Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Legfrissebb ROM
Android 8.0 (az összes magyar készüléken)

Android biztonsági javítási szintje (letöltési linkekkel)
XEH (független) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-11)
PAN (Telenor) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
VDH (Vodafone) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
TMH (Telekom) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-04)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) Daneee14 válasza Daneee14 (#2597) üzenetére


Daneee14
tag

Erre valami ötlet vagy választ tudtok?

Mit lehet azzal kezdeni, hogy a beállításokban az eszköz karbantartása menüpontban a programokat, képeket folyamatosan törölné tárhely felszabadítása címen? Valahol be lehet állítani, hogy a programok, bizonyos mappák védettek legyenek?
Hasonló kérdés, hogy az adathasználat engedélyezését lehet-e programonként beállítani és ha igen merre találom a beállításokban?

[ Szerkesztve ]

(#2752) mobiltom válasza Angel2014 (#2750) üzenetére


mobiltom
tag

Hát nekem működik minden hibátlanul eddig,de majd figyelem.

(#2753) GP-Sz válasza espi38 (#2749) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Passz.

(#2754) Stellaway válasza Daneee14 (#2751) üzenetére


Stellaway
tag

A védettségre nem tudok semmit, elvileg olyant nem kéne törölnie, ami hasznos, vagy fontos.

De nem is ajánlják használni, állítólag többet ront, mint használ az eszköz karbantartása.

Az háttér-adathasználatot pedig az Alkalmazás-[adott alkalmazás]-Adathasználatnál tudod ki- és bekapcsolni

Aláírom

(#2755) Chamoro


Chamoro
tag

Ma próbálgattam a front kamerát és távolabbra elég homályos képet készít. :O közelről egész jó. (Tiszta a kamera lencse) mindenkié ilyen?

(#2756) kasata91 válasza Chamoro (#2755) üzenetére


kasata91
tag

Az egy fix fókuszú kamera, beállított karhossz távolságú fókusszal a szelfikirályoknak.

Trust me I'm an engineer

(#2757) leslieke válasza Chamoro (#2755) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

igen.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2758) espi38


espi38
őstag

Most frissítem a telefont smart switch progival kíváncsi vagyok működik e majd a gmail

(#2759) Pano


Pano
addikt

A gyári "extra prémium", drága kijelzővédő fólia elkezdett 3 hét után felválni :O
Pedig még nem is én tettem rá, hanem a Samsung márkaboltban az emberke.

Szerintem ahogy szokás, most is hagyni fogom a fóliázgatást, sose szerettem igazán.

[ Szerkesztve ]

(#2760) espi38


espi38
őstag

Samsung A5 2017 tulajok figyelem!!!! Akinek nem megy a Gmail frissítés az csináljon factory resetet és smart switch!Azóta jönnek az emailek, szinkronizalja magát valami az ota frissitessel lehet most hibátlanul mükszik

(#2761) Pano válasza espi38 (#2760) üzenetére


Pano
addikt

Valószínűleg ezért ;] :D

(#2762) Vitaqo válasza gerner1 (#2740) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Vajon megkapjuk a kerekített kereső widgetet? Később fog frissüli a Touchwiz?

(#2763) Angel2014 válasza Pano (#2761) üzenetére


Angel2014
addikt

Ezt hol szedted? Play?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2764) Pano válasza Angel2014 (#2763) üzenetére


Pano
addikt

Igen.

(#2765) espi38 válasza Pano (#2761) üzenetére


espi38
őstag

Hát lehet benne valami de nekem nem jött frissítés ezért húztam újra. Most néztem android biztonsági javítás időpontja 08.01 igy nem azért megy a a gmail

[ Szerkesztve ]

(#2766) Angel2014 válasza Pano (#2764) üzenetére


Angel2014
addikt

:(

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2767) Angel2014 válasza Pano (#2764) üzenetére


Angel2014
addikt

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2768) ollie válasza Angel2014 (#2767) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem egyszerre dobja be a frissítéseket a play mindenkinek. Fog jönni neked is.

***

(#2769) Pano válasza espi38 (#2765) üzenetére


Pano
addikt

Szerintem feleslegesen húztad újra emiatt, mint feljebb említettem délután (vagy reggel? már nem emlékszem), mások is panaszkodtak arra, hogy nem értesít a gmail app, teljesen más készülékekről (huawei, sony, stb), így nem a Samsung telefonokban van a hiba.
Nekem sem ment az értesítés, amikor meg ment akkor csak Wifiről, mobil netről abszolút nem jelzett. Most a legutóbbi frissítés hatására megjavult és nem húztam újra a telót :)

(#2767) Angel2014
Ollie is írta, hogy fokozatos az update. Azért gondolj bele, ha egyszerre kapná meg az a több millió felhasználó: ledöglene a playstore :D

[ Szerkesztve ]

(#2770) espi38 válasza Pano (#2769) üzenetére


espi38
őstag

Bakker, királyság akkor az kamu duma volt hogy frissíteni kell a telefont és akkor megavul a gmail, hacezt tudom biztosan nem csinálom meg az újra telepítést

(#2771) Pano válasza espi38 (#2770) üzenetére


Pano
addikt

Nem tudom ki javasolta ezt neked.
Ilyenkor max annyit érdemes megpróbálni, hogy a gyári előtelepített verzióját visszatenni az appnak és megnézni, hogy azzal megy-e (frissítések eltávolítása opció), de ezért nem kell az egész rendszer újra rakni.

[ Szerkesztve ]

(#2772) e.vid


e.vid
senior tag

Sziasztok!

Milyen hajlított üvegfólia ajánlott egy ilyen Nillkin tokhoz? Ahol a tok nem nyomja fel az üveget. Ezek közül valamelyik jó lehet: [link], [link]?

[ Szerkesztve ]

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#2773) espi38 válasza Pano (#2771) üzenetére


espi38
őstag

Mindegy most már, megtörtént és hála nem volt semmi gond.

(#2774) slice14 válasza espi38 (#2773) üzenetére


slice14
veterán

Én Inbox-ot használok, mióta megjelent. Nem tapasztaltam ilyet, mint Ti Gmail-el. Igazán egybe gyúrhatnák már a kettőt. Mi értelme két külön felületet fenntartani?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#2775) Bly válasza Angel2014 (#2767) üzenetére


Bly
tag

Csak egy feltevés... az akkumlator használtat optimalizálásra oldalon nincs véletlen valami átkattintva nalad?

(#2776) Bly válasza espi38 (#2749) üzenetére


Bly
tag

Én már több éve nem használok email szinkronra sem külső alkalmazást sem a beépített gmail appot sem ... samsung beépített email appjában be van lőve 3 microsoft és 3 gmail is ... tökéletesen frissít és jelez ha kapok valamelyikte barmit is ... sőt tovább is küldi a gear-re ... ota által frissített 7.0 XEH ... FR és GYB nélküli rendszer ... kopp kopp kopp

[ Szerkesztve ]

(#2777) HarleyCustom válasza Bly (#2776) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Frissítettem az eszközt. :)
A rendszer ismerős az S8+ után,tehát nem újdonság. Viszont az üzemidő,mintha egy picit nőtt volna. Előtte is kiváló volt,de most talán egy hangyafasznyit jobb. Amikor 100%-ról használom,pl.videót nézek,x idő múlva még mindig csak 98%-ra esett. Korábban egy kicsit lejebb ment,de most határozottan úgy látom,hogy kevesebbet fogyaszt a kicsike. :)
Szóval király!
:D

(Ja,a gmail nekem sem ugat,hogy mivan,de leszarom. Beállítottam a gyári email-t,ott jelez. :) )

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2778) Almonen


Almonen
aktív tag

😃 igen valóban jobb az akkuidő picit

Szerintetek ha 50 és 80 % között használom az akksit később fog elhasználódni? amúgy
Elon Musk javasolta ezt a Tesla tulajoknak😃)

[ Szerkesztve ]

(#2779) Angel2014 válasza Bly (#2775) üzenetére


Angel2014
addikt

Így van beállítva...

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2780) GP-Sz válasza Almonen (#2778) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Igen, sokkal később és ezt nem Musk találta ki :)

(#2781) Almonen válasza GP-Sz (#2780) üzenetére


Almonen
aktív tag

😃 köszi

Bár a hétköznapokban nehéz ezt betartani 😊

(#2782) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Az üzentküldő frissült, vagy nem tudom, de lehet rcs üzenetet is küldeni vele most már.

(#2783) ollie válasza GP-Sz (#2780) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak hogy a mobiloknál az 50%, nem feltétlen 50%, és ugyanez igaz a 80-ra is. Szóval csak magadat szívatod, ha ezzel foglalkozol.

[ Szerkesztve ]

***

(#2784) Bly válasza Angel2014 (#2779) üzenetére


Bly
tag

Én erre gondoltam...

(#2785) GP-Sz válasza ollie (#2783) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Kétlem, hogy csak magamat szívatnám. Gyanús, hogy a 100% az tényleg 100%, legalábbis eddig sajnos nem tűnt fel, hogy olyan mesés élettartama lenne a mobilok akkuinak, ellenben pontosan azt nézem ki a gyártókból, hogy igyekeznek a maximális kapacitást kihozni az akkukból, szóval ha 80-ra tölti valaki, akkor az biztosan jót tesz neki. Az 50 tényleg túlzás kissé, egy olyan 20-80 bőven jó lehet és ezzel a telefonnal szerintem használható is és akár több ezer ciklust is kihúzhat így. Négy év alatt az S4-be kétszer vettem akkut, úgyhogy előre félek ezektől a szar beépített akkus telefonoktól, hát valamit megpróbálok tenni a hosszabb élettartam érdekében. A Tab S 8.4 akkuja is most kezd látványosabban szar lenni két év után, gányolhatom szét az egészet, hogy kicseréljem, de ez legalább nem vízálló.

(#2786) Angel2014 válasza Bly (#2784) üzenetére


Angel2014
addikt

Nekem nincs ez a

Com sec ims ...mint neked ez mi?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2787) Shad0w válasza GP-Sz (#2785) üzenetére


Shad0w
senior tag

Az S4-et is 20-80%-on használtad?

(#2788) GP-Sz válasza Shad0w (#2787) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Hát nagyon nem, pont ezért aggaszt, hogy ha ugyanazt csinálnám ezzel is, hogy mindig százra töltve, sokszor nullára merítve, akkor b..hatom.

(#2789) Almonen válasza GP-Sz (#2785) üzenetére


Almonen
aktív tag

Ezzel nem vagy egyedül :B mivel zárt, nem tudom cserélhető-e az akksi anélkül hogy a telefon elvesztené számomra nagyon fontos részét - vízállóság. Ha állandóan 0-ra és 100-ra töltenéd akksit hamarabb elfogyna belőle a szufla. Relatíve. Nem véletlen amit Musk mondott. Egyébként mindenkinek szíve joga úgy tölteni ahogy akarja, nem mindenkit érdekel hogy kibírja-e több ezer ciklusig ha pl. 20-80 között töltöd. Van aki úgy van vele hogy addig háromszor lecseréli, szóval érted. Bár én szeretném megtartani azért. Jó kis telefon.

[ Szerkesztve ]

(#2790) GP-Sz válasza Almonen (#2789) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Ja, hát tudom én, de én akkor cserélem a telefonom, amikor tönkremegy. Teljesen jól megvoltam az S4-gyel is, de megpusztult, úgyhogy kerestem egy olyat, ami hasonló, így lett az A5, örömmel fogadtam, hogy olcsóbban vehetek korrekt telefont, mint 4 éve :)

(#2791) Angel2014


Angel2014
addikt

Na ez kapcsolja fel szerintem a villanyt nàllam mindig ...mivel a samu kihagyta a dlna-at ìgy oldotta meg nem?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2792) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Lehet már hívás közben matricát küldeni, meg bekapcsolni, hogy fontos hívás. Ezek megjelennek a hivott félnél. Ez csak nekem új, vagy most lett? Szolgáltatófüggő? Vodafone a szolgáltatóm.

(#2793) LIFE1


LIFE1
tag

Sziasztok! Ezen az a5 telon milyen program mikődik jól amivel benti hőmérsékletet lehet mérni?Vagy ilyet nemtud a teló?

(#2794) hj79


hj79
csendes tag

Sziasztok!

Használt már valaki közületek tok és telefon közé tehető qi töltőt?
Tapasztalat, ajánlott márka érdekelne.

Ikeás beépíthető töltő-vel lenne használva.

Köszi.

(#2795) sfdrakex válasza LIFE1 (#2793) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Aida64

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2796) sfdrakex válasza Grande Ale (#2792) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Sima hanghívásnál?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2797) gerner1 válasza hj79 (#2794) üzenetére


gerner1
veterán

Én S7E -n ezt használom, és van widget -je is. Bár, azt eddig még nem ellenőríztem, hogy mennyire pontos....

(#2798) Pano válasza LIFE1 (#2793) üzenetére


Pano
addikt

Ilyet nem tud, nincs mivel mérnie.
Maximum olyan érzékelő lehet benne, ami az akku üzemi hőmérsékletét figyeli, de szerintem az környezeti hőmérséklet mérésére alkalmatlan, szoftveresen hozzá sem férhető app számára.

[ Szerkesztve ]

(#2799) Grande Ale válasza sfdrakex (#2796) üzenetére


Grande Ale
őstag

Igen

(#2800) sfdrakex válasza Grande Ale (#2799) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Dobj már egy képet hogy ez hol van. Nekem tárcsázóban semmi ilyesmi nincs.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.