Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-09 13:37:02

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) TODI1111 válasza PeteePeti (#1849) üzenetére


TODI1111
addikt

Ezt tapasztalom én is. Remélem azért javítják.

(#1852) PeteePeti válasza torrente777 (#1850) üzenetére


PeteePeti
őstag

Ez azért Ultra gáz szerintem egy 480-ezres telefonnál! Főleg úgy, hogy a csóró 330-as S21 is sokkal jobb ezen a téren! Mondjuk a dolog miértje érdekelne azért, mert hát S21 hardeveresen szinte ugyanaz, mint az Ultra! Érdekes jelenség ez! :(((

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1853) kengyel válasza PeteePeti (#1849) üzenetére


kengyel
nagyúr

Sima BT-fülest szoktam használni, majdnem napi szinten. Meg fogom már nézni a hatótávot, mert még ilyet nem tapasztaltam.

kengyel

(#1854) TODI1111 válasza kengyel (#1853) üzenetére


TODI1111
addikt

Azért gyanakszunk a telefonra mert más készülékekkel nagyobb az hatótáv a galaxy watch 3 és a telefon között.

(#1855) kengyel válasza TODI1111 (#1854) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ezért akarom megnézni, még nem is figyeltem.

kengyel

(#1856) oAcido válasza Gee_- (#1844) üzenetére


oAcido
aktív tag

2 verzióra, én is most raktam fel a legutolsó XEH romot (AUB6).

(#1857) HaliGab23 válasza TODI1111 (#1854) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Buds Prora leszek kíváncsi, ha végre megjön, na meg a SmartTagre, hogyha azokkal is gyenge lesz, akkor az elég kapufa, mert pont az lenne a lényeg mindkettőnél, hogy legyen hatótáv....

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#1858) Smirty


Smirty
tag

Helo! Melyik telefont ajánljátok? Melyiket érné meg jobban ár érték arányában? Samsung s20 ultra, Samsung s21 plus, vagy Samsung s21 ultra?

(#1859) MadMancs válasza TODI1111 (#1854) üzenetére


MadMancs
veterán

Én inkább watch ra gyanakodnék, munkahelyemen napi 8 órát hallgatok BT hangfalon zenét (Harman- Kardon Citation One) egy nagy csarnokban. Sokszor eltávolodok akár 20-30m re is hangfaltól de a zene nem akad/szakad meg, köztünk gépek stb szóval a rálátás se tiszta.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1860) TODI1111 válasza MadMancs (#1859) üzenetére


TODI1111
addikt

Azért érdekes mert mint rajtam kívül többen is írták, hogy másik telefonnal ( például sima S21, Z fold 2) nem szakad meg ilyen hamar a kapcsolat.

(#1861) MadMancs válasza TODI1111 (#1860) üzenetére


MadMancs
veterán

Akkor watch és ultra között van gebasz valószínűleg. Remélhetőleg javítják a dolgot. Meg gondolom egy bt hangfal hatótávja nagyobb.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1862) PeteePeti válasza MadMancs (#1861) üzenetére


PeteePeti
őstag

Próba jelleggel vissza párosítottam a watchot a sima S21-el ma délután! Hát a jelenség ugyanaz! S21-el az egész lakáson belül megmarad a kapcsolat, bárhol is vannak egymáshoz képest!
Aztán vissza párosítottam újra Ultrára és a helyzet továbbra is elkeserítő! Ha a két eszköz egy helyiségben van, nincs probléma, minden más esetben nagyon hamar dobják a kapcsolatot! :W

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1863) Sirandrish válasza PeteePeti (#1862) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem S21U mellett van a Galaxy Watch, és ha a kutyát kiviszem hajnalba pisálni a ház elé, az óra akkor sem bontja a kapcsolatot :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1864) Teal'C válasza Sirandrish (#1863) üzenetére


Teal'C
addikt

Júdás :DDD

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1865) Sirandrish válasza Teal'C (#1864) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nemis :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1866) PeteePeti válasza Sirandrish (#1863) üzenetére


PeteePeti
őstag

Szuper! :C Attól még másnak fenn áll ez a jelenség! És nem csak nekem! :P

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1867) TODI1111 válasza Sirandrish (#1863) üzenetére


TODI1111
addikt

Melyik watch? Az eddigiek szerint a watch 3 és az ultra között van negatív tapasztalat.

(#1868) Teal'C válasza Sirandrish (#1865) üzenetére


Teal'C
addikt

Akkor ezek azok a droidok amiket keresnek ;]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1869) snots válasza PeteePeti (#1866) üzenetére


snots
tag

Galaxy Watch-om nincs, Buds Pro-val nem tapasztaltam idáig olyat, hogy elment volna a bluetooth. Kertben voltam már kint vele úgy, hogy a telefon a házban volt, de tény, hogy nem mentem el kilóméterekre.

(#1870) Sirandrish válasza TODI1111 (#1867) üzenetére


Sirandrish
legenda

A sima Galaxy Watch...az első szériás.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1871) Sirandrish válasza Teal'C (#1868) üzenetére


Sirandrish
legenda

:C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1872) Sirandrish válasza PeteePeti (#1866) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt értem, és sajnálatos, csak azért írtam hogy azért nem mindenhol sz*r.
Bár lehet csak tényleg a Watch 3al van gáz. Ami nem rossz infó mert pont tegnap kaptam kupont meg mittudomén és valami 25%os kedvezménnyel tudnám megvenni a sesben, de így szerintem kihagyom :D
Bár hogy őszinte legyek, amúgy sem találtam sok érvet a váltás mellett (Galaxy Watch> Watch 3), azon kívül hogy kevesebb pénzem maradna :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1873) TODI1111 válasza Sirandrish (#1870) üzenetére


TODI1111
addikt

Akkor azt kellene tudni, hogy a watch 3 nem szereti az ultrát vagy az ultra nem szereti a watch 3-at. :DD

(#1874) Sirandrish válasza TODI1111 (#1873) üzenetére


Sirandrish
legenda

A tyúk vagy a tojás esete :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1875) TODI1111 válasza Sirandrish (#1874) üzenetére


TODI1111
addikt

Remélem majd javítják, mert ezért nem fogok lemondani egyikről sem. :D

(#1876) Tiger.


Tiger.
nagyúr

A szelfi kamera tud éjszakai módban fotózni, nálam csak a kijelzot fényesitette ki.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1877) Ateszpapa válasza TODI1111 (#1875) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Sajnos Active 2-vel is gyengébb a hatótáv.
Én a Huawei M20próhoz tudom hasonlítani, de szintén annak nagyobb volt a hatótávja.

(#1878) Teal'C válasza Sirandrish (#1872) üzenetére


Teal'C
addikt

Kamuznak nincs 25% csak a nem akciósra az akcióson van állítólag 15% és arra még +10% a kupon. 3x futottam neki és nem sikerült beváltani.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1879) brazor válasza Teal'C (#1878) üzenetére


brazor
tag

Melyik storenak a kuponját kérted?
Nekem a ses nem működik, viszont a sestore igen.

"Have you ever seen a man this rich? This broke? This lost in the smoke? Please pray for me"

(#1880) BusinessGuy válasza Sirandrish (#1872) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Nálam első Samsung Watch hibátlan, lakótelepen több szobányi falon át avagy liftet nézve ha megyek le 2 emelet mire elveszíti az óra az s21 ultrát.

(#1881) Teal'C válasza brazor (#1879) üzenetére


Teal'C
addikt

A ses-t. :Y

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1882) brazor válasza Teal'C (#1881) üzenetére


brazor
tag

7c16a840
Itt a kódom, sestroreban működik, ha kell valakinek.

"Have you ever seen a man this rich? This broke? This lost in the smoke? Please pray for me"

(#1883) Teal'C válasza brazor (#1882) üzenetére


Teal'C
addikt

Ki próbálom de nem használom fel.
Az akár 25% az ennyi.

39400ft most legolcsóbban 1 év garival máshol.
Kint meg 89€

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1884) snots válasza Teal'C (#1883) üzenetére


snots
tag

Te hol találtad 89 euroért? Pl. a Samsung német weboldalán 108 euro, ami aktuális árfolyamon számolva mindjárt 39 ezer forint. Szóval az ár amit lentebb emítessz 1 év garival kb. rendben is van.

Angliai Samsung weboldalán 159 font, ami konkrétan drágább, mint magyarországon, szóval németországba kell ma menni megvenni. :)

[ Szerkesztve ]

(#1885) Teal'C válasza snots (#1884) üzenetére


Teal'C
addikt

Van családban kapcsolat Német kereskedővel.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1886) snots válasza Teal'C (#1885) üzenetére


snots
tag

Ja úgy más. Lehet, hogy érdemes hozatnod egyet akkor, mert 89 euroért már lényegesen barátibb az ára. Főleg a 159 fontot nézve. Kicsit durva, hogy német Samsungnál (108 euro) forintba számolva 39 ezer, angliában meg 65 ezer ugyanaz. Azért ekkora eltérés nem szokott lenni. Biztos Brexit. :D

Elképzelhető, hogy németországban valami nagyobb akcióban van a cucc most.

[ Szerkesztve ]

(#1887) Teal'C válasza snots (#1886) üzenetére


Teal'C
addikt

Pont tegnap nézegettem tv-t. Usában 3499 dodó azaz 1033000ft a samsung 2019 es 8k tv-je, ugyan ez itthon 2milla. Ha hozzáadnád az áfát még akkor is röhej.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1888) doooo válasza snots (#1834) üzenetére


doooo
veterán

Utóbbi sokkal régebbi modell (például mást jelentett akkor a gyorstöltés, mint most). Mi a probléma amúgy, ha előbbi tökéletesen működik (és utóbbi is, csak lassabban, ami néha nem árt, ha egyébként van időd)?

(#1889) TODI1111


TODI1111
addikt

A 21, 21+ előrendelőknek már érkeznek az ajándékok. Az ultrások később kapják?

(#1890) Ateszpapa válasza TODI1111 (#1889) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Úgy tűnik...

(#1891) MadMancs válasza TODI1111 (#1889) üzenetére


MadMancs
veterán

Erre pontosan szerintem senki nem fog tudni biztosan válaszolni. Megeshet hogy előbb buds live okat küldik ki utána jön buds pro. De lehet csak véletlen, ők jóval többen vannak nagyobb az esély hogy tőlük olvasunk olyat hogy megkapta. Ki tudja mi a logika. Bár én konkrétan 0. napon adtam le igényt de csak az első kör utolsó előtti napján kaptam visszajelzést amikor S21, S21+ topic már tele volt örömködéssel meg itt is 1-2 visszajelzés. Majd megjön előbb utóbb. Addig jól elvagyok az S20+ hoz kapott AKG fülessel. :DDD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1892) TODI1111 válasza MadMancs (#1891) üzenetére


TODI1111
addikt

Annyira nem izgat a dolog, mert úgyis a páromé lesz. :)

(#1893) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Elméletileg a GLS fogja ugye kihozni az ajándékokat? Legalábbis ilyesmit olvastam kicsit meglepett mert azt hittem posta lesz.. Jó lenne tudni mi a helyzet mert GLS hajlamos szétesni ne az legyen hogy se email se semmi és visszaküldik mondván nem vettem át (sajnos személyes tapasztalatból volt már egyszer ilyen rendelésem, bolt megírta hogy a csomagom átadták, napokig semmi hír, eltelt egy hét hívtam a boltot a GLS visszavitte a cuccot mondván nem voltam otthon. Egy telefont emailt semmit nem kaptam tőlük)....

(#1894) Capella válasza BusinessGuy (#1893) üzenetére


Capella
senior tag

Nekem pont a GLS futárokkal van jó tapasztalatom. Hívnak mobilon, lemegyek, átveszem. Itt ugyan most ez nem játszik, de lehet náluk bankkártyával is fizetni.
Pont a Postától tartottam annyiban, hogy esetleg nem hív az a futár telefonon, és visszaviszi a cuccot, mehetek a postára átvenni. Ha egyáltalán megtudom, mert még az értesítés is kérdéses lett volna, mert a melóhelyre rendeltem az átvételt.
Egyébként mintha 26-a lett volna az időpont, amikorra a szállítást jelezte a Samsung, ennyiben még előrébb is van, aki már megkapta.

(#1895) Ateszpapa válasza BusinessGuy (#1893) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Örülök, hogy a GLS hozza, és nem a retek MPL.
GLS-nél akár majd lehet választani más címet és dátumot is, hogy mikor hozzák ki.
Ez jó, mert kérheted meló helyre, vagy otthonra is ha úgy adódik.
MPL meg küld emailt, hogy reggel 8-18h ig hozza ki, anyádat.

[ Szerkesztve ]

(#1896) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Remélem így lesz, végülis nekem is csak 1 negatív volt velük rengeteg plusz mellett. :)

(#1897) Il Dottore


Il Dottore
tag

Srácok, tudjátok, hogy tudom menüben megjeleníteni a gif és kollázs készítőt a galérián belül?
Nincs ott és a kereső sem dobja ki.
Létezhet, hogy kimaradt?
Köszi a tanácsokat.

HAF 932 Advanced, Gigabyte GA-X99-Gaming 7 WIFI, i7 5930K 3.50GHz+BeQuiet Dark Rock 3,Gigabyte GTX 980 4GB G1.Gaming, Kingston DDR4 16GB/2800 KIT HyperX Predator, be quiet! Dark Power Pro 11 850W, Samsung 512GB 850 PRO+ 4xSeagate 4TB, 1xSeagate 8Tb Archive, Razer Mantis Control+G1, Samsung TA750.

(#1898) Gee_- válasza Il Dottore (#1897) üzenetére


Gee_-
tag

Belépesz egy albumba és felül a hamburger menüben a létrehozás.

(#1899) VIBO


VIBO
őstag

Szerintetek miért lehet hogy ez a háttérben fut, pedig hozzá se nyúlok a Budshoz? :F

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#1900) doooo válasza VIBO (#1899) üzenetére


doooo
veterán

Hát mert attól még párosítva vannak? Kapcsold ki a Bluetooth-t, és szerintem ez sem fog tovább futni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.