Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Legfrissebb ROM
Android 8.0 (az összes magyar készüléken)

Android biztonsági javítási szintje (letöltési linkekkel)
XEH (független) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-11)
PAN (Telenor) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
VDH (Vodafone) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
TMH (Telekom) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-04)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) leslieke válasza Almonen (#2647) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem kb. egyforma, nem vettem észre jelentős különbséget.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2652) Petyyyyy válasza Vitaqo (#2630) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ha sok a bubi vagy csak megmarad amolyan "heg" formájában a kinyomkodott buborék helye, akkor kint kell hagyni napozni. Az eltünteti az ilyeneket. Kiszárad és rendben lesz.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#2653) vtomi2


vtomi2
őstag

Használtok custom romot, lineagen gondolkodom, és ha tényleg csak a lte meg a kamera bugos benne akkor ki is próbálnám.

(#2654) gerner1 válasza vtomi2 (#2653) üzenetére


gerner1
veterán

Root -tal, véglegesen megy a kétbetűsre a gyári garancia. A Knox hardware -s, nem visszaállítható.

(#2655) vtomi2 válasza gerner1 (#2654) üzenetére


vtomi2
őstag

Tisztában vagyok vele, de nem tudok szériahibáról, úgyhogy megkockáztatom. Idáig minden telefonomon custom rom volt, és erre is azt tennék, vagy legalább rootot, de azzal is ugrik a gari.

(#2656) Bukoba válasza Almonen (#2647) üzenetére


Bukoba
tag

Nálam tegnap volt meg a frissítés, utána FR, és a mai napot már Nougattal teljesítettem, de rendben van minden, az aksi időtől a működésen keresztül. Nem bántam meg a frissítést.

(#2657) sfdrakex válasza GEPESZ66 (#2636) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nekem Jabra Bt2046ossal nem akar működni, igaz az még 2.1es bt-s, lehet az a gondja.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2658) sfdrakex válasza Angel2014 (#2627) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nálam is így néz ki, de nálam nincs bekapcsolva adattakarékos üzemmód, ha nálad sincs, szerintem mindegy ott hogy állnak a kapcsolók.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2659) Mcrazy


Mcrazy
őstag

Sziasztok!

Én is azt tapasztaltam, hogy rendben van az aksival minden, pedig én eléd extrém módon használom a telefont.
4-5 óra kijelzőidő, 9-10 óra csatlakoztatott Bt füles, 0,5-1,5 óra beszélgetés/nap, 2-3 óra aktív internetmegosztás (csatlakozott eszköz), 1-1,5 óra internetrádió és így vagyok 18%-on reggel 5-19:20 között.

Üdv: Mcrazy

(#2660) HarleyCustom válasza Mcrazy (#2659) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nekem is az akku nagyon jó. Kellemesen csalódtam. :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2661) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Nincs valami megoldás a kamera "feltuningolására"?

A telefon önmagában tök jó lenne, egyedül a kamera a gyengéje számomra, hogy váltsak a jelenlegi telefonomról. (iPhone 5s)

Elképesztő, hogy egy 4 éves telefon kamerája jobban megtalálja a fókuszt mint az egy 2017-es készüléknek, a vonalélességről nem is beszélve.

Bármilyen tippet szívesen fogadok, rootolásba csak végső esetben vágnék bele.

:R

(#2662) ollie válasza Vasinger! (#2661) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az a 4 éves telefon felső kategóriás, ez meg közép, ezért van ekkora különbség. Nézd meg, hogy a középkategóriában hol voltak a kamerák 4 évvel ezelőtt. Amúgy nem, nem igazán lehet feltuningolni. Lehet más kamera appot használni, de nagy változást nem fog hozni.

***

(#2663) espi38


espi38
őstag

Sziasztok!
A 7.0 frissítéssel eltűnt a gyors kapcsolódási menüpont melyben mobilról tudok tartalmat küldeni az adott tévére.
Nem a smartwievre gondolok mert az meg van, de csak tükrözésbe tudom használni és az viszont nem túl jó mert a telefon képernyőjét nem tudom kikapcsolni.
Tartalom megosztása viszont azért lenne jó mert akkor nem megy a telo kijelzője,valakinek valami ötlete?

(#2664) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok!
Milyen lehetőség van a telefonról PC-re átvinni fájlokat?
Az Asuson volt egy Sharelink program, amit ,ha Pc-re is telepítettem, Wifivel rém egyszerűen , és gyorsan lehetett oda-vissza másolgatni.
ezen mi a legjobb megoldás?
Előre is köszönöm a segítséget.

(#2665) sfdrakex válasza espi38 (#2663) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Videót elindítva, megosztás és ott wifi direct?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2666) RichieTri


RichieTri
senior tag

Sziasztok!

Van arra vmi beállítás,hogy hívás közben a képernyő automatikusan zárjon?
Én eddig nem tálaltam...sajnos...
Sőt eddig ezt alapnak képzeltem.
Lehet,hogy a szenzor a rossz? Lehet ezt vhogy tesztel i?

Válaszokat előre is köszi

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#2667) _IceBird_ válasza balazs1956 (#2664) üzenetére


_IceBird_
tag

Hello!

A samsung smart switch szerintem a legjobb progi erre, azon keresztül tudsz mindent backupolni. Különösen jó akkor,ha egy fr után akarod vissza tenni a cuccokat a telefonra. Képek és videók másolására az airdroid appot szoktam még használni.

(#2668) ollie válasza RichieTri (#2666) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Automatikusan el kell sötétülnie a képernyőnek. Nincs valami fólia a kijelzőn? Simán lehet ilyen hibajelenség, ha az takarja a szenzort.

***

(#2669) Syl válasza RichieTri (#2666) üzenetére


Syl
nagyúr

Akkor nálad valami baj lehet a szenzorral, mert én hívás közben ha kb 1 centire megközelítem az ujjammal az érzékelőt, azonnal kikapcsol a kijelző.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2670) pitiless válasza Angel2014 (#2646) üzenetére


pitiless
senior tag

Ha vigasztal, nekem is csak akkor jelzi a frissítéseket, ha belépek a playbe. Napközben 4G-n lógok, otthon Wifin. Nem számít, nincs értesítés.

(#2671) ivzso1


ivzso1
csendes tag

Nougat frissítés után eltűnt a widget eltávolításának lehetősége másnak is? XEH rom.

(#2672) Petyyyyy válasza ivzso1 (#2671) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Nope. Akármelyik widgetre nyomok hosszan, ott van az opció.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#2673) ivzso1 válasza Petyyyyy (#2672) üzenetére


ivzso1
csendes tag

Akkor lehet hogy kell egy gyári visszaállítás :W

(#2674) balazs1956 válasza _IceBird_ (#2667) üzenetére


balazs1956
senior tag

Köszönöm szépen a válaszodat, de melyik android appra gondoltál?
Igazából nem menteni akarom a fájlokat, csak áthelyezni némelyiket a pc-re, mindenféle kábeldugdosás nélkül. Erre keresnék megfelelő megoldást.

[ Szerkesztve ]

(#2675) #92275200


#92275200
törölt tag

Sziasztok!

Hátha tud nekem valaki segíteni itt, mert járt hasonló cipőben.
Szeretnék vásárolni egy telefont, vagy ezt a típust, vagy Mogo G5 Plus-ot, de nem tudom egyszerűen eldönteni. A kamera lényeges szempont lenne, de ugye itt több változós a történet, amiket figyelembe kellene venni. Van olyan itt köztetek, aki esetleg hasonló dilemmába került ezzel a két készülékkel, vagy arról váltott és kifejtené az álláspontját?
Előre is köszi!

(#2676) _IceBird_ válasza balazs1956 (#2674) üzenetére


_IceBird_
tag

A play áruházban az Airdroid nevű appot próbáld ki, wifin keresztül tudsz vele másolni.

(#2677) balazs1956 válasza _IceBird_ (#2676) üzenetére


balazs1956
senior tag

Elnéztem,androidnak olvastam az airdroidot.
Köszönöm

(#2678) ivzso1 válasza Petyyyyy (#2672) üzenetére


ivzso1
csendes tag

Touchwiz 6.1.50.2 verzió van fenn neked is? Frissítés után ajánlotta fel.

(#2679) mobiltom


mobiltom
tag

sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy az Always on display funkcióhoz nem lehet további témákat letölteni?

(#2680) Petyyyyy válasza ivzso1 (#2678) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Igen, ez a verzió van fent. Már nem emlékszem frissítés előtt is ott volt-e az opció, de úgy rémlik igen.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#2681) ivzso1 válasza Petyyyyy (#2680) üzenetére


ivzso1
csendes tag

Köszönöm szépen!

(#2682) _IceBird_ válasza Syl (#2669) üzenetére


_IceBird_
tag

Hello!

Nekem is ez a problémám h nem kapcsol ki a kijelző hívás közben. Az előbb csinaltam tesztet, jól müködik a proximty senzor, nemtom mi lehet a gond.

*#0*#, ezzel csintáltam a tesztet

[ Szerkesztve ]

(#2683) ollie válasza mobiltom (#2679) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Samsung téma boltban nézzél körül, kell lennie egy AoD fülnek is.

***

(#2684) vbandit


vbandit
tag

Sziasztok, annyi jó dolgot olvastam már itt, hátha erre is tudtok valamit mondani: hol lehet megnézni hogy függő e a telefon ( sony-n volt egy számsor amit a tárcsázóba beírva lehetett előhívni) .Köszönöm

Flickr - http://www.flickr.com/photos/38236970@N03/

(#2685) ollie válasza vbandit (#2684) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Beteszel a készülékbe egy másik szolgáltatós SIM-et. De miért kéne megállapítani? Nincs meg a számla?

***

(#2686) mobiltom válasza ollie (#2683) üzenetére


mobiltom
tag

Az enyémben nincs csak ez van:

[ Szerkesztve ]

(#2687) ollie válasza mobiltom (#2686) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor az AoD fület nem engedélyezték a középkategóriánál (S8-amnál van). Viszont gyaníthatóan így nem lehet hozzá új témákat telepíteni.

Amúgy ne sajnáld, ilyen mind, vagyis csak egy képet tettek középre:

[ Szerkesztve ]

***

(#2688) mobiltom válasza ollie (#2687) üzenetére


mobiltom
tag

Ok. Azért köszi!

(#2689) Shad0w válasza ivzso1 (#2673) üzenetére


Shad0w
senior tag

Lehethogy elbeszéltek egymás mellett. Szal nougaton már nincs kuka amire rá kell húzni azt amit törölni akarsz, csak egy menü jelenik meg és ott lehet az eltávolítást kiválasztani.

(#2690) Angel2014 válasza ollie (#2687) üzenetére


Angel2014
addikt

Én ma beléptem és azt írta ki egyből téma frissítése valamit letöltött és folytatta tovább.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2691) RichieTri válasza RichieTri (#2666) üzenetére


RichieTri
senior tag

Skacok!

Smartswitch appot feldobtam PC-re. Onnan kezdeményeztem egy "full resetet". Persze előtte csináltam egy mentést. Mondjuk utóbbinak semmi értelme nem volt mivel minden alkalmazást ugyanúgy be kellett állítani.

A lényeg, hogy a proximity sensor feléledt!!!

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#2692) ivzso1 válasza Shad0w (#2689) üzenetére


ivzso1
csendes tag

Nos nekem ez hiányzott. Csináltam gyári visszaállítást most rendben. Kösz!

(#2693) espi38


espi38
őstag

Sziasztok, 7.0 miért nem frissül a Gmail? Egyetlen egy űzit nem kapok meg, természetesen frissítés és az értesítés engedélyezve %((

(#2694) #16695808 válasza balazs1956 (#2674) üzenetére


#16695808
törölt tag

Sidesync Samsung appja wifin kiváló. Pc-re felrakod és parositod ... Onnantól már egyszerűen akár a gépen is látható a mobil kijelzője is.

[ Szerkesztve ]

(#2695) espi38


espi38
őstag

Sziasztok, 7.0 miért nem frissül a Gmail? Egyetlen egy űzit nem kapok meg, természetesen frissítés és az értesítés engedélyezve %((

(#2696) Gabesz1019 válasza espi38 (#2695) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Nekem is ugyan ez a problémám. :U

(#2697) Pano válasza Gabesz1019 (#2696) üzenetére


Pano
addikt

Mobil adatnál az adattakarékos üzemmód be van kapcsolva? Ha igen, ott megadtátok kivételnek a gmailt?

Btw, már jó pár frissítés óta szar a gmail app értesítése. Sokszor az volt a probléma, hogy pl csak wifin jelezte az e-maileket, vagy sok idő elteltével. Hol helyrehozzák, hol visszajön a hiba.
Lehet megint frissítés szúrta el.

[ Szerkesztve ]

(#2698) Donki Hóte válasza RichieTri (#2666) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem is volt ilyen problémám 1-2 hete (sötét szobában jól látható volt, hogy a fülemnél tartott telefon kijelzője világít, tehát nem kapcsolt le).

A hiba okára nem jöttem rá, de egy kikapcsolás-bekapcsolás megoldotta a problémát (ezek szerint az android pár fejlesztőt átvett a Windowstól :C ).

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#2699) _IceBird_ válasza RichieTri (#2691) üzenetére


_IceBird_
tag

Hello! Nekem is megjavult :) igazából csak újra indítottam a telt aztán jó lett.

(#2700) Angel2014 válasza espi38 (#2695) üzenetére


Angel2014
addikt

Nekem sem...de ahogy megnyitom a gmailt beérkező levelet egyből jelez fent a telóm hogy jött levél...

Most átküldtem megint egy levelet anyú tabjáról nem jött értesítés ,most rádugom töltőre megnézem úgy is...mert ha beindúl ugyan az lesz a hiba mint a playnél...csak akkor frissít ha töltőn van.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.