Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Legfrissebb ROM
Android 8.0 (az összes magyar készüléken)

Android biztonsági javítási szintje (letöltési linkekkel)
XEH (független) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-11)
PAN (Telenor) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
VDH (Vodafone) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
TMH (Telekom) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-04)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) cintula187


cintula187
addikt

Akarom/akarnám erre lecserélni a 2015 -ös A5 -met, de nem győzött meg a külseje. Akárhány képet, videót nézek ezt az S4 szerű szappantartó kinézetet nem tudja kívánatosabbá tenni az üveg hátlap sem. Ti hogy láttátok ezt személyesen?

Illetve a selfie kamera minősége sem jó.
És a fő kamera se kiváló. Az árát szapulta mindenki, szolgáltatótól talán elfogadható lesz.

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#2) kchris78


kchris78
veterán

Nem rossz. Csak éppen nem éri meg. 130e. Újonnan már egy S7 is kb. ennyibe kerül, árukeresőn 140, de használtan meg még sokkal olcsóbb és még garis is. Egyszerűen nem racionális lépés ilyen telefont venni szerintem. és az egy zászlóshajó ez meg csak egy középsemmi.

[ Szerkesztve ]

(#3) atike


atike
nagyúr

A cikkben szerepel bárhol az ára (mondjuk az összegzésnél szokott amúgy lenni), csak én nem láttam...? :F

Sietve futottam át a tesztet tény... :DDD

Nem rossz amúgy, de ennyiért drága.

(#4) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Szokásos samsung árazás, de hát venni fogják, mert samsung. :D
(#3) atike Specifikáció előtti oldalon az XXL GSM jóvoltából ... után ott van a link. ;)

[ Szerkesztve ]

(#5) Obyboy válasza kchris78 (#2) üzenetére


Obyboy
addikt

Teljesen egyetértek, 70-90k közti kezdőár reálisabb lenne.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#6) Shyciii


Shyciii
veterán

Pont ennyiért vettem a Huawei P9-emet. Nincs azaz isten, hogy lecseréljem erre a Samu-ra. Se külspőre, se belsőre nem ér fel hozzá ahogy nézem.

(#7) Fred23 válasza kchris78 (#2) üzenetére


Fred23
nagyúr

Pontosan! Ezt a telót kinyírja házon belül a sima S7, ha nem esik be gyorsan az ára jelentősen.

(#8) atike válasza Atomgeszi (#4) üzenetére


atike
nagyúr

Ott a link. Aham. De csak nekem rémlik úgy, hogy az összegzés részben benne szokott lenni az adott telefon ára is - már csak azért is, mert az értékelésnél van szerepe annak, hogy mennyibe kerül...? :) :U Onnan hiányoltam... Szerencsésebb a záró szavak között szembesülni az árával - inkább, mint hogy kattintgatni kelljen... :)

(#9) ablack válasza atike (#8) üzenetére


ablack
senior tag

Az első oldalon fel van tüntetve.
"hivatalos forrásból a 130 lepedőt karcolgató árcédula "

[ Szerkesztve ]

(#10) mackoapo11


mackoapo11
aktív tag

P9 Lite szintü telefon 130-ért :DD :DD :DD max lottó 1-es. De majd jönnek az elvakult szagértők és jól megmagyarázzák mekkora királyság ennyiért a gagyi kamera,gyenge hardver,siralmas akkumulátor.. :C

(#11) atike válasza ablack (#9) üzenetére


atike
nagyúr

Na akkor csak megvan. Köszi! :R

(#12) Bog válasza atike (#3) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Beleírtam, köszi.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#13) Swinegod


Swinegod
őstag

OnePlus 3T áráért egy A5-öt? Há' házon belül veszek S7-et ennyiért... Aki ezt megveszi arra egyszerűen nincs más szó, mint az "idióta"... Hogy mehetett erre a "tetszett" plecsni? Még egy iPhone SE is jobb ár-értékű, mint ez

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#14) eclipse19


eclipse19
senior tag

Infra nélkül sajnos ez sem lesz a G2 utódja, már úgy megszoktam, hogy a telefonnal is bármikor tudok távkapcsolni.
És akor még az árát nem is néztem: :Y
hát annyiért biztos, hogy nem ezt venném, még ha lenne infra akkor sem. Esetleg 30k-val olcsóbban.

Na ugye, hogy tudtok Ti, ha akartok... :R

[ Szerkesztve ]

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#15) Wesder válasza mackoapo11 (#10) üzenetére


Wesder
félisten

Már csak téged hiányoltunk :)

A cikkhez:
Remek a 3000mah akku és a vízàllósàg.
Eltelik még 2-3 év és lehet hogy Samsungom lesz?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17) vj0c1


vj0c1
aktív tag

130, és ebből is kimaradt az értesítő led? :D Hogy infráról ne is álmodjunk.. :)

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#18) batai15


batai15
félisten

jó telefon,de idén nem esik be az ára normalisan. jövőre meg már kevés lesz nekem. majd 7 hasznaltan ha más nem.

(#19) szupermacs válasza Wesder (#15) üzenetére


szupermacs
veterán

Ingyen azért ne adják, de azért reálisabb lenne a maximum 80 ezres ár. És akkor 60-ért az A3 már a helyén is lehetne.
Nem érdekelnek a szolgáltatói árak.

(#20) Griff55


Griff55
senior tag

A hátulja nagyon gyatra lett :/
Ja és természetesen drága túlárazott, de ez már olyan megszokott, hogy említésre sem érdemes.

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#21) D013 válasza szupermacs (#19) üzenetére


D013
aktív tag

Pontosan, 80 ezer forint, még lehet ajánlanám is ennyiért. De ahogy korábban mondtam az árazásnál nem mi, ph-t látogató, telefont flashelő, specifikációt betéve tudó emberek vagyunk a célközönség. A piacnak kb a 0,01%-át fedjük le. a maradék 99,99% pedig bemegy a szolgáltatóhoz és kedves zselézetthajú ügyfeles odaadja neki valami jónevű előfizuval vagy meglévőhöz. Letöltődik a Messenger, Face, Viber, Spotify, Chrome és boldogan használja másfél évig, mikor is bemegy újra szolgáltatóhoz, ahol eladják neki ennek a 2018/2019 változatát. Nem fogja érdekelni a kamera, mert az előzőnek épp picit szarabb volt, szóval ez fejlődés, nem fogja érdekelni a SoC, mert azt a 3-4 appot vinni fogja ez is (bőven!!!), játszani 2d városépítőssel fog,nemérdekli az akkumulátor, mert mindennap tölti este oszt kezitcsókolom, és körülbelül ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#22) gabor907


gabor907
tag

azért egy asus zenfone 3 és egy huawei nova is szinte ugyanezzel a tudással egy snapi 625-el lelett fikázva, hogy túlárazott 120k-ért de ez 130-ért csak szokásos samus... amikor 140-ért már tényleg lehet S7-est is venni.. :U

core

(#23) ToniSoprano


ToniSoprano
addikt

Egyébként ez a telefon engem sem fogott meg valahogy az a3 2017 sokkal jobban valahogy és ami durva és nem értek, hogy az a3 2017-nek a tesztben sokkal jobb volt a kamerája: [link] Itt vagy hibás a tesztkészülék vagy elrontottak valamit.

Mondjuk fél év múlva beesik 90-re ahogy az A5 2016-os is beesett, és XXL GSM-nél most is meg lehet kapni 101 ezerért bolti garival, de akkor is valahogy nem az igazi. Valószínűleg a jobb kamera miatt inkább az a3 2017-et választanám. Szerintem ennek hamar be fog esni az ára.

[ Szerkesztve ]

(#25) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Azt gondolom az xperia x jobb telefon ennél .

(#26) eclipse19


eclipse19
senior tag

Az 5,2 inches kijelző köré kompakt házat álmodtak meg a tervezők

Hát ezt a méretet 5.2" esetén én nem nevezném kompaktnak.

Bár manapság már sajnos átlagosnak számít ez a méret ekkora kijelzőnél, de ekkora házba nem is olyan régen még egy 5.5"-es kijelző is belefért és akkor az tepsinek számított.
Hiába a fejlődés :F megállíthatatlan. :W

Ez kompakt volt 5.2"-es kijelzővel.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#27) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nem rossz, de nekem azért picit vaskos ez az árcédula, gondolom pár hét és bezuhan egy kicsit.

Mondjuk amikor a Redmi 4A, ami egy 35 ezer forintos ketyere, belefér az infra, akkor ebbe is beleférhetne :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) razorka777


razorka777
veterán

Ez borzasztó ahogy kinéz, a 2016-os mérföldekkel szebb.
Inkább azt választanám. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#29) 2o1i


2o1i
senior tag

Nekem nagyon tetszik, de a kamera minősége, az infra hiánya és az ára miatt biztos nem cserélném le erre a Honor 8-at.

(#30) Jassz


Jassz
tag

A3 2016 telefonomat szeretném lecserélni, mert bár elégedett vagyok vele, méretre jó lenne a picit nagyobb.
Vártam erre a készülékre, de elbizonytalanodtam, mert 130 ezerért már a mediában is kapok s6-ot.
Jó lett volna bele egy optikai képstabilizátor és 1080p 60fps ennyi pénzért.

(#31) KYZRR válasza vj0c1 (#17) üzenetére


KYZRR
őstag

Mióta van az aod, feleslegesnek, és idegesítőnek tálalom a led villogását.. Főleg éjszaka

(#27) Duliee: Szvsz 99%, hogy a vízállóság miatt hagyták el az infrát.. jó, ez az s6e+ esetében nem ér. :P

[ Szerkesztve ]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#32) Crafter32


Crafter32
őstag

Kínai telefont soha.
Jó minőségűek, nem fagynak az A szériák. Nem unalmas szót használnám hanem a különösen jó használhatót.
Miután az IPhone 7 Ajánlott plecsnit kapott itt, az árak szintén nagyon relatívnak gondolom. Sony az egyetlen ellenfél és ott már mindenki eldönti mit választ.

(#33) ericssonfan2


ericssonfan2
tag

Nem rossz ez, de ennyit nem ér meg. Reméljük pár hónapon belül barátibb árcédula lesz rajta!

"A music lover listens to music with his sound system. An audiophile listens to his sound system with music."

(#34) ollie válasza Obyboy (#5) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mondj 100k alatti, vízálló telefont, ami ráadásul nem műanyag. Nem mondom, hogy 130k nem sok érte, de ne várjunk már irreális árat.

***

(#35) kbyte1024 válasza Shyciii (#6) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ezt akartam írni:) A P9-em ezt össze-vissza veri mindenben!

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#36) DS39


DS39
nagyúr

A kezelőszervek elhelyezése ergonomikus, jobb oldalon találjuk a hangerőt szabályozó gombpárost, kicsit lentebb pedig a SIM fiókját
szerintem az a bal oldala a telefonnak. (szemből nézve persze)
:)

[ Szerkesztve ]

(#37) moleculez válasza kbyte1024 (#35) üzenetére


moleculez
veterán

Az ugye megvan, hogy a P9 a Huawei flagshipje volt (ha a Mate9-t nem számítom) szóval nem egy ligában fociznak. Az már inkább érdekes, hogy a Samsung közép kategória, a Huawei flagship araban fut. És ez nem a Huaweinek gáz. (p9 tulaj )

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#38) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Valaki rákattintott a tesztben szereplő linkre rajtam kívül? :B Az XXL GSM-nél 100k az előrendelői ár. Pár hét és 80-90k körül adja majd az összes sufni gsm -annyiért hibátlan szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#39) Hallosz


Hallosz
senior tag

Szerintem korrekt darab. Én csak a stabilizátort hiányolom. Az ára meg annyi amennyi.
A csillagos autónál sem nyavajog senki, hogy jaj 25.000.000 az sok.

Mert lakni, muszáj.

(#40) kengyel


kengyel
nagyúr

Ezt szerintem eltalálták, az árazása nem meglepett.

kengyel

(#41) szupermacs válasza Hallosz (#39) üzenetére


szupermacs
veterán

A Samsung középkategóriás telefonja egy ligában játszik a "csillagos autóval"?

(#42) bulikavagyok válasza szupermacs (#41) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

25M a csillagos autónál középkategóriának számít. A példában a Samu maga a csillagos autó szerintem. :B

[ Szerkesztve ]

(#43) Richie86


Richie86
senior tag

Ha beesik az ára, jó vétel lehet.

(#44) jUUh


jUUh
addikt

A cikk olvasása közben gondoltam, hogy drága lesz, de maximum 90k-ra tippeltem... Ennyi pénzért szerintem nem éri meg, plusz az értesítő led, az infra mind olyan dolgok - főleg ennyiért - amelyeket alapvetőek sztem

Samsung Galaxy S23+ | Samsung Galaxy eredeti szövet szíj eladó

(#45) Kroni1 válasza vj0c1 (#17) üzenetére


Kroni1
veterán

"ebből is kimaradt az értesítő led?"

- Az értesítő led a múlté! Már sokkal kultúráltabb és informatívabb megoldást használnak amit ez a telefon is tud: Always on Display.

eclipse19:
- Az infra is idejemúlt! Ki használ már ilyet?! Nem tudom milyen TV-d van, de én a 6 éves LG-met simán tudom kezelni az androidos Remote App-al, sokkal kényelmesebb és nem is kell a TV felé irányitani a telefont!! Csak annyi kell, hogy a TV és a telód is rá legyen kapcsolódva a Wifi-re.

Swinegod: "házon belül veszek S7-et ennyiért..."

- Miért hasonlítod az S7 sufnis árát ennek a hivatalos kezdőárához?! Az S7 hivatalos ára még most is 200k körül mozog, tehát nem 130, a GSM boltos ára ennek is jóval kevesebb!

Amúgy azzal egyetértek, hogy az S7 ellenében ez kevéske, én is inkább azt venném kifizetve az árkülönbözetet.

[ Szerkesztve ]

(#46) Swinegod válasza Crafter32 (#32) üzenetére


Swinegod
őstag

Mivan, külön meg kell említeni a 130 ezres telefonnál, hogy nem fagy? Hol élsz te? Kínainál már 100$ alatt is gáz ha fagy, egy 130 ezresnél meg egyszerűen nincs ilyen, Lásd: OnePlus 3T, Mi Note 2, Meizu Pro 6 Plus
Eddig is tudtam, hogy a Samu legalja, de ezután már tényleg a legszarabb márka lett

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#47) ChuckyCheese


ChuckyCheese
tag

Elég katyvasz cikk lett..
De a készülék legalább szép.

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#48) D013 válasza Swinegod (#46) üzenetére


D013
aktív tag

A márkanév ellenben el fogja adni ezt a tipust is, illetve hogy szolgáltató ezt fogja forgalmazni. Ha csak az itthoni helyzetet nézem, ha valaki meghallja hogy "Huawei" már húzza a száját, ő maga sem tudja hogy miért de már mondja is "kínai szar" - és akkor még nem jött szóba a Meizu, Xiaomi, One Plus. Van olyan ismerősöm aki iphone-os volt évekig, most szeretne androidost "csak samsung, semmi más" - nem tudsz mit csinálni, én már felhagytam a kampányolással. Aki nyitott, az rájön, aki nem, az kifizet ezért áresés után 90-100 ezer forintot ezért a készülékért - vagy ahogy feljebb írtam off-ban, majd előfizuhoz.
Barátnőmnek 3 hónapja vettünk itthon, hazai 1 év garival Xiaomi mi4c-t, 45 ezer forint volt, igaz, csak 16/2-es. De basszus, az a telefon nagyon komoly minőségű, mind a kamera, szelfikamera, rendszersebesség, a MIUI pörög, az értesítési led automatiksan olyan színnel villog amilyen az app (pl Viber - lila), és akkor még nem említettem a Snapdragon 808-at.

[ Szerkesztve ]

(#49) kengyel válasza bulikavagyok (#38) üzenetére


kengyel
nagyúr

Abban az árban jó vétel lesz, csak kell a " normális " garancia.

kengyel

(#50) Atomgeszi válasza Kroni1 (#45) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Így szmajli nélkül nem jön át az irónia amiket írtál. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.