Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Legfrissebb ROM
Android 8.0 (az összes magyar készüléken)

Android biztonsági javítási szintje (letöltési linkekkel)
XEH (független) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-11)
PAN (Telenor) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
VDH (Vodafone) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
TMH (Telekom) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-04)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2901) pitiless válasza espi38 (#2899) üzenetére


pitiless
senior tag

Az enyémen is megdöglött. Most gondolkodom rajta, hogy kap egy factory resetet + Smart Switch-el újra telepítem.

(#2902) Pano válasza pitiless (#2901) üzenetére


Pano
addikt

Nincs értelme, mert a gmail app-al van a probléma, mint elmondtuk már jó párszor.
Működni fog reset után, egészen addig, amíg le nem frissíted megint az appot. De vissza léphetsz előző verzióra reset nélkül is.

Sokan annyira a bonyolult részénél fogjátok meg a dolgokat, hogy egy betévedő hülyét kap, hogy ezt a telefont mindenért resetelni meg telepítgetni kell, holott nem.

(#2903) leslieke válasza Angel2014 (#2900) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az ciki...

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2904) Angel2014 válasza leslieke (#2903) üzenetére


Angel2014
addikt

Mi?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2905) leslieke válasza Angel2014 (#2904) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha a Gmail nem megy a Google saját rendszerén rendesen.
Ha nem értettem félre, akkor ez a gond, nem?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2906) espi38


espi38
őstag

Melyik verzió megy még?

(#2907) Angel2014 válasza leslieke (#2905) üzenetére


Angel2014
addikt

Igen ez...de nem a gmail...szerintem az összes google terméke.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2908) leslieke válasza Angel2014 (#2907) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem céges levelezés és hotmail fiók van beállítva, azokra szépen jelez a rendszer, ha jön levél.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2909) espi38


espi38
őstag

A gyári verzióra visszaallitottam és láss csodát megy a Gmail :)))

(#2910) GP-Sz válasza espi38 (#2909) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Ilyet már csináltam, ezzel kezdtem, aztán azt hittem, oké, de aztán kiderült, hogy mégse. Kicsit nehéz tesztelni, mert ha megnyitom a gmailt, 1-2 óráig még jönnek a levelek, csak aztán hal meg, ha nem piszkálom a telefont.

(#2911) Angel2014


Angel2014
addikt

100 x àtgondolva szerintem ez nem app hiba hanem a rommal lessz a baj ès az energia gazdàlkodàs beàllítàsàval...hiszen hatos verzióval jó volt...ugyan az a gmail app i9305 telefonon tökèletesen működik...ezt vèlemènyem szerint a 7.1.fogja javìtani.
A samu kiadott egy rossz ès ellenőrizetlen freemwarét ès ha szara csèje lesz a samunak az app fejlesztők tudjàk majd orvosolni. De vègül is a samu is mossa kezeit mert mikor kijött a nugàt az adatkezelèsben ott volt hogy bizonyos appok nem fognak működni.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2912) Vitaqo válasza Angel2014 (#2898) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Rootolt Galaxy S4-es telefonom volt és nem ment miatta a Knox. Beküldtem szervizbe a telemaxba, garival és 4000Ff-ot számláztak ki, mivel rootolva lett és a knox számláló ugrott 0x1-re. Csak alaplal csere és 60000ft ellenében javították volna.

(#2913) espi38 válasza GP-Sz (#2910) üzenetére


espi38
őstag

Szia!
Egyenlőre nekem még mükszik ezek szerint ki tudja meddig:(((

(#2914) GP-Sz válasza espi38 (#2913) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Jó, mert nekem nem :) Tegnap este megcsináltam megint és ma reggel a tableten láttam, hogy jött két levél éjjel, a telefonon meg nem volt semmi. Nem arról van szó, hogy egy idő után elromlik a dolog és onnantól soha nem jönnek a levelek, hanem arról, hogy ha egy ideig nem nyúlok hozzá, akkor kb kinyírja ezt a szolgáltatást energiaspórolás céljából, hiába állítok be akármit. Aztán indítok egy gmailt és megjön minden egyből. Ha félóránként-óránként ránéznék a gmailre, akkor megkapnám az összes levelet. Ugyanezt csinálja a gyári verzióval is és a legújabbal is.

[ Szerkesztve ]

(#2915) Angel2014 válasza Vitaqo (#2912) üzenetére


Angel2014
addikt

Eleve az s4-en a triangle away kiüti be sem vittem volna...a másik a telemaxba személyesen megyek be épp ezért..hogy lehívassak egy szervizest ilyenkor.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2916) espi38 válasza GP-Sz (#2914) üzenetére


espi38
őstag

Igen,akkor ez valószínűleg a rom hibája-energiatakarékosság címszóval ha nem jön email akkor egyszerűen kilövi az appot:((((

(#2917) Angel2014 válasza GP-Sz (#2914) üzenetére


Angel2014
addikt

Folyamatosan nyomogatom jön értesítés a playen de nem frissül...szóval nem csak az értesítés a gond.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2918) Almonen


Almonen
aktív tag

Be leget állítani hogy egyes appok annyi energiát használjanak amennyit akarnak. Nekem mindig feldobja az új maileket és nem nyúltam semmihez

(#2919) férfiállat


férfiállat
tag

Amióta kijött a frissítés nem hajlandó szinkronizálni az email címemet rendesen. a telefon nem jelez ha emailt kaptam, csak ha 2 szer 3 szor ráfrissítek, illetve ha kitörlöm az emaileket az asztali gépről történő bejelentkezésen nem törli ki a kitörölt leveleket.
más is tapasztalt ilyet?

(#2920) spider80 válasza férfiállat (#2919) üzenetére


spider80
őstag

Elég sokan. Én átváltottam a gyári samsung email alkalmazásra,azzal tökéletes minden.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#2921) leslieke válasza férfiállat (#2919) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Gmailre van panasz, hotmail és céges exchange levelezés nálam működik a gyári alkalmazásban.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2922) _IceBird_


_IceBird_
tag

Nálam megint előfordult,hogy telefonálás közben nem kapcsol ki a kijelző. Ha újra indítom a telefont akkor egy darabig jó,aztán utána megint nem kapcsol ki. Nem tudom hogy miért csinálja.

(#2923) espi38


espi38
őstag

Mégsem olyan jó keresett ez a készülék napok óta szeretnék meg válni tőle de semmi :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#2924) spider80 válasza espi38 (#2923) üzenetére


spider80
őstag

Nyilván nem mindegy mennyiért nincs rá kereslet. Mi lesz helyette?

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#2925) HarleyCustom válasza _IceBird_ (#2922) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Lehet,hogy hardveres a gond,akkor szerviz.
Nálam pl. nincs gond.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2926) gerner1 válasza _IceBird_ (#2922) üzenetére


gerner1
veterán

Recovery -ben egy wipe cache partition, mikor volt utoljára ?

(#2927) Angel2014


Angel2014
addikt

Most olvastam a playen hogy a friss always display javìtja az èrtesìtèseket.

Vagy ez csak a sajàt èrtesìtèseit javitja?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2928) espi38 válasza spider80 (#2924) üzenetére


espi38
őstag

Szia!
Nem hiszem mert nem adom drágán.
Nepperek 60 ezret adtak volna érte de akkor ennyit biztosan ér persze azért nem adom oda annyiért.
Honor 8-P10 lite-Lenovo zuk 2 pro-Xiaomi MI5s mindegyik esélyes lenne ha elvinnék a telefont.

Egyébként nálam még mindig megy a gmail frissités amióta gyári verzión van az app

[ Szerkesztve ]

(#2929) _IceBird_ válasza gerner1 (#2926) üzenetére


_IceBird_
tag

Hello! A nougat után egyből csináltam egy factory restet,de gondolom ez a cache-t nem törli ki. Ezt külön ki lehet úgy törölni hogy ne kelljen újra húzni a szofvert? Ennél a telefonnál is a vol up+power+home gomb kombinációval lehet megcsinálni? (a korábbi galaxy alphamnal legalábbis így kellett)

Szerk.: amúgy 1 hónapos kb. a telefon

[ Szerkesztve ]

(#2930) Angel2014 válasza _IceBird_ (#2929) üzenetére


Angel2014
addikt

de igen kitörli 4.0 -tól

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2931) kbadam4 válasza férfiállat (#2919) üzenetére


kbadam4
csendes tag

Nekem sem szinkronizálja a gmail a leveleket automatikusan.
Csak ha megnyitom és manuálisan frissítek.

Tehát ha jön levelem arról nem kapok értesítést!!!!!!

(#2932) gerner1 válasza _IceBird_ (#2929) üzenetére


gerner1
veterán

De, az FR az törli. Azonban rengeteg internetes forgalmazás, és néhány tré módon megírt (de általában gyakran, huzamosabb ideig használt app), teleszemeteli, és nem takarítanak maguk után. Főleg pofakönyv, pofa messenger, emill app -ok, insta, waze, wiber, és most már sajnos a youtube is, temérdek szemetet termelnek, és hagynak maguk után. Ezért a netezés mértékével egyenesen arányosan, érdemes a wipe cache partition gyakoriságát sűríteni. Rengeteg anomália forrása, amikor a rendszer, vagy az azon futó app(ok) nem tudnak hová gyorsítótárazni. Van, amikor a rendelkezésre álló, elegendő valamelyik app -nak, de a másiknak, harmadiknak már kevés. Aztán jön a "fúrcsán" működés. De, a battery stats adatai, és cache -ét is külön kezeli a rendszer, amit csak így lehet törölni, OS alól nincs ráhatás. Ezen felül, híváskor is, és hálózaton tartáskor is (tehát folyamatosan) használja a rendszer. Így, amikor ez kevés, a SoC jobban erőlködik, és ez plö többletfogyasztást eredményez, de nem csak ennél a készüléknél, hanem az összes android -nál.
Szóval érdmes gyakrabban elvégezni ezt a karbantartási műveletet.

(#2933) Balu_


Balu_
csendes tag

Sziasztok! Milyen üzemidőre lehet számítani nagyon intenzív nyomkodással? Valaki használja vízben? Ha igen, miután kivettük, mi a teendő? Előre is köszönöm 😊

iPhone 11 Black

(#2934) leslieke válasza Balu_ (#2933) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha nagyon intenzív akkor 1 nap is elég lemeríteni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2935) Drughi válasza leslieke (#2934) üzenetére


Drughi
addikt

Filmnézéssel, max fényerőn és hanggal szerintem 3-4 óra. Ez az intenzív...

[ Szerkesztve ]

(#2936) leslieke válasza Drughi (#2935) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nyomkodást írt....

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2937) _IceBird_ válasza gerner1 (#2932) üzenetére


_IceBird_
tag

Köszi az infót :)

(#2938) ollie válasza Balu_ (#2933) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vízben nem igazán tudod használni, mert vizesen nem érzékel a kijelző. Ha vizes lesz, töröld meg ha tudod, és hagyd teljesen kiszáradni. Folyó víz alá (csap, zuhany) semmiképpen ne tedd, ha elmosod erre is figyelj, és ne használj semmi vegyszer, még szappant se lemosáshoz, csak tiszta vizet. Ha vizesek lesznek a hangszórók, mikrofonok, akár több óra is lehet, mire kiszáradnak.

[ Szerkesztve ]

***

(#2939) gerner1 válasza ollie (#2938) üzenetére


gerner1
veterán

Így van. Egyetértek. 👍

(#2940) Angel2014


Angel2014
addikt

Ma lefrissített a google is meg a gmail is kipróbáltam jönnek az értesítések...újraindítottam akkor is.

Sőt töröltem a gépről és eltűnt a törlés a telómról is.

7.8.27.168289 verzió jött ma...a google meg 7.11.21.21 lett..

Kipróbálom wifi nélkül is mert azt írják hogy a nélkül nem megy...

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2941) leslieke válasza Angel2014 (#2940) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:C Öröm és boldogság.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2942) Angel2014 válasza leslieke (#2941) üzenetére


Angel2014
addikt

wifi nélkül is tökéletes ...nálad is jó?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2943) leslieke válasza Angel2014 (#2942) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2944) Pano


Pano
addikt

'stét!

Hátha valakinek van erre megoldása.
Huawei és Xiaomi telefonokon volt egy nagyon jó "fícsör", aminek nagy hasznát vettem, még ios-ből lett koppintva. Ez pedig nem más, mint, hogy minden értesítésnél bekapcsol a kijelző pár másodpercre, mutatván a részleteket.
Az A5 ezt tudja is, ha mondjuk sms jön, de ki lehet valahogy terjeszteni ezt minden más egyébre (e-mail, messenger üzenet stb)?

[ Szerkesztve ]

(#2945) GP-Sz válasza Angel2014 (#2940) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Asszem nekem is működik, bár tényleg nehéz ezt így biztosan kijelenteni, de ma reggel egy kis M betű fogadott a telefonon az esti alvás után és még mielőtt megpiszkáltam, még küldtem a tabletről egy levelet és az is megjött egy perc alatt.

(#2946) Balu_ válasza ollie (#2938) üzenetére


Balu_
csendes tag

Értem. Igazából uszodában akartam lőni vele pár vízalatti képet és videót. Kár :(

iPhone 11 Black

(#2947) sfdrakex válasza Balu_ (#2946) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ha beállítod, hogy a hangerőgombbal fotózz akkor szerintem mennie kellene. Videót meg elindítod víz felett.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2948) Almonen válasza ollie (#2938) üzenetére


Almonen
aktív tag

Van olyan teló aminek működik az érintőképernyő víz alatt?

(#2949) ollie válasza Almonen (#2948) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Note8-nak pennel.

***

(#2950) 1egaly


1egaly
aktív tag

Az sd kártya átnevezhető vhol?🤔

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.