Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) leslien válasza Lecs@ (#1248) üzenetére


leslien
nagyúr

nézd h melyik sensort rakták bele IMX 214 ,inkább nem kockáztatok...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1252) Lecs@ válasza migabi24 (#1250) üzenetére


Lecs@
addikt

Semmit nem állítottam biztosan .

(#1251) leslien hamar kiderül minden.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#1253) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

En meg egy Samsung zaszloshajora sem tettem foliat sosem, es meg csak a karc legkissebb jele sem jelentkezett.

Erdekes, mert lehet hogy ugyanolyan a vedelem, de a HTC szarra karcolodik es az LG is szedi rendesen, mig a Samu nem. No para, vallalom a felelosseget a leirtakert :D

(#1254) leslien válasza ForRedGlory (#1253) üzenetére


leslien
nagyúr

sajnos muszáj a tok+a fólia mert ha telibe veri a betont akkor van esély h nem lesz baja ...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1255) ForRedGlory válasza leslien (#1254) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A tok az mas, de en meg eletemben nem talalkoztam olyan tokkal, amit hosszutavon is a telefonomon lett volna.

Plusz vegre eljutottunk arra a pontra, amikor kijelentheto, hogy bun elrejteni a Note 4 szepseget. Samsung telefonnal eddig nem volt ez jellemzo :))

(#1256) Stevee83


Stevee83
aktív tag

Note 2ről váltottam, sose volt rajta fólia. Majd 2 évig használtam de egyetlen karc sincs rajt. Ha meg pofával betonra esik azon nem sokat segít a fólia....

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#1257) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Nem mellesleg irok egy - bizom benne - szinvonalas tesztet a Note 4-rol, mert megerdemli. ETA nincs, majd ha mindent kitapasztaltam. Minosegi fotokat tudok rola kesziteni a brand new NX MINI fenykepezovel :D Szerencsere feher lett a MINI, igy nem kell elcserelnem senkivel sem :))

[ Szerkesztve ]

(#1258) leslien válasza ForRedGlory (#1255) üzenetére


leslien
nagyúr

abszolút igazad van h ez egy szépség,de akinek már évek alatt kialakult h fólia +tok kell rá az most is rohanni fog az első gsm -be...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1259) Lecs@ válasza leslien (#1258) üzenetére


Lecs@
addikt

+1

512 GB

(#1260) S e t h válasza ForRedGlory (#1255) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mert te ügyes vagy. Nálam eddig minden telefon repült, ha nincs tok akkor lett volna hüppögés.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1261) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ha mar folia. Az NX MINI-re viszont szivesen tennek :D

(#1262) Skorpio.59 válasza ForRedGlory (#1257) üzenetére


Skorpio.59
aktív tag

Érdeklődve várom a tesztedet.

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#1263) Fejvadi válasza migabi24 (#1243) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nem rossz eredmény

(#1264) istibond válasza Luser2000 (#1230) üzenetére


istibond
tag

Igazabol en szerintem csak online van 15%,csak veletlenul 2 szer aktivaltak,a pultnal a srac nem nagyon ertett hozza latszott rajta,meg segitseget is kert a kuponos dolog miatt.

(#1265) istibond


istibond
tag

Egy kerdesem lenne.
A gyari billenytyuzeten lehet szerkeszteni hogy vesszo is megjelenjen a pont es a szòköz kozott?

(#1266) migabi24 válasza ForRedGlory (#1253) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez így van, nekem is megvolt minden galaxy az s széria nem a minik, és egyik se látott fóliát de karcot se, csak belebújos tok van meg vigyázás, egyszer elkalandoztam egy htc one-ra, leszedtem rólla a gyári fóliát, és 1 nap alatt lett rajta egy karc, úgy hogy otthon voltam tokba zsebbe se járt, biztos az újjam húzott rá egy karcot, kollegám lg g2-e szintén a semmitől már új korába karcos lett, de már azt is tudom miért van ez, mert a gg önmagában kevés, egyedül a samsung az aki még külön bevonatokkal látja el

[ Szerkesztve ]

(#1267) MultiDoodad


MultiDoodad
aktív tag

Sziasztok!
Ma szeretnék vásárolni egy s Note4 et lehetőleg exyonost... írtátok az extrémet a 15% akcióval.. azaz olyan 203 ezer környékén lenne. A kérdésem az lenne, hogy ha megrendelem a készüléket hol fogom én azt látni hogy nem 239 ezer hanem 203? Válaszokat előre is köszi.
Jaj és a kupon kódod hova kell be írni?

[ Szerkesztve ]

(#1268) b.bela1 válasza MultiDoodad (#1267) üzenetére


b.bela1
őstag

Nekem tegnap volt ilyen kérdésem. Segítettek, megrendeltem. Kimásomod a kódot, végigviszed a vásárlást, és amikor kéri beírod. Egyből le is vonja.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1269) ForRedGlory válasza migabi24 (#1266) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Igen, en is azt sejtem, hogy a Samsung tesz ra valami specko reteget a kijelzore, ami taszitja a karcot.

(#1270) S e t h válasza MultiDoodad (#1267) üzenetére


S e t h
nagyúr

Menj fel az oldalra, rendeld meg és ahogy haladsz előre a lépéseken a vásárlás során úgy fogja feldobni a lehetőséget a kód beírására, ha azt beírod, akkor le is vonja a végösszegből.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1271) migabi24 válasza ForRedGlory (#1269) üzenetére


migabi24
nagyúr

Karcálló és zsírtaszító réteg biztos van rajta

(#1272) Hadzsi Gábor


Hadzsi Gábor
csendes tag

Sziasztok.
Tegnap megérkezett a telefonom. Elsőre nagyon tetszik, bár sok tapasztalatom még nincs. Nem volt még Note-om, így az S-pen kicsit szokatlan, bár ahogy próbálgattam, hasznosnak tűnik. Majd kiderül meg tudom-e szokni és mennyit fogom használni.
Viszont lenne egy kérdésem. Lehet úgy hívást fogadni, hogy bejövő hívás esetén csak a fülemhez emelem a telefont? S4-nél volt ilyen, itt nem találom.
Ezen kívül van itt adapív hag beállítási lehetőség? Ezt sem találtam.

(#1273) migabi24


migabi24
nagyúr

Látszik ez egy jó telefon, semmi panasz mindenki csöndbe örül és használja

(#1274) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

En vagyok olyan lama, hogy nem talalom a kameraban hogy hol lehet kikapcsolni a burst modot? Nekem ne csinaljon 100.000 kepet ha folyamatosan nyomom az exponalo gombot. :S

(#1275) kekkola válasza migabi24 (#1273) üzenetére


kekkola
senior tag

olyan mint a G2 topik volt az elején, tokok meg fóliák :)

O+8T

(#1276) B1T3 válasza ForRedGlory (#1274) üzenetére


B1T3
addikt

Miért nyomod folyamatosan? :D

(#1277) ForRedGlory válasza B1T3 (#1276) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Talan mert rendkivul jo dolog lenne visszakapni az exposure lockot?

Amugy utana neztem, nem lehet kikapcsolni ezt a fos burst modot. Marha jo... remelem frissitessel orvosoljak, mert elveszik a kamera egyik fo erejet...

(#1278) Stevee83 válasza ForRedGlory (#1274) üzenetére


Stevee83
aktív tag

Ezt én se értem minek akarod folyamatosan nyomni az "exponáló gombot" :D Ha fókuszálsz akkor képen arra a pontra böksz ahová akarod, azt megnyomod az exponálást... én pl. mivel Note 2-röl váltottam kerestem hol a sorozatfelvétel lehetősége... azt egyszer véletlen hosszabb ideig nyomtam rá az exponálásra és voilá :D Én egy hasznos, okos dolognak tartom. DSLR-emben is így van.
De nem vagyunk egyformák. Viszont olyan menüt nem találtam ahol ki lehetne kapcsolni... vagy csak vak vagyok... ez elég nagy váltás Note 2 után :D

Meg ez nem DSLR hogy félig lenyomva fókuszon marad, majd utána újrakomponálsz.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#1279) ForRedGlory válasza Stevee83 (#1278) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Pont elobb irtam az okat annak, hogy mi a gond ezzel... Aki kepben van minimalisan is az exposure lockban, tisztaban van azzal, hogy milyen jo dolog. Aki szerint meg nem hianyzik, az ne is fotozzon. Pont ezt szerettem eddig a Samsung telefonokban, hogy van benne ilyen:

02 05. Reviewing the exposure lock shots: http://youtu.be/dxjggohuT7Q

[ Szerkesztve ]

(#1280) B1T3 válasza ForRedGlory (#1279) üzenetére


B1T3
addikt

Most is megteheted, csak tartsd egy adott ponton hosszabban az ujjad.

(#1281) Stevee83 válasza ForRedGlory (#1279) üzenetére


Stevee83
aktív tag

Érdekes nekem nem hiányzik, pedig 10+ éve fotózom és nem amatőr szinten :D A telefonomat meg nem fotózásra használom arra ott a DSLR ;) És igen nincs mindig nálam, de a telefonnal csak megmutatom, hogy ezt láttam.... azokat a fotókat nem őrzöm meg, nem dolgozom ki. De kinek mi, valakinek elég a mobil is.
Szóval ez az akinek nem hiányzik az ne fotózzon, nagyon gyér szöveg :D De remélem a Te kedvedért majd beleteszik ;)

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#1282) ForRedGlory válasza Stevee83 (#1281) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ha jol emlekszem feltettem egy kerdest, erre idejottel trollkodni, hogy minek az nekem... nem kivanok veled a temaban tobbet targyalni :U

B1T3: Exposure LOCK. Azzal nem lokolsz te semmit, hogy hosszan megnyomod a kijelzot. Legalabbis nekem olyat nem csinal az fix.

(#1283) B1T3 válasza ForRedGlory (#1282) üzenetére


B1T3
addikt

(#1284) Dr V


Dr V
őstag

A kameránál a virtual tour mit takar?

(#1285) B1T3 válasza Dr V (#1284) üzenetére


B1T3
addikt

„Bejárhatsz” vele egy területet. Ingatlanosoknál jól jöhet. :D

(#1286) Hauptmann válasza B1T3 (#1058) üzenetére


Hauptmann
addikt

A műbör és a plexi kemény illesztése szépen leszedi a kijelző felső rétegét fólia, vagy üveg nélkül. Gariban cserélik ilyenkor a kijelzőt.

(#1287) Kelecar


Kelecar
aktív tag

Itt van 2 példa sötét témára. Szerintem jó képet csinál.
(Az NX-Mini meg pláne :P)

[link]

(#1288) baladam86 válasza Kelecar (#1287) üzenetére


baladam86
aktív tag

Tegnap én is raktam be pár low-light fotót, mobilos körökben kifejezetten jó képeket készít. Nem mondom, hogy Lumia verő, de hatalmas az ugrás kamerában pl. Note 3-hoz képest. Nekem a kijelző és a kamera miatt már megérte váltani, az egyetlen dolog ami nem tetszik, hogy visszarakták a hangszórót hátulra, az viszont szintén pozitív, hogy mekkorát tud szólni, és milyen tisztán. Én személy szerint imádom a Note 4-et, ennél jobbat nem hiszem hogy egy ideig tudnának készíteni :-)

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#1289) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Bejottem Westendbe a Samsung uj kirakat boltjaba. Na mondom harom dolgot veszek: tok, microSD es folia (ha felteszik szepen es garantaljak, hogy jol teszik fel):

- bebujtatos tok nincs
- folia nincs
- a microSD kartya meg dragabb mint itt a MediaMarktban.

Sikeres project volt... Sebaj, veszek egy 16 GB-os class10-es eredeti Samsung microSD kartyat MM-ben 4900 Ft-ert. :D

(#1290) istibond válasza ForRedGlory (#1289) üzenetére


istibond
tag

Superphone mammutban en kaptam ra fekete szilikontokot,meg atlatszo foliat,osszesen volt 4 ezer ft.

(#1291) ForRedGlory válasza istibond (#1290) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Isten orizz a szilikon toktol :) Nalam csak a minosegi bebujtatos tok jatszik. Amugy ismerem azt az uzletet en is. A semmi kozepen vannak :D

[ Szerkesztve ]

(#1292) istibond


istibond
tag

Bebujtatos nem volt; csak flip tok kinyithatos. Nekem pont az nem tetszik ami neked bejon.
Szerintem jo bolt amugy.

[ Szerkesztve ]

(#1293) migabi24 válasza ForRedGlory (#1289) üzenetére


migabi24
nagyúr

Bebujtatós tokot vadászok én is, eddig mindenből kilógott, egy gsm boltos haverhez megyek csütörtökön, ott lesz nála a legnagyobb tokbeszállító képviselője egy kocsinyi újdonsággal, remélem találok rá valamit

[ Szerkesztve ]

(#1294) VipJoco


VipJoco
tag

Én ezt rendeltem http://m.ebay.com/itm/141441311752?_mwBanner=1eddig is ilyen tokot használtam csak épp kisebbet s4-re de már az a készülék is örökölte így 3 éves volt a tok. (Jól bírta)

(#1295) Kelecar


Kelecar
aktív tag

Én allee bestbyte-ban vettem bele 32gb-s Samu c10es kártyát usb-s olvasóval 9500ert. 5 perccel előtte ugyan azt kínálták samsungban 15 ért :)

(#1296) HorviGabi


HorviGabi
aktív tag

Vajon lesz hozzá belebújtatós gyári tok? A note 2-höz is azt használok, ezek a flip tokok nem igazán tetszenek.

[ Szerkesztve ]

(#1297) Kelecar válasza HorviGabi (#1296) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Én erre várok már nagyon. Sajnos sehol semmi hír róla. Írtam üzenetet a magyar samsungban hátha tudnak mondani valamit.LED Flip Wallet

(#1298) migabi24


migabi24
nagyúr

Így 1 hét után kezd beállni az akku, az állam meg a földön hever, így S4 után kicsit sok ez nekem itt a mai akkuhasználat végig wifin netezés volt [link] :Y

[ Szerkesztve ]

(#1299) david5745 válasza VipJoco (#1294) üzenetére


david5745
tag

Én is pont ilyet kerestem tegnap a leendő Note 4 emre de nem találtam viszont annak örülök hogy van erre is csak én voltam béna :D S3-mon nagy jól bírta sőt nekem nagyon tetszett és rendkívül minőségi (egy év után is úgy nézet ki mint ha akkor bontottam volna ki) de az a legjobb benne hogy senkinél se láttam még hasonlott sem :DD

(#1300) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ohm...ma megnyomogattam a Vodafoneban es az Edigitalban levo N4-et. Amugy mindketto Exynos... A Voda verzio akadozott, az Edigitalban levo tukorsima volt mindenhol... Folyamatosabbnak ereztem, mint a sajat Snapdragonos telefonom. Remelem a Samsung rajta van az optimalizalason.

Jah, a Samsung Galaxy Alpha vanami bamulatos telefon. Na az odaver mindent sebessegben. Persze csak 720p, de eszement az, ahogy az porog.

Nah mindegy, este nyomok egy factory resetet, lehet nekem is megoldja, mint itt valakinel nemreg. Felreertes ne essek, nem lassu, de lassabbnak erzem, mint az Exynos varianst. Ertem ezalatt az animaciok folytonossagat es sebesseget.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.