megjelenes utan, teljes aron, igaz, nem Magyarorszagon. Beszamitas nelkul! Na most ha te azt mondod, hogy az draga, akkor nem tudom, mit mondjak erre. Ja es meg -30% tartozekkupont is adtak hozza, bocs.

Aki teljes aron veszi most, az is kap beszamitast, kupont, es raadasul kap hozza egy 200€-s TWS-t, amit eladhat, ha nem kell neki, ezzel is csokkentve az arat. Amugy meg a flagship ennyibe kerul. A Huawei is csak azert olcsobb, mert nincs GMS, gondolod, hogy kulonben nem kerulne ugyanennyibe?

(#121) viera válasza syIex (#34) üzenetére


viera
őstag

Nekem is tetszik az S21U,szerintem jó lett. :K
Még átgondolom az előrendelést így,hogy én is majdnem mindent lecseréltem Apple-re. :D De ettől függetlenül lehet,hogy kipróbálom. :))

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#122) Tin válasza Dare2Live (#82) üzenetére


Tin
veterán

Igazad van, tenyleg valahol igazsagtalan, de mivel igy is veszik, a Samsungot nem izgatja nagyon. Maximum kicsit jobban learazza a telefonjait, es kesz.

Mellesleg az autoknal pont ugyanez van. Tok mas a felszereltseg, motorvalasztek, akar az alap biztonsagi csomagok is a kulonbozo orszagokban, sot van, ahol azonos modell teljesen mas formatervvel jon ki, a tipusnev megis ugyanaz. Ezt kapod, kell vagy nem alapon. Erdekes modon az autoknal senki sem sir emiatt.

(#123) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Azért ennyi pénzért illett volna minimum 256-os, de inkább 512gb-os tárolót belepakolni. Lassan az utolsó dzsunka telóban is legalább 128 lesz. A füles, de legfőképp a töltő elhagyása nálam továbbra is a fillérb@szás kategóriája. A megspórolt pénzt meg költsék gyógyszerre.

[ Szerkesztve ]

(#124) Tin válasza GreenGoblin (#92) üzenetére


Tin
veterán

Ez csak egy teszt, valami specko teszt szoftverrel. Varjuk mar meg a valos teszteket, es abbol itelkezzunk. Meg a Mi 11 hasonlitasa az S21U-hoz sem mervado, mert nyilvan mas a hutes, es a szoftver is a ketton.
Majd ha osszeeresztenek ket S21U-t, mindkettot egy mar stabil szoftverrel, egy helyen (nem ugy mint a videoban, ami nyilvan nem is egy helyen keszult), akkor lehet iteletet mondani. Addig csak a feltetelezes megy.

(#125) Silenzio


Silenzio
addikt

"A videofelvételi plafon hátul 8K felbontás, 24 fpssel és valóban tűéles képpel, viszont a klip a jelzett képkockasebesség miatt darabos, a tömörítés magas, a látószög pedig túl szűk, hogy a dolog több legyen kuriózumnál – a 4K / 60 fps opció használhatóbb."

Nem a 24 fps miatt darabos, azzal készül szinte minden mozifilm nagyjából 100 éve. Az automata mód miatt, amely kedvére csökkenti a záridőt. Ha úgy állítja be, hogy a szakadó esőt is cseppenként látod, a mozgás is darabosnak fog hatni, akármennyire igyekszel. 24 fps-nél 1/48-1/50 az ideális záridő, 30 fps-nél /60. Ezzel szemben lehet vagy 1/2000 még felhős, téli napon is. Persze, hogy darabos lesz. Szóval, ezért. És/vagy mert szar a szoftver.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#126) maximilian4


maximilian4
addikt

Jó telefon ez. A külső szubjektív, de nekem nagyon tetszik. Az indusztriális kamerasziget is jól néz ki. Valószínűleg a kijelző is a piacon most a legjobb. Néhányaktól meglepett, hogy már 100w-okkal dobálóznak töltés terén. Én most ruháztam be az iphone xr-hez egy 25 w-os töltőfejre meg egy type-c-lightning kábelre hozzá (samsung töltőfej + gyári apple kábel), nekem ez is brutál gyorsnak tűnik az 5 w után. Ezek a 100 wattok nem basszák szét az akksit?

Maxi

(#127) Felesbandi válasza Tin (#120) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Tuti en vagyok csak csoro itt a forumon, de a 730 euros telora nem vagyok kepes azt mondani, hogy nem draga. :DDD Persze, ertem en, hogy most a csucskategoria 1000 dollar folott van, de ennek a helyzetnek a letjogosultsagat se latom. Nyilvan a piac meg mashogy latja mint en. De ha ugy ertetted, hogy az 1000+ dollarba kerulo csucstelok kozott nem draga a 730 euro, nem szoltam.

A tartozekkuponhoz csak annyit mondanek, hogy annak csak es kizarolag akkor van erteke, ha amugy is Samsung tartozekot akarnal venni. Ha egyebkent nem vennel toluk tartozekot a kupon nelkul, akkor inkabb az is csak egy modja, hogy megtobb penzt probaljanak lefejni.

A TWS fules amugy jo ajandek, en a Buds+-omat nagyon szeretem, de ez meg csak annak jar, aki idoben megveszi a telefont ha jol tudom.

(#128) Noukoum válasza maximilian4 (#126) üzenetére


Noukoum
veterán

Ezek a 100 wattok nem basszák szét az akksit?

Nem.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#129) GreenGoblin válasza Tin (#120) üzenetére


GreenGoblin
tag

Na itt aztán egészen az iPhone-tól kezdve a tavalyi Nótig mindent felhoztál példának csak itt épp az S21 Ultráról van szó mármint én arról beszéltem.
:)
Egyedül az egy-max. két éves Samukért (csúcskategóriásokért természetesen) kapsz valami értelmes árat beszámításkor amiket meg eladni nem érdemes mert az egy-két év váltás nem hoz annyi újdonságot hogy kéne váltani, bár ezért mindjárt megkapom a magamét. Az ajándék tök jó dolog ha kihasználod vagy ha el tudod adni. Ha nem akkor csak egy drága porfogó lesz. Inkább adnák annyival olcsóbban mint amennyit ezek érnek.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#130) SkyLine3000 válasza Felesbandi (#127) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nem kell ahhoz épp csórónak lenni. Nem mondom, hogy csóró vagyok, mert nem vagyok, de soha a büdös életben, semmilyen körülmények között nem lennék hajlandó több100ezret kiadni egy nyomorult telefonért.
Max 60-70, amit ilyen célra hajlandó vagyok kiadni. Most is milyen telóm van? Egy 25e-ért vett (igaz hibátlan állapotú) használt LG G4. :D Amire kell, tökéletesen megfelel. Nem is tervezek mostanában cserélni. A családban nekem van a legsuttyóbb telóm. Még a lányomnak és a feleségemnek is újabb (nem feltétlen jobb), drágább telóik vannak (Xiaomi, Huawei). Még anyámnak is. :D

[ Szerkesztve ]

(#131) Thom!


Thom!
veterán

Sajnos kamera még mindig xar és a fos között van.
Low-light és éjszaka ilyen hardver mellett gyenge.

Éjszaka mossa a részletet, erre tól egy élesítést és világosít a képen.
S21 sima dettó mert ittvan a kezembe.

(#132) Cecevok


Cecevok
tag

Az idén 5 éves Huawei P9-ben is volt már Laser AF...
A Samsung meg csinált neki egy jó nagy "kameralyukat", hogy minél több kivágás legyen a kameraszigeten 😅
Mindemellett ütősen néz ki a gép így feketében 😀

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#133) Bayzee5 válasza ForRedGlory (#103) üzenetére


Bayzee5
tag

A hétvégén kb. 3x írtam egy hosszabb postot a sima s21 teszthez, illetve ma ide is már majdnem írtam, aztán végül mégse küldtem el. Kár bármit is bizonygatni, akiknek nincs, azok úgyis jobban tudják :) Mondjuk nem értem itt mit teszteltek, de igazából nem is érdekel.

Péntek óta használom az ultrát, üzemidő sokkal jobb, mint vártam (a tesztben írt 5-6 óra képernyőidőn hangosan felnevettem :)) , kamera csodás és tényleg öröm használni, játékokban is gyors. UI nem laggol, picit sem. Sőt, két nap után saját iphoneomat nézve eddigi etalon animációi és 'folyékonysága' is már lagos és elmaradott. Telekom boltban kirakott 12 pro max-ot megnézve szintén nem változott a képlet, az S21 ultra gördülékenyebb - arról nem is beszélve, hogy kényelmesebb fogni.
Azon is jót mosolyogtam, hogy eddig az volt a gond samuval, hogy sok a bloatware, most, hogy nincs rajta, most az a gond.
Hiányzik az SD kártya meg a jack csatlakozó? Igen, de más se ad már vagy ha igen, akkor ott más, még fájóbb dolgoban kell kompromisszumot kötni. És mivel már évek óta várhatóak voltak ezek a lépések, igazából már felkészültem rá.

Szóval fanyalgók éljék ki magukat nyugodtan, én használom boldogan és kétlem, hogy idén bárki kiad bármit is, amit csak egy kicsit is megkívánnék helyette (na jó, fold 3-on kívéve). És majd lehet nézni a többi gyártó mennyirét fogja adni a kevésbé jó telefonjait a 360 Ft/ euró ár mellett. Lesz itt még szerintem meglepetés...

(#134) *RLaci* válasza Thom! (#131) üzenetére


*RLaci*
addikt

Eddig azt írtad milyen f@sza. ;]

(#135) Thom! válasza *RLaci* (#134) üzenetére


Thom!
veterán

Kicsit volt időm.
Fasza de van még tér fejlődésre.
Amúgy meg mit szólsz be jelen pillanat ez a telefon hivatalosan még nem kapható szóval várjuk ki a szoftver updateeket :DDD :))

(#136) Teal'C válasza bulikavagyok (#100) üzenetére


Teal'C
addikt

Az áráról még semmi infó?
Én ezeket rendeltem be első körben:

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#137) kengyel válasza Thom! (#135) üzenetére


kengyel
nagyúr

Még jönnek hozzá javítások, így szokott ez lenni. Minden kezdet nehéz. :)

kengyel

(#138) Tiger. válasza Bayzee5 (#133) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nyilván,.az iPhone 60hz-en megy.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#139) Thom! válasza kengyel (#137) üzenetére


Thom!
veterán

Jó lesz ez.
Érzem. Kap 2 hónapot hogy kamerával csináljanak vmit.
Addig a Pixel marad.

(#140) GaS- válasza Teal'C (#136) üzenetére


GaS-
aktív tag

Ezek nettó nagyker árak?

(#141) Teal'C válasza GaS- (#140) üzenetére


Teal'C
addikt

Igen :P De bruttó ban kapom :B

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#142) TODI1111


TODI1111
addikt

Péntek délután óta használom a készüléket és maximálisan elégedett vagyok vele. Szerintem a teszt írója bal lábbal kelhetett mert sokkal szarabbnak állitja be a készüléket mint amilyen az valójában (saját vélemény).

(#143) GaS- válasza Teal'C (#141) üzenetére


GaS-
aktív tag

Így egész barátinak tűnik a töltőfej ára :D Én bevállaltam egy vezeték nélküli töltőt

(#144) Gee_- válasza Teal'C (#136) üzenetére


Gee_-
tag

Esetleg nem rendelnél mindenből kettőt? :P
Ezekre nekem is szükségem lenne. :D

(#145) Felesbandi válasza SkyLine3000 (#130) üzenetére


Felesbandi
senior tag

En 150-nel huztam meg magamnak a hatart. :D

Hazudnek, ha azt mondanam, hogy nem erzem a minosegbeli kulonbseget a 120 ezres Xiaomi-m es a baratnom iPhone-ja, vagy ismerosom csucs Samsung-ja kozt. Mindketto egyertelmuen gyorsabb, szebb a kijelzojuk es jobb kepeket/videokat lonek.

Viszont amikor csak siman hasznalom a telomat es nem kozvetlenul hasonlitom veluk ossze, ezek a hianyossagok nem zavarnak. Ami pluszt adnanak nekem, azt egy het alatt teljesen megszoknam es onnantol kezdve ugyanolyan erzes lenne nekem hasznalni azokat a telokat, mint a mostanit. Legalabbis a korabbi telo upgrade-jeim alapjan en ezt vettem eszre magamon.

Szerintem amugy sok csucstelot hasznalo embert nem is a telefonja hianyossagai zavarjak, hanem a tudat, hogy van mar jobb, gyorsabb, szebb.

Mindenesetre amugy a legkisebb S21 nagyon bejon nekem feketeben, lehet 1-2 ev mulva le is csapok ra hasznaltan, ha beesik a fajdalomkuszobom ala az ara. :D Meg persze ha a mostani telom meghal. Ha meg keson patkol el a mostanim, jo lesz az S22 is, az ugyis szebb lesz meg jobb. :D

(#146) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

srácok direkt nem címezem senkinek a hsz-t, de az exy valóban egy "hulladék" proci :W
én huawei p30 pro készülékről váltottam májusban s20 ultra készülékre.
számomra hatalmas csalódás volt.
már amikor elkezdte frissíteni az első beüzemelésnél a play áruház appjait, éreztem hogy itt valami nagyon nincsen rendjén...
lomha volt a menüje, lassúnak éreztem minden téren, ok egy két játék ment rajta
előtte nem olvastam utána hogy mit is vásárolok, csak elcsábított a sok megapixel, a 8k és társai..
működött a marketing ;]
amit tapasztaltam anno hogy az akku idő is jelentősen vissza esett a p30 pro-hoz képest, pedig az s20 ultra 5000 aksija azért bizalomra adott okot...
azóta rájöttem hogy parasztvakításnak jó a sok sok tudás, de soha nem használom ki, a 8k nagy méretű, és a 128 GB háttértár mint itt is, kicsi ezekhez a tartalmakhoz..
akkor ott volt a nagy felbontású kép makró "képtelensége" is
a 4k videó felvételnél nagyon melegedett a telefon, sőt 20-25 perces 4k 60 fps videó készítés alatt, majd felére csökkent az akku töltöttsége...
szóval nagy csalódás volt nekem, és gondolom ez itt is hasonlóan alakul, persze tuti az adaptív képfrissítés jó hatással van az akku időre, mert a fold 2-nél ezt tapasztalom.
a fold 2 procija az amimnél érzem az előrelépést, a p30 pro-hoz képest, akku idő is rendben van.
biztos vagyok benne hogy oka van a Samsungnál hogy ide tolja a exy procijait nekünk, és az sem kérdéses hogy túlárazottak ezek a telefonok, mert ennyi pénzért az ember már eévárna valamit....

számomra nagy tanulság volt a tavalyi év mobil vásárlás kapcsán.
most azt mondom marad a fold 2, mert ahogy a cikkben is írja a szerző, hogy az az igazán előrelépés :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#147) Tin válasza GreenGoblin (#129) üzenetére


Tin
veterán

A lehetőség megvan. A S21U-ról meg nehéz úgy beszélni, ha most jelent meg. A kupon meg értékes ha tartozékot veszel, akár töltő, akár tök. de szerintem te csak kötekedni jársz ide.

(#148) Mezcal


Mezcal
addikt

Akkor marad a Xiaomi Mi 10 Ultra a király továbbra is!

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#149) kengyel válasza Thom! (#139) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nekem most így ahogy van bejött, nincs neki időkorlát szabva. A Pixelt már el is adtam, marad az Ultra.

kengyel

(#150) GreenGoblin válasza Tin (#147) üzenetére


GreenGoblin
tag

Említetted a 30%-os kupon kódot. Lehet vak vagyok de megnéztem a magyar, a német, az angol Samsung oldalán és sehol sem említik.
Aztán mivan ha most jelent meg? Akkor már nem is mondhatom hogy drága? Mert az a válasz lesz amit én is írtam hogy pár hónap és durvát esik majd amikor már jobb vétel lesz.
Vagy azt sem lehet írni hogy beakad valakinél mert arra meg az a válasz de majd jön rá update.
Akkor szerintem zárjuk is be a topikot de ne csak ezt hanem minden egyes topikot és majd a megjelenést követő fél év múlva nyissuk meg (talán ennyi idő elég, hogy elérje az adott készülék azt a szintet, árat ahogy jönnie kellett volna) mind mikor már minden lecsengett.
:U

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.