Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Legfrissebb ROM
Android 8.0 (az összes magyar készüléken)

Android biztonsági javítási szintje (letöltési linkekkel)
XEH (független) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-11)
PAN (Telenor) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
VDH (Vodafone) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
TMH (Telekom) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-04)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) dave987 válasza Csabee80 (#3946) üzenetére


dave987
aktív tag

Nézz bele a Beállítások/Értesítések menüpontba. Esetleg még ugyanitt a speciális értesítési beállítások. Keresd meg a problémás appokat. Feltételezem hogy valami ki van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#3952) Vitaqo válasza Stellaway (#3944) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Komplett fr volt sd kártya formázással. Semmi változás.

(#3953) gerner1 válasza Vitaqo (#3952) üzenetére


gerner1
veterán

Böngészővel a mentések a Belső tároló →Dawnload mappájába kerülnek. A screenshot -ok pedig (Bekapcs+Home gomb általiak...), a belső tároló →DCIM →Screenshots mappába. 3rd party böngészővel lehet, hogy más mappába tárolódnak, szóval ha ilyenről van szó, akkor ez(eke)t is át kell nézni.
Stellaway topiktárs egyébként hasznos tanácsot adott, mert azoknak a mappáknak a tartalmát nem indexeli a Galéria (már S5 -ön is így volt..), amelyekben van egy " .nomedia " nevű file.

[ Szerkesztve ]

(#3954) gerner1 válasza gerner1 (#3953) üzenetére


gerner1
veterán

Elnézést, elgépeltem. Helyesen →Download mappába.

(#3955) kázik


kázik
csendes újonc

Sziasztok,

A telefonkönyves kontaktokhoz lehet szinkronizálni a Facebook ismerőseimet? Accounts fülön nem hoz fel semmi beállítást Facebook esetében, próbáltam újratelepíteni, így sem működik. Valakinek esetleg ötlet? :)
Előre is köszi.

(#3956) Csabee80 válasza dave987 (#3951) üzenetére


Csabee80
csendes újonc

Minden appnál bevan állítva az értesítés ,még a speciálisnál be állítottam fontos ként,de még igyis csak néha kapok az értesítéshez hangot is 😣
Egyébként nougat frissítése elött nem volt semmi probléma.
Még egy factory eredettel lehet megpróbálkozom 😀
Csak most annyira jól belaktam már a telót és elég idő igényes mindent vissza rakni.🤔🤔😕🙃

[ Szerkesztve ]

(#3957) Mcrazy válasza Csabee80 (#3956) üzenetére


Mcrazy
őstag

Ha esetleg mégis FR-t csinálnál itt egy kis segítség a gyors app újratelepítéshez.

Üdv: Mcrazy

(#3958) dave987 válasza Csabee80 (#3956) üzenetére


dave987
aktív tag

Értem, hát akkor biztos ott fog rejtőzni a megoldás.

(#3959) gerner1 válasza Csabee80 (#3956) üzenetére


gerner1
veterán

A "belakott" állapotról elég jó mentést (~95%) lehet készíteni a Smart Switch -csel, amelyből vissza is állítható FR után (Wi-fi jelszavak, névjegyek, híváslista, üzenetek, emillek,háttérkép, képernyő és ikon elrendezések, naptárbejegyzések, hangok, stb). Akár mindjárt microSD -re, ha ott figyel amúgy is a készülékben, instant. De, ha van Samsung account, akkor oda is tud mentést készíteni a készülék. Sajnos 100% -os mentést egyik app sem tud, de 3rd party programok is csak root -tal (amellyel véglegesen elvész a garancia). Ezért érdemes átnézni a telepítetteket, és ami nem google, vagy Samsung... - azok adatait külön kell elmenteni, egyenként (pl játékok állásai, 3rd party app -ok beállításai, stb).
Így mentésből a korábbi "belakott" állapot visszaállítása, sokkal rövidebb idő, kevesebb macera.

(#3960) gyeniko


gyeniko
őstag

Tudja-e valaki, hogy az A5 (2017) tud Blutooth aptX-et?

[ Szerkesztve ]

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#3961) DrBubo77 válasza gyeniko (#3960) üzenetére


DrBubo77
addikt

Az xda szerint van. De hivatalos infót nem találtam.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#3963) gerner1


gerner1
veterán

A topikokban -posztban kiírva- tilos hirdetni, hirdetést megosztani, vagy ilyen tevékenységeket bármely módon elősegíteni.

[ Szerkesztve ]

(#3964) Angel2014 válasza gerner1 (#3963) üzenetére


Angel2014
addikt

Csak segíteni szerettem volna itt valakinek ,mert nagyon jó árban adja szerintem...65 k null perces telóért.

Habár ezt nem értem miért rontja a topic működését.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#3965) ollie válasza Angel2014 (#3964) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, aztán meg letiltja a szolgáltató, ha az illető nem fizeti a részleteket, vagy az előfizetését... De mindegy is, tilos ilyet betenni a topikokba.

***

(#3966) Angel2014 válasza ollie (#3965) üzenetére


Angel2014
addikt

Jaa így már világos....Mondjuk ha ki van fizetve nincs mit letiltani nem?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#3967) Angel2014


Angel2014
addikt

Apropó szerintetek az AOD működése nem fordítva van megcsinálva?

Sötétben alig látszik...felkapcsolom a lámpát és felerősödik az aod is...

Nem épp fordítva lenne jó ha működne? Hiszen minek erősödik fel ha már úgy is látom a felkapcsolt villany mellett is, sötétben meg nem látom ,és épp ott kéne erősebbnek lennie a fénynek.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#3968) gerner1 válasza Angel2014 (#3967) üzenetére


gerner1
veterán

Szerintem az pont jó, rendben van. Éjjel ha felkelsz ... - a sötétben minek legyen magas a fényereje? Akkor a környezeti fényviszonyok, nem indokolnak magasabb fényerőt. Nappal viszont igen.

(#3969) gyeniko válasza DrBubo77 (#3961) üzenetére


gyeniko
őstag

Igen, ezt én is olvastam, de az utolsó előtti hozzászólás arra utal, hogy nem működik.
Közben eljutottam ide, ezek szerint viszont a Galaxy A sorozat nem támogatott. Jó lenne, ha valaki megcáfolná, mert most rendeltem 2 db Denon blutooth hangszórót, melyek viszont tudják ezt az átvitelt.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#3970) Chamoro


Chamoro
tag

Ma sorozat nézés közben mellettem volt a telóm töltőn, 92%nál belassult a töltés(gondolom ez még nem probléma) 94%nál viszont vissza váltott 92%ra utána 93% majd megint 92%. Ezek után 20 perc kellett míg 100% lett. De ha jól láttam egyből annyi lett :O

Miért csinálta ezt?

(#3971) Donki Hóte válasza gyeniko (#3969) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A GSMArena szerint sem tudja. Amelyik tudja (S sorozat), ott a Comms szekcióban a Bluetooth sorban fel van sorolva az aptX.

(Egyébként az A5-ben amúgy sincs nagyfelbontású DAC, csak a sima 16 bit 44/48 kHz felbontású, csak az S sorozatú Galaxy telefonokban van 24/32 bit és 192/384 kHz felbontású DAC, tehát valószínűleg ezért nincs aptX bluetooth sem az A sorozatban)

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3972) Sungoo


Sungoo
addikt

Ha a messenger engedélyezve van az értesítéseknél, hogy lezárt kijelzőnél is látszódjon az üzenet, mit kell még mókolni, hogy tényleg meg is jelenítse? :) A többi appnál megy flottul.

(#3973) Almonen


Almonen
aktív tag

Sikeresen leejtettem a telefont a kőre, kifordult a kezemből... elég nagyot esett, de csak az üvegfólia repedt meg egy picit (tok is van rajta)

Le lehet szedni az üvegfóliát óvatosan vagy inkább ne kockáztassam meg? Újat vennék rá.

(#3974) Donki Hóte válasza Almonen (#3973) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Üvegfóliát le lehet szedni, egy szikével alányúlsz a sarkánál és lassan, óvatosan feszítsd felfelé. Alapesetben nem szokott eltörni levétel közben, de a tiéd már sérült, lehet, hogy el fog törni és csak darabokban jön le :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3975) Almonen válasza Donki Hóte (#3974) üzenetére


Almonen
aktív tag

Szikével? :O hát jó... tényleg nem akarom megsérteni a kijelzőt egy naposan került rá a fólia

https://m.imgur.com/gallery/aSVjtu7

(#3976) Donki Hóte válasza Almonen (#3975) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Igen, szikével. A titka csak annyi, hogy a szike éle ne merőleges legyen a kijelzőre, hanem párhuzamos legyen vele :K

Amúgy a gorillaglas kijelzőt nehéz megkarcolni, de azért legyél óvatos.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3977) ollie válasza gyeniko (#3969) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jelenleg a Galaxy S8 sem tudja az aptx-et, valszeg csak oero-val fogja megkapni. Ebből kiindulva ki lehet találni ,hogy az A5 tudja-e.

***

(#3978) gyeniko válasza ollie (#3977) üzenetére


gyeniko
őstag

Mindegy, van otthon S5 is, A5 is, majd meghallgatom a különbséget, egyáltalán hallható-e a mi fülünknek. Azért kicsit csalódott vagyok, mert "hangilag" el vagyunk kényeztetve.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#3979) OCTAMD


OCTAMD
őstag

Srácok valaki meg tudja nekem nézni a520f -nek a gyári kábele milyen típusszámú?

Akinek persze még meg van az összefogó műanyagja

Köszi

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#3980) OCTAMD válasza OCTAMD (#3979) üzenetére


OCTAMD
őstag

Oké talán meg van

EP-DN930CWE

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#3981) Pizzafutar


Pizzafutar
aktív tag

Milyen üvegfóliát ajánlotok a telefonra?
Elég széles a választék....

(#3982) Stellaway válasza Chamoro (#3970) üzenetére


Stellaway
tag

Ez ma nálam is jelentkezett, reggel 20ról 91re feltöltött kb 1 óra alatt, de aztán az istennek se akart 20 perc alatt tovább tölteni, és indulnom kellett ezért kihúztam.
Mondjuk boldogan tapasztaltam, hogy ezzel együtt a szokásosnál több idő kellett amíg 91ről 90re lement, biztos csak egy kis glitch.

Aláírom

(#3983) Csabee80 válasza gerner1 (#3959) üzenetére


Csabee80
csendes újonc

Na meg volt az fr nincs változás!!
Nem olyan nagy gond ez,de azert megis számomra zavaró.
Köszönöm mindenkinek aki próbált segíteni!!
Nem kínlódok vele marad így.
Lehet h egyszer vissza rakom 6.0.1 re szerintem jobb volt nem volt ennyi gond.

(#3984) kázik válasza kázik (#3955) üzenetére


kázik
csendes újonc

erre valakinek ötlet?

(#3985) Sungoo válasza Sungoo (#3972) üzenetére


Sungoo
addikt

Ezek szerint erre nincs megoldás? :(

(#3986) Stellaway válasza Csabee80 (#3983) üzenetére


Stellaway
tag

a .nomedia törlést próbáltad?
mert attól hogy fr-t csinálsz még visszagenerálódhat
őszintén nem tudom mi alapján teszi ezt, egyszerűen csak nézem és pár nap múlva ugyan ott vannak ahonnan kitöröltem

egy próbát megér mindenképp

[ Szerkesztve ]

Aláírom

(#3987) slice14 válasza feca2310 (#856) üzenetére


slice14
veterán

Ezt egy kiucsit leírnád részletesebben? hogy hol kell átállítani a switch-en belül a régiót.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#3988) slice14 válasza slice14 (#3987) üzenetére


slice14
veterán

Már meg van, csak most láttom hogy kell hozzá kábel net. Csak az jelenleg pont nincs. :O :(((

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#3989) atosan válasza kázik (#3984) üzenetére


atosan
addikt

Nem vagyok nenne jártas, lehet hogy gyárilag nem megy. Viszont ebben a topikban kérdezz rá, mert alkalmazás biztos van hozzá.

Sungoo próbáltad a messengert újratelepíteni? Hátha megoldja.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#3990) Sungoo válasza atosan (#3989) üzenetére


Sungoo
addikt

Ugyan az. Nincs ötletem.

(#3991) atosan válasza Sungoo (#3990) üzenetére


atosan
addikt

Nálam rendesen működik, annyi a külömbség, hogy nálam a beállítás fontosként nincs kipipálva.

Maine coon

(#3992) Yasuji válasza Stellaway (#3982) üzenetére


Yasuji
csendes tag

Nekem is tök hülyén tölt/merül, sokszor akár 4 órán át 100%on van és utána gyorsabban megy le. (persze így is annyit bírja, mint eddig, de nagyon idegesítő ez a hiba)

Sony Xperia Z2 -> Galaxy A5 (2017) -> iPhone 7

(#3993) gerner1 válasza Sungoo (#3990) üzenetére


gerner1
veterán

Jópofa ez a téma. Tetszik. 👍 Mi a neve ?

(#3994) leslieke válasza gerner1 (#3993) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez engem is érdekelne.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3995) kázik válasza atosan (#3989) üzenetére


kázik
csendes újonc

átnézek, köszi :)

(#3996) Sungoo válasza gerner1 (#3993) üzenetére


Sungoo
addikt

Fizetős. :)

(#3997) gerner1 válasza Sungoo (#3996) üzenetére


gerner1
veterán

Köszönöm. 👍

(#3998) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Valaki tudna abban segíteni, hogy ezt a háttérképet honnan tudnám leszedni? Előre is köszi.

(#3999) Almonen válasza Yasuji (#3992) üzenetére


Almonen
aktív tag

Nálam is.

(#4000) csaba1203 válasza Vitaqo (#3998) üzenetére


csaba1203
addikt

Zedge.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.