Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nagyon kíváncsi vagyok a T-Mobile milyen árakkal jön elő.

(#302) kali válasza Fejvadi (#301) üzenetére


kali
legenda

goto #298

[ Szerkesztve ]

(#303) Ádám16


Ádám16
addikt

Végre. Az SII óta nem tetszett így Samsung.
Rengeteg az extra funkció, amik közt van sok hasznos is számomra, a hardver remek, üzemidő jó, kamera korrekt.
És végre a külcsín is olyan, ami előtt szó nélkül fejet hajtok.
:R

(#304) migabi24


migabi24
nagyúr

Na megrendeltem a telekomnál, mert nagyon jó áron kezdett, jövőhét hétfőtöl kezdik kiszállítani

(#305) Fejvadi válasza kali (#302) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Köszi, nem vettem észre ! :R

(#306) Otisz válasza migabi24 (#304) üzenetére


Otisz
őstag

Nekem holnaputánt írtak :U

(OO[IIII][IIII]OO)

(#307) hito válasza kali (#302) üzenetére


hito
nagyúr

Ezt nem értem. Tutti honlaphiba van, mert különben nem emelték volna meg 277.990-re, nem? :U

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#308) gabesszg válasza SeatZola (#277) üzenetére


gabesszg
aktív tag

Először is grat a készülékhez! Másodszor majd légyszíves akksiról írj Note 3 al összevetve. Végül, elég baj, hogy egy kiemelkedő tényező a mai csúcstelefonoknál (még ha nagyon sok kontakt is van ) (és ezt nem csak a Note-ra értem) kb 10-en x éves 6310i tudta gond nélkül :F (tudom, hogy arra tart a világ, hogy kb már székletanalizáló is lesz benne de valahogy az alavető dolgok felett úgy érzem elsiklanak) ( és ezt az összes modern okostelefonra értettem, nem csak a Note-ra) .

(#309) migabi24 válasza Otisz (#306) üzenetére


migabi24
nagyúr

Az érdekes

(#310) Vangelis válasza hito (#307) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A fekete még mindig olcsóbb.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#311) migabi24 válasza hito (#307) üzenetére


migabi24
nagyúr

De, ilyen szokott lenni, nem meglepő, de ne aggódj te a megrendelt áron kapod

(#312) Nigér


Nigér
őstag

Ez aztán odakúr.
Első Samu ami tetszik.

edit:
Nálam a T-s dominós "Samsung Galaxy Note 4 + NX MINI fényképezőgép" pakk még mindig 200990 FT-ra van kiírva, ezexerint mégsem javították eddig

[ Szerkesztve ]

(#313) Ricardo


Ricardo
félisten

Ezt most nagyon összerakták.

(#314) Garada válasza Ricardo (#313) üzenetére


Garada
őstag

Eszméletlen egy készülék lett.A samsung legjava.

(#315) Fejvadi válasza hito (#307) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Dominóval ennyi

Telekom üzletekben: 200 990 Ft

Samsung Galaxy Note 4 + NX MINI fényképezőgép
Listaáron, előfizetés nélkül Online ár: 397 019 Ft

[ Szerkesztve ]

(#316) Lecs@ válasza Fejvadi (#315) üzenetére


Lecs@
addikt

80 000 Ft - os kamerával ajándékba .Rendeltem még egyet ennyiért. Kamera elad, 130 HUF meg van a Note 4 :D

Nekem már nem változtathatnak az áron az tuti :N

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#317) Fejvadi válasza Lecs@ (#316) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Az már akkor ajándék árba lesz neked :C

(#318) VipJoco


VipJoco
tag

Szerintetek a T-mobilos ismét független telefon lesz ha igen gyári független romot fel lehet rá dobni? (minél hamarabb legyen frissítés hozzá :D ) Mint minden modell első pár vásárlásánál? Lehet megbolondultam, de lerendeltem. A Fényképező ha érdekel valakit eladó lesz :)

(#319) migabi24 válasza VipJoco (#318) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem lesz független szerintem, samsungokra nem jellemző, kamera az lesz eladó bőven, mert nekem se kell

(#320) Lecs@ válasza VipJoco (#318) üzenetére


Lecs@
addikt

Bízom benne én is hogy az lesz. Ha nem, akkor nem :)

( én már találtam vevőt a kamerára is :DD )

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#321) hito


hito
nagyúr

El kell felejteni, hogy a kamera eladható lesz 50-60eFt felett. Értelemszerűen beindul majd az árverseny és ha elterjed, hogy szinte ingyen adják a Note 4 mellé, az sem lesz túl jó hatással az árára. Úgyhogy szerintem érdemes inkább 140-150eFt-tal számolni a Note 4 árával kamera eladás után.

Nekem pont a kamera kell, úgyhogy a Note 4 lesz eladó. Sőt, ha nem találok rá vevőt szerdáig (akkor szállítják le az üzletbe), akkor át se veszem a csomagot. Így a T-vel csak jót teszek, mert nem kell annyiért odaadniuk, hiszen egyértelmű, hogy szarvashiba a kiírt ár. Nem lennék a napokban a T webshop felelőseinek a helyébe.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#322) Lecs@ válasza hito (#321) üzenetére


Lecs@
addikt

240 000 MM árhoz még úgy is szuper, hogy ha nincs mellette az a kamera. De jogos. Én 60 - ért adom egy havernak.

512 GB

(#323) f_you válasza mazsi1911 (#270) üzenetére


f_you
tag

Csak a tisztánlátás kedvéért válaszolnék pár hsz-edre.

#60 Már le lett írva, de azért megismétlem, két külön értékről van szó. A cikkben szereplő képen amit néztél csak a kijelző bekapcsolt ideje volt.

#144 Ez kérlek szépen egy rosszul sikerült HDR kép, garantálom, hogy bizonyos fényviszonyok mellett bármivel lehet ilyen rossz képet lőni.

#171 Ha már a Displaymate-en nézted az iPhone értékeit, illett volna itt nézni a Note értékeit is.
i6P/Note4:
558/750 nit
2,2/0,2 JNCD Fehér (Kisebb a jobb)
3,1/1,5 JNCD Átlag (Szintúgy)
Mellesleg itt "véletlenül" az i6 átlag értékét hasonlítottad a Note legkevésbé színhű profiljának fehér értékével. A profil pedig pár pillanat alatt állítható attól függően, hogy kinek a színhűség kell, kinek a túlszaturált színek.

#174 Bár nem vagyok egy benchmark huszár és főleg nem hiszek a cross-platform benchmarkoknak, azért ha előhozod igazán megnézhetnéd a saját oldalán szereplő sokkal relevánsabb értékeket azonos beállítások mellett, mert így azért sokkal árnyaltabb képet fest a dolog. Például itt a végén szerepel a Render Quality is, amiből látható, hogy a Note pontosabban renderelte le a benchmarkot, a teljesítménykülönbség pedig ebből IS adódik.

#246 Nem kötekedésképpen, de megkérdezhetem mi az a "20 év tapasztalat és szakmai hozzáértés" amivel rendelkezel?

Végezetül pedig, hogy miért támadnak itt téged. Idejössz és összeollózott adatokkal (amiket mellesleg mint tényeket és szakmailag pontos adatokat mutatsz állítasz be) ilyen hozzászólásokat írsz, majd mikor kijavítanak, kb annyi a válaszod, hogy "ja, akkor jó". Nálam ez igenis kimeríti a trollkodás fogalmát. Pontosabban inkább haternek tűnsz, aki elhatározta, hogy a Note szar és összekeres mindenféle adatot innen onnan, hogy lehúzza azt.

PS: Bocs a wall of textért.

(#324) hito válasza Lecs@ (#322) üzenetére


hito
nagyúr

Az úgy rendben van. Én meg 179.990-ért dobtam fel a Note 4-et. Kíváncsi vagyok, hogy kell-e valakinek. Nagy reményeket nem fűzök hozzá.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#325) Fejvadi válasza Lecs@ (#320) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ha független lenne akkor a későbbiekben nem zárják?

(#326) Lecs@ válasza Fejvadi (#325) üzenetére


Lecs@
addikt

Utólag nem. Htc - k, Sony - k pl amik esélyesebbek, hogy nyitottak, de majd kiderül.

512 GB

(#327) Fejvadi válasza Lecs@ (#326) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Akkor az is emeli az árát. Jobb mint a SIM Lock :C

(#328) kurta9999


kurta9999
tag

Az istenért nem kéne samsung, de ezzel kivételt tennék. :D

(#329) Parallaxis


Parallaxis
addikt

No, annyira megtetszett a T ajánlata, hogy én is berendeltem, szerdán kézben is lesz :D

(#330) Lecs@


Lecs@
addikt

Hopp már 280 :)

512 GB

(#331) migabi24 válasza Parallaxis (#329) üzenetére


migabi24
nagyúr

Tényleg eszméletlen jó ez az akció, nem is értem, annó az S4 volt ennyi csak a telefon első 100 kapott egy szar flip covert

(#332) beteg


beteg
őstag

Tud valaki arra megoldást, hogy az index.hu-t ne csak mobil nézetben lehessen olvasni ezen a telón?
Mégis csak 5,7"
thx

Csak futni kell!

(#333) delibab válasza hito (#321) üzenetére


delibab
senior tag

Ez nem egyedi eset... két hete a Sony Z3 + bluetooth hangszóró 129.000.- volt... le is nyomta az árakat mint az állat...

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#334) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ha így folytatjátok eladási rekord lesz.

(#335) delibab válasza Lecs@ (#330) üzenetére


delibab
senior tag

Még jó, hogy 5 perce rendeltem egyet... :DDD

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#336) Lecs@ válasza delibab (#335) üzenetére


Lecs@
addikt

:DDD

512 GB

(#337) Fejvadi válasza delibab (#335) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:C

(#338) freddirty válasza delibab (#335) üzenetére


freddirty
senior tag

én nem tudtam rendelni már, a kosara üres válasz jött a végén...

fred

(#339) SVLaller válasza Lecs@ (#330) üzenetére


SVLaller
senior tag

Ez szép mikor elkezdtem rendelni még 201 volt, mire bepötyögtem telefonon az összes adatot addigra már nem engedte leadni a rendelést :W

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#340) Djatis válasza SVLaller (#339) üzenetére


Djatis
senior tag

Vegyétek meg euronicsba függetlenül!
Nekem 240 volt a teló meg 23k-ért vettem 5 év biztosítást!
Együtt volt 263ezer és ennek a 10%-át fizettem ki a többit meg 10 havi kamat mentes részletben!

[ Szerkesztve ]

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#341) VipJoco


VipJoco
tag

Srácok akinek Note 3 volt és cserélte, nem-e volt ehhez hasonló tokja hozzá?
http://www.gigatel.hu/_cikkszammal/43056.jpg
Csak az lenne a kérdés beleférhet a Note 3 tokba? Szeretném első naptól tokban hordani, ilyen volt az S4-en is.

(#342) delibab válasza Djatis (#340) üzenetére


delibab
senior tag

Bocs, de nekem jobb ajánlatnak tűnt a 201.000.-, ajándék fényképezővel... lehet velem van a baj... :C

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#343) Khelben


Khelben
nagyúr

LG G3 lézeres autófókusszal és kedvezőbb árcédulával, igaz a QHD felbontás mellett érződnek az előző generációs hardver korlátai.

Miért kell ezt a butaságot minden tesztben leírni? Nem hardveres korlátok voltak, hanem szoftveresek és a frissítés kijavította. Vannak ennél gyengébb gépek is qhd felbontással, akadás nélkül, úgyhogy biztos nincs hardveres korlát.

(#344) Márko88


Márko88
aktív tag

Basszus az tényleg jò àr volt ezèrt fényképezővel, aki most akart megbízható komoly telefont bàr èn hààtè...:) Olyan mintha direkt csinàlta volna a T a mobilarena fórumra hogy sokan megrendeljék :D

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#345) Fejvadi válasza delibab (#342) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:C

(#346) Leskin


Leskin
tag

Csak egy szosszenetnyi magánvélemény a telorol. Idei teloim: s5, k zoom, z3 compact. Pénteken véletlenül megláttam a note4 et mm-ben. Utálom a méretét. Mégis nem tudtam ellenállni neki és megvettem. Egyetlen ok miatt. Csináltam tesztként par kepet a kiállított note4 el. És a hatalmas, nagy felbontasban megláttam a kijelzon, és el volt döntve. Igazából ez a kamera ez a hardware kellene nekem egy z3 compact méretben. De egy percig sem bánom. VAN osszehasonlítási alapom. A kamcsija mindent üt. A brutalisan gyönyörű kijelzon meg élvezet visszanézni. Ajánlott plecsni pedig szerintem alá is van lőve. Ha az árát es meretet nem nézzük ,a jelenlegi legjobb telo. Olcsóbb és kisebb van de azok meg még sem közelítki minőségben.

Samu S5

(#347) Tippmix46 válasza Djatis (#340) üzenetére


Tippmix46
senior tag

263 ezer FT egy telefonért???? :F :Y...ami 2 év múlva 80 ezer Ft körül lesz....persze egy 20 millás BMW 2 év múlva meg csak 13 milla, ahhoz képest....

[ Szerkesztve ]

(#348) Márko88 válasza Tippmix46 (#347) üzenetére


Márko88
aktív tag

Aki sokat cserèlget, ès adja el csak, hogy új csúcskèszüléke legyen az így jàr :) de gondolom ez bele van kalkulàlva.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#349) Djatis válasza Tippmix46 (#347) üzenetére


Djatis
senior tag

A biztosítással 5 év mulva is 240 lesz!

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#350) Fejvadi válasza Leskin (#346) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Kötelező plecsnit adnál? :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.