Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:37:46

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 20 Ultra téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) Homeopatia


Homeopatia
csendes újonc

Sziasztok!

Csatlakoztam a csapathoz, Samsung S10 -ről váltottam. Keresek pár funkciót ami az s10 -ben volt, itt nem találom. Szeretném Sms küldés elött eldönteni melyik sim ről küldök üzentet.

Ezt eddig a Kapcsolatok/ SIM-kártya kezelő/Preferált sim kártya/ üzenetek -ben be lehetett állítani 'Mindig rákérdezre' de az NOTE 20 ban nem találom csak a sim 1 vagy 2 lehet megadni.

Tudja valaki ezt hogyan lehet beállítani?

Üdv: Homeo

(#1602) Artúr 67 válasza gyuri81 (#1594) üzenetére


Artúr 67
friss újonc

Köszönöm :)

(#1603) NÓPARA


NÓPARA
aktív tag

Helló!
Lenne egy gond a telóval. Feltöltés után és újra indítás után mindig kiír egy hibaüzenetet.
Ezt: Hiba történt kapcsolódás során.Ellenőrizze a hálózati kapcsolatot és próbálja újra.
Van mikor nem tudok és nem tudnak hívni de egy újra indítás után már megy a hívás. Volt már hálózati visszaállítás is és az sem segített.
Mit lehet esetleg tenni a telóval? Utólag is köszi a válaszokat. :R

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#1604) Dr V válasza NÓPARA (#1603) üzenetére


Dr V
őstag

Sim kártyát nézted már? Lehet, h azzal lesz a gond.

(#1605) NÓPARA válasza Dr V (#1604) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

2 kártyával használom. Az egyik kb 6-7 hónapos lehet a másik már kicsit több. De amúgy kivettem már mindkettőt és utána addig nem volt gond míg újra nem indítottam.

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#1606) csubííí válasza NÓPARA (#1603) üzenetére


csubííí
senior tag

Repülő módban csinálja vagy normál módban?
Nekem note 10+ van.
Este repülő módba rakom netezek, majd lefekvés előtt wifi is kikapcs, majd teló is.
Reggel bekapcsolás után nekem is ez van, de utána napközben még nem találkoztam vele.
Lehet valamelyik alkalmazásnak vagy programnak ujraindittáskor kell a wifi vagy GSM jel. Viszont csak később kapcsolom be, lehet ezért van ez az üzenet.

[ Szerkesztve ]

(#1607) csubííí válasza NÓPARA (#1605) üzenetére


csubííí
senior tag

Tegnap este mikor kikapcsoltam a telót, a wifi-t bekapcsolva hagytam és repülő módba sem raktam.
Ebben az esetben bekapcsoláskor nem volt az említett üzenet.

(#1608) NÓPARA válasza csubííí (#1607) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

Helló!
Normál módban csinálja a repülő mód ki van kapcsolva.Nekem van hogy napközben is megjelenik az üzenet mikor akarom a telefont használni. Főleg mikor feltöltöm és utána újra szoktam indítani a telefont. Amikor hálózati visszaállítást csinálok akkor egyből mobilinternetre ugrik.

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#1609) csubííí válasza NÓPARA (#1608) üzenetére


csubííí
senior tag

Más ötletem nincs, lehet van itt aki többet tud ebben segíteni, és akkor kiderűl mi okozza ezt.

(#1610) Teal'C válasza NÓPARA (#1608) üzenetére


Teal'C
addikt

Mikor bejön az üzenet húzd el kicsit jobbra vagy balra és a fogaskerékre bökj rá. Képernyőfotó és tedd fel ide.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1611) csubííí válasza Teal'C (#1610) üzenetére


csubííí
senior tag

Ha jól emlékszem az értesítési sávban nem jelenik meg, csak a kijelző alsó részén ( az ujjlenyomat érzékelő környékén ) viszonylag rövid ideig.

(#1612) Teal'C válasza csubííí (#1611) üzenetére


Teal'C
addikt

A volte be van kapcsolva mindkét kártyán? Mert az nem fog élni mindkettőn egyszerre mivel csak egy net hálózat él egyszerre. Hiába is van mindkettő jelezve. Én speciel ki is kapcsoltam őket meg az 5g is, minek keregélje ha szinte sehol nincs vagy drága előfizetni külön még arra is. Mellesleg minek újraindítgatni a telót ez ne 3310es.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1613) csubííí válasza Teal'C (#1612) üzenetére


csubííí
senior tag

Bocs, de engem nem igazán zavar a dolog, én csak segíteni akartam ( NÓPARA fórumtársnak ), de ezek szerint nem nagyon sikerült.
Egyébként én egy kártyával használom, volte kikapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#1614) NÓPARA válasza Teal'C (#1612) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

Helló!
Igen be van kapcsolva Volte mindkettőn. Az 5G is levettem csak LTE van bejelölve mindkettőn.Akkor szoktam főleg újra indítani amikor teljesen fel van töltve a telefon.( ezek szerint nem kell töltés után sem )
A képet sajna nem tudom ide beilleszteni mert mint írta CSUBÍÍÍ fórumtárs az újlenyomat helyén jelenik meg(Pár pillanatra). De fentebb írtam a szöveget hogy mi jeleneik meg.

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#1615) NÓPARA válasza NÓPARA (#1614) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

Helló!
Elképzelhető hogy a gyári visszaállítás lesz majd a megoldás? A sim-eket kivegyem előtte vagy mehet azzal is a visszaállítás?

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#1616) csubííí válasza NÓPARA (#1615) üzenetére


csubííí
senior tag

Megfigyeltem a napokban.
Nekem csak akkor csinálja, ha újraindításkor nincs egyből bekapcsolva ( vagy ha nem lett bekapcsolva hagyva, kikapcsolás előtt ) a mobilnet vagy a wifi.

[ Szerkesztve ]

(#1617) NÓPARA válasza csubííí (#1616) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

Köszi a választ! Holnap megpróba mindkét kártyát cserélni először. Nekem nincs a mobilnet és a wifi sem bekapcsolva csak akkor ha valamiért akarom a netet. Most hogy feltöltöm a telót és nem csinálok újra indítást akkor nekem sem jön az üzenet. De van hogy először nem tudok hívni de újra próba után már tudok. (azt hogy engem az adott időben tudnak e hívni azt nem mindig tudom)

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#1618) csubííí válasza NÓPARA (#1617) üzenetére


csubííí
senior tag

Próbáld meg, hogy mielőtt kikapcsolnád a telefont, kapcsold be
a wifi-t , hogy bekapcsolás után legyen egyből net, és így jön-e a hiba üzenet.
Kíváncsi vagyok nálad mi lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1619) Teal'C válasza NÓPARA (#1617) üzenetére


Teal'C
addikt

De ha nincs bekapcsolva a net vagy wifi és azt írja amit, akkor min csodálkozol? Nyilván bekapcsoláskor szeretne valamit a netről pl időjárás vagy egyéb adatot esetleg a volte-t szeretné aktiválni de ha ki van kapcsolva a net akkor az sem megy :F

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1620) gyvince


gyvince
senior tag

Sziasztok szerintetek nagy hülye lennék haost vásárolnék egy Note 20 Ultrát??

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#1621) bbendre válasza gyvince (#1620) üzenetére


bbendre
őstag

Nem, nincs kinn az utód modell. Nem most fog megjelenni. Ha minden igaz Augusztus, ha megjelenik. Az S21 miatt kicsit lejjebb megy az ára, de másik modell család

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1622) Tin válasza gyvince (#1620) üzenetére


Tin
veterán

Olvasd el ezt a threadet, innen visszafelé: [link]
Kolléga pont hasonló dilemmában volt, hogy S21 Ultra előrendelésben, vagy Note 20 Ultra most.

[ Szerkesztve ]

(#1623) icecave válasza gyvince (#1620) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem hinném... Smikor nekem hiányzik a droid (kb minden nap :D), akkor hiába itt az S21 széria, meg minden, mégis a Note-okat nézegetem, mert az az igazi munka és multimédia "beast"... Valahogy én mindig is előnyben részesítettem az S szériával szemben. Persze, most ugye elég nagy a szakadék, valószínűleg az igazi durvaság az idén őszi Note lesz, fedélzeten az új exynossal meg az ultra kamerarendszerével.
Mondjuk az ára kérdéses, azt tudom,hogy a Note 10 plus 380-on nyitott, a Note 20 ultra már 485-ön...

(#1624) gyvince


gyvince
senior tag

Es mennyire elég illetve mennyire vagytok elégedettek a Exynos 990el?

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#1625) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Sziasztok! Sima Note 20 nincs tesztje itt vagy csak én nem találom? Illetve mi a különbség a Note 20 és a Note 20 ultra között?

(#1626) Teal'C válasza icecave (#1623) üzenetére


Teal'C
addikt

És végül lesz Note21 vagy nem? Minden héten mást mondanak. :Y

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1627) icecave válasza Teal'C (#1626) üzenetére


icecave
nagyúr

Végig követem a híreket, sokáig mondogatták,hogy "End of an era", blabla, de aztán mag a Samsung erősítette meg egy posztban, hogy lesz idén Note 21.

(#1628) Teal'C válasza icecave (#1627) üzenetére


Teal'C
addikt

Ez igazán örvendetes hír :R

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1629) o_pegazus_o


o_pegazus_o
tag

Segítsetek légyszíves:
Milyen wireless telefon tartót vegyek az autóba amibe belefér a telefon?
Az alábbi kettő jó lehet?
Baseus Rock-Solid automata autós telefontartó és vezeték nél (anitel.hu)
Baseus Metal Gravity Wireless szellőzőrácsra illeszthető aut (anitel.hu)

ha van bevált más ajánlat akkor azt is megköszönöm.

(#1630) TODI1111 válasza SamiCsillag (#1625) üzenetére


TODI1111
addikt

(#1631) NÓPARA válasza csubííí (#1618) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

Helló!
Kipróbáltam az általad írt verziókat. Amikor van mobilnet vagy wifi akkor bekapcsoláskor nem jelent meg az üzenet. De én azt gondoltam hogy ha nem lenne rajta semmi féle net elérhetőség akkor sem szabadna előjönni az üzenetnek. De köszönöm a jótanácsot. :R Ezek szerint valami progi állandóan kérné a netet? Emiatt néha nem tudok telefon hívást indítani?

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#1632) NÓPARA válasza Teal'C (#1619) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

Hali!
CSUBÍÍÍ kollégának írtam hogy én azt gondoltam hogy állandó net elérhetőségnek talán nem kéne lenni ahhoz hogy hívást indítsak vagy fogadjak.De most a VOLTE hívás is ki van kapcsolva mindkét sim-en és nem is kapcsolódik be automatikusan.
De Neked is köszönöm a hozzászólást. :R

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#1633) csubííí válasza NÓPARA (#1617) üzenetére


csubííí
senior tag

Időjárás témát használsz?
Én igen, és megtaláltam nálam az okozza ezt.
Ugyanis bekapcsoláskor egyből frissíteni akarja az időjárást, de ha nincs neki netkapcsolat nem tudja, és ezért jön a hibaüzenet.
Nálam a megoldás az lett, hogy két helyen is kikapcsoltam az automata frissítést. Így én frissítem manuálisan amikor akarom, az időjárás téma megérintésével. Persze értelem szerüen előbb kapcsolok netet.

Időjárás téma megérint- baloldalt felül három vonal- jobb felül fogaskerék- automatikus frissítés (soha) - értesítések- időjárás automatikus frissítése (ki).

Hívás probléma kapcsán, lehet a SIM kártyával van a gond, de az is lehet, hogy a GSM jel nagyon gyenge vagy pont nincs amikor telefonálnál.

[ Szerkesztve ]

(#1634) NÓPARA válasza csubííí (#1633) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

Azt az időjárás appot használom ami alapból van csak ugye a helység nevét adtam hozzá. Tehát nem a play-ról letöltött.Megcsináltam most a beállításokat amit írtál és majd figyelem hogy mi történik. Ma próba kicserélni a sim-eket is. Köszönöm a segítséged! :R

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#1635) csubííí válasza NÓPARA (#1634) üzenetére


csubííí
senior tag

Nincs mit, remélem nálad is megszűnik így az üzenet.

Én is a gyárit használom, nekem nagyon is megfelelő.
Nem szeretek mindenféle csili-vili és számomra felesleges appot letölteni. Ezekből szinte megszámlálhatatlan mennyiség van, és mind ugyanazt tudja, csak másképpen néznek ki.

(#1636) Luser2000 válasza o_pegazus_o (#1629) üzenetére


Luser2000
addikt

Szia!

Én ezt a típust vettem (kettőt is):
BlitzWolf® BW-CW1
Szerencsére mind a kettő autóban jól illeszkedik a szellőzőlamellákra, de a csomagban van tapadókorongos rögzítés is ha az kellene.
Amikor vettem, akkor valamelyik EU raktárból is volt és akciósan 3700 Ft-ra jött ki. Lehet keresgélni kell.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1637) NÓPARA válasza csubííí (#1635) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

Talán a megoldásod jó. Csináltam egy próbát net nélkül és nem jött az üzenet. Köszi még egyszer. Lehet akkor sim-et sem kell cserélnem. Várok vele és majd meglátom. :R :R

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#1638) Teal'C


Teal'C
addikt

Na srácok lehet hogy már volt és csak én nem fedeztem fel de ez az opció mióta van??? Évek óta ezen rugóztam miért nincs még a Members en is sérelmeztem, de végre van :C

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1639) o_pegazus_o válasza Luser2000 (#1636) üzenetére


o_pegazus_o
tag

Köszi!
Érdekes, hogy a szélesség adatok szerint ez is kicsi.

[ Szerkesztve ]

(#1640) HorviGabi


HorviGabi
aktív tag

Valaki nem tudja esetleg miért irja ki a készülék telefonálás előtt és néha random módon hogy "hiba történt a hálózati kapcsolódas során stb stb.."
Ja most látom hogy másnak is csinálja. Nekem csak 1 sim van benne mégis kiirja néha. Szerintem valami alkalmazás akar felmenni a netre, de nincs folyamatosan bekapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#1641) csubííí válasza HorviGabi (#1640) üzenetére


csubííí
senior tag

Megoldás a problémára #1633

[ Szerkesztve ]

(#1642) HorviGabi válasza csubííí (#1641) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Olvastam, de nálam nincs kitéve időjárás widget. Vagy akkor is frissítene valami?

(#1643) csubííí válasza HorviGabi (#1642) üzenetére


csubííí
senior tag

Lehet, nézd azért meg a beállítását. Az is lehet, hogy más alkalmazás próbál ugyanígy netre kapcsolódni, és frissíteni.
Viszont mivel nincs kapcsolat, ezért jön a hibaüzenet.

[ Szerkesztve ]

(#1644) HorviGabi válasza csubííí (#1643) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Köszi! Igen erre én is gondoltam, csak nem tudom hogy lehetne kiszűri mi akar netre kapcsolódni.

(#1645) NÓPARA válasza HorviGabi (#1644) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

Hali!
Én megcsináltam az időjárás app-nál azokat a beállításokat amit CSUBÍÍÍ fórumtárs írt. Addig jó is volt míg nem kellet töltőre tenni. Levettem a töltőről és újra indítottam na akkor jött megint az üzenet. Azt is írták hogy nem kell újra indítani a telót. ( gondolom elég heti vagy valamilyen időközönként)

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#1646) Teal'C


Teal'C
addikt

Megkérdezhetem van különösebb oka amiért kikapcsoljátok a wifi-t és a netet :F

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1647) NÓPARA válasza Teal'C (#1646) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

Helló!
Nálam nincs semmi ok. De OFF: Valaki ha nem akar kalapáccsal dolgozni akkor miért nem használja? Esetleg valahol a használati utasításban írva van hogy állandóan internet kell a telefonnak? Valakit fel akarok hívni akkor miért kell a net a telefonnak? (bocsi a láma kérdésekért) :(

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#1648) babosf


babosf
aktív tag

sziasztok, android auto-val kapcsolatban van tapasztalat? új mazda6 minden mukodik "csak" a hivás inditás/fogadás nem,,,, vmi spec beállítás kell?
köszi

Galaxy S23 Ultra

(#1649) Teal'C válasza NÓPARA (#1647) üzenetére


Teal'C
addikt

Kb azért mert ha ugye be van kapcsolva a volte hívás az net-en megy lte hálózaton ez máris kéri a netet és bekapcsoláskor jelzi hogy nincs kapcsolat. De számos más oka is lehet (email, szoftverfrissítés keresése, app frissítések stb) amiért szeretne netet a telefon viszont ha mindent kiírtasz akkor jó lenne inkább egy már említett 3310es is helyette. A gps így is úgyis megy a telefon megkeresése már offline módban is megy szóval aki bújkálni akar az nem fog menni :DDD . Nekem minden be van kapcsolva állandóan net,wifi,gps,helymegosztás,2sim,bt mégsem merül le simán kibír 1--1-5 napot szóval ez sem lehet probléma és nagyon ritkán indítom újra kb csak mikor a frissítés jön. :R

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1650) NÓPARA válasza Teal'C (#1649) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

Helló!
Bocsi hogy reagálok az írásodra. A VOL-te hívást kikapcsoltam mivel írtad hogy Te sem használod.Az e-mail-t gondolom bármikor meglehet nézni és csak akkor kellene a net hozzá. Szoft. frissítés az egyértelmű app frissítés is szintén. Kiirtani app-t csak azokat szoktam amiket én telepítek fel. A GPS engem úgy hagy hidegen hogy nem az a bujkálós fajta vagyok és a fülem mögött nincs vaj.Az hogy kinek mi kell a telón szereplő dolgokból az egyéni dolog úgy érzem.Az akku dolog engem nem zavar mert itt is egyéni szokás szerint merülhet a telefon.
Megköszönöm a tapasztalatból jött írásod. :R Olvasgatok és próbálom értelmezni. A 3310-s teló is anno jó volt és megfontolandó. :R :R

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.