Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:37:46

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 20 Ultra téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) OutsideR


OutsideR
aktív tag

További fejlesztések

• Az Óra funkción belül az eszköz hangosan felolvassa a jelzés idejét és az előre beállított nevét, amikor az ébresztő hangjelzés hallható.

Ezt frissítés előtt is megcsinálta, (még a Note8-am is) most viszont nem, hol a kapcsolója?

(#1502) TODI1111 válasza OutsideR (#1501) üzenetére


TODI1111
addikt

Kicsit eldugták. A hangjelzés kiválasztásánál tudod bekapcsolni.

(#1503) OutsideR válasza TODI1111 (#1502) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Köszi.

(#1504) S e t h


S e t h
nagyúr

Vki tudja mi az oka annak, hogy két részre szedték a ne zavarjanak és az alvásidőt? Mindegyik kapott külön kapcsolót is amit végképp nem értek, miben különböznek egymástól?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1505) TODI1111 válasza S e t h (#1504) üzenetére


TODI1111
addikt

Én annyi különbséget látok, hogy a ne zavarjanak üzemmódban lehet kivételeket hozzáadni.

(#1506) S e t h válasza TODI1111 (#1505) üzenetére


S e t h
nagyúr

Vmi nem oké.
Akár ne zavarjanak, akár alvásidő van beállítva, rezgés letiltva, jelzések engedélyezve, de ennek ellenére ébresztéskor csak rezeg, az ébresztő hangot nem indítja el.
Ezzel ennyit korábban sosem szerencsétlenkedtem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1507) TODI1111 válasza S e t h (#1506) üzenetére


TODI1111
addikt

A ne zavarjanak módnál ( én ezt használom ) kell beállítani. Nálam így néz ki és a hang is megszólal ébresztésnél.

(#1508) S e t h válasza TODI1111 (#1507) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ugyanez nálam is, de néma, csak rezeg.
Lassan minden beállítással eljátszottam már, de néma marad, rezeg.
A kivételek közé raktam az órát is, csak rezeg, ami ugye azért is érdekes, mert a rezgést meg letiltottam.
Érdekes ez, most másik telefont kell beállítanom ébresztéshez, imádom a fejlődést.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1509) TODI1111 válasza S e t h (#1508) üzenetére


TODI1111
addikt

Az ébresztés elmentésénél véletlen nem kapcsoltad ki a jelzőhangot és csak a rezgés van bekapcsolva?

Esetleg nincs olyan harmadik féltől telepített alkalmazás aminek van ne zavarjanak engedélye és az kavar be?
Nálad valami beragadhatott. Most kipróbáltam (eddig nem használtam) az alvásidőt. Bekapcsoltam ,hogy háromnegyed kilenctől tízig alvásidő módban legyen. Beállitottam egy ébresztést 8. 50-re. A hang is megszólalt és rezgett is.

[ Szerkesztve ]

(#1510) S e t h válasza TODI1111 (#1509) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én is külsős appra gyanakszom, de most egyelőre elengedem, délután megkapja a harmadik factory resetet, tegnap az első smart switches elcseszte a fiókom beállításait, miben alkalmazást újra meg akart újra vetetni velem.

Utalva arra amit írtál, első szokott mindig lenni, hogy beállítom a saját ébresztési hangot, rezgés letiltva, ennek ellenére sem akar megfelelően működni, de azért köszi a segítséget.

Én még az Alliance Shield X alkalmazásra gyanakszom, megnézem még hátha az.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1511) TODI1111 válasza S e t h (#1510) üzenetére


TODI1111
addikt

Ha rájössz akkor oszd meg velünk is, mert hasznos infó lehet. Azért is csodálkozom, mert elég sok samsung készülékem volt mostanában és mindegyik megbizhatóan ébresztett.

(#1512) gyuri81 válasza TODI1111 (#1511) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Ez ilyen Samsung felé újítás. Ami egyszer megbízhatóan működik azt sokszor szétcseszik :(

(#1513) TODI1111 válasza gyuri81 (#1512) üzenetére


TODI1111
addikt

Azért gondolom, hogy nem samsung hiba mert nálam tökéletesen működik az ébresztés ne zavarjanak módnál is és alvásidő módnál is.

[ Szerkesztve ]

(#1514) S e t h


S e t h
nagyúr

Gyakorlatilag mindent kipróbáltam, rezgés komplett le van tiltva az egész telefonon, váltogattam az ébresztési hangot, hol alvásidőt állítottam, hol ne zavarjanakat, mindegyiket egyszerre, de csak rezeg, egy hang nem jön ki belőle, marad a factory reset.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1515) TODI1111 válasza S e t h (#1514) üzenetére


TODI1111
addikt

Azért elötte recoveryből egy wipe cachet megpróbálnék.

(#1516) ezoltán


ezoltán
tag

Sziasztok! Nekem a frissítés után eltűnt a világító székek feature. Ezt kiszedték volna?

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#1517) TODI1111 válasza ezoltán (#1516) üzenetére


TODI1111
addikt

Nem, csak máshol van.
Beállítások - Értesítések - Rövid előugró értesítések beállításai - világító szélek stílusa

(#1518) ezoltán válasza TODI1111 (#1517) üzenetére


ezoltán
tag

Köszönöm! Soha nem találtam volna meg.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#1519) ateszapa748


ateszapa748
aktív tag

Sziasztok,
Android 11 alatt nem tapasztatatok olyen, hogy lmegy a mobilnet? Tegnap több ilyen időszak is volt.

(#1520) TODI1111 válasza ateszapa748 (#1519) üzenetére


TODI1111
addikt

Én nem tapasztaltam. Ez lehet szolgáltatói vagy sim hiba is.

(#1521) ateszapa748 válasza TODI1111 (#1520) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

:R

(#1522) TODI1111


TODI1111
addikt

Érdekes jelenség.
Az akku statisztika nem mutat semmit. Ha jól emlékszem tegnap még mutatta rendesen.

Szerk.: Most olvasom az S20 FE topikban is ezt a problémát. Akkor ezek szerint ezt valami 2021-es android 11 bug. :D

[ Szerkesztve ]

(#1523) HorviGabi válasza TODI1111 (#1522) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Nálam is ez van, tegnap töltöttem, azóta semmi.

(#1524) S e t h


S e t h
nagyúr

Szintén.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1525) Mo Bill


Mo Bill
aktív tag

Használom az intelligens értesítéseket, megnyitom kis ablakban, de nincs rajta bezárás lehetőség! :Y
Tök gáz!

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#1526) WNorbert85 válasza TODI1111 (#1522) üzenetére


WNorbert85
csendes tag

Itt a megoldás:

[link]

iPhone 14 Pro Max + Apple Watch Series 7 + Airpods Pro 2nd gen + Apple Tv 4K + LG Oled 65C11 + ASUS Vivobook S14 Flip OLED

(#1527) Tin


Tin
veterán

Az akku miatt panaszkodóknak pár statisztika, Note 20 Ultra 5G, Exynos 990. A telefon nem volt nagy használatban, van, ami SIM kártyával, van, ami anélkül készült, de a WIFI, GPS, NFC, BT végig be volt kapcsolva minden esetben. Ja és 120 Hz kijelző, automata fényerő, de szobában volt.

5 nap, 2.5h kijelző, 1 SIM, 13% maradt:

7 nap, 1.5h kijelző, nincs SIM, 13% maradt:

1 nap, 3.5h kijelző, Android 11 beállítgatás, 1 SIM, 34% maradt:

3 nap, 2.5h kijelző, 1 SIM, 25% maradt:

Szóval azért bírja...

[ Szerkesztve ]

(#1528) AmbiG9


AmbiG9
csendes tag

Sziasztok. Otan jött frissítés már valakinek?

(#1529) S e t h


S e t h
nagyúr

Srácok elvesztem a beállításokban, nem találom sehol a quick panelen a beépített screen recordert, hol tudom aktiválni?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1530) csubííí válasza S e t h (#1529) üzenetére


csubííí
senior tag

Ha több gyorskapcsolód van és egyik oldalon sincs, akkor jobboldalt felül három pötty-gombok sorrendje, felső sor görgethető. Ott meg kell találnod (K.ernyőrögzítő), onnan tedd/húzd a használtak közé.

[ Szerkesztve ]

(#1531) S e t h válasza csubííí (#1530) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi, megvan!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1532) Forgo74


Forgo74
tag

Sziasztok!
A kamerasáv elrejtése hová lett dugva a 11-ben?
Nincs ahol volt.

(#1533) Tin válasza Forgo74 (#1532) üzenetére


Tin
veterán

Sehova, kivették belőle.

(#1534) Mo Bill


Mo Bill
aktív tag

Senkit nem zavar rajtam kívül az előugró értesítésnél, hogy nem lehet bezárni, nincs X???!!!

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#1535) Teal'C válasza Mo Bill (#1534) üzenetére


Teal'C
addikt

Az ablak közepén felül érintsd meg :DDD

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1536) Mo Bill válasza Teal'C (#1535) üzenetére


Mo Bill
aktív tag

Júj!
Erre nem is gondoltam!
Azt hittem, hogy az csak fogópont.
Az a menüje!
Köszönöm szépen! :))

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#1537) muzsi19


muzsi19
tag

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy a tapasztalat alapján érdemes lenne egy S20+ lecserélnem egy note20 ultrara?A tollas része régóta vonz, most járt le az előfizetésem, így lenne lehetőségem rá. Mi a véleményetek?

(#1538) Gampa


Gampa
aktív tag

Üdv! Azt honnan lehet tudni hogy melyik a 8gb es melyik a 12gb rammal szerelt készülék?

Mediában amik kivannak rakva 8gb ramot ir a készülék,mig az arcedulán 12gb szerepel!

(#1539) TODI1111 válasza Gampa (#1538) üzenetére


TODI1111
addikt

Én úgy tudom, hogy note 20 ultra csak 12GB-os van.
A sima note 20 ami 8GB-os.

(#1540) Luser2000 válasza Gampa (#1538) üzenetére


Luser2000
addikt

Note20 Ultra 5G 12GB, itthon, hivatalos formában. A MM is olyat árul, lehet a kiállított készülék egy speciális store demo változat. Vagy tudja a franc. Lehet nem Ultrát néztél, mert a "sima" az csak 8GB.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1541) Gampa válasza Luser2000 (#1540) üzenetére


Gampa
aktív tag

Ultrát néztem az tuti,2 boltba is megnéztem,mind a 2 helyen 8gb irt a készülék!

(#1542) bbendre válasza Gampa (#1541) üzenetére


bbendre
őstag

Itthon elvileg csak Note 20 Ultra 5G kapható. Az 5Gs modellből csak 12 GB RAMos van. A sima, nem 5G képes 8GB Ram-al van szerelve de itthon ha jól tudom hivatalosan nem került forgalomba.

Valamint nézd meg hol veszed. Változtak a jogszabályok. 3 év jótállás 250.000 felett. A számla 2021 január 1. Utáni legyen akkor tudod érvényesíteni 3 évet. Ha 2020as a vásárlás csak 1 év garancia van (esetleg +1 év jótállás#

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1543) Gampa válasza bbendre (#1542) üzenetére


Gampa
aktív tag

Na ezt nemtudtam hogy 3 év van rá! Az Aquánál néztem ki!

[ Szerkesztve ]

(#1544) bbendre válasza Gampa (#1543) üzenetére


bbendre
őstag

Több minden változott: [link] vagy ez [link] (valamint Garancia vs jótállás)
Pár lényeges pont:

A jótállás időtartama eladási ártól függően fog változni:
10 000-100 000 forintig: 1 év
100 000-250 000 forintig: 2 év
250 000 forint felett: 3 év.
A vállalkozás a fogyasztási cikk cseréjére, ha pedig ez nem lehetséges, a vételár visszafizetésére lesz köteles a következők szerint:
- ha a jótállási időtartam alatt a cikk három javítás után ismét meghibásodik, és a fogyasztó eltérően nem rendelkezik;
- ha a kijavításra az igény közlésétől számított 30 napig nem kerül sor.

- Elektronikus jótállási jegy – akár emailben vagy letölthető formában
- 8 napon belül csere meghibásodás esetén
- csomagolás megőrzése nem kötelező jótállás érvényesítéséhez
és ha cserélik a terméket a jótállás újra indul. Így ha két év után cserélik a telefonod akkor kapsz +3 évet az új telefonra.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1545) bbendre válasza Gampa (#1543) üzenetére


bbendre
őstag

Akkor ez a sima, nem 5G képes.
A weboldalukon csak 12GB ramos van

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1546) becikem válasza S e t h (#1514) üzenetére


becikem
tag

Sziasztok! Az ébresztő bug-ra megtaláltam a megoldást. :K
Nálam is csak rezgett ébresztéskor noha a rezgés pont le volt tiltva, hang semmi :D . Az óra alkalmazás adatait töröltem (nem csak a gyorsító tárat) és úgy működik ahogy kell. Furcsa hogy ilyen kompatibilitás gond jelentkezik gyári alkalmazásoknál. :F
Az akkustat hiba megoldása alapján próbáltam ezt a módszert. És itt is ugyanúgy megoldotta szerencsére :D

(#1547) S e t h válasza becikem (#1546) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi, nálam akkor egy factory reset megoldotta, a te módszereddel gyorsabb lett volna. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1548) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

Rendeltem az ebayről egy ugreen usb Jack adaptert, hogy tudjam használni a rëgi fülesem is a telefonnal. Csatlakoztatáskor azt írja a telefonon, hogy nem kompatibilis eszköz. Csak a gyâri fülest lehet használni és a nem Samsung adapterek nem támogatottak?

(#1549) bbendre válasza ssgt1981 (#1548) üzenetére


bbendre
őstag

Olyan kell amiben van DAC
( USB-C Headset Jack Adapter DAC)

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1550) ssgt1981 válasza bbendre (#1549) üzenetére


ssgt1981
senior tag

Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.