Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) migabi24 válasza beaglepuppy (#1900) üzenetére


migabi24
nagyúr

Majd a nyalóka, laggmentes nem lesz hiába resetelsz

(#1902) beaglepuppy válasza migabi24 (#1901) üzenetére


beaglepuppy
tag

Köszönöm szépen!

(#1903) david5745


david5745
tag

( #1887 )   beaglepuppy mint mondtam már elvileg ha használttam egy kicsit megírom :)

(#1890)Death Adder csinálnék szívesen de nincs hozzá megfelelő eszközzöm és nekem az Exynosost javasolták a kollégák

( #1893 ) boksz ezt elvileg erre tervezték [link] teamwiever esetleg ??? Gépről telora tuti megy :)

Ha félre van csúszva a kijelző és a kamera sincs közepén akkor kihez forduljak az extrem digitálhoz vagy a Samuhoz ??? Egyre jobban zavar a dolog pedig még tart az újdonság varázsa

A nyalóka mikor jön ??? Azt hittem nagyobb lesz a telefon de nem csak én hanem csoporttársaim is mondták komolyan mondom sokkal kényelmesebb mint a 3.2" Nokia 5230 am volt ami kicsi volt de vagy 2,5 cm vastag :C

[ Szerkesztve ]

(#1904) david5745 válasza david5745 (#1903) üzenetére


david5745
tag

Nem enged szerkeszteni sorry :R elvileg hétfőn jön a tok és hétfőn rakatok ráfoliát is ha később üveg akkor szerintem váltók arra bár tapasztalatom meg nincs vele valski esetleg mondsna róla pár szót ??? :)

[ Szerkesztve ]

(#1905) ConCord válasza david5745 (#1904) üzenetére


ConCord
csendes tag

tok-shop.hu -n elvileg üveg érkezőben (3.990.-), rendeltem is, ha megérkezik megyek is feltetetni.
Nem tudom milyen típus, nem hiszem, hogy hajlított lenne, de mindenképp referálok amint megvan.

(#1906) migabi24 válasza david5745 (#1903) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ha ennyire zavar vidd vissza az extrémhez, visszaadják a pénzed

(#1907) Parallaxis válasza david5745 (#1904) üzenetére


Parallaxis
addikt

Teljesen mindegy mit választasz, zavaró lesz, mert a Note 4 kijelzőüvege hajlított, így sem a fólia, sem az üveg nem tud felfeküdni a teljes felületre.

A kapható megoldások ezt úgy próbálják korrigálni, hogy pont olyan szélesek, mint a látható kijelző, így "csak" 1,5-1,5 mm-nyi területen áll el a kijelzőtől a fólia, vagy üveg:

Ez a gyakorlatban annyit jelent, hogy míg friss a felrakás akkor azért zavaró, mert világos képtartalomnál látszik a foltos keret, pár nappal később meg azért, mivel mind a fólia, mind az üveg alsó felülete tapad, szépen maga alá gyűjti a port és a szennyeződéseket.

A képen egy Nillkin üveg van, amit én is a tok.shop-ból rendeltem és azóta vissza is küldtem, mert rendeltetésszerűen nem használható. Azóta egy másik rendelésből jött egy Remax üveg, ami annyival jobb, hogy legalább a széleken le van kerekítve, vékonyítva, így nem vágja az ember ujját, mikor kívülről befele elhúzza az ujját, de ez is ugyanolyan vacak keretet hagy és 2 nap után már poros a széleknél.

Próbálkoztam Nano Shine megoldással is, de azon kívül, hogy elköltöttem 4000 Ft-ot rá, semmi érdemi hatása nem volt, a felrakás után 3 nappal már észrevettem pár hajszálkarcot a kijelzőn.

Ki kell jelentenem, hogy jelenleg a Note 4-re nincs normális, kompromisszum mentes kijelzővédelem. :(

[ Szerkesztve ]

(#1908) Geryson


Geryson
addikt

Tudtok esetleg linket, ahol 4k-s videót lehet nézni? Youtube-on egy csomóan odaírják, hogy 4k, aztán örülhetsz ha 720-as a videó a felbontásválasztásnál. Szívesen megnézném, hogy mit tud ez a telefon képernyőileg végre...

Ez amúgy ugyanúgy vízálló mint az S5? Nem célom kipróbálni, de kíváncsi lennék...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1909) david5745 válasza migabi24 (#1906) üzenetére


david5745
tag

De nekem nem pénz kell hanem egy tökéletesen összeszerelt telefon ha vissza kapom a 203 ezrem jelen állás szerint vehetek másikat 239900 ért
Nem lehet egyszerűen csak cseréltettni ??? :D

(#1910) b.bela1 válasza Parallaxis (#1907) üzenetére


b.bela1
őstag

Ez viszont gáz...
Nekem is úton van.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1911) DeathAdder válasza leslien (#1899) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mindenhol az Exynos jön ki gyorsabbnak, viszont pont amiatt vacillálok a dolgon, mert az 5.0 a Snapi 805-re van optimalizálva, ezért félő, hogy ott már fordulni fog a kocka :)

Edigital, és MM is gyári garanciát ad?
Ahogy látom előbbinél 240 ezer (és exynos), utóbbinál 235 ezer(és snapdragon).

Viszont most kissé aggaszt ez a sok panasz a készülékházra :B

[ Szerkesztve ]

(#1912) migabi24 válasza david5745 (#1909) üzenetére


migabi24
nagyúr

Mind ilyen szerintem, kicsit még reszelnek a gyártósoron, aztán később cseréltetjük gariba és kész kár ezen rugózni, normál használatnál nem látszik

(#1913) DeathAdder válasza david5745 (#1903) üzenetére


DeathAdder
veterán

Jajj pedig úgy szerettem volna látni, kár érte :N

(#1914) migabi24 válasza Geryson (#1908) üzenetére


migabi24
nagyúr

itt egy video a konkurenciától, töltsd le nézd meg tetszeni fog

[ Szerkesztve ]

(#1915) boksz


boksz
senior tag

Itt a gond !
[link]

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#1916) david5745 válasza migabi24 (#1912) üzenetére


david5745
tag

Kihivom a prémium szervizest pl karácsony előtt és add egy új bontatlan dobozost am mostanit viszont elvisszi és egy forintot nem kell fizetni ??? (Bocs a ha hülyeséget kérdeztem de nincs effajta tapasztalatom) majd holnap lövök róla képet és felrakom

Valaki működésre bírta már az infrát samsung lcd tv semmit nem csinál vele :F

(#1917) leslien válasza DeathAdder (#1911) üzenetére


leslien
nagyúr

bakker most adtam vissza a rendelést, Edigitalban volt fekete Exynos 203k...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1918) migabi24 válasza david5745 (#1916) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem, hanem kicserélik a kijelződet

(#1919) kali válasza david5745 (#1916) üzenetére


kali
legenda

a szervizes csak szervizel vagy komoly probléma esetén elszállít és a javítottat küldik/átvehető később, de bontatlan dobozost nem fog adni, illetve kiszálláskor teljesen új (csak) készüléket sem.

(#1920) MultiDoodad


MultiDoodad
aktív tag

Sziasztok

3. napja nyúzom a "kicsikét"

A kijelző melletti enyhe rést leszámítva.. igen csak tetszik a készülék..
Akkumulátor hiába csak bejáratós már most kibírta a 2 napot úgy hogy halálra gyilkoltam.
Ma megjött a gyári samsung tok ami eltakarja azt a kis rést is és valami fantasztikusan néz ki ez a telefon.. mint valami páncélos lovag :D
A rés már nem is zavar.. a zenék jól mennek.. nincs akadás .. nem fagy... nem melegszik..
Szóval lekopogom "kopp kopp" nincs probléma vele.
Akit érdekel milyen tokot vettem:
http://www.speedshop.hu/cikkek/reszletek/pag_cikkreszletek.aspx?CIKKID=2013860

Jham és Exyonos..
Még egy dolog....... VESZETTÜL JÓL SZÓL.. Mint fülessel mint kihangosítva.

(#1921) apaszka válasza Parallaxis (#1907) üzenetére


apaszka
veterán

De van.
Megkérdezem a melóba az egyik srácot. Az folyékony nano cucot vett a g2 re. szerintem ez az.

Fel kell kenni, vagy mi.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#1922) b.bela1 válasza migabi24 (#1912) üzenetére


b.bela1
őstag

Szerintem széria hiba.
Tegnap vettem át, minden a helyén van.

apaszka: ma már azt mondom, ha filózol ne tedd. Nem csak apróságokban más.
Térerő penge, ahol a 3 1-2 csík volt, ez csövön van. Net nem erősebb, de megy. Híváshang ég, és föld.
Kamera ok. Kártyára ment. Akciójegyzet widget, olvasás üzemmód hiányzik. Viszont böngésző full screen, billentyűzet mozgatható. Kijelző meg bexarás. De a tuti a térerő, meg a hang. Szóval penge.
Hirtelen ennyi.
Erről a kijelző védőről van hosszabb tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1923) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Holnap megyek be személyesen a T-mobile-ba venni!
Biztos kibontatok 2-3 db-ot h megnézzem ezt a rés dolgot!Kicsit aggaszt de minden másban tökéletesnek látszik!
Amúgy kapható a T üzletekben már?

(#1924) istibond válasza NeRo28 (#1923) üzenetére


istibond
tag

Szerintem még nem,online is elfogyott.De amugy en neztem teszteken es a legtobb helyen meg van ez a res jobb oldalt, de szerintem tul van lihegve az egesz.

(#1925) S e t h válasza DeathAdder (#1911) üzenetére


S e t h
nagyúr

Honnan lehet tudni, hogy mire lesz optimalizálva a Lollipop?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1926) [P]laci válasza S e t h (#1925) üzenetére


[P]laci
senior tag

arra célzott, hogy a nexus 6-ban snapi 805 és QHD panel van, tehát ha a nexus 6-on megy az 5.0 reccenés nélkül, akkor mennie kell a snapis nótán is.

(#1927) migabi24 válasza S e t h (#1925) üzenetére


migabi24
nagyúr

Mivel a referencia készülékre készül, ami hardverben megegyezik a snapis note 4-el

(#1928) migabi24 válasza b.bela1 (#1922) üzenetére


migabi24
nagyúr

Csinálj képet rólla, túl van ez lihegve alig lehet látni, nem centis réseket kell elképzelni

(#1929) istibond válasza migabi24 (#1928) üzenetére


istibond
tag

Egyetertek,en is ugyanezt irtam.

(#1930) B1T3 válasza DeathAdder (#1911) üzenetére


B1T3
addikt

Tudomásom szerint a Media Marktnál is Exynosos, csak a webshopba igénytelenül tették fel. :)

(#1931) B1T3 válasza istibond (#1924) üzenetére


B1T3
addikt

De, kapható az üzletekben a Note 4, ma is adtak el egyet nálunk. Ha az adott üzletnek a raktárkészletén van, akkor nincs gond.

(#1932) b.bela1 válasza migabi24 (#1928) üzenetére


b.bela1
őstag

Ezért néztem rá.
El sem tudom képzelni, hogy tudna a kijelző ferdén lenni. Bele sem férne a vaskeretbe. :))
Valamivel megpróbálom lekapni az enyémet, csak az a gond, hogy ez a legjobb fényképező itthon. :)
Szóval nekem nem jutna eszembe papír élét gyömöszölni a "résbe".

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1933) NeRo28 válasza B1T3 (#1931) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Székesfehérváron akarom megvenni!Legfeljebb oda telefonálok az üzletekbe h van e készleten!Potyára nem akarok bemenni...

(#1934) Parallaxis válasza apaszka (#1921) üzenetére


Parallaxis
addikt

De van.

De nincs :)

Ez a nano shine, amit említettem, 0 védelmet jelent (legalábbis nálam pár nap után már megjelentek hajszálkarcok).

(#1935) B1T3 válasza MultiDoodad (#1920) üzenetére


B1T3
addikt

Le tudnád fotózni a telefont ebben a tokban, hogy lássuk, elölről hogyan néz ki? :)

(#1936) MultiDoodad válasza B1T3 (#1935) üzenetére


MultiDoodad
aktív tag

Ahhoz képest hogy mennyire zavaró volt a rés a jobb felső sarkában.. most semmi sem látszódik..

Holnap lövök képet

[ Szerkesztve ]

(#1937) B1T3 válasza MultiDoodad (#1936) üzenetére


B1T3
addikt

Mondjuk én nem szeretnék tokot használni, úgy pont a lényeg (kecsesség, fém oldalkeret tapintása) veszne el számomra. De az is lehet, hogy lesz elfekvőben egy ilyen jellegű tokom, szóval érdekel. Alapvetően belebujtatósban tervezem hordani.

(#1938) b.bela1


b.bela1
őstag

Urak! Szerintem ez a rés kérdés konkétan nem mérhető, átlag szemmel nem látható. Sasszem más kérdés.
Amúgy is este van, én lassan nekilátok egy másfajta réssel foglalkozni.
Azt tudom hol van, vakon is megtalálom, nem kell mikroszkóppal keresni. ;]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1939) B1T3 válasza b.bela1 (#1938) üzenetére


B1T3
addikt

:DDD

Ha megkapom a saját példányomat, akkor merek nyilatkozni, hogy túl van-e reagálva a rés téma. A fehér példányoknál egyébként biztos feltűnőbb.

(#1940) NeRo28 válasza b.bela1 (#1938) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Aztán résen legyél!:)

(#1941) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

:)

(#1942) wiERHcSc válasza apaszka (#1921) üzenetére


wiERHcSc
tag

Ezt a nanotechnologias cuccot, hogy lehet leszedni?

(#1943) Parallaxis válasza wiERHcSc (#1942) üzenetére


Parallaxis
addikt

Sehogy, lekopik idővel, de felesleges költeni rá, nem ad megfelelő védelmet.

(#1944) B1T3 válasza MultiDoodad (#1936) üzenetére


B1T3
addikt

Találtam a tokról szemből is képet. Azért jöhet Tőled a saját. :)

(#1945) Prien válasza b.bela1 (#1922) üzenetére


Prien
addikt

"Olvasás mód" hiányzik a Note 4-ből? Ezt most olvasom először... vagy csak átsiklottam volna felette?

A kevés is több a semminél.

(#1946) b.bela1 válasza Prien (#1945) üzenetére


b.bela1
őstag

Sajnos nincs.
Az enyémben legalábbis nincs. :)

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1947) Prien válasza b.bela1 (#1946) üzenetére


Prien
addikt

Bakker, ez érthetetlen... köszi az infót. :R

A kevés is több a semminél.

(#1948) DeathAdder válasza leslien (#1917) üzenetére


DeathAdder
veterán

áá baszki, de hogy csak annyiért volt, amikor 240 ezer a weboldalon?

(#1930) B1T3 - holnap majd elmegyek médiába és megérdeklődöm :K
Jó volna már végre élőben is látni, mert Szegeden még sem a Trében, sem a médiában se sehol nem lehet megnyomkodni :(((

Más: erre a kérdésemre tudnátok választ adni
Ott nem kaptam választ. (extra dropbox tárhellyel kapcsolatban feltett kérdésem)

[ Szerkesztve ]

(#1949) ForRedGlory válasza DeathAdder (#1948) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Volt egy 15% off akciojuk.

(#1950) leslien válasza DeathAdder (#1948) üzenetére


leslien
nagyúr

pedig 2x is mondtam itt is, hardverapron is fent volt.. :((

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.