Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) SVLaller válasza Djatis (#349) üzenetére


SVLaller
senior tag

240 lesz, csak az annyit fog érni mint most 60 :)

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#352) Csapoati válasza Parallaxis (#329) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hogyhogy nem i6P? Vagy csak kipróbálod addig, míg utóbbi hivatalosan is lesz nálunk? :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#353) Leskin válasza Fejvadi (#350) üzenetére


Leskin
tag

A jelenleg kapható legjobb telefon két okból kap csak ajánlott plecsnit: az ára miatt, és amiatt hogy az író már előre bekalkulalja az acsarkodo trollokat és inkább jobb a békesség alapon nem ad jobbat. Én leszarom a negyed millat számomra evidens , hogy a legjobbat veszem. Ha kell akkor nem erdekel az ara. Masnak meg az ar a legfontosabb tenyezo. Ennyi. Plecsni egy baromság mert nincs definialva pontosan mit is takar. Miért ne az egyik legjobb telefon lenne a legdragabb telefon? ;) Amikor jön egy meg jobb akkor az lesz a legdragabb. És most lehet engem utalni vagy savazni;)

Samu S5

(#354) Kelecar


Kelecar
aktív tag

Napok óta lesem a t-mobile honlapját, hogy mikor rakják már ki a drágát :)
Ma 4 óra előtt kicsivel vettem észre az előrendelési akciót és le is csaptam rá gyorsan.
Ezzel kapcsolatban a kérdés: más se tudta megváltoztatni a telefon színét fehérről feketére?
Nekem csak fehéret akart adni ,lehet elfogyott volna a 25 fekete?
Írtam a t-seknek hátha lesz valami, mert hát komolyabb a fekete, de ha ez van megbarátkozok a fehérrel is :P
Szuper telefonnak ígérkezik, IFA óta be vagyok zsongva.
Alig várom, hogy a kezeim közt tudjam :)

Más kérdés: kijelző fólia és tok ügyben tud ajánlani valaki valamit?

(#355) Koczó93


Koczó93
őstag

Nagyon jó telefon lett :)

(#356) Fejvadi válasza Leskin (#353) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Én nem bíráltam amit írtál. Úgy támadsz mint egy buldog :U
A plecsni csak útmutató, az aki meg plecsni alapján választ telefont az meg vessen magára. Itt nem rólad van szó, nem is tudom miért vetted magadra?

Csak kérdeztem, megérdemelné a kötelező plecsnit, mert olyan jó?
Az is lehet, hogy most meg én értettelek félre, de semmi baj, a telefon legyen jó. :C

(#357) mazsi1911 válasza f_you (#323) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

Nem így gondolom. És a kérdésedre is nemet mondok.

(#358) #78121280 válasza Kelecar (#354) üzenetére


#78121280
törölt tag

Először a fehér volt kapható,fekete később érkezett,de már nincs egyik se.

(#359) Otisz válasza #78121280 (#358) üzenetére


Otisz
őstag

Emiatt én is fehérben rendeltem meg, mert akkor még nem lehetett választani.

[ Szerkesztve ]

(OO[IIII][IIII]OO)

(#360) Lecs@ válasza Kelecar (#354) üzenetére


Lecs@
addikt

Meg volt a darabszám ? Korlátozva volt ? 25 - ből jutott nekem egy ugy néz ki :)

512 GB

(#361) Lirion


Lirion
addikt

Nagyon jó ez a telefon, csak azt nem értem, hogy miért nem lehet normális fényképezőt tenni ezekbe a mai csúcstelefonokba.. Egy fél évtizedes nokia n8 is hozza ezt a képminőséget, éjszaka még jobbat is, ennyire azért nem lehetnek bénák a samsung mérnökei...

(#362) delibab válasza Lecs@ (#360) üzenetére


delibab
senior tag

Nekem engedte a feketét szerencsére!

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#363) Lacy6 válasza f_you (#323) üzenetére


Lacy6
senior tag

Elismerésem! :R
Én sem tudtam volna jobban megírni. :)

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#364) hito


hito
nagyúr

Most olvasom én is alul a feltételeket:

"Feltételek

A készülékajánlatok 2014. október 20-tól visszavonásig vagy a készlet erejéig érvényesek, és egy előfizetéshez egyszer vehetők igénybe. A www.telekom.hu honlapon keresztül történő első 25 fekete és 25 fehér készülék előrendelés mellé Samsung NX mini fehér fényképezőgépet adunk! Az ajándék színe nem választható. Mobil előleg befizetése szükséges lehet. A készülékek bizonyos alkalmazásaihoz mobilinternet szolgáltatás igénybe vétele szükséges, azok letöltése és használata adatforgalmat generál. További feltételek: www.telekom.hu, üzleteink, 1430."

Mi az, hogy mobil előleg befizetése szükséges lehet? :F

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#365) Márko88 válasza Lirion (#361) üzenetére


Márko88
aktív tag

Én meg azt nem értem azok milyen képet vàrnak egy mobiltól akiknek ez a minősèg nem elèg. Iphone ès ez a Samsung kèszíti jelenleg a legjobb kèpeket.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#366) Acbarsah


Acbarsah
csendes tag

Note 2

Èn váltok, mert 2 évente cserélek, legközelebb majd a Note 6-ra!

Persze hogy drága, mint minden új slagerterměk.

Réteghez szól!

(#367) kali válasza hito (#364) üzenetére


kali
legenda

új, vagy a számlafizetés szempontjából problémás előfizetőktől kérnek be mobil előleget, ha részletre történik a vásárlás, illetve 0 ft vagy minimális kezdőrészlettel kivihető a készülék, az összeg egyedi elbírálású, és a számlákból történik a jóváírás, tehát amíg a mobil előleg tart, addig nem kell fizetni a számlákat.

(#368) hito válasza kali (#367) üzenetére


hito
nagyúr

Ja, akkor ez engem több okból kifolyólag nem érint. Köszi! :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#369) patoga válasza Zsombe (#262) üzenetére


patoga
tag

Megerősítem, ma vettem és exynos.

(#370) Parallaxis válasza Csapoati (#352) üzenetére


Parallaxis
addikt

Hogyhogy nem i6P? Vagy csak kipróbálod addig, míg utóbbi hivatalosan is lesz nálunk?

Ennyiért nem fogok iPhone 6 plus-t kapni (gyak. 89 eFt-ba lesz a Note 4 és ha szerencsés vagyok, akkor mivel első széria, még talán független is).

Az i6p nagyon tetszik, de annyit amennyiért beszerezhető, nem adok semmilyen telefonért sem.

(#371) Parallaxis válasza Kelecar (#354) üzenetére


Parallaxis
addikt

Én most este rendeltem és már elérhető volt a fekete is.
Hívd fel őket és módosítsd a rendelésed.

(#372) Skorpio.59


Skorpio.59
aktív tag

A képen nem a 89000_Ft-os kamera van ez fix 9 és ez kb 67000ft /ez a lényegen nem változtat pusztán tény./

[ Szerkesztve ]

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#373) Lacko84 válasza Zolik (#18) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Valahol azt olvastam hogy S6 már nem lesz! Befejezik az S szériát... javítson ki vki ha tévesek az infók..:)

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#374) hito válasza Skorpio.59 (#372) üzenetére


hito
nagyúr

:N Jártam ma T-be és 9-27 jár hozzá.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#375) Otisz válasza Skorpio.59 (#372) üzenetére


Otisz
őstag

NX mini van a képen. egyedül az objektív nem stimmel, mert másikkal adják.
Én egy hete vettem külön egy barnát. Gyönyörű képeket lehet vele lőni!

(OO[IIII][IIII]OO)

(#376) Skorpio.59 válasza hito (#374) üzenetére


Skorpio.59
aktív tag

Így legyen...tíz előtt hívtam őket és azt mondták még holnapi bolti megrendeléssel is jár a kamera hozzá...Nos ez is így legyen.,bár úgy látom némi zavar támadt az erőben a T-nél.

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#377) zoleeno1 válasza Khelben (#343) üzenetére


zoleeno1
addikt

+1, nekem is ezen akadt meg a szemem az összegzésben, most csak ezt volt időm elolvasni. Bár annyira nem is érdekel a nóta, hogy a többit is. Tájékozódni kellene, mielőtt badarságot ír valaki egy tesztben :U

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#378) ctvagyok válasza zoleeno1 (#377) üzenetére


ctvagyok
őstag

Pedig nem kell messze menniük egy G3 -ért. Tehát nem lehet, hogy mégis az ellenkezőjét tapasztalták? És tényleg épp hogy elég a 801 QHD alá? ;]
Persze a softver sokat számít azzal egyetértek, simán elhiszem hogy a frissítésektől gyorsabb a G3. De nem lehet, hogy a Note 4 gyorsabb???

[ Szerkesztve ]

(#379) zoleeno1 válasza ctvagyok (#378) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nem, nem lehet (ezt nem arra irtam, hogy gyorsabb e a nota, nincs osszehasonlitasi alapom, hanem arra, h keves a hw), olvasd el a g3 topicot. Vagy nezz egy osszehasonlito videot a cat6-os G3 (805 van benne) es a sima kozott, elenyeszo a kulonbseg. Szoftveresen mar szinte mindent megoldottak, sot bootloader is nyitva, jonnek a fozelek romok is :) Na de nem reklamozni akarom a g3mat, csak szurta a szememet a felretajekoztatas :)

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#380) arysat


arysat
tag

hello mindenki,
pénteken megyek megvenni a note 4et,
javasoljon akinek már van, snapdragon vagy exynos?
van e nagy külömbség a 2 teló között?

s7 edge titan 32 gb

(#381) Csokiii válasza arysat (#380) üzenetére


Csokiii
aktív tag

Tudomásom szerint az exynos jobb.

(#382) Skorpio.59 válasza Csokiii (#381) üzenetére


Skorpio.59
aktív tag

Viszont mások szerint az adreno 420 komolyabb ''holmi'' .Nem árt ezt sem figyelmen kívűl hagyni.../nyílván ez majd gyakorlatban dől el/

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#383) ctvagyok válasza zoleeno1 (#379) üzenetére


ctvagyok
őstag

Ezért lett volna jó, ha a MATV adásában ott lett volna melette a G3. A youtubeon videókban jobb a Note 4 sebességérzete a menüben sokkal A G3 sokszor akad. Persze azt nem tudni milyen verzó ment a G3. Meg szerintem már belakott készülék volt, ami sokat számít.

(#384) arysat válasza Csokiii (#381) üzenetére


arysat
tag

Köszi a választ.hátha valaki még jelentkezik tapasztalattal :)én a jobbat venném ha már lehet választani ;)

s7 edge titan 32 gb

(#385) B1T3


B1T3
addikt

Nagyon vártam már a Note 4-et. Most értem a teszt és a hozzászólások végére (hű, mi ment itt…).
Már csak az van hátra hogy a független ára reálisra essen (a Note 3-hoz viszonyítva természetesen), remélhetőleg legkésőbb karácsonyra ez meg is történik.
Nem kicsit irigylem azokat, akiknek sikerült lecsapniuk a Telekomos akcióra (bár úgyis Telenoros vagyok, de ha megvettem volna a T-s Note 4-et, és eladtam volna, még mindig pluszban lennék:) ).
Sok boldogságot az eddigi és leendő tulajoknak, szállítsanak sok-sok tapasztalatot a készülékről (ne csak jót, sőt a rossz még érdekesebb :) ).

(#386) griiischdoov


griiischdoov
tag

Kedves Mobilaréna!

Ki a rák használ még rádiót a telefonjában? mp3, sd kártya, sok sok gigáni tárhely, de a felhőket direkt nem írom ide, ahogy a spotifyt sem, mert ugye a mobilnet nem olcsó.
És persze, egy maroknyi ember örülne neki, de mégis hány oylan nagy gyártó és/vagy zászlóshajó van/volt az elmúlt években ahol az FM rádió ott volt? Nokia...és itt meg is áll sor. Ja igen, még a butafonok ott vannak...
Engem uygan nem zavarna a jelenléte, használtam is anno SX1ben, W550ben...
de a Note 4 esetében hibaként felróni olyan, mint azt mondani, hogy jó ez az F1es kocsi, de hát vontató horog is lehetne rajta, és úgy még jobb lenne...

egyszervolt holnemvolt, volt egyszer egy olyan rossz bőgős, hogy azt már a többi is észrevette...

(#387) havast válasza arysat (#380) üzenetére


havast
aktív tag

Az exynos elvileg 64 bites SOC. És van egy gyanúm, hogy ezt a Samu direkt nem kommunikalja le... Talán mondanom sem kell miért. Én megjelenés napján vettem Samsung markaboltban Exynos verziót. Note 3 volt az előd. Sokkal, nagyon sokkal gordulekenyebb a rendszer. Iszonyat gyors, mindenre reagál egyből. Kamera sötétben szebb képet készít. A gyorstoltes is hasznos dolog. Egy zuhanyzás alatt felmegy az akksi 10rol 50% ra. A kijelzo nyilván szép, de a Note 3 mellett szerintem azért nem nagy durranás, nem indok, hogy emiatt Első napos vásárlók amúgy Samu Level Boxot kaptak ajándékba.

[ Szerkesztve ]

(#388) havast válasza havast (#387) üzenetére


havast
aktív tag

*emiatt csereljen valaki. (Amúgy az én elsődleges csereokom az óvodás szintű TW felület miatt volt. Az új TW sokkal szolidabb, nem bazari.)

[ Szerkesztve ]

(#389) guriga1234 válasza griiischdoov (#386) üzenetére


guriga1234
addikt

Nem érzem magam ráknak, de szerintem nem árt, ha van rádió. Ha pl. a hírekre vagy kíváncsi, vagy egy meccset hallgatsz, vagy éppen az aktuálisan sugárzott kabarét akarod hallgatni. Ezt sem a felhőddel, sem a sok gigányi tárhellyel, sem az MP3-aiddal nem tudod megvalósítani.

(#390) Gengi válasza griiischdoov (#386) üzenetére


Gengi
senior tag

Én szoktam. Barátnőm meg meg sincs nélküle.

Én azokat az embereket nem értem, akik azzal töltik az életük jelentős hányadát, hogy zeneszámokat válogassanak össze a nagyvilágból egy memória kártyára.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#391) Csapoati válasza Gengi (#390) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hat inkabb valogatok en, mint akarmelyik radio szerkesztoje...

Parallaxis: Ja hat annyiert nem is lehet kerdes. Kivancsi vagyok hogy tetszik majd a Nota 3 utan. Az azert nem volt a szived csucske, legalabbis igy jott le. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#392) Plazmacucci válasza arysat (#380) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Exy mellé álltalában normális hangchip kerül, legalábbis a régebbi modellek sokkal jobban szóltak a Snapis verzióknál. Persze aki igénytelen és ilyen beats audio fülesekkel mászkál annak mindegy :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#393) istnag válasza Plazmacucci (#392) üzenetére


istnag
addikt

Persze aki igénytelen és ilyen beats audio fülesekkel mászkál annak mindegy

Azért annyira nem rosszak azok, csak valamiért divat lett fikázni, az tény, hogy nem ár/érték arány bajnok.

(#394) Fejvadi válasza B1T3 (#385) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:C

(#395) Plazmacucci válasza istnag (#393) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igaz. Akkor inkább mondjuk úgy, hogy csak tuc tuc-hoz jó igazán. :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#396) Fejvadi válasza guriga1234 (#389) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Egyetértek. Én minden hétköznap 06-10 óráig a MorningShow-t hallgatom. Kell az Fm rádió a telefonba és nem kell Net se Wi-Fi.

(#397) Bog válasza zoleeno1 (#379) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A nálam levő G3 csúnyán akad. És a legfrissebb sw van rajta.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#398) SeatZola válasza arysat (#380) üzenetére


SeatZola
őstag

Exynos 20nm-es, a 805-ös meg 28nm. Exynos ezért kevés-bé melegszik, kevesebbet fogyaszt. Külföldi tesztekben Exynos proci kicsivel erősebb és Mali T 760-is erősebb mint a 420-as.

Rappi

(#399) Imi1981 válasza Márko88 (#365) üzenetére


Imi1981
veterán

Szerintem meg a Nokia csinálja a legjobb képeket! Utána a iPhone és a Samsung. De ezt valahogy mindig elfelejted!

(#400) Lecs@ válasza griiischdoov (#386) üzenetére


Lecs@
addikt

Párom sem rák. De naponta 2-3 órát utazik oda-vissza, és igen is rádiót hallgat. Vettem neki anno Nexus5 - t, azt mondta ok, kibírja nélküle, de szépen szólt nekem, hogy mégiscsak jó lenne, mert a kora reggeli utazásban szereti hallgatni a reggeli showműsorokat. Ugye ezért nem túl maradi ? Most LG G3 - at használ, amiben ott van az FM rádió ( ezzel adtam választ egy kérdésedre, melyik zászlóshajóban van FM pl )

(#396) Fejvadi mert neki nem kell FM, senkinek ne kelljen ! :DDD :N

(#399) Imi1981 ebben igazat kell adnom neked.

(#397) Bog ezt nem tudom hogy csinálod. Nézd meg nem-e valami Faket adtak neked :D

[ Szerkesztve ]

512 GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.