Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) alkatraz3000 válasza fairi (#21) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Az iphonenak nincs is hivatalos ara!!!! Kint meg olcsóbb , mint amennyiért az itthoni állatok árulják.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#102) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

A fotók elég jók amiket lő de nem tudom kinek cikibb a Sony szenzor.
A samunak hogy nem képes beletenni a sajátját, vagy a Sony-nak hogy már a sokadik gyártó képes jobbat kihozni a cuccából mint ő maga.

A cikk jó lett, osztom azt a nézetet miszerint Bone tesztjei nagyon jók, főleg a fotós "szekcióban".

Mondjuk a USB3-ból lett USB2-t elinténzni azzal hogy kényelmesebb az utobbi és csak halványan megelmíteni hogy visszalépés. Hát......

Amugy kiváncsi lennék valami statisztikára hogy aki megveszei ezt a telót, az mennyire veszi a toll miatt, illetve mennyire használja ki.
Én elég sokat "utazok" közösségi vonalon de nagyon elvétve vagy talán még sosem láttam olyan note felhasználót aki épp tollal csinált valamit.

[ Szerkesztve ]

(#103) mazsi1911 válasza alkatraz3000 (#101) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

Haggyad, ok tudjak hogy otthon 400K a telefon, sot 800K a 128GB-os!

(#104) Csapoati válasza mazsi1911 (#100) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Milyen biztositekot tudsz adni, hogy a linkelt ket oldalt nem fizettek le? :) Na ugye...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#105) mazsi1911 válasza Csapoati (#104) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

Eleg bizonyitek az, hogy:

1, nincs plecsni.
2, 30-40 eve vannak a szakmaban.
3, Elmondjak a negativumokat is, a 6 Plus-rol is, pl hogy pocsek a nemito gomb(tul konnyu lenyomni)
4, Osszehasonlitjak a telefonokat, nem csak csinalnak ket kepet.
5, Nem a benchmarkokra izgulnak, amit szintetikusan modosit pl a samsung.
6, itt lehet hogy fenn all, hogy le lettek fizetve, (lehet=50%) viszont a MA-nal 100%.

Ha ez sem eleg, akkor nem tudok mast mondani ami alatamasztja, hogy hatalmas parasztvakitas megy ezen a forumon:D

(#106) cousin333 válasza mazsi1911 (#100) üzenetére


cousin333
addikt

A kijelző-időt a készülék írja ki, mint mondtam, nem tudom, milyen metodika alapján. De a tesztek szerint látványosan pesszimista az iPhone számaihoz képest, amit az összehasonlító tesztek is igazolnak.

"Ha egy kicsit, kritikusabb cikket akartok elolvasni"

Talán pont az a baj, hogy kritikusabb cikket szeretnél olvasni... :P

[ Szerkesztve ]

"We spared no expense"

(#107) alkatraz3000 válasza Csapoati (#104) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Az egyik apr blogján megírta az igazgató, hogy köze nem lesz az árakhoz, a mostanság szürke importból származó árakhoz képest. Márpedig hivatalos forrás az egyedül az Magyarországon.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#108) correctman válasza INGJOKE (#81) üzenetére


correctman
tag

Lumia 830-ról volt szó de ne zavarjon.
Az tény hogy az új alma is ajánlott plecsnit kapott de én már csak azt szeretném megtudni hogy mióta tartunk ott hogy a samsung egy ligában játszik az almával?
Lemaradtam volna valamiről? Ami tény hogy évek óta csak másolni tudják őket de azt sem sok sikerrel. Az hogy beleraknak +1 felesleges szenzort az számomra parasztvakítás.
Előre leszögezem hogy soha nem volt almás telefonom viszont fogtam már a kezembe elég sokat. Ránézel/megfogod és tudod hogy ez valami sokkal jobb mint a szomszéd Józsi samuja. Ha ezt a dolgot sikerül nekik lekopizni akkor el tudom fogadni a mellékelt árcédulát de addig is maradok azon az állásponton amit előbb kifejtettem.

(#109) mazsi1911 válasza cousin333 (#106) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

Miert? Kritikus cikkek azok, amik ravilagitanak a rossz dolgokra is, nem csak arra, amiert fizettek.

A ket fentebb sorolt tech lap, mindent lefed ami a felhasznalot erinti. Nem akarok en olyan cikket sem olvasni, ami az iPhone piedesztara emeli, sem olyat ami a Note 4-et (ez a cikk).

A fentebb lathato ket cikk, mindkettorol, objektiven beszel. Szerintem korrekt a note 4 akksija, (igy, hogy mar egy masik forrasbol TUDOM hogy siman megy neki a 11-12 ora).

En csak a szemeket akarom felnyitni, hogy ne csak az egyetlen termeket lassak amit az MA lead, istencsaszar telefonkent. Van mas is, es most ezalatt gondolok pl az uj Nexus-ra, ami szerintem zsenialis, gyonyoru, es tokeletesen optimizalt. Veszek is egyet!

ui: kijelzo ido a kijelo bekapcsolt idotartama. Eleg bena meres szerintem is, mindket oldalon, hiszen nem mindegy hogy olvasol 10% fenyeron, vagy 3D jatekot tolsz 100%-on. Az elobbi siman hozhat 13 orat is, viszont az utobbi lehet 4 ora is egy ilyen keszuleken.

[ Szerkesztve ]

(#110) bagkri01 válasza correctman (#108) üzenetére


bagkri01
őstag

Ez ilyen ízlések és pofonok dolog. Én pl hamarabb adnék ki ennyi pénzt a note 4-ért, mint az i6 plusért, de ezért szép a világ, nem vagyunk egyformák.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#111) INGJOKE válasza mazsi1911 (#100) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nem mindenki beszél olyan jól angolul, hogy 100%-ba megértse az oldalt. A tech adatokat mindenki érti, de azok meg csak számok. Innentől kénytelen az ember magyar tesztet olvasni és bízni az író pártatlanságába, mert sokan ezek alapján a tesztek alapján döntenek egy márkáról, vagy egy konkrét telefonról. :)

(#112) Emilchen


Emilchen
tag

Van már jóféle tok a Note 4-re?

(#113) ctvagyok válasza correctman (#108) üzenetére


ctvagyok
őstag

Évek óta másolják? :C

(#114) mazsi1911 válasza INGJOKE (#111) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

Pontosan itt van a gond. Kellene, egy rivalis az MA-nak, ami szinten letesztel mindent. Mert igy, nekem az jon le, hogy az otthoni olvasok, feljonnek ide, es elolvassak, es ez alapjan dontenek. En rengeteg tesztet elolvastam mielott eldontottem az elso iPhone-nal hogy megveszem-e. Szkeptikus voltam.

Azota van iPhone, meg aztan Nexus. Az utobbi csak fun miatt, meg hogy le tudjam ellenorizni amit allitok, masok allitanak.

Kezdodhetne azzal, hogy nem egy 10 eves GUI-t hasznalnank :P

[ Szerkesztve ]

(#115) cousin333 válasza mazsi1911 (#105) üzenetére


cousin333
addikt

1. És? Valóban nem túl szerencsés egyetlen kis skálára szűkített verdiktet adni, de indokolni is szoktak mellé.
2. Hát persze, Anand a maga 32 évével nyilván 40 éve mobiltelefonokat tesztel...
3. Ezt a Mobilarénások is elmondják. Általában a Samsungot sem szokták agyondícsérni. Ez egy jó készülék, ennyi. Némi szubjektív értékítélet meg mindenkinél játszik.
4. Ebből valóban lehetne több is az MA-n. De ez nem indok az elfogultságra.
5. A linkelt anandos cikkben jónéhány benchmark szerepel. :U Ezek pont azért léteznek, hogy két, hardveresen és szoftveresen ennyire különböző készüléket is össze lehessen vetni. Minél több az ilyen teszt, annál kisebb az esély, hogy valaki optimalizációval egyértelmű győzelmet arasson.
6. Ez meg csak simán egy súlyos állítás... :(

[ Szerkesztve ]

"We spared no expense"

(#116) Cilindrik válasza mazsi1911 (#109) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Egy ideje az össze samu teszt elég khm.. pozitív hangvételű.

Nekem a legszebb akkor is az volt amikor anno az S4 bejött és behívtak valami samus marketingcsávót hogy a kételyeket eloszlassa. Na már ez nekem önmagában sok volt hogy ez egy olyan fontos telefon valami hogy ide külön szakértő kell (de gondolom csak fostak az eladások miatt) És a mókus simán behazudta hogy fém a keret az S4-en, halkan benyügi hogy fém futtatás de kiemeli hogy az ott fém.

Tudom ez nem ide tartozik de nekem itt lett meg a véleményem a samuról és a MA samus hozzáállásáról.

(#117) mazsi1911 válasza cousin333 (#115) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

1, Szoktak indokolni hát, az 5s-t pl hogy 225K-ba kerult. Nagy indok, mondhatom.
2, Igazat adok, nem tudtam hogy Anand 97' ota ir csupan, az csak majdnem 20 év.
3, Elmondja, az, akirol beszelunk. Objektivitas!!!
5, Ahogy latni, szepen el is *icsazza az i6 az osszes androidot, a legtobb tesztben. De tudod mit? Nekem ez nem mond semmit. MIvel a samu szintetikusan kinyomja ezeket, (erre lett bizonyitek is) igy nem er semmit, az sem hogy az i6 a tetejen van ezeknek. Fel kell fogni, hogy egy szintetikus benchmark teszt, semmit sem er. Maximum annyit, hogy megnezd kinek tobb a GHz-e stb. Tudod mi szamit? Hogy amikor lerakom a ket telefont egymas melle, melyik tolt be egy programot gyorsabban, melyik tolt egy weblapot gyorsabban, melyiken JOBB a grafika, melyik kepes tobb uzemidore vagy melyiken erheto el pl a VoLTE vagy akar a regebbi idokben a 3G, vagy hogy az adott usernek tetszik e a stylus!!

Ezekkel, nem azt akarom mondani hogy barmi gond is van a Note-al, gyors, bika, es ha lenne par milliom szinten vennek egyet, csak kiprobalni, mert erdekel ez is. Ezert is irom le ezeket, mert gondolom titeket is erdekel, gondoltam ravilagitok arra, hogy nem csak ez van.:)

Ezeket kell nezni, nem az e-penis meretet.

6, Sulyos vagy sem, egy objektivnek mutatkozo lapnak, nem kellene az egyik legnagyobb mobilceget reklamozni. Tudom, most kerjenek mastol tamogatast? IGEN, ha ilyen munkat csinalnak, akkor IGEN!

#116 pontosan. Es figyeld, hamarosan el is tunik ez a hsz-ed.

[ Szerkesztve ]

(#118) Paul119 válasza mazsi1911 (#114) üzenetére


Paul119
addikt

"Kezdodhetne azzal, hogy nem egy 10 eves GUI-t hasznalnank" inkább egy ilyen mint az ios7-8..csodálkozom hogy a melegek még nem avatták hivatalos készüléknek illetve hogy nem csomagolnak ezek mellé mellig kivágott rózsaszín vagy lila pólót :D de ami késik nem múlik ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#119) AS


AS
félisten

Azt hiszem itt sok hsz törlés lesz . Totál off és iphone hsz-k nem lesznek itt hamarosan.. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#120) Csapoati válasza mazsi1911 (#117) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem tudom megfigyelted-e, de pl az autos lapokban is autogyartok hirdetnek, mert a legjobb celzott felulet... Hol hirdessen pl a Samsung? A Holgyvilagban vagy a noklapjacafe.hu-n? Ugyan mar... Egyebkent pl. Bog is tudtommal tizeniksz eve ir.

#116: Az i6 teszt is pozitiv hangvetelu volt! Applearena.hu!!!4!

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#121) darkarthur


darkarthur
senior tag

USB 2.0? :F

Samsung S23 Ultra 5G

(#122) mazsi1911 válasza Paul119 (#118) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

:)

En is okadok az iOS 7-tol meg 8-tol nyugi:) Nincs mas valasztasom viszont.

Tetszik az MA-n a forum meg az UX. Viszont az nem hogy hót pixeles KB minden smiley, minden gomb. Ti is hasznaltok 2K kijelzoket, telefonbam, monitoron stb. Gondolom PC-n is van aki magasabb DPI-t hasznal, mert pl 2K-s kijelzon jobban mutat, hasznalhatobb.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy mar igazan itt lenne az ideje, ha nem is egy teljes GUI cserenek, de legalabb optimizalni arra, hogy a mai kijelzokon (foleg amin a legtobb olvaso olvas) szepen mutasson.
Meg egyszer mondom, a hasznalhatosag igy, ahogy van, tokeletes, szamomra.

#120 Meg hat! Hirdessen itt? Nyugodtan! De NE TAMOGASSA az oldalt. Vagod mire gondolok? Legyen kinn 200 hirdetes (flash formatumban ha lehet), vagy legyen a YT oldalon egy hatalmas banner, vagy barmi, de ne tudjuk mar hogy kajakra, TAMOGATJAK az oldalt. Legalabb a placeboo legyen meg, de mar az sincs.

[ Szerkesztve ]

(#123) cousin333 válasza mazsi1911 (#109) üzenetére


cousin333
addikt

"Miert? Kritikus cikkek azok, amik ravilagitanak a rossz dolgokra is, nem csak arra, amiert fizettek."

Nyilván fel kell sorolni a negatívumokat is. Én arra utaltam, hogy egy cikk profizmusa nem attól nagyobb, ha kritikusabb véleményt fogalmaz meg valamivel szemben (tehát ami "lehúzóbb").

Már megszokhattad volna, hogy az MA-nak ilyen a stílusa, és a tesztelési metodikája. Jobban kidomborítja a szubjektív ítéletet. Emlékeim szerint az iPhone 6 és a Plusz sem kapott rossz értékelést.

Ez nem jelenti azt, hogy az MA lenne a legtökéletesebb tesztoldal, bár ez legalább magyar, és sokaknak ez is fontos. Aki valóban részletesen tájékozódni akar, az eddig is, ezután is elolvas még mellé 3-4 tesztet más oldalakról, és akkor talán kialakul benne egy korrekt vélemény. De az még mindig csak vélemény lesz az eddigi előzményei és a saját szempontjai alapján.

"hiszen nem mindegy hogy olvasol 10% fenyeron, vagy 3D jatekot tolsz 100%-on"

Még ez is félrevezető lehet, hiszen az egyes telefonok maximális fényereje nem egyezik meg. Az 50% az nem mindig a maximum fele (AMOLED-nél általában az, LCD-nél néha sokkal kevesebb, lásd itt: [link] az első táblázatot). Más tényezők miatt (pl. kontraszt, tükröződés) még az sem biztos, hogy két telefont azonos körülmények között ugyanakkora fényerőn használnék...

[ Szerkesztve ]

"We spared no expense"

(#124) Zolik válasza mazsi1911 (#105) üzenetére


Zolik
senior tag

"6, itt lehet hogy fenn all, hogy le lettek fizetve, (lehet=50%) viszont a MA-nal 100%"

esetleg van bármiféle bizonyítékod a vádaskodáson kívül?

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#125) INGJOKE válasza mazsi1911 (#117) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nekem is iphone-om van mégsem játszom az agyam meg verem a nyálam... ennek is megvan a hibája... nálam már többször fagyott le, és komoly fejtörést okozott hogy indítsam újra, mikor az aksit sem lehet kivenni...

Az ios egy jó rendszer, de ettől függetlenül biztos, hogy most droidra váltok, nem i6-ra... ebbe mindig a hozzád hasonló emberek erősítenek meg...

(#126) mazsi1911 válasza INGJOKE (#125) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

#124 ja, jó par MA TV adas, amiben az elejen szepen mutatkozik ez.

#125 valts nyugodtan, latom neked meg mindig nem jott le, hogy nem a Note-ot vagy az androidot tamadom, hanem az itteni elfogult cikkeket. Komoly fejtores lenyomva tartani a ket gombot? :F

(#127) Csapoati válasza mazsi1911 (#126) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mivel magyarazod azt, hogy jo par Samsung cucc jol le lett huzva? Ja kitalalom, direkt huztak le 1-2-t, hogy ne tunjon fel a lefizetes, igaz? :) En eleg kritikus szemmel olvasom a cikkeket (es nezem az MA TV adasait), de nem lattam meg olyat, hogy a ellentmondas lett volna benne. A plecsni a vegen meg nem a szentiras, senki, ismetlem: senki nem tud 100%-ig objektiv lenni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#128) freddirty


freddirty
senior tag

Note 2 tulajként, megfogdostam még szombaton az alléban a 4est de nem fogott el az az érzés mint régen a kettesnél, hogy kell egy ilyen. Kívülről elég unalmas megjelenésű a hármastól első ránézésre nem is tudnám megkülönböztetni más kezében. Kijöhetnének már egy kicsit más megjelenéssel is...
Nyilván tudásban azért kellemesebb mint a kettes sajátom, de itt a szoftvert és az ilyenolyan szenzorokat nem hoznám fel előnyként mert ez elég értéktelen a felhasználók nagy részének, de az optikai képstabi, a 720ps nagyobb sebességű felvétel azért ütős érv. A rendelkezésre állás note 2-őn is két nap ez nem változott sokat, illetve lehet gyorsabb a processzor, de egy optimalizált rom a kettesen sem szaggat ugyanúgy, max. a 3d játékosok számára öröm a durvább teljesítményű gpu.
A képernyő felbontása szubjektív, részemről érdektelen a felbontáshajsza notebookok jelentős része sokkal alacsonyabb felbontással is gazdára lel. A lényeg hogy amoledes nulla fekete fényerővel :)
Szóval szép-szép, lehet jövőre ha ideje lesz nyugdíjazni a kettesem akkor megfontolom, de egy kérdésre nem találtam a tesztben a választ:
van é warranty void knox? Mert ha egy rootolás miatt ugrik a prémium garancia (ami jelentős részét képzi a vételárnak), akkor felőlem lehet 8000ppi is vagy hozhat akár hétszámjegyű antutu eredményeket akkor sem fogom megvenni...

[ Szerkesztve ]

fred

(#129) hito


hito
nagyúr

Nagyon vártam a Note 4-et, de nekem sajnos csalódás a kamera képminősége. Pl. mi az a pixelháború az erdős képen? :F Kb. minden 2. kép megfelelő a szememnek ha belenagyítok. Nagyítgatás nélkül persze ok a dolog.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#130) mazsi1911 válasza cousin333 (#123) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

Mashogy ertelmezzuk a kritikus szót:) Nalam nem negativot jelent, csak megkerdojelezest, erosen.

Tobbi irassal, egyet ertek.

Tenyleg mas-mas a kijelzo. Az i6-nal is dupla lett a fenyero, rendesen vakit sotetben. Amolednel ha jol tudom, az is szamit hogy amit nezel milyen szinu, ergo egy fekete RSS olvaso celszerubb mint egy hofeher:P

#126 Korrekt. Nem kell minden samsung cuccot nezni, eleg ha csak a Note, Galaxy-t nezek, vegulis ezekbol adjak el a legtobbet(csianljak a legnagyobb penzt).

Tudod en mit veszek eszre? Amikor egy samsung termeket mutatnak be, akkor az MA TV-ben tok boldogan, jó kedvel mutatjak meg a dolgokat. Erre iPhone? Van ez, az, meg amaz. El van mondva, valaszolva a kerdesre. Le tudjak amit le kell, de ennyi.

Egy kulfoldi szaklap, mindket telefont hatalmas csodalkozassal, szepen mutatja be.

[ Szerkesztve ]

(#131) S e t h


S e t h
nagyúr

A két téma- mármint az iphone 6-é a mostani note 4 - között az a differencia, hogy az iphone tesztnél valóban sok volt az idióta troll, akik tőmondatokban "viccelődtek", most viszont magukat okosnak hívők teszik ugyanezt, részint bevallottam trollkodás céljából.
Egy moderátor benézhetne, mert úgy kell kikukázni az érdemi hozzászólásokat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#132) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Már megijedtem, hogy a képernyőképeken a pentile matrix miatt szőrösek a dolgok, erre leesett, hogy a Data Sense aktív :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#133) dz1989


dz1989
senior tag

Bone123! :U Sajnos csak 2.0 USB van benne. Nem 3.0

[ Szerkesztve ]

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#134) cousin333 válasza mazsi1911 (#130) üzenetére


cousin333
addikt

Biztosíthatlak, hogy ugyanúgy értelmezzük a "kritikus" szót. Én az adott helyen csupán a szó kétértelműségére kívántam rájátszani.

"Egy kulfoldi szaklap, mindket telefont hatalmas csodalkozassal, szepen mutatja be."

Jaaa, azt hittem, azok objektívek... ;]

Itt Magyarországon az árazás és az elterjedtség ("ökoszisztéma") miatt az Apple sokkal exkluzívabb gyártónak számít, mint mondjuk az USA-ban, vagy a briteknél. Ez biztos, hogy lecsapódik a tesztekben is, és nem úgy, mint Handras blogjában... Megkockáztatom, hogy nálunk kritikusabban néznek rá a termékre, mint az említett más országokban. Ott meg mintha kicsit fordítva lenne. Ezért kell több cikket elolvasni.

Részemről ennyi volt...

[ Szerkesztve ]

"We spared no expense"

(#135) mazsi1911 válasza cousin333 (#134) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

Korrekt!

En sem mondom, hogy most handras cikkeit kell olvasni, en is csak jokat rohogok rajta mar KB 2005 ota, amikor meg tok poenos volt, meg a cikkek is jok voltak.

iMagazin detto.

Igen, en is csak otthon erzem ezt, hogy amikor otthon vagyok, elmegyek egy regi barati tarsasagba, ahol 10bol 7-nek samsungja van (valami 200K+-os) es hiaba mondod nekik, hogy nekem semmi bajom a telefonjukkal, stb, probaljak rad tukmalni, hogy a te telefonod szar, es vegyel samsungot. En altalaban elmondom valakinek, miert tetszik NEKEM az iPhone, mutatok egy ket erdekesseget es kesz. Majd eldonti mit akar.

Ezt elolvasvan, mar nem is annyira barati az a tarsasag.

(#136) laciutonev


laciutonev
csendes tag

elég komoly telót raktak össze, pedig nem szeretem a samut :-D

egyébként minden telefonban van kifogásolni való. de ettől függetlenül nem biztos hogy a leendő tulaj szemében is hibának minősül.

[ Szerkesztve ]

(#137) Árpi001


Árpi001
senior tag

Szépek ezek a képek,tényleg jók,de 10-est nem adtam volna rájuk.
És hányast fog kapni az a készülék amelyik a Nokia 1020 méltó utódja lesz?
Vagy egy új kameraphone ,mondjuk ez ha tényleg ilyen durva lesz(persze nem biztos):[link]
Az majd 11-12-es lesz vizuálisban???

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#138) INGJOKE válasza cousin333 (#134) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ha kibokszoltátok magatokat válaszolhatnátok arra kérdésre is, hogy melyik soccal jobb a note 4?

(#139) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Bazzeg nagyon tetszik :K
Lehet futok azért egy kört, és meggondolom, hogy ez legyen vagy nexus 6 :)

Szerintetek karácsony körül milyen áron lesz majd ilyen partnerogsmekben?

(#140) hito válasza DeathAdder (#139) üzenetére


hito
nagyúr

160-170-re tippelnék.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#141) cousin333 válasza INGJOKE (#138) üzenetére


cousin333
addikt

Nem vagyok autentikus forrás, de nekem eddig az jött le, hogy nyers teljesítményben és üzemidőben nincs jelentős különbség. Viszont a támogatottság jobb a Snapdragon esetén (szoftveres optimalizálás), mivel azt több gyártó is használja. Én emiatt a Snapdragont preferálnám, de nem vágnék eret magamon, ha a másikat kéne megvennem.

[ Szerkesztve ]

"We spared no expense"

(#142) AS válasza hito (#140) üzenetére


AS
félisten

Persze töltő nélkül :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#143) hito válasza AS (#142) üzenetére


hito
nagyúr

Minek örülsz, a butaságodnak? :P :D Note 3 árdaigram. 2hónap alatt 40eFt minimumár zuhanás. Márpedig akárhogy számolom Karácsonyig 2 hónap van.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#144) mazsi1911


mazsi1911
aktív tag

Ezt meg muszaly leirnom ide.

Ezt komolyan, ez a telefon keszitette? Ez valami rossz vicc??? A bal oldali fanal, mik azok a lila pottyok?!

http://mobilarena.hu/dl/cnt/2014-10/112659/photo12hdr.jpg

Nezzetek mar meg a leveleket OMG!!

Mintha, valami, elmosott, darabos valami lenne, valami lyukacsos nem tudom mi!

Komolyan ez egy 10-es fenykepezo?! Ti tenyleg keptelenek vagytok objektivek lenni, ez jó esetben egy 6-os fenykepezo, mert a 4 eves iPhone 4S jobb kepet lo mint ez.

[ Szerkesztve ]

(#145) correctman válasza Csapoati (#120) üzenetére


correctman
tag

Nincs baj azzal hogy van egy szponzor aki reklámoz és ezzel támogatja az oldalt. A baj azzal van hogy ami másnál negatívum (magas ár pl) az ebben az esetben smafu és ajánlott termék. Lenne egy megoldás erre ami majdnem mindenhol bevett dolog. Ne a cikkíró döntse el a végén hogy ajánlott vagy sem hanem a látogató. Lehessen osztályozni rövid véleménnyel és akkor ki is van védve az hogy a cikkíró pártatlan vagy sem. Befut 500-1000 osztályzat és abból lehet látni már hogy mi az emberek általános véleménye az adott termékről.

(#146) Bog válasza mazsi1911 (#130) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

No, hát azt hiszem, hogy a mai ámokfutásod kimeríti a rágalmazás fogalmát, némi hangulatkeltéssel fűszerezve, gratulálok.
Miután:
1. megvádolsz minket olyasmivel, ami nem igaz
2. fogalmad sincs róla, hogy miképp működik egy online magazin, de osztod az észt
3. nem bírsz különbséget tenni a marketing különböző válfajai között
4. iTrollként viselkedsz az összes topikban
5. telehányod a cikkhez tartozó fórumot
6. és akkor sem állsz le, amikor már sokan szólnak

ezért egyrészt mint magánember és mint 12 éve telefonteszteket író szerző, valamint a Mobilarena tartalmáért több mint egy évtizede felelős szerkesztő és alapító tudnék neked igen kacifántosakat írni.

De erre nincs semmi szükség, mert ha nem állítod le magad, egyszerűen kidoblak a fórumról, sem a közösségnek, sem a szerzőknek, sem pedig nekem személy szerint nincs szükségem rád.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#147) AS válasza mazsi1911 (#144) üzenetére


AS
félisten

Legnagyobb Amcsi oldal szerint is Note 4 nek van legjobb kamerája.

Camera comparison: Samsung Galaxy Note 4 vs iPhone 6, iPhone 6 Plus, Sony Xperia Z3, LG G3, Galaxy S5, Galaxy Note 3

Iphone 6 nagyon közel van hozzá.
Van még kérdés?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#148) dz1989


dz1989
senior tag

Nekem külsőre a note3 jobban tetszik. Legalább is hátúlról. Az IP67 kihagyása, 3.0 Usb-ról való vissza esés (szerintem pedig lett volna rá megoldás), meg 64gb-os változat miért nincs. Meg illene már a szereó hangszóróra visszatértni.
A kamera az nagyon jó lett. Az Amoled az gyönyörű. Az S-penis+a szoftveres extrák is ötletes.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#149) S e t h válasza AS (#147) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ők is le vannak fizetve, ez evidens.Vagy részegek voltak.Esetleg nem olyanok mint a vallási fanatikusok.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#150) balazs_pro válasza dz1989 (#148) üzenetére


balazs_pro
tag

IP védelem szerintem a kihúzható toll miatt hiányzik.

COD HC MP 3000 óra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.