Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Legfrissebb ROM
Android 8.0 (az összes magyar készüléken)

Android biztonsági javítási szintje (letöltési linkekkel)
XEH (független) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-11)
PAN (Telenor) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
VDH (Vodafone) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
TMH (Telekom) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-04)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) espi38 válasza Pano (#2697) üzenetére


espi38
őstag

Nekem nincs bekapcsolva ez az opció, igy ez a hiba kizarva, mi lehet a gond? Egyébként ha ranyomok a Gmail ikonjara akkor jelzinaz e-maileket amúgy semmi.

(#2702) Angel2014 válasza Angel2014 (#2700) üzenetére


Angel2014
addikt

Rádugtam és egy perc és meg is indult magától. De gamil nem jött át.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2703) Pano válasza espi38 (#2701) üzenetére


Pano
addikt

Nézzetek rá google store-ban, a legújabb hozzászólásokban mindenki arra panaszkodik, hogy nem kap értesítést.
Tehát megint ott vagyunk, amit hónapok óta nem tudnak rendesen kijavítani.. múltkor sikerült, de ismét elb***ták.

(#2704) Angel2014 válasza Pano (#2703) üzenetére


Angel2014
addikt

Nugat frissítés -nél elolvastad a feltételeket? Írta is ,hogy valamelyik appok nem fognak működni...

És miért? Mert a nugatnak teljesen más kell szerintem...és mi most a marshalowét használhatjuk.
Szerintem ki fogják javítani, mert most több kittkattos és marshalowos telefon van mint nugátos...

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2705) vbandit válasza ollie (#2685) üzenetére


vbandit
tag

De meg van, csak azt hallottam, hogy a T-s készülékek függetlenek. Ahoz hogy kipróbáljam szét kellene vagni a céges sim kártyám és szerintem nem örülnének neki... Ezért kérdeztem hátha van hozzá valami okosság.

Flickr - http://www.flickr.com/photos/38236970@N03/

(#2706) ivzso1


ivzso1
csendes tag

Nos a hibát a galaxy apps által felajánlott új TouchWiz okozza. Gyári visszaállítás után jó volt, majd frissítettem a TW-t és újra nem lehet ikonokat, widgeteket törölni a kezdőképernyőröl! Király!

(#2707) Boha


Boha
aktív tag

Most váltottam android-ra és ez a készülék esett választásul. Nem vagyok jártas ebben a témában
Első beüzemelésre mit ajánlotok ? Érdemes frissíteni ?
Milyen beállítást ajánlott ki-be kapcsolni ? Vagy milyen alap appokat felrakni ?

OBORZIL

(#2708) Angel2014 válasza Angel2014 (#2702) üzenetére


Angel2014
addikt

Ne megjött a gmail is töltőn ...igaz 2 óra kellett neki...

Akinek nem frissülnek a playes appok és a gmail értesítéssel gond van az megnézné ,hogy töltőre dugva működik nála. :R

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2709) Pano válasza Angel2014 (#2704) üzenetére


Pano
addikt

Ennek ehhez semmi köze :)
Ez meg előtelepített app a google-tól, gondolod, hogy nincs optimizálva amikor eleve rajta van -mint a rendszer része- mindegyik új android verzión?:)

[ Szerkesztve ]

(#2710) GP-Sz


GP-Sz
senior tag

Nekem se frissít a gmail :)

(#2711) Angel2014


Angel2014
addikt

Kiírtam sammobilra. Fórumba [link]

Azt írják telepítsem újra a freemwarét smart switch segítségével...[link]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2712) Yasuji


Yasuji
csendes tag

Oké, a képernyő már nálam sem záródik le hivás közben, egy reboot megoldja ideiglenesen, de teljesen random, hogy mikor romlik el megint. Közben észrevettem, hogy be van égve a képernyőm, legalábbis úgy néz ki, ha Chromeban minden lapot bezárok, az a sötét háttér alacsony fényerőn elég csúnyán mutat.

Sony Xperia Z2 -> Galaxy A5 (2017) -> iPhone 7

(#2713) spider80 válasza Yasuji (#2712) üzenetére


spider80
őstag

Alacsony fényerőn sötét háttér általában nem homogén amoled kijelzőkön. Nem beégés. Nekem új korától fogva ilyen ha nagyon figyelem. De ez tényleg csak éjjel látszik alacsony fényerőn sötét háttérnél. S6 is ilyen volt.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#2714) Yasuji válasza spider80 (#2713) üzenetére


Yasuji
csendes tag

Értem, köszi. Le akartam fotózni, hogy hogyan néz ki, de ugye csak sötétben, alacsony fényerőn látszik és egy telefon se nagyon tudta a lényeget lekapni. :/

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z2 -> Galaxy A5 (2017) -> iPhone 7

(#2715) espi38


espi38
őstag

Mindenhol beállítottam, hogy jelezzen a gmail de semmi.
6. 0 val hibátlanul működött, most pedig nem értesít a készülék, jól el szúrták ezt a dolgot a fejlesztők, pedig Samsung telefonról beszélgetünk :((((

(#2716) Pano válasza espi38 (#2715) üzenetére


Pano
addikt

Mint írtam, ez a Google sara, nem a Samsungé.

(#2717) mobiltom


mobiltom
tag

A smartwitch programot szeretném felrakni a pc-re de ezt írja ki:

Már telepítettem a visual c++ programot is de semmi! Van valakinek ötlete hogyan tudnám működésbe hozni?

[ Szerkesztve ]

(#2718) gerner1 válasza mobiltom (#2717) üzenetére


gerner1
veterán

A párhuzamos futtatás problémára ezt töltsd le, és telepítsd. Esetleg még ezt. Utána telepíthető a SmartSwitch.

[ Szerkesztve ]

(#2719) espi38


espi38
őstag

Értem!
De az a poén,hogy a Samsung email appja sem frissül,pedig ez a Samsungé.
Az újra telepítés valóban megoldja ezt a problémát,OTA frissítéssel van gond?

[ Szerkesztve ]

(#2720) mobiltom válasza gerner1 (#2718) üzenetére


mobiltom
tag

letöltöttem bár nekem x64 van,de így sem megy!

(#2721) ollie válasza mobiltom (#2717) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Próbáld ékezetek és szóközök nélküli könyvtárból indítani a telepítőt.

***

(#2722) espi38 válasza mobiltom (#2720) üzenetére


espi38
őstag

Ha sikerült felraknod a telora az új romot akkor kérlek tájékoztass minket,hogy megy e a frissítés a gmailen vagy nem?
Köszönöm

(#2723) mobiltom válasza ollie (#2721) üzenetére


mobiltom
tag

Sehogy sem sikerül feltennem akárhová rakom! Ez nem igaz hogy ennyit kell szarakodni ezzel a szar programmal! Hiába a visual c++ feltelepítem de semmi! Egyébként azért kellene a smartwitch mert fel akartam rakni egy xeh 7-es szoftvert és végén bahalt a telefonom! :

(#2724) ollie válasza mobiltom (#2723) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Rákerestem, hogy mi lehet a gond, az MS oldalán ezt írják megoldásként:

Nyomd le a billentyűzeten a Windows+R gombot, majd add meg az appwiz.cpl parancsot és kattints az OK gombra.
A Programok és szolgáltatások ablakon keresd ki a Microsoft Visual C++ csomagot, majd kattints rá jobb egérgombbal és válaszd az Eltávolítás parancsot.
Az eltávolítást követően indítsd újra a gépet és a Windows Update futtatásával telepítsd az elérhető frissítéseket, mellyel a Microsoft Visual C++ is újratelepül.

***

(#2725) Angel2014 válasza mobiltom (#2720) üzenetére


Angel2014
addikt

X86 is kell...letöltöd a gèpre a samrtod..eli ditod rendszergazdakènt fent jobb felső sarokban a telefon frissìtèse.. ja ès bekapcsoltan kell ràdugni.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2726) GP-Sz válasza GP-Sz (#2710) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Kikapcsoltam a Beállítások / Alkalmazások / Speciális hozzáférés / Akkumulátorhasználat optimalizálása pontban a Gmailt és most mintha megkapnám a leveleket.

(#2727) Stellaway válasza ivzso1 (#2706) üzenetére


Stellaway
tag

Nem lehet, hogy csak a régi módszert keresed, és véletlenül nem vetted észre, hogy itt már másképp kell?

Nyomd hosszan az ikont, és ott kell lennie egy eltávolításnak.
Tudod, mint a 3D touch az ájfonon.

Aláírom

(#2728) Bukoba válasza GP-Sz (#2710) üzenetére


Bukoba
tag

Én Nova Launcher Prime-ot használok, ez alatt a Tesla Unread plugint és levelezésre BlueMail-t. Az értesítések teljesen rendben megjönnek mindhárom mail accountomra.

(#2729) mobiltom válasza ollie (#2724) üzenetére


mobiltom
tag

Melyiket töröljem mindet?

(#2730) Indy


Indy
tag

Üdv!

A tapasztalataitok alapján az Always on Display értesítés van e hatással az akku üzemidejére? Köszi!

--- Wang Federal XTS300 ---

(#2731) mobiltom válasza Angel2014 (#2725) üzenetére


mobiltom
tag

Mindkettő telepítve van,de így sem jó! Mit telepítsek mert ezt írtad: samrtod..eli

(#2732) pitiless válasza GP-Sz (#2726) üzenetére


pitiless
senior tag

Megnéztem, nekem is optimalizálva volt a GMail és a Play Áruház is. Küldtem egy másik címről mailt, azonnal jelezte, illetve webről indítottam alkalmazás telepítést és az is rögtön megjelent az AoD-n.

(#2733) ivzso1 válasza Stellaway (#2727) üzenetére


ivzso1
csendes tag

A TW frissítés előtt működött, tehát nem user error. Miután feltettem a galaxy apps által felajánlott TouchWiz frissítést azóta viszont nem. Neked telepítve van ez 6.1.50.2 verzió?

[ Szerkesztve ]

(#2734) Angel2014 válasza mobiltom (#2731) üzenetére


Angel2014
addikt

Bocsi futópadon voltam és közben írtam azért lett ilyen.... :B

Tessék feltöltöttem neked mindent...Smart Swich és C++ X86 és x64 nekem tegnap win 10 64 biten sikerült felrakni a frissítést...rádugtam bekapcsolt állapotban és autómatán dolgozott a telefonom...valamikor kellet egy engedélyt nyomnom rajta...de majd figyeled...

A régit távolítsd el előbb és a gépet indítsd újra mert a smart swicnek is vannak újabb verziói.

Elvileg ez az odint is veri mert ez a samsung hivatalos frissítője a smart swich...

Videó is van hogy csináld Smart swich software update

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2735) leslieke válasza ivzso1 (#2733) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hogy kell a TW frissítést elindítani?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2736) GP-Sz válasza pitiless (#2732) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Örülök, lehet, hogy sokaknál csak ennyi az egész.

(#2737) sfdrakex válasza Indy (#2730) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Szerintem nem igazán, nekem éjjel 8 óra alatt 2%-ot merült a telefonom bekapcsolt AoDvel.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2738) ivzso1 válasza leslieke (#2735) üzenetére


ivzso1
csendes tag

Belépsz a galaxy apps alkalmazásba majd írd be a keresőbe: Samsung TouchWiz Home
Telepítés után nem engedi eltávolítani!

[ Szerkesztve ]

(#2739) leslieke válasza ivzso1 (#2738) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

és az baj, ha nem lehet eltávolítani?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2740) gerner1 válasza ivzso1 (#2738) üzenetére


gerner1
veterán

Így sem engedi eltávolítani ? : Beállítások →Alkalmazások →TouchWiz kezdők. →jobb felül 3 pötty →Frissítések eltávolítása
Ugyanis nem új applikációként települ, hanem mint frissítés ...

(#2741) leslieke válasza ivzso1 (#2738) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Közben frissítettem, nagy változást nem látok.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2742) ivzso1 válasza gerner1 (#2740) üzenetére


ivzso1
csendes tag

Kösz erre nem gondoltam! Így már sikerült levenni a frissítést.

(#2743) espi38 válasza leslieke (#2741) üzenetére


espi38
őstag

Akkor hiába van telepítve újra a rendszer nem frissül gmail :W :W :W

(#2744) ivzso1 válasza leslieke (#2741) üzenetére


ivzso1
csendes tag

Be lehet állítani ha lefelé húzod az ujjad akkor leördül az értesítési sáv. Nem kell a kijelző tetejétől húzni.

(#2745) gerner1 válasza ivzso1 (#2744) üzenetére


gerner1
veterán

Így van. 👍

(#2746) GP-Sz válasza GP-Sz (#2726) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Oké, mégse jött be. Pedig igyekeztem várni, mielőtt levonom a következtetést, de most vagy egy óráig nem nyúltam a telefonhoz és utána megint küldtem egy tesztlevelet és nem kaptam meg vagy egy fél óráig, aztán elindítottam a gmailt és persze megjött egyből :)

(#2747) leslieke válasza ivzso1 (#2744) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi, kipróbálom.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2748) mobiltom válasza Angel2014 (#2734) üzenetére


mobiltom
tag

Köszönöm a segítséget,de megoldottam másképp. Valószínű a régi odinnak köszönhetően nem sikerült feltenni a szoftvert,ezért feltettem a Odin3-v3.12.7 számú Odint,és sikerült minden!

(#2749) espi38 válasza GP-Sz (#2746) üzenetére


espi38
őstag

Ez így szívás,ha tehetném visszaraknám a 6.0 ott legalább megérkezett az email.
Az az érdekes ,hogy a Samsung email apja se szinkronizál,akkor most mi van???

(#2750) Angel2014 válasza mobiltom (#2748) üzenetére


Angel2014
addikt

De az nem ugyan az...pl azt javasoltàk a play illetve a gmail...frissìtèsek nem jönnek àt ez fogja megoldani...

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.