Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Legfrissebb ROM
Android 8.0 (az összes magyar készüléken)

Android biztonsági javítási szintje (letöltési linkekkel)
XEH (független) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-11)
PAN (Telenor) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
VDH (Vodafone) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
TMH (Telekom) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-04)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) gerner1 válasza LIFE1 (#7000) üzenetére


gerner1
veterán

Ott van ... - apkmirror

(#7002) Vitaqo válasza gerner1 (#6997) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Nagy király vagy! Kxrva jó!

(#7003) LIFE1 válasza gerner1 (#7001) üzenetére


LIFE1
tag

Olyan program nincs hogy saját képet tudok belálitani az aodnál ?

(#7004) gerner1 válasza LIFE1 (#7003) üzenetére


gerner1
veterán

Nem tudom. Korábban használtam egy 3rd party programot (Glance Plus), amellyel nagyon sok lehetőség volt. Fene tudja, hogy most hol tart a fejlesztésben..

(#7005) LIFE1 válasza gerner1 (#7004) üzenetére


LIFE1
tag

Ez most úgy nézem rendes samsung program! Még a képernyőzárnál is lehet használni!🙂

[ Szerkesztve ]

(#7006) gerner1 válasza LIFE1 (#7005) üzenetére


gerner1
veterán

Így van. 👍

(#7007) csaba1203 válasza gerner1 (#6997) üzenetére


csaba1203
addikt

:R

(#7008) LIFE1 válasza gerner1 (#7006) üzenetére


LIFE1
tag

Nagyon király tényleg! Köszi hogy jelezted hogy van ilyen!🙂

(#7009) gerner1 válasza LIFE1 (#7008) üzenetére


gerner1
veterán

Nincs mit. Ezzel pedig (csomag) sokminden mást is át lehet állítani. Pl az értesítősávot, annak színét (is). A zárképernyőn eltüntethető a felső bar + máshová rakható az óra helye, megváltoztatható az alkalmazásváltó animációja, stb, stb ... Itt van leírás, hogy miként (és mivel) lehet működésre bírni. Az ezzel elérhető lehetőségek egy részről, itt van egy video...

[ Szerkesztve ]

(#7010) szinesz.bob válasza gerner1 (#7009) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

:R Köszi! :R

(#7011) LIFE1 válasza gerner1 (#7009) üzenetére


LIFE1
tag

Köszi szépen!

(#7012) Payphone


Payphone
tag

Sziasztok, Iphone 6-mat cserélném le erre, kérdésem az lenne hogy megérné e? Maximum 5 ezret fizetnek rá. Mára az iphone 6 rettenetesen akadozik, és ha 10-kor elmegyek itthonról délután 5-re simán lemerül.. Vonzó az A5-nél a vízállóság is. Mit gondoltok megérné a váltás? Sajnos szűkös pénztárcám miatt nem igazan tudok nagyobban gondolkodni. Viszont valamiért számomra a Samsung márka megnyugtatóbb mint pl a huawei és tetszik hogy az A széria is kap rendszeresen frissítéseket. Játékra nem használnám a telefont, csak zene hallgatás, telefonálásra és a főbb közösségi appok böngészésére a: messenger, snapchat és instagram. Érdekelne hogy ezeket használva hogy bírja az akkumulátor és mennyire akadozik a rendszer.

Köszönöm a válaszokat :)

(#7013) csaba1203 válasza Payphone (#7012) üzenetére


csaba1203
addikt

Mindenképp megéri váltani.
Szebb kijelző,hosszabb üzemidő,friss android stabil nem fagy egyszóval jól összerakta a Samu.
Ha teheted menj be mobilos üzletbe és nyomkodd meg majd úgy dönts de megbánni nem fogod az biztos.

(#7014) Payphone


Payphone
tag

Nagyon köszönöm :)

(#7015) SteadyMan válasza Payphone (#7012) üzenetére


SteadyMan
aktív tag

Mondjuk az iPhone után kicsit szokatlan lesz a Droid. A Samu A5 (2017) elég jól összerakott készülék és ár-érték arányban jó választás. Nyilván elmarad pár dologban a Samsung zászlóshajóitól, de napi használatra lehet vele együtt élni. A leírt igényeddel egy napot simán ki fog bírni egy feltöltéssel.

(#7016) Payphone


Payphone
tag

Köszönöm neked is. Volt már androidom, az iphone 6-ot 2 éve használom előtte egy huawei G6-om volt, de nagyon nem jött be a huawei... Aztán úgy döntöttem legyen most már iphone.. Aztán rákellett jönnöm hogy pont akkor váltottam applere amikortól a cég elkezdte szivatni a vásárlókat... Ezzel a telefonlassítással teljesen kizavartak a világból. És ez az ios 11 felhbáróító lett. Androidnál megtehetem azt hogyha nem tetszik az új rendszer vissza tehetem a régit. Applenel 2 hét múlva ezt már elfejetheted

(#7017) Mcrazy


Mcrazy
őstag

Sziasztok!
Olyan problémába ütköztem, hogy egy programnak szüksége van, hogy kapcsoljam ki a képernyő fedvényt. Már minden létezőt, amit találtam a programok között, kikapcsoltam. Még mindig valahol van. Hol keressem?
(Imába foglaltam a nevét, aki ezt a szuper feature-t kitalálta. Szüleit is emlegetem rendszeresen)

Közben megtaláltam a bűnöst. Leírom, hátha másnak is hasznára lehet.
Ha van képernyő rögzítő telepítve és létezik az - Utoljára használt alkalmazások - között, akkor törölni kell onnan is. Nem elég a Más alkalmazások....-nál kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#7018) csaba1203 válasza Payphone (#7016) üzenetére


csaba1203
addikt

A készüléked is egy nagy balfogása volt az Apple-nek.
A 6S már javította a hibáit minden szinten.
Az IOS rendszer sem a régi mostanság és talán majd a 12-es verzió az,ami áttörést hozhat az ígéretek szerint.

(#7019) Payphone válasza csaba1203 (#7018) üzenetére


Payphone
tag

Tudtam akkor is hogy nem a 6 a legjobb választás, viszont 2016-ban egy 6 is nagyon draga volt, a 6s meg még most is 170 ezer forint ami szerintem vicc. egy 3 éves telefont hogy tudnak ennyiért adni?

(#7020) csaba1203 válasza Payphone (#7019) üzenetére


csaba1203
addikt

Nem az a vicc hanem az,hogy veszik van piaca.
Ha nem vennék,akkor tuti olcsóbb lenne.
Ami most elfogadható árban van náluk az a kis tesó az SE.
Van benne még potenciál kompakt pörgős kis készülék.

(#7021) bepe79


bepe79
addikt

Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy amikor töltitek a telefont konnektorról, vagy powerbankról, vagy PC-ről, akkor rádugásnál egy fél másodpercre nektek is sötétedik kicsit úgymond a kijelző? Tehát ez normális, gyárilag így van?

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#7022) Payphone


Payphone
tag

hat igen, a nővéremnek SE-je van ő szereti. Igazából nekem is bejönne, de funkciókban nem kielégítő. Sebességen kívül semmit nem kapott a 6s-től. Ettől függetlenül bivaly erős kis telefon szereti is nővérem és neki a kis kijelző is jó, viszont elmondása szerint az ios11 őt is megbénította rendesen

(#7023) DrBubo77 válasza bepe79 (#7021) üzenetére


DrBubo77
addikt

Nálam is ezt csinálja.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#7024) Vitaqo válasza Payphone (#7022) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Hát nekem van mindkettő. Az SE elbújhat mellette. A kis kijelző és a szifon marhaságok miatt az SE nekem a 2. telefonom. Cégesként kaptam, de magamat nem büntetném vele.

(#7025) csaba1203 válasza Vitaqo (#7024) üzenetére


csaba1203
addikt

😂

(#7026) bepe79 válasza csaba1203 (#7025) üzenetére


bepe79
addikt

Hogyhogy?

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#7027) Stellaway válasza bepe79 (#7021) üzenetére


Stellaway
tag

design elem, mondjuk volt mikor rámhozta a frászt

Aláírom

(#7028) Mcrazy válasza Stellaway (#7027) üzenetére


Mcrazy
őstag

Nálam nem csinálja 6.0.1 alatt

Üdv: Mcrazy

(#7029) a.joe


a.joe
csendes tag

Üdv. A 7 droidnál volt lehetőség névhez saját sms hangot adni ez a 8 nál eltünt. Valahogy ezt vissza lehet buberálni?

(#7030) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Ti használtok kamera appot? Vagy a gyárit? Mert kicsit szegényes a felhozatal benne.

(#7031) leslieke válasza Vitaqo (#7030) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Gyárit, de nem is fényképezek sokat.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7032) iggipop


iggipop
csendes tag

Sziasztok! Lehet hogy már volt kérdés de a telom kiírta hogy integritás ell.sikertelen. Gyári alapért. beállítást csináljak. Ki lehet ezt kerülni? Üdv: igipop

sex,drugs and rock&roll!

(#7033) Vitaqo válasza iggipop (#7032) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Az meg mi? Gyári a szoftver? Van 3rd party app?

(#7034) gerner1 válasza Vitaqo (#7030) üzenetére


gerner1
veterán

Nappali képekhez a Snap Camera Pro -t használom, amellyel ilyen a különbség. Éjszakai képekhez pedig, ajánlom a CortexCam -ot, ami low-light körülmények esetén (szerintem) rálicitál a Snap Camera -ra (is) ...

(#7035) DrBubo77 válasza gerner1 (#6728) üzenetére


DrBubo77
addikt

A díjszabásból továbbra sincs újabb? Az összefoglalóban levő link átdob a kezdőoldalra.
Vagy most már nem publikusak a szervízdíjak?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#7036) gerner1 válasza DrBubo77 (#7035) üzenetére


gerner1
veterán

Egyelőre nincs. Sőt, egyébb pdf -ek is lekerültek a szerverről. Sajnos nincs infóm, hogy ezekkel kapcsolatban mi várható ...

(#7037) redface


redface
tag

Sziasztok! Hogy lehet azt beállítani, hogy bejövő híváskor a hívott félnek a fényképe teljes kijelzőn jelenjen meg? Előre is köszönöm a választ!

(#7038) gerner1 válasza redface (#7037) üzenetére


gerner1
veterán

3rd party app használatával. Pl: Full Screen Caller ID. De mindegyiknél kellenek új fotók is a névjegyekhez, mert ha a letárolt kisfelbontásúakat stretch -cseli ki a kijelzőre, akkor nagyon moslék a minőség ...

(#7039) redface válasza gerner1 (#7038) üzenetére


redface
tag

Köszönöm!

(#7040) Vizinyenyec


Vizinyenyec
aktív tag

Sziasztok!
Mai nap megjelent a következő ikon az értesítési sávon, azóta csörög a telefon, értesítés jön folyamatosan, de nem jelenik meg semmi, hiába húzom le a "függönyt".
Android 8.0
Mi lehet?

[ Szerkesztve ]

(#7041) Vitaqo válasza Vizinyenyec (#7040) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Be van állítva a takarékos adatforgalom.

(#7042) kutyek válasza Vizinyenyec (#7040) üzenetére


kutyek
senior tag

Adattakarékos mód.

(#7043) iggipop válasza Vitaqo (#7033) üzenetére


iggipop
csendes tag

Hello,szerintem v.mi ellenőrzés amit nem tudott megcsinálni ezért mindent gyári beáll.ra akar vissza tenni.Igy viszont elvesznek a képek,e-mailek, stb.

[ Szerkesztve ]

sex,drugs and rock&roll!

(#7044) _IceBird_


_IceBird_
tag

XEH régiós telefonokra megérkezett a júniusi biztonsági frissítés ( 227,58 mb). A méretből adódóan lehet hogy más egyéb fejlesztés is van benne.

(#7045) csaba1203 válasza _IceBird_ (#7044) üzenetére


csaba1203
addikt

Pont tegnap este néztem,akkor még semmi nem volt :D

(#7046) Skod válasza _IceBird_ (#7044) üzenetére


Skod
tag

The security maintenance release for the month of June 2018 fixes five critical vulnerabilities in the Android OS in addition to many high-risk and moderate-risk vulnerabilities. There were only three vulnerabilities in Samsung’s own software that needed fixing this time around.

(#7047) gerner1 válasza Skod (#7046) üzenetére


gerner1
veterán

Ezek aztán az igazi konkrétumok (😂) ... Sosem kötik a userek orrára, hogy pontosan mit cserélnek, javítanak, stb ..

(#7048) bepe79 válasza gerner1 (#7047) üzenetére


bepe79
addikt

Pedig illene. Tisztelhetnék ennyire a vásárlóikat (ügyfeleiket).

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#7049) gonger válasza _IceBird_ (#7044) üzenetére


gonger
senior tag

Feltettem, de semmilyen változást nem észleltem.

(#7050) RAZERXX


RAZERXX
tag

Szép napot!

Az ikonjaimat mindig máshol találom nem lehet valahogyan le fixálni őket?

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.