Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:37:46

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 20 Ultra téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) csubííí válasza GalaxyS9 (#1699) üzenetére


csubííí
senior tag

Üzemeld be, frissítsd, majd lakd be.

(#1702) ateszapa748 válasza GalaxyS9 (#1699) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Milyen bugok voltak az almán?

(#1703) motown5l válasza TODI1111 (#1664) üzenetére


motown5l
senior tag

Én használok kamerara üveget. A második van rajta. Az első nem volt jó. Vaku használatánál vissza tukrozodott. A mostaninál már ki van vágva a vakunal. Munkám miatt használom csak. Igen, ront a kép minőségén.

(#1704) S e t h


S e t h
nagyúr

Vajon milyen alkalmazással lehet ilyen Home Screent készíteni?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1705) Teal'C válasza S e t h (#1704) üzenetére


Teal'C
addikt

A téma áruházban nincs fent a fizetősök között?

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1706) S e t h válasza Teal'C (#1705) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem néztem mivel még sosem foglalkoztam ilyesmivel, rálesek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1707) Teal'C válasza S e t h (#1706) üzenetére


Teal'C
addikt

Biztos nem gyári launcher mert az ikonok növekedése és csökkenése egy gyári témában sincs így nem is gyári launcher. De lehet simán photoshop. Hol találtad?

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1708) S e t h válasza Teal'C (#1707) üzenetére


S e t h
nagyúr

[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1709) GalaxyS9 válasza ateszapa748 (#1702) üzenetére


GalaxyS9
tag

Amiket én tapasztaltam:
-A főképernyő, az alkalmazásváltó, az értesítési sáv megnyitása nagyrészt 15 fps-sel történt
-Az alkalmazások megnyitása (még a nyamvadt beállítások app is) laggos animációval jött fel
-A Youtube-on a videók 60 fps-nél beszaggattak időközönként, igen, elég nevetséges, és nem, nem a netem volt rossz.
-Úgy unblock csúnyán futott rajta minden film és videó, amit nem a saját kameraappjával vett fel. Gyakorta dobálta a képkockákat.
-Random kifagyott a Safari (böngésző)
-Random újraindult a telefon
-2 éve nem tudják kijavítani a hibát, hogy a lezáró hang és a billentyűzethang RANDOM. Ez ilyen WTF???

Eléggé szar hónapom volt az iPhone-ok miatt. Először kezdtem egy mini-vel, mondom tuti hibás, ha ilyeneket csinál, ezért elküldtem szervizbe. Természetesen semmi hiba. Utána vettem az említett Pro Max-et, aminél ugyan kisebb számban, de ott voltak a hibák. 1 hete telt be a pohár, eladtam a sunyiba őket, és egy ideig hallani sem akarok az egész márkáról, pedig elég hű Almás voltam.

A Note 20 Ultra eddig egy álom. 100%-ig fluid mindenhol, csodálatos a kijelzője, nekem az akksi is perfekt. Bármennyibe is kerül, a pénzért minőséget kaptam. Le vagyok nyűgözve!🙂

(#1710) Firedaddy válasza GalaxyS9 (#1709) üzenetére


Firedaddy
tag

Ritka az ilyen mint a fehér holló. Nehéz a megrögzött almásoknak bármit is elmagyarázni.Nekik a szar is jó,mert elvakulnak a nagy hypetól. Jó választás a Note 20 Ultra, nem fogod megbánni. Üdv a droidosok között :D

(#1711) GalaxyS9 válasza Firedaddy (#1710) üzenetére


GalaxyS9
tag

Picit off topik, de ezt a vidit próbáljátok ki a telótokon. Fontos, hogy 60 fps-en legyen. Ez a vidi még a Note 20U kijelzőjét is megfekteti, meg minden telóét, ami eddig járt nálam. Néha néha beröccen mozgás közben. Nálam egyetlen cuccon fut teljesen pontosan, egy 10 éves Panasonic plazmán. :DD
A videó: [link]

(#1712) ezoltán válasza S e t h (#1704) üzenetére


ezoltán
tag

Klwp szerintem.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#1713) Firedaddy válasza GalaxyS9 (#1711) üzenetére


Firedaddy
tag

WQHD n 60 fps en egy darab akadás nincsen.

(#1714) gyvince válasza GalaxyS9 (#1711) üzenetére


gyvince
senior tag

Én meg fordítva vagyok note20 ultrarol váltottam Alma pro maxra semmi bug nincs nálam akku idő sosem volt ilyen jó nekem egy droidon sem 10 éve droidot használok nagyon jó tényleg de az alma is !

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#1715) ezoltán


ezoltán
tag

A youtube linkeket állandóan böngészőben nyitja. Még ott kell tovább buherálni, hogy az alkalmazásban nyissa meg a videót. Hol tudom beállítani, hogy a youtube linkek az alkalmazásban nyíljanak?

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#1716) S e t h válasza ezoltán (#1715) üzenetére


S e t h
nagyúr

samsung browser-beállítások-hasznos funkciók-hivatkozás megnyitása más alkalmazásokban

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1717) ezoltán válasza S e t h (#1716) üzenetére


ezoltán
tag

Köszönöm!

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#1718) ateszapa748 válasza gyvince (#1714) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Én felváltva használom a két rendszert (akár hetente is váltogatom :W ). Mindegyik rendszernek telefonnak meg van az előnye. Az IPhone olyan mint régen (nagyon régen :) ) a Nokia... stabil, megbízható, nekem semmi gondom nincs, nem volt a Sima 12-el illetve a mini-vel sem.. Illetve egy dolog (az összes Iphoen-al) hamar megunom őket :D . Ehhez képest a Samsung (most a Note 20 U-ról beszélek), gyönyörű kijelző, a120hz azért ott van, szabadság (file, zene töltés le-fel, kivetítés Tv-re, stb.). Nagyméretű telefon létére a fogása is jó, pedig nincs lapát kezem. Ok, az akksi nem ér fel a Iphone-hoz, de használtól függően 4-6 óra SOT kijön és mintha javítottak volna a készenlétii időn is. A legutöbbi Note 20 Ultrám ,1 éjszaka alatt, 3-5% merült csak (mondjuk az IPhone 0-1%).

Nehéz dönteni, itt már csak egyéni preferenciák döntenek. Én egy ideje a két telefon között ingázok ide-oda cserélgetem (kicsit drága hobby, de lehetne rosszabb is :) ).

[ Szerkesztve ]

(#1719) S e t h


S e t h
nagyúr

Csak nekem hiányzik innen egy közepes energiatakarékos üzemmód?
Nem tudom mibe nyúltam bele, de eltűnt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1720) TODI1111 válasza S e t h (#1719) üzenetére


TODI1111
addikt

Abba nyúltál bele, hogy android 11 van rajta. :D

(#1721) S e t h válasza TODI1111 (#1720) üzenetére


S e t h
nagyúr

Vagyis nincs már a közepes?
Mondjuk láthatóan ami most van az kicsit barátságosabb, mint a full power saving volt.
Köszi, már raktam volna újra a rendszert. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1722) Gyula84 válasza S e t h (#1704) üzenetére


Gyula84
veterán

Ez már kiderül hogy hogyan lehet megcsinálni? érdekelne :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#1723) sub71


sub71
aktív tag

A 11-en már nem veszi vissza a képfrissítést 60-ra az energiatakarékos módban? Nem látom a képen.

(#1724) S e t h válasza Gyula84 (#1722) üzenetére


S e t h
nagyúr

Basszus, megvan a megoldás, a belinkelt képen a legalsó gombot- alk. és kezdőkép korlátozása - azt kapcsoltam be véletlenül, most már helyreállt a rend. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1725) S e t h válasza sub71 (#1723) üzenetére


S e t h
nagyúr

Van egy app, amivel ezt lehet szabályozni, Galaxy Max Hz a neve.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1726) sub71 válasza S e t h (#1725) üzenetére


sub71
aktív tag

Köszi :R ! Most szereztem egy ilyen csodát fehérben. már töltöm is le!

(#1727) Gyula84 válasza S e t h (#1724) üzenetére


Gyula84
veterán

Én a home screenre gondoltam amit feljebb linkeltél régebben :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#1728) sub71


sub71
aktív tag

Harmadik nekifutásra sikerült is beállítani az adaptív képfrissítést energiatakarékos mód mellett is. 48-96 Hz között. Bár 48Hz-t még nem láttam...eddig tetszik a telefon, majd egy hét múlva már többet tudok...

[ Szerkesztve ]

(#1729) TODI1111 válasza sub71 (#1728) üzenetére


TODI1111
addikt

Fejlesztői beállításoknál be tudod kapcsolni, hogy mutassa a frissítési gyakoriságot.

(#1730) sub71 válasza TODI1111 (#1729) üzenetére


sub71
aktív tag

Köszönöm. :R Nem megy 48Hz-re le, legalább is én nem látom, csak 60 és 96 Hz között ingadozik. Így is tökéletes lesz szerintem...

(#1731) S e t h válasza TODI1111 (#1729) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tudja ez az app is. Ha már letöltöttem, akkor abban használom. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1732) S e t h válasza Gyula84 (#1727) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem tudom azóta sem sajnos.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1733) S e t h válasza Gyula84 (#1727) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ennyit már megtudtam, Nova launcher és ez az app.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1734) Gyula84 válasza S e t h (#1733) üzenetére


Gyula84
veterán

Köszi :R

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#1735) lacza777


lacza777
friss újonc

Sziasztok!
A világító szélek feature az kikerült a telefonból?

(#1736) sub71


sub71
aktív tag

Még nem költöztem át a régi telefonról, csak próbálgatom sim nélkül. 7 órás képenyőidőt csinàlt elsőre, most 14 óra alatt 6% készenléti fogyasztás, bluetooth, wifi bekapcsolva, szintén sim nélkül...nem tudom, majd kiderül élesben, hogy mi lesz, mikor megjön a tok hozzá és átköltöztem...a fórumot olvasgatva nem sokan vettek ilyen telefont, közülük is sokan gyorsan megszabadultak tőle...

(#1737) csolaca68 válasza lacza777 (#1735) üzenetére


csolaca68
tag

Nem

(#1738) Tin válasza sub71 (#1736) üzenetére


Tin
veterán

Dehogyis, csak használják elégedetten. Mindenki szarozza pedig jó telefon ez. Akinek hosszú SOT kell, annak nem ez a telefonja, de ennyi.

7 óra kijelzőidő mivel volt?

[ Szerkesztve ]

(#1739) TODI1111 válasza lacza777 (#1735) üzenetére


TODI1111
addikt

[ Szerkesztve ]

(#1740) sub71 válasza Tin (#1738) üzenetére


sub71
aktív tag

Kb 4-5 óra volt míg mindent felraktam, ami a mostani S10-en volt, tiszta telepítésekkel, a többi egy kis Netflix és játék, hogy lássam mennyi képernyőidő jön ki belőle. De ez sim kártya nélkül volt, wifi és bluetooth mellett. Az első app, amit feltettem az Seth kolléga altal javasolt Galaxy Max Hz progi volt

[ Szerkesztve ]

(#1741) tothl válasza sub71 (#1736) üzenetére


tothl
addikt

Nem tudom, szerintem jó kis készülék ez, legalábbis nálam jobb az akkuideje, mint az S10+ -nak volt, kamera jobb, kijelző szebb, jóval gördülékenyebb minden, szóval semmi ok a fikára.
Egyedül a pent nem nagyon használom és még kaotikusak az ezzel kapcsolatos funkciók, de ha csak mint telót nézem, akkor is teljesen rendben van.

(#1742) sub71 válasza tothl (#1741) üzenetére


sub71
aktív tag

Eddig nekem is úgy tűnik, hogy megtartom. A kijelzője nekem is jobban tetszik, mint az S10. Ezen fehér az tényleg fehér, bár itt a fórumon valaki pont az ellenkezőjéről panaszkodott. Energiatakarékos módban is gyors számomra, bár én nem nagyon játszom, nem vagyok egy "hard user" ebből a szempontból. A pent én is most tanulom, eddig csak egy kis plussz számomra, ami majd néha jól jöhet...

(#1743) lacza777 válasza TODI1111 (#1739) üzenetére


lacza777
friss újonc

Köszi szépen!

(#1744) sub71 válasza Tin (#1738) üzenetére


sub71
aktív tag

Annyit még hozzá, hogy a hátterben futó alkalmazasok limitálva vannak, csak az üzenetküldők, pénzügyiek, és amik nem tilthatóak, az összes többi wifi és adathasználata tiltva van, amikor nem használom őket.face meg a többi "nagyfogyaszó" mélyalvásban, csak akkor futnak ha használom őket.

[ Szerkesztve ]

(#1745) Dr V


Dr V
őstag

Üdv!

Note21 várható idénre? Sajnos a Note20 egyáltalán nem győzött meg, pedig már szívesen cserélném a Note 8at 3 év barátság után. Ma megnéztem az S21 Ultrát, ami meggyőzött, tesztekben is dicsérik, szóval ha lesz Note21 akkor maradok a Note vonalon, de ha feleslegesen várom, akkor jön a csere.

(#1746) lacza777


lacza777
friss újonc

Úgy fest ez a kérdések napja...
Adott a youtube alkalmazás, és videók lejátszása... De valamilyen oknál fogva a maximum felbontás 1080P( videónál lévő beállítás..) Esetleg valakinek van ötlete miért?
s10+ eddig nem volt gond a 4K lejátszásával.

(#1747) Tin válasza lacza777 (#1746) üzenetére


Tin
veterán

Mert 1080p-n van a kijelződ. Váltás feljebb, és mutatja az 1440p-t is.

(#1748) Rocko007 válasza babosf (#1676) üzenetére


Rocko007
aktív tag

Nekem aftermarket android 10-es fejegysegem van, a telon megadtam a szukseges jogosultsagokat es minden a nagykonyv szerint mukodik. A fejegysegre nincs elerheto frissites esetleg?

(#1749) spawn21 válasza lacza777 (#1746) üzenetére


spawn21
veterán

1080p-re van állítva a telefon.
gyerekek, alapvető dolgokat nem tudnak az android felhasználók nagy része. Eléggé ciki. Előtte érdemes videókat nézni ezekről , mert így azt sem tudod mit veszel vagy használsz.

iPhone 13p

(#1750) GalaxyS9


GalaxyS9
tag

Nálam ment vissza az Android 10 decemberi frissítése.

A hibák a 11-ben, amit tapasztaltam:
-Az értesítési sáv legörgetése sokszor dadogva működik. (animation stutter)
-A Messenger buborékok mindig villannak egyet fehéren kattintás után, ez csak optikailag ronda...
-Az AOD-en az értesítési buborék (nem tudom, hogy nevezik), egyszerűen rossz. Megjön egy értesítés, kinyílik, majd záródás közben fél másodpercre megint kinyílik, és egy szép laggal bezárul.
-A YouTube-on és Netflixen is beakad a képkocka 1 mp-re, ha a vezérlőt megnyitom. (Szimplán rákattintok a kijelzőre lejátszás közben.)
-Értesítések bezárásának animációja is laggos, ahogy az arcfelismerés animációja is.
-Nagyon sok alkalmazásnál, ha elforgatom a kijelzőt, ugyanígy megvan a lag.

Tudom, hogy ezek csak mini dolgok, de úgy gondoltam, megosztom veletek, hogy aki allergiás ezekre (mint pl. én) az ne frissítsen (még). Remélem a One Ui 3.1-ben javítanak mindent.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.