Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:37:46

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 20 Ultra téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) sub71 válasza Dzsana (#1950) üzenetére


sub71
aktív tag

Ez a probléma nálam is fennáll egy-két appnál, de az eBay nálam mindig indul egyből! Érdekes...

(#1952) Tin


Tin
veterán

Vettem egy S21-es S Pent a Note-hoz. Ég és föld, mennyivel jobb egy nagyobb ceruzával írni...

(#1953) Mo Bill


Mo Bill
aktív tag

Azt szeretném kérdezni, hogy iratok beszkennelése csak külső app-al működik?
Csak mert elmenti, de nincs sehol, vagyis nem csinál semmit!
Elég égőnek érzem, hogy az ügyvéd kér szkennelt iratokat és azt kell mondanom egy note 20 ultrával a kezemben, hogy csak fényképként tudom küldeni az anyagot!!!!!!😡😡😡

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#1954) Tin válasza Mo Bill (#1953) üzenetére


Tin
veterán

Képként a scene optimizer felismeri a dokumentumot, és tudod javítani fotó után, hogy ne legyen torz.
PDF-ként több oldalast az Office Mobile Scan to PDF opciójával.

(#1955) Manka76 válasza Mo Bill (#1953) üzenetére


Manka76
senior tag

a Drive-ban is van szkennelés

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#1956) babosf válasza Manka76 (#1955) üzenetére


babosf
aktív tag

szia milyen drive-ban, hol? koszi

Galaxy S23 Ultra

(#1957) motown5l


motown5l
senior tag

Üdv. Minap írtam, hogy a kijelzo egyszer csak el sötétedett Hiába csináltam a hangero le,bekapcsolo gomb,semmi reakció nem volt vissza kapcsolasnal csak rezgett egyet és kész. Nem volt kép. Ki se tudtam kapcsolni a készüléket. El küldtem a szervizbe. Pénteken fél hívott az ugyintezo,hogy a szerviz vissza küldte a telefont, mert nincs semmi baja. Megint el mondtam neki hogy mi a baj.mondta hogy vissza küldi a szervizbe.Mai napon vissza kaptam a telefont. Működik. Valószínű szoftver frissitest csinalhattak rajta.mert Mikor be kapcsoltam,akku 0% .és el indult a telepítés. És körbe volt foliazva a telefon. Gondoltam megosztom veletek.

[ Szerkesztve ]

(#1958) Luser2000 válasza babosf (#1956) üzenetére


Luser2000
addikt

Google Drive app. Megnyitod, koppintasz a nagy + jelre (Új elem létrehozása) és ott "Szkennelés" és voila!

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1959) gyuri81 válasza babosf (#1956) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Vagy ki lehet tenni widget-ként is.

(#1960) Luser2000 válasza lasse001 (#1948) üzenetére


Luser2000
addikt

Megérkezett az áprilisi (biztonsági) frissítés TMH N20U készülékre, nekem OTA-n jön.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1961) lasse001 válasza Luser2000 (#1960) üzenetére


lasse001
senior tag

Az enyém még nem találja

(#1962) lasse001 válasza Luser2000 (#1960) üzenetére


lasse001
senior tag

Érdekes. Nekem OTA-n nem találja. De Smart Switch-en igen. Utoljára is Switchel frissítettem. Lehet az a gond? Még várok. Hátha OTA-n is megjelenik. Más TMH-nál mi újság? Vagy csak ketten vagyunk Telekomosok?

(#1963) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok.
Legutóbbi update valamit nagyon eltúrt, mert a megszokott 1,5-2 napos üzemidő beszűkült inkább 1 napra, illetve időnként nem tudnak felhívni, random eldobja a mobilhálózatokat mind a két SIM-en.

Ebből a használati görbéből:

Ilyen lett:

Itt pont eldobta mind a két SIM-et.
Nem került fel új app, vagy ilyesmi.

Tapasztalt már bárki hasonlót?

(#1964) Tin válasza eldiablo (#1963) üzenetére


Tin
veterán

Áprilisi update óta kicsit romlott a készenléti fogyasztás nekem is, de nem vészesen. Pár %-al többet fogyaszt napi viszonylatban.

Update után javasolt a wipe cache partition. Én mindig rátolom.

[ Szerkesztve ]

(#1965) Luser2000 válasza Tin (#1964) üzenetére


Luser2000
addikt

Megtennéd, hogy leírod a wipe cache lépéseit ?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1966) Manka76 válasza Luser2000 (#1965) üzenetére


Manka76
senior tag

[Itt nézd] a lényeg hogy be legyen dugva az USB portba valami (füles, számitógép..)

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#1967) Luser2000 válasza Manka76 (#1966) üzenetére


Luser2000
addikt

KÖSZÖNÖM!

(Utálom az ilyen videókat. A legtöbben szerencsétlenkednek maguk a készítők is, meg ami egyetlen mondatban elfér, abból legyárt két és fél perc digitális hulladékot).

[Wipe cache partition] = USB kábel számítógépre kötve VAGY fülhallgató, a telefon kikapcsolt állapotában BEKAPCSOLÓ GOMB + HANGERŐ FEL egyszerre nyomva, majd a boot logó után a BEKAPCSOLÓ gombot elengedve és a HANGERŐ FEL gombot továbbra is nyomva tartva pár mp múlva bejön a RECOVERY menü, ott a Wipe Cache Partition

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1968) lasse001 válasza lasse001 (#1962) üzenetére


lasse001
senior tag

Na ezt az áprilisi frissítést felraktam odinal. Meglátjuk a következő jön e.

(#1969) eldiablo válasza Tin (#1964) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Köszi!

Még éjszaka sz*ptam vele, mire találtam egy működő leírást recoveryhez. Letoltam a cache wipe-ot és nyomtam egy app repairt biztos ami biztos, így 2-3%-ot merült éjszaka. Ez egy határozott előrelépés a 17-20%-hoz képest.
Ok, nem vágok eret, ha nincs meg a 2 egész nap plusz 7-8 óra mint az elején, de azért ez nagyon rideg volt.

[ Szerkesztve ]

(#1970) Tin válasza eldiablo (#1969) üzenetére


Tin
veterán

Ja, beakadt valami, előfordul. Én minden frissítés után rögtön wipe cache-t nyomok, és 100% feltöltöttséggel frissítek. Így a hibás akkujelzés is kizárva, mert maximumról indul. Minimális odafigyelés, de így a szopás is minimális.

(#1971) eldiablo válasza Tin (#1970) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Akku kalibrációval nincs gondom. Ha gyanús, hogy hibás a kijelzés, akkor 0-ra merítem és újra feltöltöm. :)

(#1972) Signat84 válasza eldiablo (#1971) üzenetére


Signat84
tag

Hali. Kalibrálást elvileg kóddal is lehet csinálni. Nullára nem merem meríteni.

[ Szerkesztve ]

(#1973) eldiablo válasza Signat84 (#1972) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Kódos kalibrálás, csak törli az eredeti kalibrációs file-t és újat generál.
Mitől félsz? Nem kapcsol be újra?

(#1974) Signat84 válasza eldiablo (#1973) üzenetére


Signat84
tag

Valahogy bennem maradt régről, hogy rombolja az akku kapacitását, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#1975) Firedaddy


Firedaddy
tag

Sziasztok! Ma pofára esett a telom,és a gyari folia megserult,két helyen eleg nagy serules. Levettem a foliat,tudtok linkelmi valami hasonlo foliat,ami tok barát,es a tok nem szedi fel ? Elore is koszi

(#1976) Firedaddy válasza Mo Bill (#1953) üzenetére


Firedaddy
tag

Microsoft lens app

(#1977) eldiablo válasza Signat84 (#1974) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Ha sikerül 0V-ra merítened az akkut, az valóban rossz neki, de ahhoz azért nem csak kikapcsolásig kell merítened, hanem jóval tovább. :K

(#1978) Signat84 válasza eldiablo (#1977) üzenetére


Signat84
tag

Az elég furcsa lenne.

(#1979) Tin válasza Firedaddy (#1975) üzenetére


Tin
veterán

Én anno ezt vettem hozzá: [link]

De még nem kellett felrakni, csak sejtettem, hogy idővel már nem lehet kapni, így tartaléknak vettem, amíg volt. Van a Youtube-on egy jó videó, csávó csomó fóliát letesztel, ez volt az egyik legjobb. Itt a videó: [link]

(#1980) o_pegazus_o válasza Firedaddy (#1975) üzenetére


o_pegazus_o
tag

Spigen Neo Flex HD Samsung Galaxy Note 20 Ultra hajlított kijelzővédő fólia (2db) (AFL01357) (aqua.hu)

Ilyet vettem. Ár/érték arányban verhetetlen. Pofon egyszerű feltenni és a tokot sem kell levenni hozzá. A 2 db egy ideig elég lesz.

(#1981) lasse001 válasza o_pegazus_o (#1980) üzenetére


lasse001
senior tag

Az s20+ omon volt ilyen. Ez nem az a tapadós? Olyan mintha taknyos lenne. Én tegnap elött uv ragasztós üveget tettem rá. Egyenlőre tuti

(#1982) Firedaddy válasza o_pegazus_o (#1980) üzenetére


Firedaddy
tag

Mióta van fent ?

(#1983) Firedaddy válasza lasse001 (#1981) üzenetére


Firedaddy
tag

Tudsz linket?

(#1984) lasse001 válasza Firedaddy (#1983) üzenetére


lasse001
senior tag

Az Alliról rendeltem. De még nem jött meg és tönkrement(felszakadt) a gyári fóliám. Ezért gyorsba ezt vettem. De ilyen jön tartalékba kintről.
link

(#1985) motown5l válasza o_pegazus_o (#1980) üzenetére


motown5l
senior tag

Ma raktam fel. [link]
Nagyon egyszerű.jo kis találmány. Nem kel vele kinlodni. Van videós útmutató is hozzá. Nincs többé rossz pozíció, bubi.

[ Szerkesztve ]

(#1986) Gyula84 válasza eldiablo (#1977) üzenetére


Gyula84
veterán

nem tudod telonál 0v-ra meríteni

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#1987) eldiablo válasza Gyula84 (#1986) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Nem bizony. :N
Vagyis, van egy alap tápfelvétele minden eszköznek, de azzal lemeríteni 0V-ra elég sok időbe telik.

(#1988) Firedaddy


Firedaddy
tag

Sziasztok. Annyi félét olvasok mindenfelé, de leginkább ebben a fórumban bízok. Ti használjátok mindig a szupergyors töltést ? Ugy látom ki lehet kapcsolni. Mit javasoltok ? Mindennap használjam a szupergyors töltést, vagy csak akkor ha tényleg extra gyorsan kell kraft az akksiba ? másodszor töltöm sima normál töltéssel, és mintha picivel (kb 5-6 óra) jobban bírná a telep. Vagy csak placebo ?

(#1989) TFSi válasza Firedaddy (#1988) üzenetére


TFSi
őstag

25W-nál úgysem lehet többel tölteni. Az talán még nem is szupergyors.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#1990) Firedaddy válasza TFSi (#1989) üzenetére


Firedaddy
tag

Azt írja rá a telo h szupergyors. Akkor biztos az😁

(#1991) TFSi válasza Firedaddy (#1990) üzenetére


TFSi
őstag

Talán mert 18W fölött minden szupergyors. Passz.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#1992) Firedaddy


Firedaddy
tag

Sziasztok.láttam egy videoban h el lehet tuntetni a notchot,na már most az én beállítasaimnál nem találom. Valakinek 5let h hol keressem? Ahol az emlitett videoban kikapcsolják ,az a beallitas az enyemben nem létezik.

(#1993) Prien válasza Firedaddy (#1992) üzenetére


Prien
addikt

Ha Android 11 van a készülékeden, akkor megszűnt az elrejtés lehetősége. [link]

A kevés is több a semminél.

(#1994) Firedaddy válasza Prien (#1993) üzenetére


Firedaddy
tag

Hát ez valami fantasztikus. Ja nem ! Akkor nincs rá semmi mód eltűntetni,akár egy külső appal ?

(#1995) Prien válasza Firedaddy (#1994) üzenetére


Prien
addikt

Ezt nem tudom, csak külső olvasó vagyok, nincs kamerlyukas telefonom (még). (Note9-et használok :D )

De nem tartom kizártnak, hogy lesz rá valami okosság.

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#1996) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem tudjátok hogy lehet a note fileokat átemelni, szinkronizálni más helyre mielőtt a samsung felhőt lekapcsolják?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1997) hardverlog


hardverlog
aktív tag

hétvégén volt egy 380 ezres akció az MM-ben a Note 20 ultrára, ma már megint 485 ezer Ft-ot látok...

Amúgy az első telefon a Note1 óta nekem (és az már ugye mennyi is, 10 év), hogy a kell érzés előjött bennem újra...Note1, Note4 után, lehet ez lesz az új telefonom, pedig a Note4esemmel éppen semmi bajom, de ez azért űrhajó lenne hozzá képest.

[ Szerkesztve ]

(#1998) Gyula84 válasza S e t h (#1996) üzenetére


Gyula84
veterán

Lekapcsolják a felhőket? :F

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#1999) S e t h válasza Gyula84 (#1998) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én úgy tudom, hogy a samsung cloud igen, mintha tavaly kaptam volna erről értesítést és talán most május vagy június a határidő.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2000) sub71 válasza S e t h (#1999) üzenetére


sub71
aktív tag

Én kaptam tőlük emailt, hogy válasszak másik tárhelyet, ahova a Samsung Cloud szinkronizál. Az OneDrive fiókomat adtam meg, összekötötte automatikasan egymással a fiókokat, szerintem oda is szinkronizál már 2 hónapja

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.