Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Legfrissebb ROM
Android 8.0 (az összes magyar készüléken)

Android biztonsági javítási szintje (letöltési linkekkel)
XEH (független) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-11)
PAN (Telenor) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
VDH (Vodafone) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
TMH (Telekom) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-04)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) pitiless válasza Stellaway (#2150) üzenetére


pitiless
senior tag

Volt T-s Note2 LTE telefonom. Megbizonyosodtam róla, hogy működik és már ment is rá a norvég rom. Valahogy tisztább, szárazabb érzés.

(#2152) 1egaly


1egaly
aktív tag

(#2153) spider80 válasza 1egaly (#2152) üzenetére


spider80
őstag

Megint érdemes volt független telót vennem. Miert is arra jönne ki először? :)

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#2154) Zoja™ válasza 1egaly (#2152) üzenetére


Zoja™
őstag

Éppen ideje volt. Akkor 1 hét kb és kint lesz mindenkiére. :)

(#2155) kasata91 válasza Zoja™ (#2154) üzenetére


kasata91
tag

Egyesült arab emírségek mi lesz már? hajrá... :O

Trust me I'm an engineer

(#2156) Smilleyvok


Smilleyvok
csendes tag

Jol értelmeztem, a VDH az a vodafone?:D

Üdv: Bálint :)

(#2157) Pano válasza spider80 (#2153) üzenetére


Pano
addikt

Ezt én se értettem sose, hogy sokszor miért a függetleneket hagyják az utolsó körre. De józan paraszti ésszel bele gondolva valószínű azért, hogy ha közben valami egyedi hiba előjön, az ne érintse a függetlent és azok a tuti fix stabilat kapják meg.
Aztán lehet, hogy csak túl sokat nézek ki a Samsungból :D

[ Szerkesztve ]

(#2158) Petyyyyy válasza Pano (#2157) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Lehet.

;]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#2159) Bly válasza Zoja™ (#2154) üzenetére


Bly
tag

Összeszedtem hogy a magyar szolgáltatók mikor, és milyen sorrendben melyik ROM-okat adták ki eddig OTA-n keresztül ... a Vodának nagyon rá kellett gyúrnia, mivel ő kapásból kihagyott 2 UPD-t is ... így az előzőt is viszonylag gyorsan, de a mostanit mindenkit megelőzve adta ki. ( a tábla jobb oldalán az időbeli ragsor látható )
A dátumok között, meg néha 2 hét különbség is volt, de átlagban megjöttek 1-2 napon belül mindegyik szolgáltatóra+független. Első helyen viszont mindíg a XEH állt eddig ( 1x előzte be a Telenor ) ... mindegy is ... én már érzem hogy valami édesség illat van a levegőben :D

[ Szerkesztve ]

(#2160) ollie válasza Pano (#2157) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A szolgáltatói, függő romokat, a szolgáltatók tesztelik kiadás előtt, a függetleneket, a régiós Samsung (magyar nyelven gondolom a magyar Samsung). A szolgáltatók gyorsabban dolgoznak. Ennyi.

***

(#2161) Bly válasza ollie (#2160) üzenetére


Bly
tag

hát eddig a magyar szolgáltatókra nem igen volt jellemző ... lehet az Olasz vodásokban megbízva, fogták és kiadták a magyarok :D

(#2162) Angel2014 válasza a.joe (#2147) üzenetére


Angel2014
addikt

A 6 on belül sem engedi...odin param.bin fail hibával kidob...

Ha a Re partiiont kipipálom benne lehet engedné viszont az nagyon veszélyes...mert tégla is lehet...

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2163) Angel2014 válasza Stellaway (#2148) üzenetére


Angel2014
addikt

Köszönöm...!

Ezt még megnéznéd nekem...kell egy másik teló hogy lefényképezd mert nem tudom enged screenshortozni...

A tárcsázóba ezt kell beütni *#9900# és amit itt látsz lefényképeznéd nekem? Lehet csak két képbe fog beleférni... :R

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2164) Stellaway válasza Angel2014 (#2163) üzenetére


Stellaway
tag

A mocsok megszívatott, mert a bekapcs- és homegomb comboval fényképezve visszadobott tárcsázóba, ezért a tenyérelhúzásos módszert kellett alkalmazni, és voltam olyan béna, hogy közben rátehénkedtem valamelyik gombra azon a menün belül, és hirtelen megijesztett, hogy valami restore pont volt az a gomb, de szerencsére nem :D
:))

[ Szerkesztve ]

Aláírom

(#2165) Bubu82


Bubu82
csendes tag

Üdv
1hónapja lettem tulaj végig olvastam az összes hsz-t és valahol láttam belinkelve kerekített élű fóliát vagy üveget,nem tudom. Azt hiszem aliról. Próbáltam visszakeresni,de elég sokáig tartott egyszer átolvasni és nincs kedvem megint. Tudna valaki segíteni? Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#2166) Gabesz1019 válasza Bubu82 (#2165) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Ha olyanra gondolsz, ami ráhajlik a lekerekített szélre is akkor: [link]

[ Szerkesztve ]

(#2167) Bubu82 válasza Gabesz1019 (#2166) üzenetére


Bubu82
csendes tag

Igen valami hasonlót láttam. Angol nyelv fent van a kívánság listámon a spanyol és az olasz mellett,ez most üveg vagy fólia?
Mert igazából üveg lenne jó nekem.

[ Szerkesztve ]

(#2168) Bubu82


Bubu82
csendes tag

Bocsi!
Átnéztem a leírást és annyit értek,hogy nem üveg. Van esetleg vele tapasztalatod?

(#2169) Stellaway


Stellaway
tag

Olvastam amúgy, hogy sok ember idegeskedik, hogy miután bekapcsolták, nem lehet kikapcsolni a Knox védelmet.. Nos, ezt nem nagyon értem, hogy miért kéne kikapcsolni, de Nougaton már ki lehet

[ Szerkesztve ]

Aláírom

(#2170) Bubu82 válasza Bubu82 (#2167) üzenetére


Bubu82
csendes tag

Köszi a segítséget,de közben sikerült lekukáznom megint.

(#2171) Angel2014 válasza Stellaway (#2164) üzenetére


Angel2014
addikt

Hálásan köszönöm...nézem nem e állítottam el valamit.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2172) Gabesz1019 válasza Bubu82 (#2167) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Fólia. Én ebből rendeltem, de még nem érkezett meg, visszajelzések alapján nem tűnik olyan rossznak. Ha megérkezett megosztom a tapasztalatomat. Üvegből én normálisat nem találtam, de a fórumtársak véleménye alapján nem nagyon van normális üveg lekerekített szélű kijelzőre.

Mondjuk nekem a fólia jobban bejön mint az üveg. S3-on is fóliát használtam igaz az gyári volt és nagyon jó volt a minősége. Ha ez nem fog beválni akkor lehet, hogy itt is visszaváltok a gyárira. Bár az nem fedi a teljes kijelzőt és alul felül "U" alakba van kivágva (ami nekem nem igazán tetszik) de jobbnak tűnik mint az eddig használt fóliák (MyScreen, EazyGuard).

(#2173) Angel2014 válasza Stellaway (#2169) üzenetére


Angel2014
addikt

Létezhet az hogy a nagy gép vagy laptop átszinkronizál valamit ami a google play alkalmazás leállását okozza?

Megmondom miért....eszembe jutott valami,hogy kipróbálom...

Net teljes leállítása a telefonon ....alkalmazásokból a google play és társai teljes leállítása adatok törlése , gyorsítótár törlése , és minden google alkalmazás frissítés eltávolítása ...utána fiók kezelés és a google fiók eltávolítása ...éa kijelentkeztem a laptopokon is.

Telefont újraindítottam netet bekapcsoltam ...és beléptem anyú google fiókjával ...teljesen felfrissítette a play és hibátlan a google play nem omlik össze...a 8.0.73 verzióval sem...

Most már biztos hogy a fiókommal van a baj vagy a nagy gép vagy a laptop szinkronizál át valamit ami az összeomlást okozza.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2174) Daneee14


Daneee14
tag

Sziasztok!
Délután óta tulaja vagyok az A5-nek. 4 éve nem volt új telefonom :) így kérdezném hogy első töltésnél valamire kell figyelni mint a régi időkben?
Nagyon tetszik a készülék. Euronics-ból vettem, sikerült kifognom jó áron múltkor. +1 év garanciáért samsung oldalon kell beregisztrálni?
Köszi!

(#2175) Bubu82 válasza Gabesz1019 (#2172) üzenetére


Bubu82
csendes tag

S5ig sikerült olyan üveget találnom ami korrekt fedte a kijelzőt. S6 óta csak ilyen szélén hiányos takarással. Pedig sok félét próbáltam. Pont ez miatt nem variáltam vele eddig(többek között),de ennek valahogy szép forma volt a kép alapján. De már mindegy,majd a 7re találok valami jót talán,ha lesz rá ideje. 5öst nem veszek többet. Köszönöm a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#2176) Smilleyvok


Smilleyvok
csendes tag

Valaki talált gyorsabb letöltési oldalt a VDH-s 7.0-ra?:D
elég lassan akar le folyni :(

Üdv: Bálint :)

(#2177) gabor_b válasza Smilleyvok (#2176) üzenetére


gabor_b
tag

(#2178) sfdrakex válasza Daneee14 (#2174) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mióta lithiumos akkuk vannak nem kell velük különösebben foglalkozni. Ne merítsd le teljesen ezt javasolhák mostanában.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2179) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Most nézem, a kékfényszűrőnél el van írva a szöveg. Fordítva van írva, napkeltétől napnyugtáig. Hetesben javítva van?

(#2180) Pano válasza Daneee14 (#2174) üzenetére


Pano
addikt

Igazából maximum annyit tudok én javasolni, hogy az első 1-2 feltöltés még kikapcsolt állapotban menjen és kapcsold ki a gyors töltést, azon kívül a teljes lemerülést leszámítva nem igen kell másra ügyelni.
(Ja igen, azért egész éjszakára ne hagyd rajta rendszeresen a töltőn, szerintem).

Ha ma vetted, akkor egyelőre ne regisztráld még be a +1 évet, várd meg a 3 munkanapon belüli cserét (most mivel pénteken vetted ez annyit jelent, hogy jövőhét szerdáig bezárólag, ugyanis a vásárlás napja nem számít bele a 3 munkanapba, a hétvége meg ugye nem munkanap). Szerda este még minden oké a telefonnal, akkor regisztráld be a plusz egy évet.

(#2181) Daneee14 válasza Pano (#2180) üzenetére


Daneee14
tag

Köszi a választ. Gyors töltést hol tudom kikapcsolni?

(#2182) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Volt már valakinek baja az ujjlenyomat olvasóval? Nekem egyszerűen nem akar működni :U

Nem az a baja, hogy nem ismeri fel az ujjlenyomatomat, hanem ma közölte, hogy nedves vagy koszos az érzékelő, ezért legyek szíves 60 perc múlva próbálkozni :Y

Mondom, hogy mi az anyád 3.14-csája van????? Be van állítva PIN kód, tessék azt kérni!!!

De nem lehetett rávenni arra, hogy kérje a pint, ragaszkodott a 60 perc pihihez. Jól van, kivártam a 60 percet.

Csakhogy a 60 perc letelte után az ujjlenyomattal való feloldásra megint azt mondta, hogy nedves, vagy koszos az érzékelő, várjak 60 percet :O

Na, mondom, ennek fele sem tréfa, akkor kikapcs. Kikapcs után vártam 5 percet, bekapcs. Erre közli, hogy az érzékelő nedves, vagy koszos, várjak 55 percet :W :W

És ez így ment 5 órán keresztül :( :( Ma gyakorlatilag nem tudtam használni a telefonomat :U

Délután sikerült életre lehelni, szerintem mindenki kitalálja, hogy mi volt az első dolgom: úgy kikapcsoltam az ujjlenyomat érzékelőt, hogy füstölt :P :P :P Ennyit a biztonsági funkciókról :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#2183) ollie válasza Donki Hóte (#2182) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs megkarcolódva?

***

(#2184) Pano válasza Donki Hóte (#2182) üzenetére


Pano
addikt

Én is szenvedek miatta, nem a legjobb a piacon, sajna.
Huawei olvasója után kb olyan mint bmw-ből beülni egy suzukiba, de hát ez van :) Szerintem ki fogom kapcsolni és kész.

[ Szerkesztve ]

(#2185) Stellaway


Stellaway
tag

Nálam nincsen baj az ujjlenyomat olvasóval. Az első 3-4 héten eléggé rossz volt, de most mintha megtáltosodott volna. Rajta sem kell tartanom, egy pöttyentés rá, és felold.

Aláírom

(#2186) Stellaway válasza Grande Ale (#2179) üzenetére


Stellaway
tag

Én is néztem, hogy hogy lehet ilyet csinálni, de igen, Nougaton már napnyugtától napkeltéiget ír.

[ Szerkesztve ]

Aláírom

(#2187) Beldar válasza Pano (#2180) üzenetére


Beldar
tag

Ha teszem azt a bolt 1 év gyártói garit ad, akkor gondolom be tudom regisztrálni a +1 évet.
De ha bolti garit adnak csak, akkor is érvényesíthetó a +1 év?

(#2188) Stellaway válasza Beldar (#2187) üzenetére


Stellaway
tag

Ha hivatalos úton szerezted be, akkor igen.

Aláírom

(#2189) Smilleyvok válasza gabor_b (#2177) üzenetére


Smilleyvok
csendes tag

és ez tuti fájlt szed le ?:D

Üdv: Bálint :)

(#2190) gabor_b válasza Smilleyvok (#2189) üzenetére


gabor_b
tag

Igen.

Ezzel szoktam leszedni a romokat.

lehet egy vagy 4 fájlos. te döntöd el.

(#2191) Smilleyvok válasza gabor_b (#2190) üzenetére


Smilleyvok
csendes tag

Siker koszi

Üdv: Bálint :)

(#2192) Grande Ale válasza Stellaway (#2186) üzenetére


Grande Ale
őstag

Köszönöm!

(#2193) Donki Hóte válasza Stellaway (#2185) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem azon akadtam ki durván, hogy nem működött megfelelően az ujjlenyomat olvasó (mert tényleg lehet bármi technikai baj vele), hanem azon, hogy a telefon nem engedte használni a PIN kódos feloldást helyette.

Ez így egy orosz rulett, bármikor kizárhat a technika a saját telefonodból :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#2194) Almonen


Almonen
aktív tag

Érdekes hogy most merült először 5%-ra (meló után váratlanul egy hölgynél kötöttem ki).. másnap reggelre közel 9 óra kijelzőidővel még volt 5% úgy hogy korlátlan a mobilnet és Messenger + youtube + Twitch és telefonálás... Nekem megfel

[ Szerkesztve ]

(#2195) Stellaway válasza Donki Hóte (#2193) üzenetére


Stellaway
tag

Ez amúgy tényleg szürreális

Aláírom

(#2196) Angel2014


Angel2014
addikt

Na megoldódott a play ..

Sajàt fiókkal összeomlik..màsik fiókkal hibàtlan a gyàri play..

Sajàt fiókkal de kèzzel telepìtett friss play àrúhàzzal hibàtlan...

Ma reggel kiadta a play a 8.1.29 verziót amivel hibàtlan gyàri play...de az is èrdekes az új google fiók..8.1.30.at kapott.

Ìgy màr jöhet a 7 es! :B

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2197) Stellaway válasza Angel2014 (#2196) üzenetére


Stellaway
tag

Örülünk :)

Aláírom

(#2198) kasata91


kasata91
tag

Ez a samsung pay dolog működik Magyarországon?
Mert nekem most frissített be. És nagyon ajánlgatja higy regisztráljak (De csak az Arab emírségeket kínálja)

Trust me I'm an engineer

(#2199) Stellaway válasza kasata91 (#2198) üzenetére


Stellaway
tag

Még nem nagyon

Aláírom

(#2200) leslieke válasza Angel2014 (#2196) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ideje volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.