Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:37:46

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 20 Ultra téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Firedaddy válasza GalaxyS9 (#1750) üzenetére


Firedaddy
tag

Szia,amikor átmentél 11 re,csináltál cache wipeot ?Mert ha nem,az szokott ilyeneket produkálni.Én teljesen elvagyok a 11 el,és akkuidő is kicsivel jobb.De ugy vagyok ezzel az akku mizériábal,ha reggeltől estig birja egy töltéssel akkor teljesen jó. Eddig még 20 százalék alá nem ment soha,pedig azért nyúzom. Navigáció, sok sok telefonálás,netezés.

(#1752) djalczo


djalczo
csendes tag

Nekem a 11 frissítése kiirtotta a csengőhangomat. És ez 2 dolog miatt szívfájdalom..
Nem találtam meg a gépemen, pedig mindent elrakok.. és egy 23 évet élt macskánk hangja volt, amihez hasonlót még nem hallottam... és hát bárhol voltam felismertem... de még az haggyán, hogy onnan eltűnt, de a telefonból is elveszett emiatt... létezik, hogy frissítés töröl fájlt a telefonról?

(#1755) motown5l


motown5l
senior tag

Nekem is sok problémám van a 11 el. Sokszor befagy a készülék. Dexnel pedig nem működik az erintopad. Írták már a fórumba hogy következő frissítés el javítani fogják. Tudnak a problémáról.

(#1756) bbendre válasza djalczo (#1752) üzenetére


bbendre
őstag

Részvétem :( Ha jól tudom semmit sem töröl a telefonról az update.
Nincs meg valamelyik backup-ban a csengőhang, Google backup, OneDrive, Samsung Cloud ha még elérhető? Elvileg lennie kellene valahol egy backupnak.
Nézd meg manuálisan a /ringtones -ban.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1757) csubííí válasza djalczo (#1752) üzenetére


csubííí
senior tag

Nekem a beállított csengőhang vissza állt alapra frissítés után.
A telefonról viszont nem törlődött, újra beállítottam ennyit kellett tennem. Nem hinném, hogy törlődött volna, valahol rajta kell lennie, különbennem tudott vonva az lenni a csengőhang.

[ Szerkesztve ]

(#1758) TODI1111 válasza djalczo (#1752) üzenetére


TODI1111
addikt

Én még nem hallottam olyat, hogy egy szoftverfrissítés bármit letörölt volna a készülékről. ( már persze ha OTA frissítésről beszélünk.)

(#1759) HorviGabi


HorviGabi
aktív tag

Nem teljesen ide való, de hátha tudja valaki, facebook alkalmazásban a csoportjaimnál hogy tudom azt kikapcsolni hogy ne ajánlgasson más csoportokat? Tehát csak azoknak a csoportoknak a bejegyzéseit szeretném látni amibe be vagyok lépve. Sehol nem találom hol lehet kikapcsolni, csak ma kezdte el. Köszönöm ha valaki segít.

(#1760) TODI1111 válasza HorviGabi (#1759) üzenetére


TODI1111
addikt

Lehet, hogy [Itt] hamarabb tudnak segíteni.

(#1761) HorviGabi válasza TODI1111 (#1760) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Köszi megpróbálom.

(#1762) Tumpitumpi


Tumpitumpi
csendes tag

Sziasztok! Tudnátok tanácsot adni milyen autós tartót vegyek hozzá? Az szuper lenne, ha tokkal együtt tudnám belerakni, illetve tartalmazna mindent, a szivargyúlytós fejet is, illetve az sem baj, ha vezetéknélküli töltése van. A rögzítése mindegy, de egy fiat brava - ba kellene rögzíteni stabilan ha lehet, erről a googlen van sok műszerfal kép. Köszönöm a tanácsokat

[ Szerkesztve ]

(#1763) Joe_Muad_Dib válasza Tumpitumpi (#1762) üzenetére


Joe_Muad_Dib
tag

Én ezt használom, mert
lehet szellőzőrácsra tenni,
lehet műszerfalra tenni,
van benne hűtőventilátor,
vezetéknélküli gyorstöltést tud,
jól tartja,
könnyű beletenni,
könnyű kivenni akkor is, ha már levettem a gyújtást és nem kap áramot,
mindent tartalmaz a csomag,
a töltőfej két usb portot tartalmaz, tehát más(t) is tud tölteni
link
Nem tudom hogy a Te kocsidhoz jó-e, nekem jó, bár kicsit trükközök vele:
-nyári, nagy melegben, amikor sokáig sütné a nap, akkor a gyári tartókarját használom, a műszerfal alá ragasztottam, ott nem éri a nap,
-mindenkor máskor egy más márka szélvédőre cuppantott tartókarjával használom szintén ezzel a xiaomi fejjel, mert a fej nagyon sok karral kompatibilis a gyűrűs rögzítés végett, és a szélvédőn kényelmesebben látom, mint lepilantgatva

[ Szerkesztve ]

(#1765) Luser2000 válasza bulikavagyok (#1764) üzenetére


Luser2000
addikt

Meg is lepett, amikor láttam, hogy az Oroszoknak már "D"-s szoftver jön, míg mindenki más még csak "C"-s verzión van.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1766) sub71


sub71
aktív tag

Nekem, DTM rom van, és már le is jött a frissítés. Nem arról volt szó, hogy a 3.1-es verzióval megszűnik a Bixby és Google lesz helyette? Hát nem :F ...Valami Samsung Free jön be, ha balra lapozok a főképernyőről. Nem egy Google, de legalább lehet választani, hogy milyen nyelvű híreket dobjon fel

[ Szerkesztve ]

(#1767) sub71


sub71
aktív tag

Nem DTM, hanem DBT...

(#1768) bbendre válasza sub71 (#1766) üzenetére


bbendre
őstag

Nekem is ez a free van, de nem az update-el jott. Szomoru leszek ha nem lesz elerheto a Google a Note-on, csak az S21-en :(
Mit kell tennem ha januar ota nem kaptam frissitest? XEH/XEH/XEH/EUX/XEH
Remelem nem kell flashelni.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1769) ToomyC válasza bbendre (#1768) üzenetére


ToomyC
aktív tag

Pedig nem lesz...

(#1770) sub71 válasza bbendre (#1768) üzenetére


sub71
aktív tag

XEH-re kicsit később szokott jönni, 1-2 naptól 1-2 hétig különbséggel, de jönni fog az tuti...

#1769ToomyCEnnek nem örülök :(((

(#1771) Tin válasza bulikavagyok (#1764) üzenetére


Tin
veterán

Ja, kijött ma nekem is (DBT), de nem raktam fel, majd most. Remélem nem csesz el valamit nagyon. Ja, és remélem nem butítják vissza a kameráját, hogy még jobbnak tűnjön az S21.

Itt a részletes leírás:

[ Szerkesztve ]

(#1772) bbendre válasza Tin (#1771) üzenetére


bbendre
őstag

A kamera így sem top kategória sajnos :(

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1773) tothl válasza bbendre (#1772) üzenetére


tothl
addikt

Szerintem nem rossz. Az s10+ -nal nagysagrendekkel jobb.
Es gyorsabb.

(#1774) bbendre válasza tothl (#1773) üzenetére


bbendre
őstag

Egyetértünk :K. Nem rossz, sőt, jó kamera, de nem top :R . Amire használom az a "gyorsan mozgó objektum" azaz egy 4 éves gyerek :D fotozása balesetek előtt, közben és után :D
Nekem a telefotó sokszor életlen vagy hiányoznak róla a részletek. A 108Mpx szenzor és az ISP miatt is korlátozott dinamika tartománnyal dolgozik, nincs rendes HDR.
De persze ezek melett is lehet jó, kiválló képeket készíteni és minden napi használatra tökéletes a kamera.
Egy 3 éves pixel telefon (Gcam) pl meglepően "jobb"/használhatóbb/részletesebb képeket tud készíteni (Bemozdulas és az arc részletei) a legtöbb szituációban. Igaz a Pixel durván elvérzik a videozás terén és más területek is nagyon sok gond van velük, pl aksi.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1775) Tin válasza bbendre (#1772) üzenetére


Tin
veterán

De, mobilban nagyjából ez a top kategória (idén már inkább alja). Minden másra ott a fényképezőgép.

(#1776) tothl válasza bbendre (#1774) üzenetére


tothl
addikt

Ha nem 108mpixen használod akkor határozottan gyors tud lenni. :D

(#1777) Zototh64


Zototh64
őstag

Sziasztok!
Akinek gigabit feletti wifi-je van otthon, mennyi a sebesség a telón?
Előre is köszönöm! :R

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1778) bbendre válasza Zototh64 (#1777) üzenetére


bbendre
őstag

Omg, kinek van Gigabit feletti wifije otthon? A net kapcsolatom és a PC-mben is gigabit a max....

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1779) bbendre


bbendre
őstag

Kinek mi a tapasztalata a 5x kamerával? Nekem rend szerint nem részletesek a képek vagy "homályosak" totális napfényben is. Azaz összehasonlítva a fő kamerával közel sincsenek párban

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1780) PeetR válasza Zototh64 (#1777) üzenetére


PeetR
aktív tag

Nekem például: egyébként a valós sebesseg 6-700 mbit a st. szerint

[ Szerkesztve ]

(#1781) Zototh64 válasza PeetR (#1780) üzenetére


Zototh64
őstag

:R Köszönöm! Neked is "bbendre" :R
Akkor ez a teló sajnos csak ennyit tud, viszont afelől így megnyugodtam, hogy nem az enyém rossz.
Nekem is 1,2 Gb/s-t ír sebességnek, és nálam is max 7-800 mbit a mért sebesség.
2 Gigás netem van, és a Mate 30 Pro 1,7-1,9 között van, de még a legmesszebbi ponton is a házban hozza azt amit az Note20U a router közelében (7-800). A Note a legmesszebbi ponton 50-60 mbit-et tud szűken.
Az a baj, hogy sokmindenben gyengébb. :-(

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1782) Zototh64 válasza bbendre (#1779) üzenetére


Zototh64
őstag

Nappal normál fénynél nálam rendben van, de van, hogy nem azonnal fókuszál.
Mesterséges fénynél is, ha megfelelő a fényerő ugyan ez a helyzet.
De ez csak 1-2 másodperc, ugyanakkor kapkodva nem szerencsés fotót csinálni, szóval ki kell tartani stabilan, hogy fókuszálni tudjon.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1783) Manka76


Manka76
senior tag

Vissza került a mappa ikonok elrendezése a One UI tegnapi frissítésével.

[CIKK]

[ Szerkesztve ]

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#1784) d.sophie


d.sophie
csendes tag

Sziasztok!
Mai nap kapom kézhez a telefont, note8ról ( illetve egy p30 ról jövök vissza :) ).

Az összefoglalóban láttam a három ajánlást fóliára, az megvan, de mégis kérdeznék, hogy ténylegesen kinek melyik vált be? Én nem szeretnék otthon szüttyögni vele, szóval az alapból kiesik. Csak karc ellen védje elsősorban. Ezek a liquidek ( pl spigen) mennyire működőkepesek?
( note 8nál a halálom volt hogy még a sesben sem voltak képesek normálisan felrakni a fóliát többször sem. Így se azon se a p30on nem volt fólia, és karcos is lett kissé mindkettő. )

Toknak spigent tervezek venni, eddig két telefonnál is bevált de ha tudtok jobbat ár érték arányban annak is örülnék. Két kölök mellett az új noteot biztos nem kezdem el használni tok és fólia nélkül :)) :D

(#1785) Manka76 válasza d.sophie (#1784) üzenetére


Manka76
senior tag

Eleve lesz rajta fólia ami szerintem egészen jó, ha nem akkor a Media Markt-ban raknak fel olyan 6-7 ezer forint környékén méretre készített öngyógyítós fóliát.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#1786) ScourgeA


ScourgeA
tag

Smart Switch-en elérhető a One UI 3.1 XEH-re.

[link]

(#1787) tothl válasza ScourgeA (#1786) üzenetére


tothl
addikt

Nekem TMH van, mar azon filozom raeresztem odinnal.

(#1788) Tin válasza ScourgeA (#1786) üzenetére


Tin
veterán

Nekem már vagy egy hete fent van DBT-re. Nagy különbséget nem vettem észre, talán mintha kicsit még jobb lenne a standby time, de volt wipe cache felrakás után.

(#1789) sub71 válasza Tin (#1788) üzenetére


sub71
aktív tag

Szerintem is jó lett a standby time. Legjobban pedig pont ettől féltem, mert mindenki lehúzta az Ultra üzemidejét, de nekem pozitív csalódás, éjszaka 0,5%/óra ami egy Samsungtól kiválónak számít...

(#1790) Tin válasza sub71 (#1789) üzenetére


Tin
veterán

Ja, nekem is ennyi. Használat közben jobban merül, de mivel napi 2-3 óra SOT a maximum nálam, sosincs ilyesmi gondom. Zenehallgatást meg Spotify-on is sokáig bírja. Nincs okom panaszra.

(#1791) Joe_Muad_Dib válasza ScourgeA (#1786) üzenetére


Joe_Muad_Dib
tag

Most már az OTA frissítés is megjött.

(#1792) Mo Bill


Mo Bill
aktív tag

Sziasztok!
Valakinek volt valaha is olyan jelenség, hogy a kikapcsolt teló tőltőre való csatlakoztatásakor fehéren felvillan a kijelző?
Mielőtt a %-ot kipörgeti, pont előtte villan fel, vagy amikor rádugom a kábelre, kb. 10 ből 2x, 3x csinál ilyet, de volt, hogy mikor kihúzom belőle a kábelt, akkor villan fel!
Ettől függetlenül teljesen hibátlan a masina, meg vagyok vele elégedve!

A reminderben ismétlést, hogy pl. minden szerdan jelezzen nem lehet beállítani?

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#1793) ScourgeA válasza Mo Bill (#1792) üzenetére


ScourgeA
tag

Reminder:

(#1794) hatala


hatala
tag

Sziasztok.

Lecseréltem a Note 8-at, egy Note 20 Ultra 5G-re.

Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy van-e valamilyen kamera app a gyárin kívül amivel jobb makró fotókat lehet készíteni, mert amit ez tud, az nem valami fényes produkció szerintem.
A Note 8-al 3 éven keresztül, alkalom adtán nagyon éles, szuper közeliket tudtam készíteni, ezzel viszont nagyon gyenge makrókat tudok csak csinálni.
A GCam app van erre esetleg? Hogy lehet feltenni rá?
Valamint hol találom meg a menüben, a küldő alkalmazások engedélyeztetését itt?

Köszi előre is a segítséget! :R

(#1795) Mo Bill válasza ScourgeA (#1793) üzenetére


Mo Bill
aktív tag

Szuper, nagyon köszönöm! :C

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#1796) Gyula84 válasza hatala (#1794) üzenetére


Gyula84
veterán

nincs makró én úgy tudom :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#1797) S e t h válasza hatala (#1794) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mondj búcsút a makrónak, kijózanító pofon volt nekem is, amikor ősszel gombát akartam fotózni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1798) babosf


babosf
aktív tag

sziasztok, tegnap volt egy update azóta a névjegyek rendezése megváltozott. nem találom azt hogy hol lehet most beállítani a vezetéknék vagy keresztnév szerint rendezze? köszi

ahhhhhhhh megvan bocs

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 Ultra

(#1799) hatala válasza S e t h (#1797) üzenetére


hatala
tag

Köszi a választ, és neked is Gyula84.

A GCAM nem opció erre amúgy?
Megpróbáltam amúgy feltelepíteni az aktuális GCAM verziót erre, de valamiért nem engedi a rendszer.
Ez korlátozás lenne?
Köszi.

(#1800) Gyula84 válasza hatala (#1799) üzenetére


Gyula84
veterán

Maga a kamera nem tudja ezt, itt írta valaki, hogy 108mpx és abból kivágni :D más nincs, szerintem tiszta szégyen

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.