Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Leonardo91 válasza SeatZola (#948) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Gondolom az mert telenoros

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#952) Lecs@


Lecs@
addikt

Egy pár spontán lőtt kép automatán, van ami kocsiból menet közbe. Gépen még nem láttam őket, de telón tetszenek .

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#953) apaszka válasza kristof83 (#191) üzenetére


apaszka
veterán

Csak kivételes országokban,és korlátozott példányban dobják piacra!
Persze klón lesz biztosan bőven! :C :K

(#952) Lecs@
Jók a képek,jobbak mint az Nota 3 asaim! Ez mind spontán,és mozgó célpontra voltak lőve! De rengeteg van!
Használom rendesen!

[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#954) hurenzon válasza Lecs@ (#952) üzenetére


hurenzon
senior tag

Jó képek lettek :)

(#955) migabi24 válasza Lecs@ (#952) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nagyon szépen dolgozik benne a stabilizátor, élmény vele fotózni

(#956) Lecs@ válasza migabi24 (#955) üzenetére


Lecs@
addikt

Még nem biztos, de lassan ki merem jelenteni , hogy Android téren nekem eddig a legjobban teljesítő kamerájú telefon a Note 4. Rengeteg csúcskategóriát próbáltam, teszteltem. Nálam egyik fontos , a legfontosabb szempont volt mindig a kamera. Még várhatóak javulások is szerintem szoftveresen.

(#954) hurenzon :R

(#953) apaszka szerintem is nagy javulás N3 - z képest.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#957) SeatZola válasza migabi24 (#947) üzenetére


SeatZola
őstag

Majd el felejtettem: ma kipróbáltam a 3betűssel. mentem 1 órát és végig stabilan tartotta a műhódokat! :)

Rappi

(#958) migabi24 válasza SeatZola (#957) üzenetére


migabi24
nagyúr

Köszi, úgy néz ki csak a gps test programoknál látszik a jelenség, fura de a poziciót nem veszti el

(#959) SeatZola válasza migabi24 (#958) üzenetére


SeatZola
őstag

Ez jó hír! Reméltem nem lesz nálad gond a gps-el!

Rappi

(#960) MultiDoodad


MultiDoodad
aktív tag

Sziasztok!

Akkor most a két Note 4 közül melyiket érdemesebb megvenni?
Snapis 805-t vagy a exyonos-t??

Sajnos konkrét különbség tesztet még mindig nem találtam sehol .. :)

A válaszokat előre is köszönöm.

(#961) b.bela1 válasza MultiDoodad (#960) üzenetére


b.bela1
őstag

"jutub" rogyásig van.
Exynos vs. Snapdragon.
Exynost vegyél, jelen állás szerint.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#962) MultiDoodad válasza b.bela1 (#961) üzenetére


MultiDoodad
aktív tag

Ahham Köszönöm a gyors választ.
Egy kérésem lenne ... ha valaki tud megbízható boltot ahonnan beszerezhető az exyonos verzió kérem dobjon meg egy linkkel.

Köszöntem :D

(#963) B1T3 válasza MultiDoodad (#960) üzenetére


B1T3
addikt

Mindegy, melyiket veszed, a mindennapokban nem igazán fogsz különbséget tapasztalni. A támogatás pedig még a jövő zenéje.

(#964) Lecs@ válasza b.bela1 (#961) üzenetére


Lecs@
addikt

Van valami tényekkel , adatokkal, konkrétummal összerakott összehasonlítás ? Pár száz Bencmark pont mit jelent a mindennapi használatban ?

(#963) B1T3 hatalmas +1

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#965) B1T3 válasza Lecs@ (#964) üzenetére


B1T3
addikt

Az, hogy a benchmarkokban az Exynosos verzió jobb pontszámokat szokott dobni, de ez nem igazán mérvadó. CPU-ban jobb az Exynos, GPU-ban pedig a Snapdragon. A különbség legfeljebb 10-15%-nyi, így tényleg felesleges ezen rugózni egyelőre.

(#966) leslien válasza Lecs@ (#956) üzenetére


leslien
nagyúr

ne idegelj!! a leg jobb kamera, most mehetek venni... ;]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#967) Lecs@ válasza leslien (#966) üzenetére


Lecs@
addikt

Ez saját vélemény, és lehet nem vagyok hozzáértő. Írtam is, hogy szerintem :)

512 GB

(#968) leslien válasza Lecs@ (#967) üzenetére


leslien
nagyúr

az tény h egyelőre jobb a kamera Note 4 ben mint a Z3 ban. de ez csak szoftveres mert ugyan az a kamera (Imx 220) van a Meizu mx 4 ben és ott oda b...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#969) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ezt vártam remélem a helyi t-be lesz minél előbb, hogy meg tudjam nézni, fogni milyen lehet ekkora méret.

Ha tetszik, akkor megvan a G2 utódja. :K

(#970) B1T3 válasza leslien (#968) üzenetére


B1T3
addikt

A szenzor egyezése oké, de ettől még a lencserendszert elszúrhatták a Sonyban, nem?

(#971) migabi24 válasza SzlobiG (#969) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nyugi bazinagy, engem hasitasi használatra kényszerített

(#972) leslien válasza B1T3 (#970) üzenetére


leslien
nagyúr

csak nem voltak ekkora barmok...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#973) SzlobiG válasza migabi24 (#971) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ettől félek, hogy nagy lesz. :(

Pedig erre vártam, erre már érdemes lenne cserélni a G2-t.

Na meg bevalt a tablet s 8.4 is.

(#974) migabi24 válasza SzlobiG (#973) üzenetére


migabi24
nagyúr

Érdemesnek érdemes az biztos, de hatalmas, de olyan jó, hogy hajlandó vagyok változtatni a szokásaimon, neked nem volt note2-őd?

[ Szerkesztve ]

(#975) B1T3 válasza migabi24 (#974) üzenetére


B1T3
addikt

Én zsebben tervezem hordani, járkálás közben nem zavarna, aztán ha olyan a helyzet (pl. leülök), kiteszem valahová a zsebemből. :)

(#976) Lecs@ válasza leslien (#968) üzenetére


Lecs@
addikt

Nálam MX4 elvérzett...

(#970) B1T3 vmit igen.... :K

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#977) leslien válasza Lecs@ (#976) üzenetére


leslien
nagyúr

akkor most már csak a Nexus 6 várom meg aztán ha az sem lesz jó akkor Note 4 lesz...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#978) b.bela1 válasza Lecs@ (#964) üzenetére


b.bela1
őstag

Notesz3 topikban volt panasz snapira. Most hogy egyedi eset, vagy exynos tenyleg jobb, nem tudom. Olvastam összehasonlításokat, szintén exynos lett jobb. Majd eldől, de ezek alapján nem szeretnék belevenni.
Hiszek a teszteknek, a mostani jobb mellett döntök.
Nekem eddig az jött le, hogy a szolgáltatósok snapit, a függetlenek a másikat kapják. Sosem volt függöm, és sosem volt gondom. Ez saját "teszt", ezt is beszámolom.
Nekem exynos kell.

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#979) SzlobiG válasza migabi24 (#974) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem, de azt már többször próbáltam nagynak ítéltem.

Bár zsebbe a g2 is sokszor nagy szal nem tom, elvalik ha a kezembe lesz a note 4. :)

(#980) migabi24 válasza SzlobiG (#979) üzenetére


migabi24
nagyúr

A Note 4 szerintem nagyobb is picivel, fura ez mert első nap ránéztem kézbefogtam és azt gondoltam baszki mekkora, de 2-3 nap után ez lett a normális méret, S4-et kézbeveszem és olyan mintha valami galaxy mini lenne

(#981) apaszka válasza leslien (#966) üzenetére


apaszka
veterán

Doidban. Azért egy 808at nem verheti meg még mindig.
Ott azért a képalkotás igen rendben van. A videó meg..... Még az N8 is tuti jó volt. Ezt mi rögzítettük.

Azért lehet tanulni tőlük samu.

Ezt el kell ismerni.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#982) SzlobiG válasza migabi24 (#980) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ismerős az érzés 8.4-es tab után a G2 mint valami gagyi kis készülék lenne. :D

Jövő héten be is megyek t-hez hátha van már kiallitva.

(#983) Ricskozon


Ricskozon
újonc

" Egy jegyzettömbért ez leírhatatlanul sok pénz lenne még akkor is, ha a Galaxy Note használható lenne jegyzettömbként, de nem használható, mert az S Pen nevén röhögünk, a készülék fenekéből nem bírjuk kihúzni, ha pedig rajzolunk vele, máshol érzékel, mint a hegye. A cucc összességében ettől függetlenül egy piece of art, kiválóan meg van csinálva. Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

Első Note teszt anno 2011, nagyon mulatságos részek vannak benne, főleg az uccsó mondat :D

(#984) 2008Kft


2008Kft
tag

Sziasztok. Kérdésem lenne...fogyasztásban mik a tapasztalatok a snapis és az exynos között? Melyik bánik okosabban az akksival? Nézegettem a kamera össze hasonlítást a gsm...-on,és ott a z3 a note 4 és az én s4-em választottam ki,de hát nem az igazi...így olvastam,hogy van akinek van mind kettő (note 4 és galaxy s4) tudna lőni képet ugyan akkor ugyan arrol a témáról? Nagyon hálás lennék :) köszönök mindent

(#985) migabi24 válasza 2008Kft (#984) üzenetére


migabi24
nagyúr

Szia, nekem van S4, jobb képeket lő, gyorsabban exponál, nincs annyi homályos kép, az optikai képstabi is király

(#986) Dr V


Dr V
őstag

Ami biztos különbség, az a hangchip: Exynos->Wolfson, snapdragon meg vmi más. Számomra a wolfson már bizonyított az S1ben, az S2 yamaha modulja borzalmas csalódás volt. Amikor először meghallottam nagyon megbántam a cserét.

(#987) kali válasza Dr V (#986) üzenetére


kali
legenda

lehet jó valami annak ellenére is, hogy nem wolfson, a snapik meg adott szempontból jókat kaptak mostanság, már az s4 (i9505) hangja is elég jó, és bár nagyon komoly fülessel nem próbáltam adott (s) note 4-et, de egy olcsóbb tdk fülessel nem tűnt rossznak.
az s2 yamaha valóban csalódás volt az s után.

(#988) SeatZola


SeatZola
őstag

Gyerekek, egyre jobb a fogyasztás:

Ebben van beszélgetés, netezés, olvasás, Spotify, játék is vegyesen. Nagyon elégedett vagyok! Ez Exynosos ha valaki nem tudná....

Rappi

(#989) S e t h válasza SeatZola (#988) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igen szép, haver is most örvendezik iphone után, hogy első töltésre lett neki 6 óra 40 perc és az energiatakarékos mód be sem volt kapcsolva.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#990) jacis válasza SeatZola (#988) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez azért nem semmi :Y

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#991) lasvegas


lasvegas
tag

Üdv beszállok kedden ide én is,ha nem lett volna ünnep már pénteken nálam lenne a note 4, note 2 ről váltok amit nagyon szerettem az első telò volt ami kibírt 1,5 évet csere nélkül :) de kijött ez és egy ùj történet kezdődik.Addig is maradnak a fórumok.

Samsung Galaxy Note 4, Samsung Galaxy i9305 S3 Lte,Asus Padfone 2

(#992) GoDave


GoDave
csendes tag

Talán ezt kérdést még senki nem tette fel - a körbefutó fémkeret le van fújva a készülék színére.
Akinek már van ilyen telója tapasztalt e olyat hogy kopik róla a festék?

(#993) B1T3 válasza GoDave (#992) üzenetére


B1T3
addikt

Nem hiszem, hogy a kopás jelent majd problémát, inkább a karcokat nem fogja szeretni.

(#994) migabi24 válasza GoDave (#992) üzenetére


migabi24
nagyúr

Csúnya volna ha 1 hét után lekopna, remélem nem fog, mert ha igen akkor nem fognak a háziszerelők unatkozni

(#995) leslien válasza migabi24 (#994) üzenetére


leslien
nagyúr

biztonság kedvéért már most rendelem a tokot+a fóliát.. :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#996) migabi24 válasza leslien (#995) üzenetére


migabi24
nagyúr

Én semmit nem rakok rá, bírni kell neki a strapát

(#997) Kelecar válasza leslien (#995) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Milyet? Honnan? :D

(#998) dodicsaba válasza Kelecar (#997) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Nem éri az árát egyik telefon sem. Sem a Not 4 sem az Alpha. .

BlackBerry Passport

(#999) delibab válasza leslien (#968) üzenetére


delibab
senior tag

Szerintem a Z3 kameráját hagyjuk... Nekem az egész telefonban az egyetlen csalódás az volt... Lassan itt is rá kéne jönni arra amire a komolyabb fényképezőgépeknél, hogy ez a megapixel növelés csak parasztvakítás... Valaki linkelt be egy tesztet ahol a Z3 kamera lett a leggyengébb a note4 a legjobb, de pl a i6 8 megás kamerája a 2. helyre futott be! Ennyit a 20.7 megapixelről...

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#1000) b.bela1 válasza leslien (#995) üzenetére


b.bela1
őstag

+1
Teló még nálam is sehol, de tok, üveg már úton. Notesz3 is karcmentes, egy év után. Már a boltból tokban hoztam el. Jóformán még nem is fogtam. :)

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.