Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Legfrissebb ROM
Android 8.0 (az összes magyar készüléken)

Android biztonsági javítási szintje (letöltési linkekkel)
XEH (független) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-11)
PAN (Telenor) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
VDH (Vodafone) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
TMH (Telekom) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-04)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) pall.gergo válasza atosan (#3648) üzenetére


pall.gergo
tag

A Micro SDXC bővítőkártyát nem írja.

Most hogy írtad kipróbáltam az általam eddig használt [Programmal] . Az USB OTGn keresztül csatlakoztatott pendrivet se írja. Ugyan azt a hibát dobja. :/

(#3652) DrBubo77 válasza dave987 (#3632) üzenetére


DrBubo77
addikt

Igen, de ott se tudok hozzáadni SD-ről semmit, a Play Zenében sem jelent meg az SD-kártya.
A PowerAmp szerencsére látja és lejátssza SD-ről is a zenét.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#3653) Almonen


Almonen
aktív tag

T-Mobilra sincs még kint. Bár ez lassan megszokott lesz.

(#3654) csaba1203


csaba1203
addikt

Tegnap kíváncsiságból aktiváltam az ujjlenyomat olvasót és nálam 10/10 semmi gond vele.
Két mintát adtam hozzá nagyon gyorsan végzi a dolgát eddig.

(#3655) pall.gergo


pall.gergo
tag

Az ujjlenyomat olvasója valóban nagyon jó!

(#3656) csaba1203 válasza pall.gergo (#3655) üzenetére


csaba1203
addikt

Az itteni hsz-ek alapján nem mindenkinek megy így.
Valószínű ők a rögzítést rontják el.

(#3657) pitiless


pitiless
senior tag

Inkább azt mondanám, hogy a Nougattal sokat javult az ujjlenyomat olvasó pontossága.

(#3658) csaba1203 válasza pitiless (#3657) üzenetére


csaba1203
addikt

Lehet én már gyárilag azzal kaptam.

(#3659) DrBubo77 válasza csaba1203 (#3658) üzenetére


DrBubo77
addikt

Én még MM-mel kaptam, de kibontás után egyből befrissítettem Nougatra, ne kelljen kétszer belakni a telefont.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#3660) csaba1203 válasza DrBubo77 (#3659) üzenetére


csaba1203
addikt

Euronics 1,5 hete gyárilag 7.0 és megnéztem egy alkalmazással a Phone Info szerint 09.27-i gyártású.
Egyébként próbáltam beregisztrálni a prémium garanciára de azt írja nem hivatalos Samsung viszont eladótól lett véve :F
Remélem azért a 2 év gari megvan rá.

(#3661) DrBubo77 válasza csaba1203 (#3660) üzenetére


DrBubo77
addikt

Ha nem engedi beregisztrálni, akkor nem lesz 2 év garancia. Mikor próbáltad? Vásárlás után van, hogy 1-2 nap eltelik, mire átmegy a Samsung rendszerébe az infó a vásárlásról.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#3662) gerner1 válasza csaba1203 (#3660) üzenetére


gerner1
veterán

Így az 1+1 év gyári Samsung garancia biztosan nincs. Max 1év.... + egy "bolti garancia". Ez utóbbival szoktak gondok lenni, mert szinte minden esetben igen képlékeny, hogy az adott hely szerint (ahol vette az ember) ott mit definiál (?) ....

(#3663) csaba1203 válasza DrBubo77 (#3661) üzenetére


csaba1203
addikt

Igen és ebbe a hétvége is benne volt a múlt héten. :D
Lehet újra meg kellene próbálnom?
Egyébként a Euronics honlapján 24 hó gari szerepel a fene se érti.

[ Szerkesztve ]

(#3664) tazo31 válasza gerner1 (#3662) üzenetére


tazo31
csendes tag

Én Mediamarktban vettem gyári nougat 7.0 , és hagyta a +1ev garit is a samsungnal. Ujjlenyomat olvasó tökéletes, aksija paradės.

[ Szerkesztve ]

(#3665) DrBubo77 válasza tazo31 (#3664) üzenetére


DrBubo77
addikt

A MediaMarkt tutira magyar garanciás Samsungot árul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#3666) csaba1203 válasza DrBubo77 (#3665) üzenetére


csaba1203
addikt

Nah sikerült megvan a 2 év garim!

(#3667) gerner1 válasza csaba1203 (#3666) üzenetére


gerner1
veterán

👍

(#3668) Stellaway válasza gerner1 (#3667) üzenetére


Stellaway
tag

Üdv. Nem erre a kommentre válaszolok, de meg szeretném köszönni, hogy megmutattad a cache törlést. Kipróbáltam egy Galaxy Y-on (6 éves az öreg harcos), és mintha égi áldás szállt volna rá😂😂

Örök hála

Aláírom

(#3669) norbi81


norbi81
csendes tag

Sziasztok! Valaki tudna abban segíteni, hogy mitől lehet az, hogy a frissítés után a telefon úgy tögzíti a hangot, mintha egy koncertteremben vettük volna fel. A videozásnál is és minden másnál is ami hangot rögzít. Köszi!

(#3670) pall.gergo


pall.gergo
tag

Az 1. Hsz ben van program a 2db érintőgomb világítás idejének módosítására. Nagyon jó, ez csak S meg Note alap funkció.
Van a rezgés érintésvisszajeléshez is program ?
A 2db érintőgomb valamit a betűk/számok érintése esetén rezzen a készülék. Ez is szintén S és Note kiváltság.

[ Szerkesztve ]

(#3671) DrBubo77 válasza pall.gergo (#3670) üzenetére


DrBubo77
addikt

A VibeOnKey alkalmazással beállítható. Már szerepel az összefoglalóban is. :)
Egyébként az A szériát ne hasonlítsuk az S meg Note szériához. Az egyik közép-, a másik felső kategória. Ha ugyanaz benne lenne, ki venné a felső kategóriát.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#3672) pall.gergo válasza DrBubo77 (#3671) üzenetére


pall.gergo
tag

Nagyon Köszönöm.
Nyilván nem egyszint a kettő, direkt kispóroljak a kis hasznos szoftveres dolgokat. :))

Jut eszembe, ez a Note nál is volt. 2db wifi hálózat van nálunk, szandékosan más SSIDvel. De a telefon ragaszkodik a minimalis térerőhöz, amíg van, hiába a másik fullos. Van valami okos wifi kezelő erre ? :)

(#3673) Yasuji


Yasuji
csendes tag

A Spotify csak nekem csinálja ezt? Nem emlékszem, hogy eddig lett volna gondom vele, de most pl. egy 40 perces séta alatt 28%ról 5%ra csökkent az akkum úgy, hogy 10 percet hallgattam zenét vele.
(egy screenshot jött volna még ide, de szerencsétlen vagyok és nem töltötte fel, lényegében a device maintenance jelzett h sokat merít, kb 1,28% per óra)

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z2 -> Galaxy A5 (2017) -> iPhone 7

(#3674) Almonen válasza Yasuji (#3673) üzenetére


Almonen
aktív tag

nekem még nem csinált ilyet :/ pedig korlátlan tmobil nettel legjobb minőségben streameli... itt valami turpisság lesz, biztos hogy a spotify volt?

(#3675) hj79


hj79
csendes tag

Sziasztok!

Telenoros teló lett xeh-ra frissítve odinnal mikor kijött a 7.0.
Viszont most sehogy sem akar OTA frissülni legutolsó romra.

Mit lehetne ellenőrizni, hogy mi lett elrontva?
Vagy egy ilyen rom cserénél már csak odinozni tudok, vagy vissza kell rakni telenorost ha OTA-t szeretnék?

Köszi a segítséget.

(#3676) kbadam4 válasza Gabesz1019 (#3627) üzenetére


kbadam4
csendes tag

GOOGLE NAPTÁR TELEPÍTÉSE ÓTA NEKEM IS JÖNNEK AUTOMATIKUSAN A GMAIL LEVELEK, ISMÉT SZINKRONIZÁL!!! EZER KÖSZÖNET!!!

(#3677) Sgr_A válasza kbadam4 (#3676) üzenetére


Sgr_A
addikt

Az jó, de minek kiabálsz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3678) Yasuji válasza Almonen (#3674) üzenetére


Yasuji
csendes tag

A Spotify volt, miután letöröltem helyrejött az akku. Mivel nem volt Premium előfizetésem ezért nem bánom, max használok Google Play zenét, de már erősen vissza mennék 6.0-ra. Van erre bármi módszer ami nem érvényteleníti a garanciát?

Sony Xperia Z2 -> Galaxy A5 (2017) -> iPhone 7

(#3679) pall.gergo válasza kbadam4 (#3676) üzenetére


pall.gergo
tag

Ezzel nekem is van gondom. Néha kapok értesítést az emailekről néha nem :/ ( Gmail app )

Amúgy a gyári naptár, és widget is szinronizál a google naptárral.

(#3680) csaba1203 válasza pall.gergo (#3679) üzenetére


csaba1203
addikt

Gyári klienst használom és több fiókom is szinkronizálva van.
Hibátlanul teszi a dolgát.

(#3681) tazo31 válasza csaba1203 (#3680) üzenetére


tazo31
csendes tag

Én is gyárit használok és minden rendben van , szinkrozinál teszi a dolgát!

(#3682) leslieke válasza tazo31 (#3681) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szinten, 2 fiókkal is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3683) slice14 válasza hj79 (#3675) üzenetére


slice14
veterán

Erre én is kíváncsi lennék erre. Bár én a skandináv romot cseréltem le a XEH romra. De azóta még egyszer sem jött OTA. A 7.0-át is odinnal tettem fel.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#3684) gerner1 válasza pall.gergo (#3651) üzenetére


gerner1
veterán

Milyen file rendszerre formázott az eszköz, amit próbálsz ? A teló, csak FAT32, és exFAT -ra formázottakat kezel...

(#3685) Sakira válasza csaba1203 (#3680) üzenetére


Sakira
tag

Ebben az esetben törölni kell az egész gmail appot a telefonról?

(#3686) Mcrazy válasza pall.gergo (#3651) üzenetére


Mcrazy
őstag

Szia!

Próbáld meg ezt a Fájlkezelő-t. Van beépített ftp szervere. Nálam írja és törli is az sd kártyát.

Üdv: Mcrazy

(#3687) Vindex


Vindex
tag

G-mail problémára. Nekem sem működött rendesen és inkább az outlook-ot használom és jó. Az Always képernyőn is megjelenik az ikon.

(#3688) csaba1203 válasza Sakira (#3685) üzenetére


csaba1203
addikt

Nem szükséges de törölheted is és ezzel megszűnik az,hogy mindenről duplán értesülj.

(#3689) pall.gergo válasza Mcrazy (#3686) üzenetére


pall.gergo
tag

Ez sem jó valamiért, ugyan azt csinálja mint a többi :(
Tárhely engedély meg van neki adva, olyat is próbáltam, hogy elvettem és újra megadtam. :/
Még annyi hogy a másik telóban egy 16GB os SDHC volt Fat32 vel formázva, ebben egy SDXC 128GB Samung Evo Plus ami Exfat. Ez lehet gond ?

Ha Total Commanderel csinálom is hibát dob.

[ Szerkesztve ]

(#3690) #16695808


#16695808
törölt tag

Sziasztok, a hívóazonosító és spam funkciót bekapcsoltátok? A nougat-on vettem észre a telefon funkció beállításánál. Elolvasva valami Hiya nevű céggel közösen a samsung ezt a szolgáltatást integrálta a szoftverbe, csak be kell kapcsolni.
nos a kérdés:
• mik a használati tapasztalatok? (működik-e)
• tényleg kiírja egy (telefonkönyvben nem szereplő) telefonszámról hogy ki a tulajdonosa? (honnan veszi az adatokat? vannak-e magyar szolgáltatói adatok?)
• netet mennyire eszi?
stb

(#3691) saeed8 válasza #16695808 (#3690) üzenetére


saeed8
csendes tag

Szia. Működik igen. Láthatod az autómosót például. Most hívtam először és kiírja már tárcsázáskor. De mindent és mindenki mást is. Rendeltem pl. pizzát és mikor megcsörgetett, kiírta a futár nevét. Bár lehet függ valamitől kiket vagy miket ír(hat) ki.
Honnan veszi az adatokat azt nem tudom, vannak-e magyar szolgáltatói adatok azt sem tudom. A netet sem tudom, hogy fogyassza-e.

[ Szerkesztve ]

(#3692) gerner1 válasza saeed8 (#3691) üzenetére


gerner1
veterán

Netet biztosan fogyasztja, mert csak akkor működik, ha valamilyen formában online van a készülék. Nálam már több alkalommal jelzett olyat, hogy nevet nem írt ki, csak a hívás helyét (település név). Azokat tudja írni, amely számok nem titkosak, illetve akik aktívra állították a "Név és szám megosztása" -t, az "Ismeretlen számok azonosítása" opciónál.

(#3693) Mcrazy válasza pall.gergo (#3689) üzenetére


Mcrazy
őstag

Szia!

Nekem is extfat-ra van formázva egy 64gb kártya. Nem lett valahogy írásvédett a kártya? Tedd fel a Diskinfo programot és nézd meg benne, hogy az Acces type-nél mit ír? Nálam Read/Write.

Üdv: Mcrazy

(#3694) pall.gergo válasza Mcrazy (#3693) üzenetére


pall.gergo
tag

Read/Write nekem is. Fogalmam sincs mi lehet a gond :O

(#3695) Mcrazy válasza pall.gergo (#3694) üzenetére


Mcrazy
őstag

Én kettő ftp kezelővel próbáltam. Az első, amit ajánlottam, azzal tudom írni-olvasni az sd kártyát. A másikkal (HTTPS / FTPS / SFTP Server) nem tudom írni a behelyezett sd kártyát (régi a program és nincs engedélye), de az OTG-n rádugodttat igen. Szóval nálam két verzió is műxik. Valszeg a kártyával vagy a telefonon lévő engedélyekkel van valami gubanc. Próbáld meg újraformázni a kártyát. Bár ha a telefon fájlkezelőjének teljes hozzáférése van (olvasás-írás-törlés), akkor nem a kártyával van a gond.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#3696) Whatismyname válasza Mcrazy (#3695) üzenetére


Whatismyname
újonc

Hihetetlen, hogy ez a majdnem tökéletes készülék mennyire alul értékelt véleményem szerint.

84 ezer Media Marktban bontatlanul jelenleg. Annyiba kerül, mint pl. egy 1 éves Honor 8 vagy még mondhatnék 1-2 készüléket. És szerintem klasszisokkal jobb telefon. Gondolok a kezelőfelületére, az előlapi kamerájára, vízállóságára, akksijára stb.

Szerintem aki 80 körül szeretne telefont venni, annak jelenleg nincs jobb választás a piacon. Még a 100as kategóriában sem.

(#3697) Sgr_A válasza Whatismyname (#3696) üzenetére


Sgr_A
addikt

Igen de ha kell a dual sim és a 2év gari akkor már nem ez a legjobb vétel ráadásul a honor 8 dualaktiv
Én is csak azért vettem mert már csak egy hétig kell a dualsim addig megoldom 2 telóval
A hátsó kamerája meg jobb a honor 8-nak

(#3698) csaba1203 válasza Sgr_A (#3697) üzenetére


csaba1203
addikt

A 2 év garancia erre is megvan sőt háztól házig prémium ha beregisztrálod a Samsung oldalán.

(#3699) atosan


atosan
addikt

Ilyennel találkozott valaki? Azon a részen támasztom általában a kisujjammal, lehet azért?
Biztonságos feloldásnál másnak is elfelejt biztonságosan feloldani? (ezt jól megaszondtam :D) Mármint otthon vagyok, felajánlja hogy biztonságos hely, itt nem kell ujjlenyomat, pin stb. Elugrok ide oda amoda, továbbra is működik. Viszont tegnap előtt több órát nem voltam otthon, azóta nem műkszik. Minden beállítás ugyan úgy van.

Maine coon

(#3700) csaba1203 válasza atosan (#3699) üzenetére


csaba1203
addikt

Lehetséges ha izzadt nedves volt a kisujjad. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.