Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-09 13:37:02

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) xedamen


xedamen
senior tag

Segítséget szeretnék kérni.

Régen nagyon benne voltam az Odinozásban és minden más mod-olásban is, de egy jóideje már nem érdekelt a dolog.
Megkérhetném, hogy valaki akár privát üzenetben tudna tanácsot adni, hogy melyik ROM-ot érdemes feltenni manapság, (ez a T-s ROM nem tartozik a legfrissebbek közé) illetve mire kell figyelni (repartition/PIT veszély és egyebek).

Előre is köszönöm!! :D

(#1452) leslien válasza xedamen (#1451) üzenetére


leslien
nagyúr

DBT ..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1453) csubííí válasza Teal'C (#1450) üzenetére


csubííí
senior tag

Én note 10+ról váltottam s20+ra még tavaj.
Hamar kiderült, nem tudom megszokni, hogy a négy sarka kerekített és keskenyebb a note 10+hoz képest.
Vissza is tértem, amíg van lehetőség/választás maradok ennél a képaránynál.

[ Szerkesztve ]

(#1454) xedamen válasza leslien (#1452) üzenetére


xedamen
senior tag

Köszi!

(#1455) Teal'C válasza csubííí (#1453) üzenetére


Teal'C
addikt

Könnyek közt de megbírkózom vele, ha lesz n21u akkor cserélek arra.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1456) Pythoncobra


Pythoncobra
tag

Évtizedekig tok nélkül használtam a teloimat, az előző volt az első (S20U), amire vettem tokot, mivel 2 hónapos korában sikerült megzúznom és 130-ért javították.
Szóval most vennék először új telora hátlapot. Mivel az előző Pitaka volt és nagyon bejött erre is ezt vennék.
És marhára csodálkozom, hogy még nem adták ki erre a szériára a hátlapjaikat, én tisztára azt hittem, hogy a telefonokkal egyidejűleg a hozzájuk tartozó frinc-francok is egyből kaphatóak.
Szerintetek van még olyan masszív védelmet nyújtó, ultravékony, és jófogású, mint a Pitaka?
Vettem már egy Spigent, de az bumszli.

[ Szerkesztve ]

(#1457) xedamen


xedamen
senior tag

Na sikerült felcseszni az agyam rendesen a Samsungon.

Megcsináltam az Odin-os frissítést, előtte Factory Reset természetesen.
Lépkedek vissza, erre látom Samsung account-ba még a régi telefonszámom van benne a kétlépcsős azonosításhoz (1 hete szüntettem meg a számom), mondom remek, biztos van valami megoldás.

Laptopon felmegyek a mySamsungba, ott van lehetőség telefonszám visszaállítására, mondom WoW, ügyfélélmény. E-mail-ben jött egy link, rákattintva ki kell tölteni a nevem, a születési dátumom valamint meg kell adni egy IMEI és egy SN számot, amivel már be voltam lépve a fiókomba. Beírom: "hiba, valami nem egyezik", Beírom a nevem felcserélve: "hiba, valami nem egyezik", beírom a második IMEI-t "hiba, valami nem egyezik"...

HÍvom a Samsungot, aminek 2019-ben 0-24-es lett az ügyfélszolgálata: délután 5ig vannak csak (vagy 6-ig)... Sokáig tartott a 0-24... Oké, este 8-ig van live chat. Írok nekik, várok, várok, várok. semmi... írok, várok, várok...semmi
Fogtam magam és átmentem a UK live chat-re, ahol egyből írt a UK kolléga, aki kedvesen segített (nyilván nem tudta megoldani a problémám, adott egy UK számot), majd ezek után írtam a magyar chat ablakba, hogy köszönöm a semmit, erre majdnem 1 óra után volt pofája válaszolni a csajnak, hogy "most olvasom" :D

Mindezek után eszembe jutott, hogy a Note10+ is kéznél van, úgyhogy beírtam annak az IMEI és SN számát a kis oldalba, természetesen 8 féleképpen is, de azt sem fogadta el.... Úgyhogy holnap telefonálgathatok. Figyeljetek a telefonszám átírására, mert itt ez nagy szívás, a héten kb 20 különböző applikációban és szolgáltatónál változtattam meg a számom, sehol nem volt ilyen gondom.

(#1458) VIBO


VIBO
őstag

Spigen Liquid Air

Nem is olyan vészesen nagy sztem. Anyaga, fogása nagyon jó.

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#1459) Teal'C válasza VIBO (#1458) üzenetére


Teal'C
addikt

Nekem is ez van simán jó. Jól véd nem bumszli. :C

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1460) Tin válasza Teal'C (#1459) üzenetére


Tin
veterán

Jól véd de bumszli. Ez van a Note-omon, és az. Nem vészesen, de nem egy ultrathin tok :D

(#1461) nokia3650365


nokia3650365
aktív tag

Én vettem egy spigen liquid airt és egy nilkin super frostedet. Nekem a nilkin maradt a telón ameddig nem lesz pitaka. Persze air jobban véd.

(#1462) JockeyEwing


JockeyEwing
aktív tag

Sziasztok

Csak én nem tudom beállítani, vagy valóban nem lehet?
Kikapcsolnám a videofelvételnél az Automatikus HDR-t, de akkor a fényképeknél is kikapcsolja. ? Ez így helyes?

Ha véletlenül elfelejtem, akkor a video nézhetetlen számítógép monitoron (ködös, fakó), mert nem HDR-es, csak az LG tv-n szép, mert az tudja a HDR-t.

Tényleg nem lehet külön állítani? Vagy nagyon nem tudok valamit?

(#1463) NoahM


NoahM
junior tag

Na akkor ha mar más is én is felraknám a tokomat :D Most raktam fel, eredeti Samsung bőrtök. Őszintén be kell valljam marha jó kialakítású, rendben nem lesz tőle vékonyabb de a gombok jók és érezni ahogy kattan. :))
Nem olcsó de még mindíg nem Apple árazás. Szép estét mindenkinek :D

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

(#1464) Teal'C válasza Tin (#1460) üzenetére


Teal'C
addikt

Kiben milyen hatást kelt. Nekem nem bumszli. Elsőre fura volt a n20u után mert azon is ez volt de kb 1 nap volt megszokni.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1465) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Használ valaki BB bankos appot, és működik neki a mobilfizetés?

Nekem azt írja, nem digitalizálható, pedig a Huawei telefonommal gond nélkül használtam.
Voltam a bankba, nem tudták mi lehet a probléma, bejelentettem hibára.

Van akinél működik a mobilfizetés BB bankkal?

(#1466) dkovizoli válasza xedamen (#1457) üzenetére


dkovizoli
addikt

Változott valami az odin flash után? Csc régió? Vagy valami?

(#1467) GaS- válasza Ateszpapa (#1465) üzenetére


GaS-
aktív tag

Nekem működik. Telepítsd újra az appot, 99% hogy jó lesz utána ;)

(#1468) Ateszpapa válasza GaS- (#1467) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Újra raktam, és most működik!
Pedig az ügyintézővel is újraraktuk ott a bankban, és nem ment akkor.

Köszi, jó hatással voltál rá. :)

(#1469) GaS- válasza Ateszpapa (#1468) üzenetére


GaS-
aktív tag

Na zsír :D Múltkor nekem is ez volt és megoldotta ;)

(#1470) ollie válasza Ateszpapa (#1465) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem Ersténél gond nélkül működik.

mod: szuper, megoldódott

[ Szerkesztve ]

***

(#1471) Zolint


Zolint
tag

Jogosultság van! :))

(#1472) Sirandrish válasza Zolint (#1471) üzenetére


Sirandrish
legenda

Fogadok hogy én még két napig nem kapok majd semmit :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1473) ForRedGlory válasza Zolint (#1471) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ja, nekem is megjött. :))

(#1474) kengyel válasza Zolint (#1471) üzenetére


kengyel
nagyúr

Az igen, ez viszonylag gyors volt. Nálam, még semmi !

kengyel

(#1475) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah nekem is megjött..jogosult vagyok! :)
Viszont én ugye kétszer igényeltem, de csak egyszer vagyok jogosult, a másik levélben azt írták hogy nem vagyok jogosúlt mert már előtte elbírálták..
Kicsit fel vagyok háborodva hogy nem kapok 2-t :DDD :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1476) TODI1111


TODI1111
addikt

Látom a csókosok már jogosultak, nálam meg még semmi. :D :DD

(#1477) brazor


brazor
tag

Akit érdekel, Clear View Cover + S Pen most tud rendeleni 17.990ért.

[ Szerkesztve ]

"Have you ever seen a man this rich? This broke? This lost in the smoke? Please pray for me"

(#1478) leslien válasza Sirandrish (#1475) üzenetére


leslien
nagyúr

email. jött vagy az members ben?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1479) ollie válasza brazor (#1477) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az igen, olcsóbb mint a penes szilikon tok, pedig fordítva szokott lenni.

***

(#1480) Sirandrish válasza leslien (#1478) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mail..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1481) dkovizoli válasza Sirandrish (#1480) üzenetére


dkovizoli
addikt

Most kaptam én is mailt, hogy lezajlott az ellenőrzés és ok. 🙂

[ Szerkesztve ]

(#1482) Heyman válasza dkovizoli (#1481) üzenetére


Heyman
aktív tag

Nekem is jött a mail, remélem nem várják meg a 15 napot mire kiküldik :D

(#1483) bigdigit


bigdigit
addikt

Olyan is kapott vissza igazoló emailt aki személyesen üzletben vásárolt nem előrendelve persze a promóciós időn belül? Illetve olyan kapott aki készüléket is beszámíttatott ? Kezdek aggódni...

[ Szerkesztve ]

(#1484) kengyel válasza dkovizoli (#1481) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nálam is, minden ok.

kengyel

(#1485) ollie válasza bigdigit (#1483) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én neten rendeltem elő, de még nem kaptam emailt. Meg amúgy is fogsz kapni, vagy azt, hogy jogosult vagy, vagy azt, hogy nem.

Egyébként meg ha 29-e előtt vetted boltban, akkor előrendelésnek számít.

[ Szerkesztve ]

***

(#1486) TODI1111 válasza bigdigit (#1483) üzenetére


TODI1111
addikt

Nekem azt mondták a szegedi samsung üzletben, hogy úgy is teljes értékű a promócióban való részvétel.

(#1487) Vismajor01 válasza bigdigit (#1483) üzenetére


Vismajor01
addikt

Én nem. De valszeg nem is fogok kapni mert a bolti vásárlás szóban zajlott, mondták h még nincs, jöjjen holnapután, félre raknak egyet. Mentem, megvettem, számla 30-kra, papir másról nincs.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#1488) bigdigit válasza TODI1111 (#1486) üzenetére


bigdigit
addikt

Akkor már csak azért aggódom nálam telót is beszámítottak és ugye mindenhol ott vigyorog a kedvezmények nem össze vonhatóak.

(#1489) TODI1111 válasza bigdigit (#1488) üzenetére


TODI1111
addikt

Arra kérdeztem rá az üzletben. Azt mondták, hogy a készülékbeszámítással és a 40 000Ft.-os kedvezménnyel együtt vásárolt készüléknél is igényelhető az ajándék.

(#1490) ForRedGlory válasza bigdigit (#1483) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Igen, én olyan vagyok. Bár nekem a srác ráírta a számlára, hogy előrendelt.

(#1491) TODI1111 válasza ForRedGlory (#1490) üzenetére


TODI1111
addikt

Ráadásul ha jól emlékszem már jóval 29 előtt nálad volt a készülék.

(#1492) brazor válasza ollie (#1479) üzenetére


brazor
tag

Szerintem összekeverték a sima Ultra Clear View tokkal, ami pont ennyibe kerül. Más webshopokban, pedig minimum 30.000Ft az ára a penes verziónak.

"Have you ever seen a man this rich? This broke? This lost in the smoke? Please pray for me"

(#1493) bigdigit válasza TODI1111 (#1489) üzenetére


bigdigit
addikt

Köszi közben pont az előbb meg is kaptam a vissza igazolást. :R

(#1494) TODI1111 válasza bigdigit (#1493) üzenetére


TODI1111
addikt

Nálam még mindig semmi. :(((

(#1495) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Nálam szintén semmi. Vicces mert olyan is írta itt hogy visszajeleztek aki jóval utánam regisztrált. :C
Az biztos hogy elutasító választ nem fogadok el.

(#1496) Axe Miskolc


Axe Miskolc
tag

Már három kérdésem is lenne ( bár az elsőre se jött válasz ;P):
1.:Hogy lehet a család és keresztnév sorrendjét felcserélni? Huawei P20 pro-ról jöttem , de ez mindent fordítva mutat.

2.: a 1433-as hsz-om:
A gyári üzenetküldőben hol lehet automatikus aláírást beállítani?

Hátha mást is gyötör a probléma:
Azt ötöltem ki, hogy a billentyűzetben lehet betűkódokra szöveget beállítani és a qqq sorozatra rátettem az aláírást, de jobb lenne automatán.

A harmadik: Ha a hívott fél várakoztat szeretném, hogy hanggal jelezzen a készülékem. Nem szeretem sokáig zaklatni a partnert, majd visszahív ha letette, de egyelőre nem találtam meg a megfejtést.

Ötletek?

(#1497) wong kok wah válasza TODI1111 (#1494) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Még eddig nálam sem... :(

(#1498) TODI1111 válasza Axe Miskolc (#1496) üzenetére


TODI1111
addikt

1.
Ha erre gondolsz akkor a névjegyzék beállításoknál. Nem a telefon és ott a névjegyzék hanem a névjegyzék.
2.
Szerintem sehogy.
3.
Ha arra gondolsz, hogy hívsz valakit és neked kicsöng neki pedig jelzi, hogy keresed akkor azt szerintem csak hálózati szolgáltatással lehet elérni. Ha te beszélsz és más is hív azt jelzi neked, de az is hálózati szolgáltatás.

[ Szerkesztve ]

(#1499) Capella válasza brazor (#1492) üzenetére


Capella
senior tag

Valóban a toll nélküli Clear View volt 18 ezer, tollal együtt pedig 30 ezer. Magában a toll pedig 12 ezer. Matematikailag oda vissza stimmel. ;)
De lehetne esetleg akció náluk, habár készleten meg nincs.

Ha már az S-Pen-es Clear View. Szombat óta van némi tapasztalatom, és kezdek oda jutni, hogy nem ilyen lovat akartam. :U
A legnagyobb probléma, hogy a toll és annak tárolása miatt nekem nagyon széles. Fárasztó hosszabb távon kinyitva tartani a kezemben, és használni a telót. Pedig csak egy fél ujjnyilval szélesebb így a Note8-nál.
A másik gond emellett, hogy a nyitható fedél kinyitva vágja a kezem, ahogy átfogom.
Telefon tartós résznek is van egy hasonló kemény széle, ahogy ráragasztották a gumis tartó részt, de az valahogy kevésbé vészes.
Ez a Note8 Clear View-nál sokkal jobb kialakítás volt fogásilag.
Lehet, hogy a legnagyobb probléma a túlzott szélességből adódik az S21U típusnál.
Elég bajban vagyok, mert zsebben hordáshoz nekem a flipes tok volt mindig, és itt sem akarnék mást. De tollal együtt nekem túl széles.
Toll nélkül meg nem akarnám, hogy ne legyen mindig nálam.
Ami viszont elég jó a tokban, az a kamera védelem, és a vastagabb toll is jobb, mint a telefonba dugható vékonyabb.

(#1500) *RLaci* válasza wong kok wah (#1497) üzenetére


*RLaci*
addikt

Nálam most érkezett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.