Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-09 13:37:02

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) Teal'C válasza doooo (#898) üzenetére


Teal'C
addikt

Én azt nem értem hogyan lehet téma az üzemidő 3-4-5 napos készülékekben. Térjünk rá vissza 2hét múlva.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#902) khorvat válasza Teal'C (#901) üzenetére


khorvat
senior tag

Teljesen egyetértek! Itt az alátámasztás is: Használati mód tanulása van éppen a képen is! 2db teljes töltés és most jön a 2. teljes lemerülés. Szal kell neki pár etap és egyre jobb és pontosabb lesz az akku kijelzés szerintem is.

[ Szerkesztve ]

(#903) doooo válasza Teal'C (#901) üzenetére


doooo
veterán

Nem tudom, nem én szoktam felhozni. Bár nyilván fontos. De itt frissen kicsomagolva is jó az üzemidő, hát még miután minden a helyére került.

(#904) BusinessGuy válasza khorvat (#902) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Nem pont ez a tanulás célja, teljesen lemeríteni a telefont meg konkrétan butaság...

(#905) mjani1172 válasza doooo (#898) üzenetére


mjani1172
addikt

Nincs kérdésem. A stílusodon finomítsál, én normálisan írtam, neked ez sosem sikerült, folyamatosan személyeskedő, pökhendi és kioktató jellegűek az írásaid. Annak ellenére, hogy egy egyszerű dolgot írtam csak,(ezt sem igazán kérdés jelleggel, inkább mint vélemény) azt hogy az üzemidő, úgy mint a sebesség, pár hét, pár hónap múlva változhat és változni is szokott.
Ebben nincs több,hiába próbálsz bármit belemagyarázni, kiszálltam nem szeretnék többet ezzel foglalkozni.

(#906) doooo válasza mjani1172 (#905) üzenetére


doooo
veterán

Eddig sem kellett volna, bele sem kellett volna szállnod. Gondoltad, mondasz valami okosat, belekötsz a kommentedbe, mert egy rossz üzemidejű Huaweiről mertem leírni, hogy rossz az üzemideje. Aztán amikor kiderült, hogy nem pont úgy van, ahogy mondtad, ahelyett, hogy nem folytattad volna, elkezdtél terelni. És hiába tagadod, meg terelsz ismét, meg próbálod személyeskedésnek feltüntetni az egészet, csak vissza kell lapozni egy kicsit, és ott van feketén-fehéren miket írtál. Azért bemásolom ide, nehogy a laikus szem összekeveredjen:

"Az üzemidővel még várjunk.
Az is lehet hogy jobb, de nincs 1 hetes a legöregebb, várjunk 1-2 hónapot, hogy belakva, a mindennapi használatban mit mutat.
Ott szokott gond lenni, nem a dobozból kivéve."

Aztán meg hirtelen:
"A valós felhasználói tapasztalatot írtam. Én még nem láttam olyan rendszert ami teleszemetelve gyorsulna. De mindegy, nekem nem oszt-szoroz."

Ha szerinted ez a kettő ugyanarról szól, és fel is van bennük tüntetve, hogy ugyanarról szólnak... akkor arra nehéz mit mondani. Arra meg főleg, hogy még ezek után neked áll feljebb, amikor ezt szóváteszem. Szóváteszem, mert nekem írtad mindkettőt. Stílusról meg ne papolj, mert amíg el nem kezdted ezt a kis színjátékot, nem írtam semmiféle hangvétellel, sőt még most is te vagy a lekezelőbb, meg a kioktatóbb, tetteted magad, hisztizel, drámaian kivonulsz innen, és mindezt miért? Mert megkérdeztem hogy jön a rendszersebesség egy akkuidős témához. Példás stílus, tényleg!

(#907) NoahM válasza Teal'C (#901) üzenetére


NoahM
junior tag

Úgy emlékszem azt irtad, ma kapod meg. Mivel élőben nem láttam még és korábban S20+ am volt ami fogásban tökéletes volt, esetleg azt leírnád, hogy fogásra milyen a Note20U után? Tanakodtam mindkettőn (hiába a S21U már ma otthon vár) és volt Noteom és emlékszem,hogy az a fránya sarok eléggé bele tud vágni az ember kezébe. Habár nem annyira mint az I12Pro az tuti :DD

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

(#908) janeszgol válasza Missyke (#760) üzenetére


janeszgol
félisten

Bocs, de altregek véleményére nem adunk. Gyere a fő regisztrációddal, merd avval vállalni a véleményed!

(#909) Teal'C válasza NoahM (#907) üzenetére


Teal'C
addikt

Igen ma jön épp az imént jött meg a futár értesítő. Ide kértem a munkahelyre :P

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#910) ollie válasza Teal'C (#909) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Te honnan rendelted?

***

(#911) Teal'C válasza ollie (#910) üzenetére


Teal'C
addikt

Voda online. 28.án kb du5 kor. Üzletben is rendeltem amiről még egy sor sem jött azóta sem.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#912) leslien válasza ollie (#910) üzenetére


leslien
nagyúr

semmi sms?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#913) #95462144


#95462144
törölt tag

Sziasztok,

Tudom fura kérdés illetve az igény, de [ebből] az s-pen tokból létezik piros, ami mondjuk nem kínai, hanem itthon megvásárolható? Ez sos lenne a számomra, csajomnak sürgősen kell új mobil a hulladék Xiaomi helyett és ez egy óriási kritérium, hogy piros legyen a tok, és én csak szilikont találtam, az meg bazári.

(#914) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Sziasztok!
Elvégeztem pár napja a regisztrációt a Smart tag és füles kombóért, azon kívül, hogy egy regisztrációs kódot kaptam, illetve egy standard üzenetet:

"Regisztrációdat a SAMSUNG GALAXY S21 SZÉRIA ELŐRENDELŐ PROMÓCIÓRA sikeresen fogadtuk. Az általad megadott adatokat és a feltöltött dokumentumot ellenőrizzük, majd újabb üzenetben értesítünk regisztrációd állapotáról. "

Mást nem.
Nektek is eddig jutott a dolog vagy kaptatok mást is. Tudom hétvége volt, ők sem melóznak.
Viszont az appba vagy az accountba belépve nem látok sehol semmit. A regisztrációs kódot mondjuk kiképernyőfotóztam, így az megvan. De amúgy sem a levélben, sem az appban nem találok ráutaló üzenetet.

Bocs, ha fura lett a megfogalmazás!
Csak nem tudom hogyan szokott az ilyen zajlani.

Válaszotokat előre is köszi!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#915) ollie


ollie
MODERÁTOR

Most hívott a furát, hogy a telenortól csomagot hoz egy fél órán belül! :Y

***

(#916) MadMancs válasza sebijani1982 (#914) üzenetére


MadMancs
veterán

Bár tegnap megfogadtam befejeztem hogy írok, de most kivételt teszek. Leírásban ott van:
Ha a kedvezmény igenylése: 2021.01.29. -2021.02.07. Akkor visszajelzés eddig: 2021.02.11. És ajándék kiszállítása eddig: 2021.02.26.

Promóció leírása

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#917) ollie


ollie
MODERÁTOR

És... már itt van a kezemben a teló!

***

(#918) leslien válasza ollie (#917) üzenetére


leslien
nagyúr

gratula hozzá...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#919) Sirandrish válasza ollie (#917) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nyomkaggyad szijjelfele :D
Használd egészséggel :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#920) oAcido


oAcido
aktív tag

Nem olyan szar ez:

(#921) Ateszpapa válasza MadMancs (#916) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Sokan nem képesek elolvasni.
Lesz itt ez még bőven kérdés.

(#922) ollie


ollie
MODERÁTOR

A számlán persze 29-e van. ebből érzem még hogy probléma lesz. Remélem elfogadják a megrendelést visszaigazoló emailt.

[ Szerkesztve ]

***

(#923) GaS- válasza ollie (#922) üzenetére


GaS-
aktív tag

Elfogadják a rendelés emailt, nekem anno pont így volt S10+ -nál.

(#924) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Egész jó üveg. [link] hol lehet megvenni?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#925) ollie válasza GaS- (#923) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, tudom, hogy a rendelés dátum számít, de hát ugye azok is emberek, akik feldolgozzák a kérelmeket, így hibázhatnak.

***

(#926) ForRedGlory válasza leslien (#918) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A tied milyen? Nagy a csend. Elvarázsolt az Exynos. ;]

(#927) *RLaci* válasza ForRedGlory (#926) üzenetére


*RLaci*
addikt

:DDD

Tiger [link]

[ Szerkesztve ]

(#928) leslien válasza ForRedGlory (#926) üzenetére


leslien
nagyúr

majd holnap...Telenor gyökszi....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#929) Sirandrish válasza MadMancs (#916) üzenetére


Sirandrish
legenda

És aki 2 nappal korábban igényelte? Az már megkapta? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#930) NoahM


NoahM
junior tag

Az enyém már otthon vár, a fene egye meg majd jobban nyomom a pályán :C

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

(#931) Teal'C válasza NoahM (#930) üzenetére


Teal'C
addikt

Száguldozz mint az Exynos :DDD

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#932) sebijani1982 válasza MadMancs (#916) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Köszönöm! :R

Felületesen olvastam el, valóban ott van...

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#933) kobayashy válasza Teal'C (#931) üzenetére


kobayashy
tag

Á,a chaapa'ai-on át hamarabb hazaérne :)

(#934) TODI1111 válasza leslien (#928) üzenetére


TODI1111
addikt

Lehet, hogy azért tart ilyen sokáig mert rendeltek neked egy snapdragonost. ;]

(#935) Lacielvtárs válasza ollie (#917) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

fotót kérünk szépen :C gratula :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#936) syIex


syIex
veterán

Buds MA [teszt]

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#937) leslien válasza TODI1111 (#934) üzenetére


leslien
nagyúr

ideje lenne ...ja mit beszélek már van egy.... srácok azért ,ha kellenek majd jó képek a csak nyugodtan szóljatok.. ;] :DDD . SD865+ Imx 555 kombó .

szerk..
látom erre gondolsz....
[link]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#938) TODI1111 válasza leslien (#937) üzenetére


TODI1111
addikt

Nehogy aztán meglepődj, hogy Gcam nélkül is lehet jó képet csinálni. :D

(#939) ollie


ollie
MODERÁTOR

A Samsung Membersben kell regisztrálni az előrendelést, ugye? Nekem nincs ott semmilyen regisztrációs lehetőség.

***

(#940) leslien válasza ollie (#939) üzenetére


leslien
nagyúr

benne van a sim kártya ? mert nekem még anno utána jelent csak meg...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#941) ollie válasza leslien (#940) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs, de megtaláltam, a Benefits tagre kellett nyomnom. Egybefűztem egy pdf-be a megrendelés visszaigazolását meg a számlát, remélem így nem lesz gond.

***

(#942) leslien válasza ollie (#941) üzenetére


leslien
nagyúr

majd holnap én is így csinálom...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#943) Vismajor01


Vismajor01
addikt

S-pen mikortól lesz elérhető? S-pen+tok 30ert nem is annyira veszes. Azt hittem csak a pen lesz 40 folott.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#944) syIex válasza Vismajor01 (#943) üzenetére


syIex
veterán

Azért ne várj Note szintű S-Pen-t szóval így az ára még pont belefér, de azért nem ajándék.. :DDD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#945) Vismajor01 válasza syIex (#944) üzenetére


Vismajor01
addikt

Wait, what? nem az volt h nem lesz Note es S-pen ezert jar ehhez?

Ezert vettem ezt nem S20 Note ultrat ?.?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#946) ollie válasza syIex (#944) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig nincs különbség azon kívül, hogy nincsenek léggesztusok meg BT.

***

(#947) syIex válasza ollie (#946) üzenetére


syIex
veterán

Hát nem az volt az S-Pen lényege? :D
Hisz most van egy ceruzád amivel firkálni tudsz, de gomb, BT, gesztusvezérlés, értesítő, ha nem teszed mellé stb. nincs.. :(
Bár nyilván ez szubjektiv dolog. :)

[ Szerkesztve ]

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#948) NoahM


NoahM
junior tag

Úgy tudom, hogy a Note20U-n lévő tollban a “latency” valami 7ms lett, de lehet ez a 120hz miatt ilyen. Ezen ilyen kulső formában (S20U +toll kombó) is ílyen jó ezt tudja valaki? :F

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

(#949) Tiger. válasza *RLaci* (#927) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Köszi. Ezek szted mennyire tartósak?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#950) adamklark válasza Vismajor01 (#945) üzenetére


adamklark
senior tag

csak arról volt szó hogy képes támogatni s-pent, az hogy lesz vagy nem lesz note senki se tudja, naponta jön ki egymást cáfoló hír. egyesek szerint a note csak S széria +pen (nem teljesen), ezért mivel ezzel működik a pen automatikusan az következik hogy a note megszűnik mert minek kéne (remélem nem)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.