Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:37:46

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 20 Ultra téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) Viktor0610 válasza Joe_Muad_Dib (#1150) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem nem, ha akkor indult el, mikor beírtad a mintát.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1152) Teal'C válasza Joe_Muad_Dib (#1150) üzenetére


Teal'C
addikt

Próbáld ki!!! :U

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1153) LalaApo


LalaApo
csendes tag

Sziasztok!
Mivel lehet letölteni az aktuális szoftvert mert a SamFirm 05-ösbe nem lehet beírni a note 20-ast, és hogyan lehet download módba rakni?
Köszönöm szépen a válaszokat.

(#1154) TODI1111 válasza LalaApo (#1153) üzenetére


TODI1111
addikt

Javaslom az összefoglalót a topik tetején. Lehet,hogy csak asztali nézetben látszik.

[ Szerkesztve ]

(#1155) bbendre válasza Joe_Muad_Dib (#1150) üzenetére


bbendre
őstag

Igen, van hívás és SMS, de nem látod, hogy ki az névegyzék szerint, csak a számot írja ki mivel nem fér hozzá a néjegyzékhez. Egyéb üzenet mint messenger, Viber stb... elvileg nincs.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1156) Manka76


Manka76
senior tag

Ha fenn van a 11 béta vissza tudom rakni ODIN-al az ATJ1 régi firmet?

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#1157) Manka76


Manka76
senior tag

Nekem sem a SamFirm sem a Frija nem működik, esetleg másnál megy,

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#1158) TODI1111 válasza Manka76 (#1156) üzenetére


TODI1111
addikt

A béta 1-ről még vissza lehet állni, de csak sima csc használatával. Teljes törlés.
Nálam sem működik most egyik sem.

(#1159) Teal'C válasza Manka76 (#1156) üzenetére


Teal'C
addikt

Én is visszatettem, nem azért mert hibás volt hanem mert nem lehet rajta bankolni.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1160) TODI1111


TODI1111
addikt

Úgy néz ki még ebben a hónapban elindul a végleges android 11.
[link]

(#1161) Firedaddy válasza Joe_Muad_Dib (#1148) üzenetére


Firedaddy
tag

1. Ezzel én is találkoztam,rém idegesítő.Szerintem szoftveres gond.

(#1162) eliterob


eliterob
tag

Egy érdekes dilemmaba futottam bele és kérnék segítséget. Bontatlanul ajanlottak ilyen készüléket 60rt. Tudom olcsó és valami trükk van benne. Lopott? Emai szám alapján ellenozheto? Nem akarom nagyon faggatni az eladót de piszkálja a csőröm ennyiért. Hol lehet a bukta hátha valaki tudja :F

(#1163) akooos válasza eliterob (#1162) üzenetére


akooos
veterán

Ott, hogy fake, klón. Hol ajánlották, egy benzinkút parkolójában? Fotózza le körbe a dobozát, IMEI alapján megmondja bármelyik oldal, milyen telefon. Note 20 Ultra 60k-ért? Veszek 3-at én is :)

Fateromat akarták S10+-al átverni, mikor kibontatta a csomagot és látta, hogy az bizony egy kínai fos, akkor megfenyegették őket a kellemes küllemű eladók, hogy ki kell fizetniük, mert már nem bontatlan és a "főnök levágja a kezüket". Rendőrt hívtak, elmenekültek az urak.

[ Szerkesztve ]

(#1164) ollie válasza eliterob (#1162) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, lehet lopott, vagy ahogy előttem írták, hamisítvány.

[ Szerkesztve ]

***

(#1165) bbendre válasza eliterob (#1162) üzenetére


bbendre
őstag

megnéztem a N20 Ultra clonokat és zseniális. Az 5g jelzés folyamatosan ott van :D
[link]
Nagyon sok különböző clone van. Van ami elég jól ősszerakott, de semmit sem ér, talán még 60.000 ft-t sem.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1166) Firedaddy válasza bbendre (#1165) üzenetére


Firedaddy
tag

A linken S20 ultra clone jön be :Y

(#1167) TODI1111 válasza Manka76 (#1157) üzenetére


TODI1111
addikt

Frija kapott egy frissítést. Megint működik rendesen.

(#1168) eliterob válasza akooos (#1163) üzenetére


eliterob
tag

Itt a neten futottam bele :)
Igen kiderült a turpissag. Tényleg csak egy klón. :DD

(#1169) LalaApo válasza TODI1111 (#1167) üzenetére


LalaApo
csendes tag

Sajnos nem, még a frissítést sem engedi letölteni, nem hogy a szoftvert.

(#1170) Freezee


Freezee
senior tag

Sziasztok,

Kinek lenne arra tippje, hogy miért van az hogy a Viber üzenetek 2 hete nem jönnek meg csak ha feloldom a telefont. Amikor feloldom a telefont konkrétan akkor érkezik meg egyszerre az órákkal korábban küldött üzenetek is. Próbáltam mobil net-ről, wifiről. Most kezdte nemrég elötte nem volt ilyen problémám. Akku kezelés elviekben jól beállítva, háttér adatok engedélyezve...

(#1171) jololo89


jololo89
tag

Sziasztok!
Olyan file manager kellene, ami úgy látja a hálózati mappákat, mint a VLC player pl.
Van valami tippetek?
A gyári Saját fájlok app erre nem jó nekem sajnos... :F

(#1172) TODI1111 válasza LalaApo (#1169) üzenetére


TODI1111
addikt

Nem lehet, hogy a magyarított verziót használod? Azt valóban nem lehet frissíteni, de az eredetit igen és működik is.

(#1173) TODI1111 válasza jololo89 (#1171) üzenetére


TODI1111
addikt

Szerintem ez a legjobb két fájlkezelő. Mindkettővel elérem az asztali gépem és a laptopom is.
Mixplorer
Solid explorer
A mixplorert innen is le tudod tölteni minden kiegészítőjével. Annyi a különbség az áruházi verziótól, hogy azzal támogatod a fejlesztőt.

[ Szerkesztve ]

(#1174) Manka76 válasza Freezee (#1170) üzenetére


Manka76
senior tag

Nekünk sem jön meg de csak azóta amióta a Note 20 van meg a Zasszonynak S20FE. Elötte az A70-en valamint a Xiaomi Note 10 Pro-n is rendben ment. Nem tudok rájönni miért van, viszont csak ez csinálja a Messenger rögtön megjön.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#1175) TODI1111 válasza Manka76 (#1174) üzenetére


TODI1111
addikt

Nálam működik rendesen. Az akkumulátorhasználat optimalizálás ki van kapcsolva nálatok?
Alkalmazások-jobb fent 3 pötty-speciális hozzáférés-akkumulátorhasználat optimalizálás

(#1176) Dr V válasza Freezee (#1170) üzenetére


Dr V
őstag

Esetleg nincs kikapcsolva az értesítés a viber esetén ha a telefon le van zárva?

(#1177) jololo89 válasza TODI1111 (#1173) üzenetére


jololo89
tag

Nagyon köszönöm! ;)

[ Szerkesztve ]

(#1178) Viktor0610 válasza Freezee (#1170) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Viber oldali hiba szerintem.

Legalábbis a playes visszajelzések alapján, illetve saját tapasztalat is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1179) csolaca68 válasza Viktor0610 (#1178) üzenetére


csolaca68
tag

Nálam nincs gond :R

(#1180) Manka76 válasza csolaca68 (#1179) üzenetére


Manka76
senior tag

A céges Xiaomi 70-en nekem sincs csak a 20-on.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#1181) csolaca68 válasza Manka76 (#1180) üzenetére


csolaca68
tag

Szerintem beállítási gond lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1182) TODI1111


TODI1111
addikt

Kint a béta 2. [link]

(#1183) Manka76 válasza csolaca68 (#1181) üzenetére


Manka76
senior tag

Amióta a Viber létezik azóta használom soha nem volt vele problémám. Bár most úgy néz ki hogy a másik telefonomon sem működik rendesen. Viszont a play áruházban is rengeteg a panasz az elmúlt egy két hétből

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#1185) Joe_Muad_Dib


Joe_Muad_Dib
tag

Sziasztok!
Van olyan applikáció, hogy éjjelre olyan "ne zavarj" funkciót tudjak beállítani, amellyel ha nem előre engedélyezett számról hívnak akkor azt jelezze nekik hogy ki van kapcsolva a telefon? A gyári ne zavarj funkciónál a hívó fél azt hallja hogy kicsöng és így nem az igazi.
Köszönöm

(#1186) Tin


Tin
veterán

Sziasztok,

Hadd kerdezzem meg a szubjektiv tapasztalatokat, hogy birja a telefon akkuja? Mert a tesztben nem szoltak le, de itt is van par hsz, ami szerint rohadtul merul, mashol is ezt olvasom, de mit jelent ez a valosagban?

Alapveto felhasznalasi szokasaim: emailek, telefonalas, bongeszes, videonezes, na meg persze fotozas es videozas. Neha navigacio is.

Tenyleg annyira merul standby-ban? Tenyleg zabalja az akkut a videozas es fotozas? Esetleg a navigacio? Annyira szubjektivek a velemenyek, h nem igazodom el koztuk.

Ezert inkabb ugy kerdeznem: a modern telefonok kozott, atlagos felhasznalas eseten, atlagnal jobb vagy rosszabb az akkuideje, esetleg nagyon rossz?

(#1187) doooo válasza Tin (#1186) üzenetére


doooo
veterán

Nincs ugyan ilyen mobilom, de elárulom, hogy mi a legnagyobb befolyásoló a dologban: a térerő. Ha olyan helyen vagy általában, ahol erős, akkor jobb az akkuidő, ha nem, akkor rosszabb. 5G-t érdemes kikapcsolni rajta azonnal, hisz még nincs értékelhető lefedettség, ne keresse feleslegesen (mindez le is van írva itt a topicban, elég feljebb görgetni). Ettől függetlenül pedig jó az üzemideje, elég átlagos, de jó, főleg a tudása/mérete fényében. Mindegy mit tapasztalnak páran (egy bizonyos szinten túl abszolút egyénfüggő a dolog), a többség nem panaszkodik, és épp ezért a tesztelők sem, van ahol ki is hangsúlyozzák, hogy jó az üzemideje (nemrég javítottak is rajta frissítéssel). Bőven megállja a helyét a konkurenciával szemben (van pár jobb nála, van pár rosszabb, a legtöbb nagyjából megegyezik vele).

(#1188) Tin válasza doooo (#1187) üzenetére


Tin
veterán

Köszi :R valami hasonló válaszra vártam. A térerő az oké, ez minden telefonra igaz, ha a meglévő nem merül jobban mint máshol, akkor átlagos eset van. 5G-t kikapcsolnám, szerintem a szolgáltatásom nem is tudja, meg nincs is rá szükségem.

Azért is kérdeztem, hogy a használók mit tapasztalnak, mert nyilván mindenhol van ez a "hú de vacak az akkuja" mantra, meg én is tudom, hogy az idei Exynos elég szarul sikerült ebből a szempontból, de mivel nem játszani venném, a teljesítmény másodlagos, az akku viszont néha nem. A múltkor egy akcióban majdnem megrendeltem, de aztán ránéztem a hivatalos oldalra, ahol a kommentek nagyobbik része az akkuidőt fikázta.

Azért még tényleges használók írhatnának erről kicsit szubjektíven, ahogy dooooo fórumtárs, mert használati vélemények is érdekelnének.

(#1189) LalaApo válasza TODI1111 (#1172) üzenetére


LalaApo
csendes tag

Nem a magyart használom, de nem a jó verzió számot írtam be ( SM-N985F ), most már ok.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1190) torrente777


torrente777
tag

Xeh re megérkezett a Novemberi Update.

(#1191) Mo Bill


Mo Bill
aktív tag

Szép napot mindenkinek!
Tegnap én is csatlakoztam a Note 20 ultra csapathoz!
Note 9, Note 10 plus, most 20 ultra.
Családon belül maradt a10+, a 9 pedig eladóvá vált.
Kíváncsi leszek nagyon az üzemidőre, a 10+ nagyon jól teljesített!
Most 120Hz-en használom max felbontáson.
Csak azért váltottam, mert baromi jó kedvezményt kaptam a Tkomtól!
Feketében nagyon kis uras, komoly cucc!
Persze bronzban is szép!

Folyamatosan olvasgatom vissza a topikot, hogy lehetőleg ne kérdezgessek!

[ Szerkesztve ]

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#1192) HorviGabi válasza Mo Bill (#1191) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Ha nem vagyok túl indiszkrét mekkora kedvezményt adtak rá? Nekem is most jár le a hűségem és gondolkozom egy ilyen készüléken. Nem jönne rosszul egy kis minuszolás az árából :)

(#1193) Mo Bill válasza HorviGabi (#1192) üzenetére


Mo Bill
aktív tag

Magentas vagyok, volt 3db maxos előfizum lett belőle 5, a két fiamé is maxos lett, igy lett 7000 Ft-al olcsóbb az összes előfizu.
A kedvezményem így, 136.578 Ft lett!
Eszem ágában nem volt 20 ultrát venni, a 10+-ért mentem, de ekkora kedvezménnyel ott nem hagyom nekik! :))

[ Szerkesztve ]

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#1194) HorviGabi válasza Mo Bill (#1193) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Köszi a választ. Én is magentás vagyok, 4 előfizuval, kíváncsi vagyok nekem mennyit hoz ki kedvezménynek összesen. Tényleg megérte akkor. Én sem hagytam volna ott :) Nekem 10+ van már két éve, tény hogy még mindig nagyon jó telefon, de azért a note mégis csak egy új modell, ráadásul csúcsmodell :)

[ Szerkesztve ]

(#1195) bordi10 válasza Mo Bill (#1191) üzenetére


bordi10
senior tag

"Most 120Hz-en használom max felbontáson."
Ezt, hogy sikerült elérned?! (120Hz+QHD).
Megfordult a fejemben a váltás, pont e miatt sem váltottam még...

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#1196) TODI1111 válasza bordi10 (#1195) üzenetére


TODI1111
addikt

Szerintem sehogy.

(#1197) bordi10 válasza TODI1111 (#1196) üzenetére


bordi10
senior tag

Szerintem sem, azért is kérdeztem.
Gondolom a T-nél nem Snapist kapott :DDD

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#1198) Mo Bill válasza bordi10 (#1195) üzenetére


Mo Bill
aktív tag

Lol!
Igazad van, visszaállt 60 Hz-re! :(( :((

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#1199) TODI1111 válasza Mo Bill (#1198) üzenetére


TODI1111
addikt

Majd az S21 Ultrában már működni fog. [link]

[ Szerkesztve ]

(#1200) Tin válasza TODI1111 (#1199) üzenetére


Tin
veterán

Az Ultrában. Aztán majd nyár végén a Note21-ben is, de gondolom az alap S szinten csak az S22-vel érkezik. Patikamérleg itt is. Nem értem, miért kell éveket ülni egy szaros feature-ön. Nem mintha amúgy nem lenne zsírmindegy a felbontás, ha úgy vesszük, az iPhone még rosszabb, ott még választási lehetőség sincs.

Samsungnak meg kicsit össze kellene kapnia magát, mert ez az idei Exynos-os móka egy vicc. És azért bosszantó, mert tetszik a telefon, de ha review-t akarok nézni, folyton az SD865+ jön szembe, amivel "oké" az akkuidő. Jó persze, tudom, majd az 5nm, de nem lepődnék meg, ha ott is kitalálnának valami csavart, hogy miért csak a méregdrága modellekbe megy rendes SOC.

És bocs, ha valakit megbántok vele, én erősen gondolkozom ezen a telefonon, de csakis ilyen 900€ alatti áron, és még azon is kicsit szívom a fogam. De ha körbenézek Samsung fronton, akkor ez az egyetlen épkézláb ajánlat. Ne mondjátok a tavalyi modelleket, szemtelenül magasan van tartva az áruk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.