Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) mazsi1911 válasza Bog (#146) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

Orulok, hogy ezt itt is leirtad, es nem csupan egy masok szamara meg nem mutathato uzenetben.

Szerintem karomkodast nem hasznalva, mindent betartva tettem a hozzaszolasaimat, de legyen igazad!

Nekem off :)

(#152) Csapoati válasza correctman (#145) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Te dontod el magadban, hogy ajanlott vagy sem. A tesztiro radobta a sajat velemenye szerinti plecsnit, de az nem a szentiras. Ebben a konkret tesztben speciel irtak a magas arat es azt is, hogy a konkurencia is ennyibe, illetve tobbe fog fajni. Az i6 is 200 ezer korul lesz, megis megkapta az Ajanlott plecsnit (szerintem joggal).

#151: A "100%, hogy le vannak fizetve" nalam kimeriti a ragalmazast. Ehhez kepest meg csak idoszakos tiltast se kaptal a "samsungarenasoktol". Nahat...

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#153) hito válasza Csapoati (#152) üzenetére


hito
nagyúr

Hova sietsz? Várd ki a végét! :D

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#154) DeathAdder válasza hito (#140) üzenetére


DeathAdder
veterán

Értem.
150-től többet elvből nem adok egy telefonért, egyszer csináltam, és valahogy rossz érzéssel töltött el.
Ha valami csoda folytán idén még becsúszna a 150 körüli értékre, akkor többször is meg fogom gondolni, hogy ez vagy nexus :)
Bár szerintem bilibe lóg a kezem :DDD

(#155) helixP válasza mazsi1911 (#144) üzenetére


helixP
nagyúr

Egy képet nagyon könnyű kiszúrni a tesztben és azt zászlóra tűzve fikázni.
Nézd csak: szerintem meg ez totál kuka, mégsem mondom azt, hogy az iPhone-nak szar a kamerája.

[ Szerkesztve ]

(#156) AS


AS
félisten

De most komolyan aki ilyet ir hogy egy gyártó lefizeti a másikat orbitális baromság.
Mert Se a Sonynak se Lg nek Se egyik gyártóknak nem lenne megterhelő söt filléres dolog. Miért pont Apple meg Samsung fizet mindenkit le? Más is letudná ugyan úgy. Tessék néha kicsit elgondolkodni mit írunk.
Szerkesztőket rágalmazni meg szánalmas dolog.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#157) hito válasza DeathAdder (#154) üzenetére


hito
nagyúr

Valószínűleg egy kicsit ;]

150-et jövő márciusra tippelnék. Az előző karácsonyi előrejelzésemet is inkább 170-175eFt-ra módosítanám, a 160k is szinte álom kategória.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#158) Csapoati válasza hito (#153) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na ja, "forumon maradassal dicserd a napot". :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#159) dz1989 válasza Árpi001 (#137) üzenetére


dz1989
senior tag

Azért csak szeretnék látni egy összehasonlítást a 1020-ál nagyon kíváncsi lennék a végeredményre. :)

A 1020 utódját még szóban sem hozták Sehol :( Ha lessz. (Bár én Optimista vagyok. :) )

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#160) Bog válasza hito (#153) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Két verzió létezett:
1. megírom privátban, hogy ez azért túlmegy minden eddigi határon
2. beírok ide, mert még az ilyen agyeldobós marhaságokra is illik reagálni

Az első esetben utána külön jöhettem volna takarítgatni az ostobaságokat és a rá adott reakciókat. A második esetben erre nincs szükség és persze emiatt elég zavaros marad a topik eddigi része, de a tapasztalat azt mondatja velem, hogy pár héten belül szakmai lesz a hozzászólások 95%-a és úgyis készül majd egy user-összefoglaló. Viszont itt marad mementónak egy igazán példaértékű ámokfutás.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#161) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Bog: Snap 805, vagy Exynos?

(#162) DeathAdder válasza hito (#157) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szerintem is így lesz valahogy.

Nagyon elmentek az árak. Mennyi lesz 10 év múlva, 600 ezer? :F
Az s2/note1 még 150/160 körül startolt, de azóta is évről évre minden csúcsmobilhoz hozzácsapnak pár tízest :(((

(#163) dz1989 válasza balazs_pro (#150) üzenetére


dz1989
senior tag

Ezen én is gondolkoztam. Lehet. :)
Bár optimistaként megoldható lett volna és így ezáltal szint lépés lett volna.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#164) Zolik válasza Bog (#146) üzenetére


Zolik
senior tag

+1

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#165) mazsi1911 válasza Bog (#160) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

Szeretnek feltenni, egy kerdest, a telefonnal es a cikkel kapcsolatban. Kérlek, ha ez is trollkodasnak minosul, tilts ki!

Miert hianyoznak, mind a benchmark es fenyero osszehasonlitasokbol az iPhone pontjai? Ugy tudom ez a legnagyobb rivalisa, erdekelne.

Felfogom, hogy nincs sok benchmark app iOS-re, de ami van ott lehetne.

(#166) Bog válasza dz1989 (#163) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Btw ha egy jack csatlakozónál ez már megoldható, akkor a cerkánál is ki lehetett volna trükközni, hozzáteszem, hogy kevés idétlenebb dolgot tudok elképzelni, mint hogy az S-Pen helyén abban a csőben ott áll a víz. Esetleg egy kis teafűvel feltöltve és indítva valami nagyon hardverigényes játékot... :)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#167) dreamdancer válasza correctman (#145) üzenetére


dreamdancer
őstag

A közönségszavazattal az a baj, hogy pont az ilyen, megosztó termékek esetén, mint a Note vagy az Iphone, a sok fan 5-éből és a haterek 1-esbél jön ki a semmitmondó 3-as. A szakújságíráshoz hozzátartozik a véleményalkotás is.

Az viszont jogos igény, hogy a pontozásnál és a plecsninél legyenek objektív szempontok is, pl. hogy egy műanyag teló max X pontot kaphasson anyaghasználatra, 300 ppi alatt Y, 250 ppi alatt Z pontot lehessen adni a kijelzőre, ilyesmi. Ja, ez pluszmunka, de segíteni az objektív értékelésben, és sok buta vitát is megelőzne.

Nem a lényeg a fontos.

(#168) M5Norbi válasza DeathAdder (#162) üzenetére


M5Norbi
őstag

Igazad van de azért eltelt az a 2-3 év,romlott a forint,Artisjus stb.

Ezzel nem azt mondom hogy jogos hogy emelkedtek az árak inkább csak logikus.

Viszont ami jó hogy ma kevesebb pénzből vehetsz olyan telefont ami elég jó szintet képvisel.
Ez kezdődött talán a ZTE Blade-el,vagy tavaly a Sony SP,manapság S3 Neo vagy az Alcatel Idol2.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#169) Bog válasza mazsi1911 (#165) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Azért, mert a crossplatform benchmarkok száma olyannyira véges, hogy idétlenül nézett volna ki a táblázatban a sok N/A eredmény. A kijelzőnél pedig nem gondolkodtunk el ezen, aki akarja, az össze tudja vetni úgyis, hiszen az i6 cikkekben is benne van az eredmény. És ugyanez igaz fordítva is, az i6+ eredményei összevethetőek valamelyest a Note 4 eredményeivel. De egyébként ez jogos, választhattuk volna az i6+ eredményeit is.

Fordítva egyszerűbb dolgunk volt, mert az iOS benchmarkokhoz kellett más platformos eredményeket hozzárakni.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#170) hito válasza Bog (#160) üzenetére


hito
nagyúr

Szerintem szakmai oldal és ehhez kapcsolódó fórum együttes üzemeltetése, határos az állatkert működtetésével. Azon belül is a majomház ugrik be, magamat persze nem kiemelve a metofora képéből. :D Nem lehet könnyű kenyér.

DeathAdder: tenyérviszketegítő tendencia.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#171) mazsi1911 válasza dreamdancer (#167) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

Ez tetszene nekem is :)

@bog

Tehát, akkor ide beirhatom, hogy osszehasonlitasi alapuk legyen az olvasoknak?

Amugy, az i6P tesztben, nincs kijelzo teszt.

i6P:

Fenyero : 566 nit
Szinhuseg: 3.1 JNCD
Gamma (kontraszt): 2.22
Szinhõ: 7,348 K

Note4:

Fenyero : 480 nit
Szinhuseg: 2,3 JNCD
Gamma (kontraszt): 2.35
Szinhõ: 7,395 K

Ezaltal, mindketton nagyon szepek a szinek, nagyon kozel all a ket kijelzo egymashoz, az i6P fenyerejet leszamitva, amiben 26%-al jobb az iPhone.

[ Szerkesztve ]

(#172) dz1989 válasza Bog (#166) üzenetére


dz1989
senior tag

Nem Xcover-t akarok csinálni belőle. :) De szerintem minden egézséges emberrel elő fordúl hogy esőben kell telefonálnia akkór már nekeljen izgulni hogy túl éki-e főleg hogy ez egy felső kategória. Szerintem.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#173) xmaas


xmaas
őstag

Hogy megmondjam az igazat sosem csiptem Samsungot mint telefongyarto es igazabol az elso Galaxy S volt az utolso telefonjuk amit szerettem eddig ,viszont ez a Note 4 bejonn nekem nagyon aki megtud baratkozni ezzel a merettel annak ez a legjobb valasztas igaz az ara meg magas nagyon

(#174) mazsi1911


mazsi1911
aktív tag

Benchmarkok :

i6P:

356ms Sunspider
1532 geekbench single
2736 Geekbench multi
30 FPS GFXBench Manhattan onscreen
53 FPS GFXBench T-Rex onscreen

Note4:
366,7 ms
1109 pont
3311 pont
11,1 fps
27,6 fps

Ergo, mig a processzor az iPhone-ban ketto maggal gyorsabban teljesit, mint a note 4-ben a 4, es a single-core is gyorsabb az i6Plus-ban, az egyeduli dollop, amiben a note gyoz, az a multi core geekbench teszt.

Ezaltal, elmondhato, hogy grafikai teljesitmenyben, sebessegben es mindennapi feladatokban, az i6 Plus jobb teljesitmenyt hoz.

Osszegzeskeppen, elmondhato, hogy mig a Note 4 szepen teljesit, elmarad teljesitmenyben egy egyenlo arkategoriaju telefonnal szemben.

[ Szerkesztve ]

(#175) balazs_pro válasza mazsi1911 (#174) üzenetére


balazs_pro
tag

Oké, note4 kuka, iphone a király. boldog vagy?

COD HC MP 3000 óra

(#176) AS válasza mazsi1911 (#174) üzenetére


AS
félisten

Ez most tényleg komoly? Más rendszert nem mérünk össze másikkal.
Ahogy WP-t sem. Nincs értelme más világ az egész.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#177) mazsi1911 válasza balazs_pro (#175) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

Kultúráltan, megkerdezem, mi a gondod? Szakmailag, pontosan, hozzaszoltam a topikhoz, semmi trollkodassal, csupan kiegeszitottem a cikket, azon dolgokkal amik hianyoztak. Mindezt minden szabaly betartasaval. Amit te most csinalsz, az nem ugy mondjak hogy trollkodás?

Bocsi, nem akarok tobb off-ot tenni ebbe a topikba, kerlek ne irj ilyeneket, csak ha tudsz ertelmesen is valaszolni, kerdezni. Koszonom.

@AS

Miert nem? A felhasznalonak szamit, a fenyero es a tobbi meg leginkabb. Nem azt mertem ossze most, hogy mit tud az egyik bongeszo, csupan a sebesseget. A Note azert verzik el, mert nagy a PPI, nem birja a CPU/GPU. Viszont az iPhone azert verzik el, mert keves benne a mag, amire szerintem az Apple igazan odafigyelhetne, mert nem zabalna ennyi aramot a CPU.

Gondolom neked is szamit, hogy egy weblap mennyi ido alatt toltodik be, vagy egy jatek mennyi ideig toltoget, vagy hogy celzotabb legyek, ezen esetben, mennyire akad, vagy nem akad. Ezek puszta tenyek.

[ Szerkesztve ]

(#178) dz1989 válasza AS (#147) üzenetére


dz1989
senior tag

Néztem a a Note4 "csak" F2.2-es blend van. Nem 2.0. A pontosság kedvéért. :)

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#179) Parallaxis válasza Bog (#169) üzenetére


Parallaxis
addikt

Azért, mert a crossplatform benchmarkok száma olyannyira véges, hogy idétlenül nézett volna ki a táblázatban a sok N/A eredmény.

iOS-re csak a Quadrant és a Vellamo nem érhető el az általatok használt tesztek közül, a többi igen.

(#180) maximilian4


maximilian4
addikt

A kategóriát megteremtette, a kategóriát uralja és mindig is a kategória királya lesz. Ez a galaxy note múltja, jelene és jövője.

Maxi

(#181) freeknight


freeknight
őstag

Remek, mindenre kiterjedő, szakmai teszt, élvezet volt olvasni :R . A Mobilareéna amúgy visszatérhetne ehhez a stílushoz, egy idő óta a tesztek hagynak azért maguk után kívánnivalót... :U

A telefon meg nagyon tetszik, ezerszer inkább ezt választanám, mint az Iphone 6 Plust, vagy más droidos csúcsgépet. Pláne, ha 2-3 hét múlva beáll az ára 200ezer köré. Már a Note 3-nál is azt éreztem, de most már biztos vagyok benne, hogy a Samunál az igazi innovátor és a nagybetűs flagship már nem az S, hanem a Note széria.

[ Szerkesztve ]

(#182) Parallaxis válasza mazsi1911 (#174) üzenetére


Parallaxis
addikt

iPhone 6 Plus Antutu: [link]

csak, hogy teljes legyen a listád :)

---

freeknight:

a Samunál az igazi innovátor és a nagybetűs flagship már nem az S, hanem a Note széria.

A Note 2 óta eléggé egyértelmű, hogy ez a széria a valós flagship.
Innovátornak viszont nem mondanám, mert nagyjából 0 innovációt láthatunk jelen esetben, csupán felzárkóztatást a Note 3-hoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#183) Csapoati válasza mazsi1911 (#174) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem pont ti szoktatok azt mondani, hogy nem szamitanak a benchmarkok? :) Mert tenyleg nem. Ha folyamatos mindketto, akkor total mindegy, hogy hany fps meg pont van (kiveve az Antutu-huszarokat). Az Apple cuccok meg szoftveresen mindig sokkal jobban ossze vannak hangolva a hardverrel, ami nem nagy csoda, tekintve hogy mindkettot sajat maguk tervezik. Nagyobb szo, hogy a droidok is lassan eljut nak a szintjukre a millio kulonfele hardverrel. Ma mar nem hiszem, hogy a csucskeszulekek olyan nagyon le lennenek maradva toltesi idoben meg folyamatossagban. 1-2 tizedmasodpercen meg rugozzon az, akinek ennyi idon dollarszazai mulnak. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#184) mazsi1911 válasza Parallaxis (#182) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

Nem is tudtam hogy van ilyen iOS re!!! :)

Akkor viszont,:

51K i6P
47K Note 4.

#183

Mint felettebb is irtam, nekem sem szamitanak. Sem a szintetikus modositassal torteno tesztek, sem a tobbi. Csupan azert irtam le, hogy legyen osszehasonlitasi alap, mivel csupan androidos telefonok jelentek meg konkurenciakent a cikkben levo tesztben. Detto, a kepernyo merese, ami i6P-nal meg sem tortent, pedig az egyik legfontosabb dolog, hogy mar kinnt, a szabadban is latod az iPhone kijelzojet (eddig borzalmas volt, az iPad detto).

[ Szerkesztve ]

(#185) S e t h válasza mazsi1911 (#177) üzenetére


S e t h
nagyúr

A Note azert verzik el, mert nagy a PPI, nem birja a CPU/GPU.

Mármint hol vérzik el?Hol kell keresni a vérzést, ami rombolja a felhasználói élményt, komolyan kérdezem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#186) gretzky77 válasza Peterson_ (#78) üzenetére


gretzky77
veterán

Elbeszéltek egymás mellett! Neki annyi a baja,hogy amíg más készülék azert nem kap ajánlott minősítést mert,hogy drága amugy megérdemelné de az ára miatt nem lehet ajánlott addig a Samsung a 235ezres árral lehet ajánlott ! Ebben pedig teljesen igaza van,nem azzal van gond hogy ajánlott lett hanem azzal,hogyha más készülék csak az ára miatt nem lehet ajánlott akkor az ára miatt a Samsung se lehessen ajánlott! Ennyi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#187) #78121280


#78121280
törölt tag

(#188) helixP válasza gretzky77 (#186) üzenetére


helixP
nagyúr

Az érved azért nem működik, mert az i6 is ajánlott lett ugyanilyen árral.

(#189) mazsi1911 válasza S e t h (#185) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

#186 pontosan.

#185

Benchmarkokban, jatekok betoltesenel, es majd, amikor jon ki jovore valami bika jatek ott. Amig, sanszos hogy a note4-en akadni fog egy ket jatek, addig ez a 6 Plus-on ket ev mulva sem lesz elmondhato.

Ne erts felre, engem a minap nagyon fel*aszott az 1GB RAM a 6 Plus-ban. Nevetsegesen keves, foleg amikor 3-4 app-al dolgozol egyszerre, + safaritab van vagy 5 nyitva.

Amugy, felettebb erdekesnek talalom, hogy anno, mindenki izgult hogy most melyik keszulek mennyi pontot kap, aztan amiota kiderult, hogy A, ezek manipulalt eredmenyek, B mas keszulekek jobbat tudnak, minden antutu-s es hasonlo emberke elhalgatott.

Sot, tovabb megyek. Ha nem szamitanak a benchmarkok, akkor miert vannak lemerve? Kozre jatszik ez is, es hidd el, naygon sok embernel donto dolog, sokan gondoljak ugy, hogy ez olyan mint a PC. Szamomra egy Nexus lekenyerez, viszont egy Note 4-hez bottal sem.

[ Szerkesztve ]

(#190) Parallaxis válasza Csapoati (#183) üzenetére


Parallaxis
addikt

Nem pont ti szoktatok azt mondani, hogy nem szamitanak a benchmarkok?

Ez is egy lehetőség az összevetésre, még ha sok jelentősége valóban nincs.

Főleg, hogy a benchmarkokban elért teljesítményt normál használat közben nem nagyon kaphatod meg, mert az erőforrásokat durván leszabályozza a rendszer pár másodperc után (legalábbis Androidon és a Snapdragon SOC-oknál ez a helyzet).

(#191) kristof83


kristof83
aktív tag

Ááá még mindig a legjobb androidos széria, bár most én sem érzek jelentős fejlődést a Note3-hoz képest...
Jó lett volna ha már alapból a Lolliopp-al jött volna, az sokat dobott volna rajta!

A Note Edge lehet igazán érdekes!
Arról van valami hír hogy kapható lesz-e nálunk illetve hogy mikor jelenik meg?
Teszt várható róla a közeljövőben?

(#192) S e t h válasza mazsi1911 (#189) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én napi szinten használom az s-pent, fényképeket retusálok, rajzolok és ott ahol már kézzel nem tudok javítást eszközölni, ott nagyon jó az s-pen, a jegyzetelésről nem is beszélve.Értekezleteken már csak ezt használom.
Évente ha egyszer játszom, antutut a hülye gyerekek pénisz méregetőjének tartom, szóval nekem az élményt nem az adja meg, hogy egy játék mennyire megy folyamatosan avagy nem.
Ha jól tudom a note széria immár nyíltan is az üzleti szférát célozza meg, talán a knox is ennek köszönhető, szóval aki elsősorban játszani akar az ne is itt keresgéljen, az jobban jár az iphone-nal.
Ha 20-25 évvel fiatalabb lennék akkor lehet, hogy a játékok miatt iphone mellett tenném le a voksom, sőt még pár évvel ezelőtt is így lett volna a rendszer egységes kiforrott mivolta miatt, most viszont az íráskészség előtérbe helyezése és az s-pen okán számomra egyértelmű a döntés.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#193) Parallaxis válasza S e t h (#185) üzenetére


Parallaxis
addikt

Mármint hol vérzik el?Hol kell keresni a vérzést, ami rombolja a felhasználói élményt, komolyan kérdezem.

Az elvérzés butaság, viszont a GPU erőtöbbletét felemészti a plusz felbontás, így semmivel nem lesz a készülék grafikailag gyorsabb, mint az előd, holott a hardveralapok lényegesen erősebbek benne.
Ez az egyik gyenge pontja, mert így a Note tulajok, akik eddig évről évre váltottak az újabb készülékre, most inkább ki fogják várni a következő generációt, mert pár parasztvakításon kívül nem sok többletet nyújt a Note 3-hoz képest.

(#194) Csapoati válasza Parallaxis (#190) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ezt most nem ertem. Benchmarkokban maxra jaratva nem szabalyoz le a rendszer, de hetkoznapi hasznalatnal meg igen?

#191: Hogy jott volna Lollipoppal, mikor a Note 4 megjelenese utan jott csak ki az uj verzio?

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#195) Blyan


Blyan
félisten

Elég jó lett. Bár ezzel a tw dologgal nem tudnék megbarátkozni, az ára meg. Hát az elég borsós, de manapság ez van sajnos.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#196) mazsi1911 válasza S e t h (#192) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

Na!

Te vagy az en emebrem.

Korrekt, neked az tetszik, okes! Semmi gond nincs vele, en csupan a cikk tartalmat szerettem volna kiegesziteni, hogy tobb informaciot kapjanak azok, akik ilyet akarnak, vagy nem akarnak venni.

Teljesen megertem, hogy valakinek kell stylus, (sot meg olyat is ismerek, aki az iPhoenhoz hasznal!)

Pontosan, jol mondod. SEMMIT sem szamitanak a benchmarkok. Jó lenne ezt kozolni, a tobbiekkel is akik azt hiszik szamitanak, foleg a snapdragonosok.

En sem jatszom rajta, en egyszeruen gepen jatszom es pont. Nem tetszik sem az alacsony polygon amik a telefonos jatekokban vannak, sem pedig az hogy rettentoen sok helyet foglalnak, sem pedig hogy meritik a telefont. Ha jatek, akkor csakis olyanon, ami konnektorba van dugva.:)

#194

Nem, a benchmark eredmenyeket nem tudod mindennapi hasznalatban visszatukrozni. Lasd, csupan egy par masodpercig megy 100%-on a CPU amikor valami nehezet csinalsz, viszont a benchmark lemeri hogy tobb percen at igy megy, es az mit tud.

[ Szerkesztve ]

(#197) Parallaxis válasza Csapoati (#194) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ezt most nem ertem. Benchmarkokban maxra jaratva nem szabalyoz le a rendszer, de hetkoznapi hasznalatnal meg igen?

Pontosan, sőt régebben a Samsung még az adott tesztprogram futásakor overclockolta is a hardvert, hogy magasabb értéket érjenek el.

(#198) gretzky77 válasza AS (#147) üzenetére


gretzky77
veterán

Lumia miért nincs Köztük? ;)

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#199) AS válasza gretzky77 (#198) üzenetére


AS
félisten

Amcsik semmire sem tartják azért .

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#200) hue2000


hue2000
tag

Tényleg jó lett a formaterve is tetszik a hardver elég erős szóval ha nyerek a lottón akkor veszek egyet :DD :DD

Az élet mindig drága

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.