Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) Stevee83 válasza Hauptmann (#848) üzenetére


Stevee83
aktív tag

Azért ez így nem teljesen igaz. A QHD-nek mi értelme... Persz Full HD felett már csak nagyítóval lehet pixelt vadászni, de azért mikor egy 2k-s v 4k-s tartalmat nézel rajta akkor kijön a különbség.

Az ujjlenyomat olvasónak csupán csak annyi értelme, hogy nem kell minden alkalommal kódot pötyögnöm, paypalon ujjlenyomattal fizetek, sőt ha találok rá megfelelő programot akkor mostantól többé egy jelszót se kell beírnom ha a telefonomat használom. Ami elég kényelmes mivel elég bonyolult jelszót használok...

De ez mindenkinek egyéni preferencia. Ha neked ezek nem adnak pluszt veszel olyan telefont amiben ez nincs benn.

Ez kb. olyan, mint a 4k-s tv kérdése. Minek meg a Full HD bőven elég, de amikor élőben láttam, akkor megértettem miért kell :D És azóta kell is nagyon :D De még kicsit odébb van mire elérhető árú lesz és tartalom is les rá

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#852) Hauptmann válasza SeatZola (#849) üzenetére


Hauptmann
addikt

Szerintem szó sincs itt pocskondiázásról, mert tényleg komoly a 4, de nem a 3-ról nézve.

Egy új telefon vásárlása a magunkfajtáknak érzelmi kérdés is. Váltottam volna, ha megvan ez az érzés az ártól függetlenül.

(#853) Tippmix46 válasza Hauptmann (#852) üzenetére


Tippmix46
senior tag

nekem Note1em van, de hogy 150-160 ezer Ft felárat ér-e a Note4, abban is biztos vagyok, hogy nem!

(#854) Stevee83


Stevee83
aktív tag

Note 3ról nem tudom milyen lehet váltani én Note 2-ről váltottam.... így lehet, hogy nincs akkora hatalmas különbség... de az anyaghasználat miatt már megéri! Én minden alkalommal örömmel veszem a kezembe, mert már csak fogni is jó érzés...

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#855) SeatZola


SeatZola
őstag

Szerintem egy spec. topicnak nem arról kellene szólnia, hogy kinek éri meg, kinek nem, ki tudja/akarja megengedni magának és kinek nem.

Én pl. arra lennék kíváncsi, hogy a tulajoknak kinek mennyit megy egy töltéssel és milyen felhasználási szokások mellett, ki milyen tartozékokat talált eddig hozzá, stb.

Rappi

(#856) migabi24


migabi24
nagyúr

Az akkuhasználat az viszont elég korrekt, 1 töltés után 2.30h kijelzőhasználattal 70%-on vagyok ez mind böngészés volt

(#857) Stevee83 válasza SeatZola (#855) üzenetére


Stevee83
aktív tag

Olvass vissza, már 2x is írtam tapasztalatokról ;)

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#858) zoleeno1 válasza Stevee83 (#851) üzenetére


zoleeno1
addikt

Már csak az a kérdés, hogy egy ilyen méretű kijelzőn van e értelme 4k-s videót nézni :) Egy 117 colos tv-n még megértem, de ekkorán :D
Igen, mondom ezt QHD-s teló birtokában, de engem teljesen hidegen hagyott a dolog, azért vettem a G3-mat, mert maga a telefon tetszik nagyon, a dizájn, nekem bőven elég lett volna az 1080, de uram bocsáss, még a 720p is :B

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#859) Fejvadi válasza Parallaxis (#802) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ettől a részletes leírástól le is lombozódik az ember

(#860) Lecs@ válasza migabi24 (#856) üzenetére


Lecs@
addikt

Szerintem te add el a Note 4 - t ha nem élvezed. Ebben az árban találsz olyant tuti, ami neked megfelel. A telefon van érted, nem te érte. Azt használj, akit szeretsz. Ha neked S4, akkor azt. Egyébként itt is vsn S4, és mi látjuk a különbséget. Szemeink sem egyformák úgy néz ki. Meg ha nézel összehaso lító videókat, ott is látszik mindnél.
Hidd el sokan örülnének ennek a csúcsgépnek ebben az árban :)

# 859 Több ám a pozitív mint az ilyen vélemények. Én pl begirdettem, és lett volna vevőm. Dehogy adom el ! ( aki ismer, az meg is lepődik ezen tuti ) ;)

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#861) Parallaxis válasza Lecs@ (#860) üzenetére


Parallaxis
addikt

Több ám a pozitív mint az ilyen vélemények

Persze, hisz meg kell magyarázni még magadnak is, hogy miért fizettél rá közel 100 ezret a Note 3-ra :D

(#862) Hauptmann válasza SeatZola (#855) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ez így van, mindenkinek a saját tapasztalata alapján kell eldöntenie, hogy akar váltani, vagy sem. Téma részemről itt is lezárva. :)

(#863) Lecs@ válasza Parallaxis (#861) üzenetére


Lecs@
addikt

Nekem pont hogy kb 130 000 - be van, úgyhogy pont mellétrafáltál. Így nem is kell bebeszélnem magamnak, hogy ez jó készülék. És lenne 180 - ért akár ma is vevőm. Valószínű azért nem adom el, mert nincs szükségem 2 nap alatt 40-50 ezer Ft nyereségre, és nem azért mert tetszik a Note 4.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#864) zoleeno1 válasza Lecs@ (#860) üzenetére


zoleeno1
addikt

"Dehogy adom el ! ( aki ismer, az meg is lepődik ezen tuti )" - még legalább 1 hétig papa :DDD ;]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#865) Parallaxis válasza Lecs@ (#863) üzenetére


Parallaxis
addikt

Még egyszer leírom neked, hogy nekem is tetszik a Note 4, ha nem így lenne, már árulnám én is!
DE! Az előd készülékhez képest a fotózáson kívül semmi olyat nem tud mutatni, ami látványos különbség lenne és sok dologban amik főleg szoftveres tényezők még kevesebbet is tud, ami viszont cseszteti a csőröm, mert ezeket hiányolom (gyanítom ennél több minden is hiányzik, vagy változott, de azokat én sem használtam előtte, így nekem sem tűnik fel).

(#866) Lecs@ válasza Parallaxis (#865) üzenetére


Lecs@
addikt

Értem. Nekem viszont így ez most egy főnyeremény. Note3 - ról semmi nem hiányzik, mert azt a gyengécske kamera miatt meg sem vettem, tehát nincs mihez hasonlítssam. Viszont így most, számomra egy szuper kamerával ( telefonról beszélünk ), és egy Note3 árával, egy főnyeremény egyenlőre. :)

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#867) SeatZola válasza Stevee83 (#857) üzenetére


SeatZola
őstag

Tudom! Nem is neked szólt.... :DD

Rappi

(#868) leslien


leslien
nagyúr

képeket dobjatok fel majd pls.. :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#869) VipJoco


VipJoco
tag

Hol lehet azt beállítani, hogy a facebookra belinkelt videókat ne a böngészőn belül YouTubeon nyissa meg a telefon hanem alapból a YouTube kliensben? Csak mert így mobil YouTube jön be nem a normál. (S4en alapból így ment a dolog)

(#870) Parallaxis válasza VipJoco (#869) üzenetére


Parallaxis
addikt

Amikor megkérdi a Facebook, hogy melyik böngészővel nyissa meg, akkor a Chrome-ot válaszd, az automatikusan átadja a Youtube kliensnek. A többi böngésző megnyitja a webes felületen.

(#871) migabi24


migabi24
nagyúr

Ajjaj, tesztelgetem a gps-t a 3 betűssel töbször is eldobta a gps jelet, majd mellérakom az S4-et, akkor kiderül ki a hunyó

(#872) lgolyha válasza migabi24 (#871) üzenetére


lgolyha
csendes tag

Akkor meg is van a következő harci feladat. Kedves Note 4 tulajdonosok! Tapasztaltok problémákat a GPS-el kapcsolatban?

(#873) SeatZola válasza migabi24 (#871) üzenetére


SeatZola
őstag

A 3 betűsnél a verzió sem mindegy. Nekem N3-on volt ami tökéletesen ment és volt ami szintén dobálta a jelet.

Rappi

(#874) B1T3 válasza Acbarsah (#822) üzenetére


B1T3
addikt

Hopp, a webshopjukban nem volt egyértelmű, így rákérdeztem erre a 214800 Ft-os ajánlatra, és azt a választ kaptam, hogy a „termék hivatalos Samsung magyarországi gyári garanciával rendelkezik”. Ha tényleg gyártói garanciás, akkor alakul ez, karácsonyra tényleg simán becsúszhat akár 200 ezer alá is ilyen garanciával.

(#875) hurenzon válasza B1T3 (#874) üzenetére


hurenzon
senior tag

hamar esik az ára, ennyit megéri ha full dobozos verzió és itthoni nem távol keleti, mert akkor itthon nem igazán jó a garancia.

[ Szerkesztve ]

(#876) ForRedGlory válasza migabi24 (#871) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mi az hogy harom betus szolgaltato? :U Az melyik?

(#877) Effer


Effer
csendes tag

Gondoljátok tökéletesen esélytelen, hogy válasz kapjak?

http://mobilarena.hu/tema/samsung_szerviz_uveg_tores/hsz_1-50.html

Köszönöm

(#878) hurenzon válasza Effer (#877) üzenetére


hurenzon
senior tag

És ez hogy jön a note 4-hez? :DD :))

(#879) lgolyha válasza ForRedGlory (#876) üzenetére


lgolyha
csendes tag

Szerintem az ájGO-ra céloz. De az 4 betűs... hogy is van ez? :)

(#880) Acbarsah válasza SeatZola (#845) üzenetére


Acbarsah
csendes tag

Na, akkor mondj egy példát arra, hol van jelentősége annak
hogy melyik gyorsabb, egy mezei felhasználó számára?

(#881) ForRedGlory válasza lgolyha (#879) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ja, hulye vagyok, felreertettem. Nyilvan az iGo lenne :)

(#882) SeatZola válasza Acbarsah (#880) üzenetére


SeatZola
őstag

Sehol Hagyjuk. Már beleuntam ebbe a meddő vitába. Vegyél/használj azt, amit szeretnél vagy amit meg tudsz engedni magadnak. Ezután már csak szakmai kérdésekre válaszolok N4 ügyben. Bocs, nem személyes, csak meguntam...

Rappi

(#883) Djatis válasza migabi24 (#856) üzenetére


Djatis
senior tag

Milyen beállításokkal ez össze??? Gondolok itt a fényerőre meg arra, hogy milyen opciók vannak engedélyezve! Gyors töltéssel használod??

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#884) migabi24 válasza SeatZola (#873) üzenetére


migabi24
nagyúr

A gps testnél is tapasztaltam

(#885) SeatZola válasza migabi24 (#884) üzenetére


SeatZola
őstag

Holnap kipróbálom élesben és beszámolok a tapasztaltakról.

Rappi

(#886) migabi24 válasza SeatZola (#885) üzenetére


migabi24
nagyúr

Köszi

(#887) Parallaxis válasza migabi24 (#884) üzenetére


Parallaxis
addikt

Én most egy 1 órás kutyasétáltatást (3,5 km) rögzítettem Sports Tracker-el, de nem szakadozott és úgy tűnik pontosabb, mint a Note 3-é volt.

(#888) Mohijani válasza SX Wave (#1) üzenetére


Mohijani
csendes tag

Nekem kettesem van, de nem latom ertelmet cserelni. Ez a radio dolog idegesito, foleg ha lesz fogyasztas alapu internetado. Szolni kellene a Samsungnak...
Mellesleg...http://librarius.hu/2014/10/24/samsung-igazgatoja-megvert-az-irodajaban-egy/

(#889) Fejvadi válasza Lecs@ (#863) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Pár nap alatt ennyire megy le az ára, hogy már csak 180-t adnának érte?

(#890) Mohijani válasza Mohijani (#888) üzenetére


Mohijani
csendes tag

Javitson ki valaki ha tevedek de szerintem az S3-ban es a Note 2 ben sem ugyanaz a kamera, mert az S4-ben es a Note 3-ban sem.

(#891) VipJoco


VipJoco
tag

Ha függetlenítem a telefonom t pontban akkor valahogyan fel tudom rakni a gyári romot knox ugrás nélkül? Nem akarok majd a t-s frissítésekre várni.

(#892) Parallaxis válasza VipJoco (#891) üzenetére


Parallaxis
addikt

XEH-es magyar romot nem, mert az csak az Exynos-os Note 4-re van.
Más régiójú, pl. francia (XEF) romot viszont igen (ehhez függetlenítened sem kell egyébként).

[ Szerkesztve ]

(#893) delibab válasza Parallaxis (#892) üzenetére


delibab
senior tag

Ez esetben eltűnnének a T-s kacatok a telefonról??? Nem értek hozzá, de ha igen akkor megoldom... :)) nem hiányozna egyik sem...

VipJoco : ha bevállalod akkor vigyél magaddal nyugtatót is, ma végig csináltam...

[ Szerkesztve ]

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#894) migabi24 válasza Fejvadi (#889) üzenetére


migabi24
nagyúr

A szolgáltatós nem ér többet

(#895) migabi24 válasza delibab (#893) üzenetére


migabi24
nagyúr

Azokat mind lehet törölni, fagyasztani

(#896) ForRedGlory válasza VipJoco (#891) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ha jol tudom a Note 3-as idoszakombol, akkor gyari rom nem ugrasztja a knoxot :)

(#897) Parallaxis válasza delibab (#893) üzenetére


Parallaxis
addikt

Igen, de mint írták azokat le lehet törölni most is. Ellenben ami miatt én is rakok fel majd független romot, azzal el fog tűnni a T-s bootanimáció és borzalmas hang. :)

(#898) delibab válasza Parallaxis (#897) üzenetére


delibab
senior tag

note 4-en nem néztem még, de Z3-n ha jól emlékszem nem mindegyik lehetett, de a boot animáció is szörnyű...

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#899) delibab válasza migabi24 (#895) üzenetére


delibab
senior tag

:R :R

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#900) VipJoco válasza Parallaxis (#897) üzenetére


VipJoco
tag

Ez az egyik ami miatt mindenképp akartam felrakni független romot. A másik pedig a frissítés. De ha ehhez nem kell függetleníteni se akkor az a legjobb mert nekem még jó így is. Max majd eladásnál de az se most lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.