Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Legfrissebb ROM
Android 8.0 (az összes magyar készüléken)

Android biztonsági javítási szintje (letöltési linkekkel)
XEH (független) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-11)
PAN (Telenor) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
VDH (Vodafone) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
TMH (Telekom) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-04)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) Almonen válasza kasata91 (#2198) üzenetére


Almonen
aktív tag

Samsung Pay olyan mint a Paypass? CIB Banknál most vezették be, ha Samsung Pay működne itthon nem hiszem h magammal hordanám az új Paypass-os CIB kártyám... minek kettő

(#2202) Stellaway


Stellaway
tag

Amúgy mondtam, hogy Nougaton mintha kisebbere állt volna a felbontás, és nagyobbak voltak az ikonok.. Nos, kiderült, hogy van egy ilyen "nagyítás" funkció, és az alapértelmezetten közepesre volt állítva, szőval ne ijedjetek meg tőle.

Aláírom

(#2203) ollie válasza Almonen (#2201) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, a Samsung Pay NFC-t használ. A kártya helyett a mobilt kell odatartani a leolvasóhoz. Ugyanilyen az Apple Pay (csak Apple mobilokon), és az Android Pay is (ez a Google-é). De van már nálunk elérhető is, a Simple (az OTP-é, és csak OTP-s kártyával működik jelenleg).

***

(#2204) slice14 válasza ollie (#2203) üzenetére


slice14
veterán

Valamint van még a Gránit Pay, ami a Gránit Bank-é. Illetve az MKB-nak is van külön appja.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#2205) Syl válasza ollie (#2203) üzenetére


Syl
nagyúr

MorgóMedve ON: Miért is lenne egy közös szabvány. Mennyivel jobb így, hogy ahány telefoncég/bank, annyiféle megoldás. :W

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2206) Stellaway válasza Syl (#2205) üzenetére


Stellaway
tag

Valós.. :(

[ Szerkesztve ]

Aláírom

(#2207) Angel2014


Angel2014
addikt

Ebben a telefonba infra van? Felemelem és felkapcsolódik a lámpám...vagy csak éjjel alszok és felkapcsolja a lámpámat magától... :F :P távirányítós kapcsolóm van...

Vagy csak az NFC-ét kell kikapcsolni?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2208) Zoja™ válasza Angel2014 (#2207) üzenetére


Zoja™
őstag

Vagy rá feküdtél a távirányítóra, esetleg gyerek, kutya macska, vagy házi szellem szórakozik veled.
Szerintem szellem lesz... ;]

(#2209) Angel2014 válasza Zoja™ (#2208) üzenetére


Angel2014
addikt

Tényleg a teló a haver s5 je is csinálja...

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2210) Intelligencs

Jön lefele a frissítés... Vodafone Hungary.

The Amiga, Born a Champion

(#2211) leslieke válasza Intelligencs (#2210) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az jó....

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2212) Bly válasza Intelligencs (#2210) üzenetére


Bly
tag

Már én is szedném a gyári függetlenemmel ... meg szerintem mindenki :D xD

(#2213) a.joe válasza Angel2014 (#2207) üzenetére


a.joe
csendes tag

Nincs infra. Hívd a szellem írtókat.

(#2214) Zoja™ válasza Angel2014 (#2209) üzenetére


Zoja™
őstag

Haverod S5-e okozhat galibát, abban van infra.
Az NFC viszont biztos nem.
A legvalószínűbb, hogy megkotlott a kapcsoló.

(#2215) leslieke válasza Bly (#2212) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem még nem jelzi.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2216) Almonen válasza Intelligencs (#2210) üzenetére


Almonen
aktív tag

T-Mobile pls

(#2217) Gabesz1019 válasza Bly (#2212) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Nekem még nem jött függetlenre.

(#2218) sfdrakex válasza Almonen (#2216) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Vodára jött még csak MO-n. Se független se Telenor, se T mobil.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2219) Petyyyyy válasza sfdrakex (#2218) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Gyüvőhét, relaxáció. :)

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#2220) sfdrakex válasza Petyyyyy (#2219) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ráérek, elvagyok 6os droiddal is.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2221) gerner1


gerner1
veterán

Srácok, S7 -esen most próbáltam a következőket, hogy S8 appok telepíthetőek legyenek bármikor. Aki 7.0 -án van, esetleg kipróbálhatja, hogy működik-e A5 -ön is (??) ..

Ott, az alábbi műveletekre van szükség:

Beállítások →Zárolt képernyő és védelem →Biztonságos indítás →Minta kérése az eszköz bekapcsolásakor . Itt adjunk meg egy húzás-mintát. Amennyiben korábban ujjlenyomathoz megadtunk egyet másodlagos biztonsági elemnek, akkor érdemes újra azt megadni, így biztosan nem lesz keveredés a későbbiekben. Majd Reboot. Ujraindítás után voalá !!! 😃😃 ..... - Minden S8 app telepítehtővé válik. Nem kell a készüléket Downgrade -elni az első 7.0 firmware -re + FR !! Illetve nem kell megvárni a soron következő OTA update -et, amely telepítése után mindig van egy kis "nyitott-idő" amely alatt a készülék engedi telepíteni ezeket!

Talán működik itt is...

(#2222) Themes


Themes
aktív tag

Sziasztok. Nekem 6.0.1 android van rajta. Várható rá a 7 vagy esetleg a 8 :) ??

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#2223) Petyyyyy válasza Themes (#2222) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Az utolsó 50 hsz alapján könnyű lett volna megtippelned.
7.0 már kint van a Voda verziókra, lassan potyog a többi készülékre is. 8-at is ígérnek.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#2224) leslieke válasza Themes (#2222) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A 7 hamarosan jön.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2225) Bly válasza leslieke (#2224) üzenetére


Bly
tag

hát most már tényleg jó lenne ha jönne :D ( mármint a többi szolgáltatóra, és függetlenre :D )

[ Szerkesztve ]

(#2226) leslieke válasza Bly (#2225) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Türelem és itt lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2227) Angel2014 válasza Bly (#2212) üzenetére


Angel2014
addikt

Kattingass a frissítésekre hátha...most szerverkarbantartás van a sammobilon...

Én a múltkor ez alatt kaptam meg és csak 2 hét mire kitette a sammoobil...

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2228) Themes


Themes
aktív tag

Köszi a válaszokat. És ez nem fogja valamilyen szinten lassítani? Vagy ez nem ájfon??? :) :D

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#2229) sfdrakex válasza Themes (#2228) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mármint az újabb android verzió? A hardvernek bőven bírnia kell. Ájfon fikázás pedig nem kell ide.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2230) gerner1 válasza Angel2014 (#2227) üzenetére


gerner1
veterán

Letölthetőek az updato.com -ról is. Előfizetés nélkül is gyorsabban lehet letölteni, mint a sammobile -ról. Vagy, a legfrissebbek a SamFirm -mel is letölthetőek (ez a leggyorsabb...) Manual mode -ban (akármelyik CSC -hez tartozó), csak a megfelelő kódokkal kell kitölteni.

[ Szerkesztve ]

(#2231) Themes válasza sfdrakex (#2229) üzenetére


Themes
aktív tag

Nem fikázom ha észrevetted volna nekem is az van te zseni!! A feleségemnek van Samsung azért kérdeztem.

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#2232) Pano válasza Themes (#2228) üzenetére


Pano
addikt

Változó, majd kiderül. A mostani samsung szoftverekbe több optimizálást ölnek ahogy elnézem, mint régebben. Szerencsére.
A 2015-ös A5 telefonomon ott lehetett főverzió ugráskor teljesítmény visszaesést érezni (persze nem radikálisat, de azért kevésbé pattogott).
Majd kiderül, ezért nem frissítek egyből, majd legelőbb pár hónap múlva szerintem :)

(#2233) Daneee14


Daneee14
tag

Sziasztok!
Így egy hétvégényi használat után lenne 2 kérdésem. Hol tudok USB C- kábelt venni, mert munkahelyre is kellene töltő/ adatkábel, illetve hordozható töltőhöz is kell kábel.
Másik kérdés, hogy van egy Os Sevices folyamat, ami zabálja a mobilnetet. Hol tudom beállítani, hogy egy alkalmazás csak wifit használjon és mobilnetet ne? Vagy tudtok erre egy jó programot ajánlani?
Köszi!

(#2234) realcamp


realcamp
csendes tag

Sziasztok.Rendeltem én is egy ilyen telót Euronicsből,két hét múlva veszem át az egyik boltjukban.Addig is már agyalok hogy milyen flip tokot vegyek hozzá,a neon flip illetve a clear view között vacillálok.Kinek mi a tapasztalata?A clear view praktikusabbnak tűnik és 3kval drágább csak,de mintha a neon flipes jobban védene,legalábbis a videók alapján..Tokot meg azért elsősorban azért vennék hogy védje. :) Melyiket ajánlanátok inkább?

(#2235) Donki Hóte válasza Daneee14 (#2233) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Vehetsz ilyeneket pl. az aliexpressről. Amikre szükséged lehet:

Jó minőségű microUSB - Type-C átalakító.

Márkás Type-C USB töltő és adatkábel.

Type-C OTG kábel.

Csak jó minőségű, márkás dolgot érdemes venni, a teszkógazdaságos cuccokkal hosszabb távon csak a baj szokott lenni :(

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#2236) vtomi2


vtomi2
őstag

Sziasztok!

Csatlakozok hozzátok, Z3C-t váltottam, 1. benyomás, brutálisan minőségi anyaghasunállat, viszont nagyobbnak érződig mint a G2-m volt, de sztem megszokom :)
Rendeltem Spinger tokot, meg vmi üveget/fóliát, ami a teljes kijelzőt befedi, esetleg erre vmi tipp? Eddig minden telefonomon Nillkint használtam, de itt a lekerekítések végett nem fedi a teljes kijelzőt.

Jaj, és lengyel telefont kaptam, amire már van 7.0, most jön lefelé :P

(#2237) vbandit


vbandit
tag

Sziasztok, ujjlenyomat mintából másnak is csak 3 db lehet megadni? (4db lenne a praktikusabb)

Flickr - http://www.flickr.com/photos/38236970@N03/

(#2238) spider80 válasza vbandit (#2237) üzenetére


spider80
őstag

Sajnos igen.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#2239) Stellaway válasza gerner1 (#2221) üzenetére


Stellaway
tag

Az S8 appba a Bixby-t is bele érted?

Aláírom

(#2240) gerner1 válasza Stellaway (#2239) üzenetére


gerner1
veterán

S7 -re igen. Itt próbálni kell majd, hogy mi(k) az(ok), amely(ek) fut(nak), vagy sem ...

(#2241) ollie válasza vbandit (#2237) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Közép kategóriában csak 3 ujjlenyomatot engedélyez a Samsung... És igen,4 lenne a praktikus.

***

(#2242) Stellaway válasza gerner1 (#2240) üzenetére


Stellaway
tag

kicsit részletesebben leírnád, hogy mit csináltál?

illetve hogy válnak telepíthetővé? a Galaxy Essentialsba kerül be?

[ Szerkesztve ]

Aláírom

(#2243) gerner1 válasza Stellaway (#2242) üzenetére


gerner1
veterán

A #2221 -es posztban leírtam, hogy S7 -esen mit kell beállítani, hogy a csomagtelepítő ne adja azt a hibaüzenetet, amikor az S8 appok valamelyikét telepíteni akarom a belső tárolóról, vagy microSD -ről. A posztban azért a feltételes mód, mert nem tudom, hogy SM-A520F -en pontosan mi lesz az, ami működik/vagy sem ...

(#2244) 1egaly


1egaly
aktív tag

És Igen!☺
Megjött a Mo.i Tére is!

(#2245) snono7 válasza Stellaway (#2089) üzenetére


snono7
csendes tag

Szia!

Azt megtudod nekem írni hogy ahhoz a tokhoz amilyen neked van -valamilyen képernyővédő fóliát használsz?

Szerinted barmilyen fólia rátehető a tok miatt elfér (nem ér hozzá?)

Köszi előre is segítséget!

(#2246) Bly válasza 1egaly (#2244) üzenetére


Bly
tag

Nem hiszem el ... már csak a telenor meg ki marad hátra ... hát ki? XEH XD ...

(#2247) Gabesz1019 válasza Bly (#2246) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Pont emiatt vettem függetlent és nem a T-nél, hogy ne kelljen várnom fél/1 évet a frissítésekre. Erre most a gyáriak "alszanak el". :DD

(#2248) Bly válasza Gabesz1019 (#2247) üzenetére


Bly
tag

Üdv a klubban :D

(#2249) gerner1


gerner1
veterán

Telekom -os készülékekre mostanában gyakrabban, és a függetlenhez (XEH) képest hamarabb érkeznek frissítések, mert jelentősebb hálózatfejlesztések történtek/történnek (plö a VoLTE bevezetése), amelyek indokoltá teszik. Ezt/ezeket rövid időn belül követi a függtelen CSC -re érkező frissítés.
Például ennek köszönhető, hogy a legutlosó S7/S7E XEH frissítések -a korábbiaktól eltérően- single-CSC -vel kerültek kiadásra, és azzal többek közt lehetővé vált az említett típusok XEH CSC -re állítása, amelyre korábban, otthoni körülményekkel, root nélkül, nem volt lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#2250) Bly válasza gerner1 (#2249) üzenetére


Bly
tag

hum ... ezt jó tudni köszönjük a tájékoztatást ... és mikorra várható kb? órák\napok\hetek? :$ ( persze az utolsó opció nem komolyan lett írva )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.