Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) Száguldo válasza ForRedGlory (#1532) üzenetére


Száguldo
aktív tag

+1 Nálam is volt már 320 mb. a face.

(#1552) Parallaxis válasza real99 (#1547) üzenetére


Parallaxis
addikt

Nálam ennyi, ha mindent bezárok:

[ Szerkesztve ]

(#1553) Lecs@ válasza Parallaxis (#1552) üzenetére


Lecs@
addikt

Nekem ennyi :D

512 GB

(#1554) [P]laci válasza Lecs@ (#1553) üzenetére


[P]laci
senior tag

honnan szereztél te Nexus 6-ot bakker? :Y és mennyiért? ;]

[ Szerkesztve ]

(#1555) ForRedGlory válasza [P]laci (#1554) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nexus 6-om nekem is lesz :)) Lesz két nagy péklapátom, lehet majd pingpongozni ;]
Kár, hogy 6-os a kijelzője, túl nagy, ráadásul 10mm vastag, ami elég komoly. Igaz...a széle felé vékonyodik.

(#1556) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Hali. Holnap megyek atvenni a Note 4-et, baratnomnek szanom. Mennyi az eselye, hogy a 8 magosat kapom, es nem a snap 805-ost? Van/lesz erezheto kulonbseg a ketto kozott?

Don't Tread On Me

(#1557) hurenzon válasza MPowerPH (#1556) üzenetére


hurenzon
senior tag

Attól függ honnan veszed.

(#1558) [P]laci válasza ForRedGlory (#1555) üzenetére


[P]laci
senior tag

(#1559) ForRedGlory válasza [P]laci (#1558) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem értem a következtetésed... A Note 4 is nagy. A Nexus 6 pedig fél-fél centivel magasabb és szélesebb még ettől is, továbbá közel 2 mm-el vastagabb.

(#1560) [P]laci válasza ForRedGlory (#1559) üzenetére


[P]laci
senior tag

pedig számomra logikus a következtetésem! ;]
ha a Note 4 kezelhető számodra, akkor a Nexus 6 is az lesz (nincs akkora számottevő méretbeli különbség a kettő között)... ;) sőt, ha hinni lehet pár embernek, akkor a Nexus 6 a hátán lévő görbület miatt még jobban is fekszik az ember kezében, mint a Note 4.

(#1561) MPowerPH válasza hurenzon (#1557) üzenetére


MPowerPH
félisten

UK-ban elek, es szolgaltatotol.

Don't Tread On Me

(#1562) hurenzon válasza MPowerPH (#1561) üzenetére


hurenzon
senior tag

Szolgáltató 4 magosat add.

Megtaláltam tényleg 4 magosat add

[ Szerkesztve ]

(#1563) #06969344 válasza Parallaxis (#1552) üzenetére


#06969344
törölt tag

Hmmm.. ilyen sem láttam még (N910F) mióta megvan... 1,6 alá sose ment..

[ Szerkesztve ]

(#1564) MPowerPH válasza hurenzon (#1562) üzenetére


MPowerPH
félisten

Akkor oks. Ahogy olvasom, a Snapdragon lesz a jo valasztas.

Don't Tread On Me

(#1565) hurenzon válasza MPowerPH (#1564) üzenetére


hurenzon
senior tag

Operating System and Processor
Android 4.4
2.7 GHz Quad-Core Processor
Battery Life
Up to 20 hours talk time
Up to 26 days standby time
Camera, Photos and Video
16 Megapixel Camera
3.7 MP Front Facing Camera
Memory
3GB RAM / 32GB ROM
Connectivity
Sync methods: Wi-Fi, Bluetooth
4G Capable
4G LTE Capable
Wi-Fi and Mobile Calling

(#1566) Geryson válasza ForRedGlory (#1548) üzenetére


Geryson
addikt

Érdekes, h az ujjlenyomatolvasót piszkálja a cikk is. Nem tudom, nekem fullra bejön!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1567) B1T3 válasza [P]laci (#1535) üzenetére


B1T3
addikt

Én sosem használtam a Facebook klienst, csak a Facebook Messnegert, mindig a böngészőben néztem meg az egyéb dolgokat.

(#1568) B1T3


B1T3
addikt

Jut eszembe: tegnap én is megrendeltem a Note 4-et, eddig volt türelmem várni. :)

(#1569) leslien válasza B1T3 (#1568) üzenetére


leslien
nagyúr

na végre :C

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1570) migabi24 válasza [P]laci (#1554) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ezt benézted ez G3

(#1571) apaszka válasza Lecs@ (#1553) üzenetére


apaszka
veterán

Nekem ennyi! :K ;]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#1572) b.bela1 válasza apaszka (#1571) üzenetére


b.bela1
őstag

:))

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1573) ForRedGlory válasza apaszka (#1571) üzenetére


ForRedGlory
félisten

(#1574) aTom_DJ válasza MPowerPH (#1561) üzenetére


aTom_DJ
tag

Én egy mobilos oldalról vettem, O2 előfizetéssel. Ennek eredménye egy gyárilag független négy magos! :-)

(#1575) b.bela1 válasza ForRedGlory (#1548) üzenetére


b.bela1
őstag

A cikkíró a swiftkey billentyűzetet nem nagyon ismeri.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1576) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Mit, miket érdemes letiltani amik zabálják, zabálhatják az akkut?
Melyik kíméli jobban az akkuidőt? Ha a fényerőt automatikusra teszem, vagy ha manuálisan lejjebb húzom?

(#1577) migabi24 válasza Szellem. (#1576) üzenetére


migabi24
nagyúr

Átnézed az alkalmazáskezelőbe mi az amit enged tiltani és neked biztos nem fog kelleni, nekem is van tiltva pár dolog, de nem hinném, hogy nagyban befolyásolná az akkuidőt, nekem ez az első telefonom ahol nem spórolok és élvezem, tegnap 2 napot lehúzott 7h kijelzőhasználattal úgy hogy éjszaka ki volt kapcsolva, nekem ez elég

(#1578) Szellem. válasza migabi24 (#1577) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem a 4 napos akkuidőre gyúrok.:)
Egyébként, nem sok dolog van, amit tiltok én is. Többek között facebook, stb. Ezekről tudom, hogy nem csak a memóriát eszik.
Ettől függetlenül jó az akkuidő. Bekapcsolt állapotban 100%-ról éjszaka, úgy, hogy nem használom 10 óra alatt merül 4%-ot. Gondolom ez jó.

Azt viszont kipróbáltam, hogy a gyors töltés funkció hatással van-e negatív értelemben a töltöttségi időre. Szerintem nincs, mert ugyan annyit merül, mintha normál töltéssel adtam volna energiát neki.

[ Szerkesztve ]

(#1579) Dr V válasza Szellem. (#1578) üzenetére


Dr V
őstag

negatív hatás majd csak később jön ki. Az akksi hamarabb veszti el a kapacitását.

(#1580) migabi24 válasza Szellem. (#1578) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nálam ezek vannak [link]

(#1581) apaszka válasza ForRedGlory (#1573) üzenetére


apaszka
veterán

Szia!

Kösszi, de egyébként tök hülyeségnek tartom a nézegetését én is.
Ennyi elég bár mikor, és bár mire.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#1582) Szellem. válasza migabi24 (#1580) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ez azért elég sok. Biztos, hogy számít az akkuidő szempontjából. Ami bent van a memóriában az dolgozik is sajnos.
Egyébként a Scrapbook az micsoda? Az nektek nem megy?Nálam megy és azt kilőttem.

(#1579) Dr V: Ettől tartok én is, hogy ez később lehet majd hátrány.

[ Szerkesztve ]

(#1583) Parallaxis válasza Szellem. (#1582) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ami bent van a memóriában az dolgozik is sajnos.

Ez nem így van. Sok mindent előre betölt, de nem lesz aktív, ilyenkor az csak memóriát foglal, más erőforrást nem.

(#1584) Szellem. válasza Parallaxis (#1583) üzenetére


Szellem.
nagyúr

A futó folyamatokra értettem. Kis is írja, hogy használja őket.

(#1585) baladam86


baladam86
aktív tag

Sziasztok! Nem tudnátok tippet adni, hogy ami Note 3-ra alapból fel volt telepítve program, nevezetesen a Sketchbook for Galaxy, azt honnan tudnám Note 4-re is megszerezni? Galaxy Appsban nem találom. Nincs meg valakinek esetleg az apk fájl?

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#1586) mike67 válasza baladam86 (#1585) üzenetére


mike67
tag

Innen letöltheted:
[link]

(#1587) mike67 válasza baladam86 (#1585) üzenetére


mike67
tag

Innen szedtem le egy újabbat, ami a note 3-on van, és tettem fel a not4-re. Tökéletesen működik.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1588) baladam86 válasza mike67 (#1587) üzenetére


baladam86
aktív tag

Jájj, nagyon köszönöm! :)

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#1589) laabom


laabom
tag

Sziasztok. Szerintetek milyen tokot érdemes venni a Note 4 hez? S3 ról fogok hamarosan váltani de elötte már szeretném a tokot is kiválasztani. Az S3-on bőr Bugatti belebújtatós tok volt. Nézegettem ezeket a Spigen tokokat de hát nem tudom melyiket vegyek. Kihajthatós, flip tokokat mellőzném.
Pár jó tanácsot szeretnék aki már használ valamilyen tokot. Köszönöm a segítséget előre is

(#1590) joey04


joey04
titán

a hazai független darabok azok mind exynos procival jönnek? mert a speedshopnál snapdragont írnak.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1591) [P]laci válasza joey04 (#1590) üzenetére


[P]laci
senior tag

hivatalosan minden szolgáltatós snapis, a függetlenek pedig mind exynos procisok! :K

(#1592) MPowerPH válasza aTom_DJ (#1574) üzenetére


MPowerPH
félisten

Meglett, es tenyleg a 4 magosat kaptam hala az egnek. :R

Don't Tread On Me

(#1593) MultiDoodad


MultiDoodad
aktív tag

Sziasztok.

Elég poros (finom por) környezetben dolgozom jelenleg... és meg kéne óvni valahogy ezt a szépséget majd ha már megérkezett.
A kérdésem az lenne, hogy tud valaki linkelni egy olyan webshopot ahonnan olyan tokot tudnék rendelni ami eléggé véd a por ellen.. viszont egy jack kábel kimet van rajta mert imádok zenét hallgatni meló közben :)

Örök hála előre annak aki talál nekem mert én nem nagyon találtam arra méretre.
:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#1594) david5745


david5745
tag

Valaki meg tudja nekem gyors megmondani hogy az extrem digitálnál mikor lesz fekete ??? még ma meg kellene rendelnem mert lejár a 15% és ha most olyat rendelek ami nincs raktáron pl csak két hét múlva lesz attól én még kedvezményes áron kapom meg ??? Gyors válaszokat lőre is köszi :R

Még mindig nem tudom eldönteni hogy feketét vagy fehéret vegyek :F

(#1595) MultiDoodad válasza david5745 (#1594) üzenetére


MultiDoodad
aktív tag

Megrendelheted .. én szerdán rendeltem és azt írták ha lejár az akció akkor is ez az ár marad .. sőt ha nagyobb akció lesz akkor olcsóbban megkapom.. de semmi féle képen drágábban.. Gondolom ez evidens.
Viszont bosszant, hogy még mindig dátum helyett csak annyi van ki írva "beszerzés alatt" :W :W

(#1596) david5745 válasza MultiDoodad (#1595) üzenetére


david5745
tag

maximum mennyi ideig tud elhúzódni és mennyi ideje nincs raktáron ??? A legnagyobb bajom az hogy nem tudom milyen színbe válasszam valaki érv és ellenérv esetleg ??? :)

(#1597) S e t h válasza david5745 (#1596) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én szeptember 27-én rendeltem egyet gold színben, azt írták, hogy 29-én szállítják.
Most ez ott tart, hogy már november 12-re írják, de vannak kétségeim az akkori dátumot illetően is.Voltam bent az üzletben, azt mondták, hogy természetesen akciós áron kapom, viszont arra a kérdésemre, hogy érdemes-e más színt választani, mivel nem is nagyon tudok róla, hogy hoztak-e már be egyáltalán az országba goldot, az eladó azt válaszolta, hogy vannak érvek ellene és mellette is, lehet, hogy pár napon belül itt van, de lehet az is, hogy elhúzódik, beszállítótól függ.
Szóval ha nem ezt a színt választom akkor már itt lenne nálam a telefon, így viszont még akár több hét is lehet, fehér persze már lehetett volna.
Érdekes viszont, hogy a feketére most nincs kiírva időpont ,de véleményem szerint ez abszolút nem jelent semmit, mivel látható, hogy dátum esetében is tolódhat nem is keveset.
A media marktban akartak rám sózni fehéret, de arra hivatkoztam, hogy a koszolódás miatt nem kellene, azt mondta az eladó úgyis tokban lesz, akkor nem mindegy.
Nincs tapasztalatom erre nézve a fehérről, így ez a szín nem is kellene.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1598) david5745 válasza S e t h (#1597) üzenetére


david5745
tag

Most már mindegy mert leadtam a rendelést fehérre :DD semmi értelmes tokot vagy kiegészítőt nem találtam az edigitálba így csak majd a telefon jön

valakinek van ilyen tokja ??? Ez lenne a kiszemeltem [link]

(#1599) [P]laci válasza david5745 (#1598) üzenetére


[P]laci
senior tag

teljesen rendben van ez a tok! :K több embernek is van ilyenje a témában! :K
amúgy gyakorlatilag minden Spigen tok ajánlott kategóriába esik szvsz. ;)

(#1600) B1T3 válasza S e t h (#1597) üzenetére


B1T3
addikt

Gondolom, azért nincs már a feketénél sem időpont, mert az akcióban elég sok rendelést adtak le rá, ma estig pedig pláne fognak még, így hogy ne „hitegessék” előre a vásárlókat, ezt a legtisztább kiírni. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.