Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:37:46

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 20 Ultra téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) 4850 oc válasza ADAM1337 (#1100) üzenetére


4850 oc
aktív tag

A bronz nem gáz egy férfinak?
Akkor így a feketénél nincs meg a matt "érzés"

(#1102) Gyula84 válasza 4850 oc (#1101) üzenetére


Gyula84
veterán

miért lenne az :F

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#1103) 4850 oc válasza Gyula84 (#1102) üzenetére


4850 oc
aktív tag

A pinkes beütés miatt...

(#1104) ADAM1337 válasza 4850 oc (#1103) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Pár tesztbe részletezték, hogy fakó pink hatása van napsütésbe, ha tokba rakod mindegy kb.
Nekem fekete volt.

(#1105) doooo válasza 4850 oc (#1103) üzenetére


doooo
veterán

Nincs benne semmi pinkes (aki mást mond, az valószínűleg nincs tisztában a "pink" valódi jelentésével, ami történetesen a rikító, kicsit világos-lila felé húzó rózsaszínt jelenti, amit egyértelműen nem lehet belelátni ebbe). Ha mégis megjelenik rajta effajta szín, az csak a tükröződés miatt lehet, az viszont bármilyen feketétől világosabb, fényes üvegfelületen jelentkezhet.

[ Szerkesztve ]

(#1106) 4850 oc válasza doooo (#1105) üzenetére


4850 oc
aktív tag

Köszi🙂

(#1107) 4850 oc válasza ADAM1337 (#1104) üzenetére


4850 oc
aktív tag

Köszi 🙂

(#1108) ADAM1337 válasza doooo (#1105) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

(#1109) Teal'C válasza 4850 oc (#1101) üzenetére


Teal'C
addikt

Vegyél feketét és egy matt hátlapi fóliát és levan a gond.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1110) 4850 oc válasza Teal'C (#1109) üzenetére


4850 oc
aktív tag

:K

(#1111) Firedaddy válasza 4850 oc (#1101) üzenetére


Firedaddy
tag

Szerintem ez a telefon mérete miatt amugy sem való női kézbe, szóval abszolút nem gáz egy férfinak.De persze neked kell eldönteni. Ha benned felmerült már akkor mondhat akárki akármit. Vedd amelyik elsőre megtetszett.

(#1112) Firedaddy válasza TODI1111 (#1087) üzenetére


Firedaddy
tag

Megéri megvenni Gsam ból a prót ? Csak reklámmentes vagy tud valami extrát ?

(#1113) TODI1111 válasza Firedaddy (#1112) üzenetére


TODI1111
addikt

Nem tudom mert nekem nem pro van. Az ingyenes is tud mindent csak kell neki néhány adb engedély. [link]

(#1114) Firedaddy válasza TODI1111 (#1113) üzenetére


Firedaddy
tag

Köszönöm. Ezzel a garancia nem ugrik ? Rootnál tudom,de valahol végülis ez is mókolásnak számit.

(#1115) 4850 oc válasza Firedaddy (#1111) üzenetére


4850 oc
aktív tag

Igazad van :)

(#1116) TODI1111 válasza Firedaddy (#1114) üzenetére


TODI1111
addikt

Garancia nem ugrik. Évek óta használom.

(#1117) Joe_Muad_Dib


Joe_Muad_Dib
tag

Sziasztok!
Van itt olyan aki ezzel a telefonnal blutoothon rendelt már kaját a BurgerKingből?
Emlékszem, hogy már a Note10+ -om sem tudtam rendelni, mindig a kódot kellett mutatni, míg anno a Note9-emmel meg simán ment, hogy bluetoothon átküldje. Nálam van a hiba vagy Samsung (Adroid 10) lett bizalmatlan a BurgerKinggel?

(#1118) Manka76 válasza Joe_Muad_Dib (#1117) üzenetére


Manka76
senior tag

Nekem semelyik étteremben bármilyen telefonnal (másik Samsung, Xiaomi) soha nem működött az utóbbi évben amióta használni próbálom

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#1119) S e t h


S e t h
nagyúr

Végre a Samsung internet browser beta képes újra full screenben böngészni, eltüntethető a notification bar, igaz csak lefelé görgetésnél.
Ami viszont nem tetszik, hogy nálam elég dadogósan működik, legalábbis az alap samsung browserhez képest.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1120) Manka76


Manka76
senior tag

Ezt miért csinálhatja minden csatlakozásnál. A DIGI DNS címémel problémázik.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#1121) francz'70 válasza S e t h (#1119) üzenetére


francz'70
aktív tag

Nálam is vannak apró röccenések :F (Note10+) kicsit zavaró, de a notification bar eltüntetéséért (végre) lehet, hogy elnézem.

(#1122) Dr V


Dr V
őstag

Üdv!

Képszerkesztőnél hogy lehet az eszköztárat eltüntetni? Tollal szerkesztem a képet, amíg rajzolok addig eltűnik, de utána egyből visszajön és véletlenül a visszaállításra nyomok rá, így kezdhetem előröl az egészet...

(#1123) S e t h


S e t h
nagyúr

Van vmi tippetek a makró fotózáshoz?
Eddig nem nagyon próbáltam, de a csapadékos időjárás miatt kibújt rengeteg gomba adta magát és az eredmény vmi elkeserítő.
A legszebb, hogy találtam is panaszokat a weben, hogy a makró konkrétan kuka.
Lehet hogy van vmi nyitja amire még nem jöttem rá, de 20-30 fotó után én feladtam, mert besötétedett.
Vhol olvastam, hogy közelről esélytelen, hátrébb kell menni aztán 108mpx majd crop.
De ez azért vicces egy flagshipnél.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1124) Teal'C válasza S e t h (#1123) üzenetére


Teal'C
addikt

A jelenetoptimalizálót kapcsold ki és sima 4:3 képarány eza babafej kb 1cm, a titok az erős fény. De amúgy gyárilag nincs makro a beállításokban.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1125) S e t h válasza Teal'C (#1124) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az erős fény abból a szempontból adott volt, hogy vakuztam végig.
Örülök én a széles látószögnek, sőt, nagyon is, de hogy fel lett áldozva a makró.......
Nem gondoltam ennyi év után, hogy szerencsétlenkedni kell egy fotó elkészítésénél, de vhogy ez most nem akar összejönni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1126) soko70


soko70
aktív tag

Én is próbálkoztam kicsit mert a makró nekem is nagyon hiányzik, de még csak tanuló vagyok ebben a témában.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1127) Dr V válasza S e t h (#1125) üzenetére


Dr V
őstag

Kézi fókusz nem segít?

(#1128) S e t h válasza Dr V (#1127) üzenetére


S e t h
nagyúr

Azt nem próbáltam, de ha az automata ilyen trágya, akkor muszáj lesz.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1129) OutsideR válasza Dr V (#1127) üzenetére


OutsideR
aktív tag

nem segít

(#1130) doooo válasza S e t h (#1125) üzenetére


doooo
veterán

Ez a kamera nem makróhoz való, főleg mert amúgy is szűk ilyen közeli esetekben a fókusztartománya. Bár simán lehet vágni belőle.
GSMArena tesztben nincs is nagyon makró, S20 Ultránál viszont volt, és ott írták, hogy 10 centinél közelebb nem lehet vinni, de mondjuk jók lettek a képek [link] .
Az viszont elég evidens, hogy ilyen esetekben neked kell ráböknöd arra, amit élesnek látnál, főleg ennél a főkameránál (a már említett, szűk fókusztartomány miatt).

[ Szerkesztve ]

(#1131) S e t h válasza doooo (#1130) üzenetére


S e t h
nagyúr

Annyira szűk, hogy szinte lehetetlenné teszi a pontos fókuszálást.
Ezzel a 10 centis minimum távolsággal meg az a gond, hogy az egyedi perspektívikus megközelítést szinte lehetetlenné teszi.
Tegnap a gombatelep közepén akartam jó képeket csinálni, felejtős, max a szélén, vagy ha letaposok mindent.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1132) doooo válasza S e t h (#1131) üzenetére


doooo
veterán

Igazából csak a nyamvadt ultraszélesbe kellene autofókusz, és probléma megoldva... S21-be igazán illene belerakni végre.

(#1133) jololo89


jololo89
tag

Sziasztok! A tollba hegyet lehet valahonnan rendelni szerintetek? A tollak jegyében az előző generációkhoz képest lehet különbség? :)

(#1134) Teal'C


Teal'C
addikt

Ez a kék buds live nagyon állatul néz ki, már csak egy ugyan ilyen telefon kéne hozzá

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1135) ToomyC válasza Teal'C (#1134) üzenetére


ToomyC
aktív tag

Bronz színben kaptam az elő rendelésem mellé, hát mit mondjak...nekem nem jön be...

(#1136) spawn21 válasza ToomyC (#1135) üzenetére


spawn21
veterán

Milyen ez a füledben? Nem tudom elképzelni, igaz nem érdekel maga a füles. Xperia 5ii mellé kaptam azt a noice cancelling fülest. Nem tudom a nevét , hagyományos twe. :DDD

iPhone 13p

(#1137) ToomyC válasza spawn21 (#1136) üzenetére


ToomyC
aktív tag

Nekem olyan fura, hangzással nincs baj ha rendesen behelyezed ami valahogy nálam nem egyszerű, a sima Buds+ jobban bejön.

(#1138) Rocko007


Rocko007
aktív tag

Rovidesen lecserelem a Note8-at erre, ha lesz tapasztalatom szivesen megirom. A jelenlegi telefonomnak az akku uzemideje eleg gyenge, powerbank nelkul mar nem huz ki egy egesz napot es a beszed hangszoroja is nagyon halk. 2-3 evre tervezem a 20 Ultrat, remelhetoleg kiszolgal majd.

(#1139) gyuri81 válasza Rocko007 (#1138) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Note 8 akksi 15e Ft illetve a beszéd hangszóró pár ezer :)

(#1140) bruti01


bruti01
őstag

Sziasztok

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#1141) Joe_Muad_Dib


Joe_Muad_Dib
tag

Tudom én mindig fáziskésésben vagyok.
Ez az új OTA frissítés (sötét mód optimalizálás, meg akku idő javítás, ... a bizt. idő maradt okt. 1.) jóféle, mik a tapasztalatok?

(#1142) S e t h


S e t h
nagyúr

Sosem használtam a smart switchet, gondoltam most kipróbálom, amúgy sem raktam még fel az októberi frissítést, de miért akar 6658 megás frissítést felrakni?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1143) Teal'C válasza S e t h (#1142) üzenetére


Teal'C
addikt

Mi a frissítés neve?

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1144) S e t h válasza Teal'C (#1143) üzenetére


S e t h
nagyúr

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1145) Teal'C válasza S e t h (#1144) üzenetére


Teal'C
addikt

Az atj1 szoftver az a szoftver amiből a 11 re lehet frissíteni, gondolom olyan mértékű a változás hogy az egész szoftvert cserélné. Azt hogy ota-n miért kevesebb ne kérdezd.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1146) Firedaddy válasza jololo89 (#1133) üzenetére


Firedaddy
tag

Úgy tudom ezt már nem kell cserélni. Legalábbis sehol semmilyen információ nincs erről hogy cserélhető.

(#1147) Capella válasza S e t h (#1142) üzenetére


Capella
senior tag

Azért, mert a Smart Switch mindig a teljes firmware-t letölti.
OTA-n pedig csak a frissítő patch jön.

(#1148) Joe_Muad_Dib


Joe_Muad_Dib
tag

Üdv!
1. Az normális hogy amikor fülhöz emelve telefonálok, majd amikor az arcom elé emelem a telót mert megnézném a kijelzőt, akkor sötét marad és nem éled fel? És ez mondjuk 10ből 7x így van. A közelségérzékelővel van gond, vagy ez ilyen és kész?
2. Lefekvés előtt restartoltam a telót és bootolva tettem az asztalomra az normális hogy felkelés után (kb 8 óra múlva) bekapcsoltam a kijelzőt a mintával és akkor indítja el a telefont? És az elmúlt 8 órában mit csinált?
Köszi

(#1149) Viktor0610 válasza Joe_Muad_Dib (#1148) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

2. Újraindítàs után be kellhet írni a kódot/mintát a használat előtt, mert akkor oldja fel a tárhely titkosítását.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1150) Joe_Muad_Dib válasza Viktor0610 (#1149) üzenetére


Joe_Muad_Dib
tag

Köszönöm, ez teljesen logikus. Igazából az érdekel, hogy ha abban a 8 órában jött volna hívás vagy sms az átjött volna?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.