Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Legfrissebb ROM
Android 8.0 (az összes magyar készüléken)

Android biztonsági javítási szintje (letöltési linkekkel)
XEH (független) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-11)
PAN (Telenor) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
VDH (Vodafone) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
TMH (Telekom) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-04)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) laca891


laca891
aktív tag

Szivargyújtó adapternél. 2x usb foglalat. Az egyik gyors töltő 9v. A másik kell a kamerának 5v.
Tehát, ha bedugom a gyors részre a telefon kábelt és a telefon nincs átállítva gyors töltésre, akkor elvileg ez is 5 voltal tölt?

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#3902) atosan válasza laca891 (#3901) üzenetére


atosan
addikt

Elvileg igen, mivel a telefon szabályozza mennyit vegyen fel.

Maine coon

(#3903) gerner1 válasza laca891 (#3901) üzenetére


gerner1
veterán

Igen 5V -tal. De akkor is ennyivel tölt, ha aktívra van állítva a gyorstöltés, de a kijelző be van kapcsolva.

(#3904) Donki Hóte válasza laca891 (#3901) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Hát ezt ezért le kell tesztelni. Az én telefonom nem A5, hanem A7, de az csakis a saját gyári Samsung FastCharge töltőjére kötve hajlandó 9V-re emelni a töltési feszültséget, semmilyen más QC2.0 vagy QC3.0 kompatiblis (UGreen, Rock, BlitzWolf) töltővel sem kommunikál, hogy felemelje 9V-ra a feszültséget.

Szóval próbáld ki, elvileg megy a gyorstöltés 9V-on, de gyakorlatban vagy igen, vagy nem :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3905) laca891 válasza Donki Hóte (#3904) üzenetére


laca891
aktív tag

HUAWEI Honor AP31 -et vettem.

Azt, hogy lehet megnézni, hogy hány volttal tölt???

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#3906) gerner1 válasza laca891 (#3905) üzenetére


gerner1
veterán

Pontosan csak cél-eszközzel lehet megmérni (Pl: GRL-USB-PD-C2 -vel). A telóra telepíthető ""ilyesmi célra írt"" app -ok, csak mA -t írnak, és egyik sem pontos.... Inkább csak hozzávetőleges -amolyan "informatív"- értéket mutatnak. Bekapcsolt kijelzővel pedig, egyik Samsung sem tölt gyorstöltéssel, így az, ténylegesen, pláne csak műszerrel mérhető pontosan.

[ Szerkesztve ]

(#3907) laca891 válasza gerner1 (#3906) üzenetére


laca891
aktív tag

OK!

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#3908) Donki Hóte válasza laca891 (#3905) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A telefonra letölthető különböző "nagytudású" applikációkat el kell felejteni, egyik sem megbízható, ha arra vagy kíváncsi, hogy a telefonodat az adott töltő valójában hány volttal és hány amperrel tölti.

Egy ilyesmi USB Doctor nevű kütyü viszont nagyon pontos információkat tud adni.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3909) krisz4b70


krisz4b70
aktív tag

Nektek is kicsit lassan villan fel a képernyő ha bekapcsoljátok? Nekem egy lassú átmenettel kapcsol be, de más videókban nem tűnik ennyire lassúnak.
Saját videó: [link]

[ Szerkesztve ]

(#3910) gerner1 válasza Donki Hóte (#3908) üzenetére


gerner1
veterán

Ehhez a kínai ""mérőeszköz"" témához egy kis szösszenet, hogy "mégis mit várhatunk (?)" ennyi pénzért... Érdemes elolvasni, a valóban komoly kommenteket ...

(#3911) Almonen válasza krisz4b70 (#3909) üzenetére


Almonen
aktív tag

Ujjlenyomat olvasót használsz ugye? 🤔 érdekes, nálam nincs ilyen...

(#3912) Sgr_A válasza krisz4b70 (#3909) üzenetére


Sgr_A
addikt

Nem, nekem ennél gyorsabban

(#3913) krisz4b70 válasza Almonen (#3911) üzenetére


krisz4b70
aktív tag

Igen de megnéztem most nélküle, így is ugyanilyen.. érdekes.

(#3914) laca891 válasza Donki Hóte (#3904) üzenetére


laca891
aktív tag

Teszteltem!
Az usb csatlakozón a led, halvány sárgáról, átvált zöldre, ha gyors töltésre van kapcsolva a telefon.
Valamint a kijelzőn is kiírja (feloldás előtt), gyors vagy lassú töltésről van-e szó.
Egy appal is leellenőriztem. Gyors töltés esetén 1100 mA felett tölt. (persze ez függ az akku töltöttségétől is.
Sima töltésnél 1000mA alatt van.
Az akkumulátor töltöttség 44% volt.

A hálózati töltőnél is szinte ugyan az a mA érték

Tehát az A5 (2017) telefonnal működik a Hauwei AP31 szivargyújtó adapter!!!!!!!

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#3915) Donki Hóte válasza gerner1 (#3910) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Lehidaltam a posztíró által feltett kérdéstől:

Ezek szerint nem mindegy, hogy milyen usb kábellel töltöm vagy hogy milyen töltöttségi szintnél teszem fel a telefont a töltőre?

Hát nagyon nem mindegy!

Egyébként a tesztben szereplő USB doctorok ma már idejétmúltak (pl. nem tudnak 5 V feletti feszültséget mérni), amit lentebb linkeltem, az jó.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3916) saeed8 válasza krisz4b70 (#3909) üzenetére


saeed8
csendes tag

Szia. Nekem is ilyen, de csak akkor ha sötétet érzékel a fényérzékelő, vagy ha félhomályt, de korom sötétben a legfeltűnőbb.
Tehát az alsó tartományban egy bizonyos szintig. Nem tudom az okát sajna, azt gondoltam ilyen mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#3917) krisz4b70 válasza saeed8 (#3916) üzenetére


krisz4b70
aktív tag

Újra raktam telót de ugyanolyan maradt. Lehet direkt van ez így. :D

(#3918) gcsikos


gcsikos
tag

Urak, nem gondoltam, hogy az akkutöltésre irányuló kérdésem ilyen hájpot generál, de így jó. Mindenkinek kösz:)

(#3919) Zsoltinho24


Zsoltinho24
tag

Üdv.Kèrdèsem a következő.OTG kèpes a telò?

(#3920) gerner1 válasza Zsoltinho24 (#3919) üzenetére


gerner1
veterán

Igen.

(#3921) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Üdv, nem szokásom a Samsungot keresni, viszont ismerős megkért, hogy nézzek szét Samsung ügyében.

A5 2017-est hol lehet jó áron kapni, ahol biztos a garancia is?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3922) gyeniko válasza Graphics (#3921) üzenetére


gyeniko
őstag

A Media Markt-ban szokott lenni akciósan 82-86 e Ft között. Tegnap a webshopban nem volt akciós, de szerintem jövő héten pénteken az lesz ismét.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#3923) Zsoltinho24 válasza gerner1 (#3920) üzenetére


Zsoltinho24
tag

Köszi szèpen.

(#3924) gyeniko válasza gyeniko (#3922) üzenetére


gyeniko
őstag

Közben megérkezett a promóciós email, az MM webshopban 10% engedménnyel vásárolhatod meg a telót holnap éjfélig. A listaára 94.990.- FTt ebből kapod a 10% kedvezményt.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#3925) csaba1203 válasza gyeniko (#3924) üzenetére


csaba1203
addikt

Ez most jó ár érte 85-nél olcsóbban nem nagyon kapni én is annyiért vettem 1 hónapja. :K
Főleg karácsony közeledtével,biztos nem engedik le az árát jobban.

(#3926) gyeniko válasza csaba1203 (#3925) üzenetére


gyeniko
őstag

Volt korábban (kb. 2 hónapja?) néhány napig 81.900 Ft, a feleségemnek akkor vettünk. Valóban, ez rendkívül jó ár, a "szürke" kereskedők is drágábban adják.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#3927) Almonen válasza gyeniko (#3926) üzenetére


Almonen
aktív tag

Ha megjelenik a 2018as A5 még lejebb fog menni az ára... valószínűleg.

(#3928) csaba1203 válasza Almonen (#3927) üzenetére


csaba1203
addikt

Attól függ milyen áron nyit majd.
Ha 120-130 ezer környékén,akkor nem biztos.

(#3929) Sgr_A válasza gyeniko (#3926) üzenetére


Sgr_A
addikt

Nekem is 85-ért meg volt rendelve a médiában de itt az aprón találtam egy kétheteset fóliázva szilikon tokkal 75-ért
Amit én regisztráltam be a samsungnál a 2. évre

(#3930) csaba1203 válasza Sgr_A (#3929) üzenetére


csaba1203
addikt

Az nagy mázli volt. :K
Miért adta el az előző tulaj ráunt ennyi idő alatt? :D :DD

[ Szerkesztve ]

(#3931) Sgr_A válasza csaba1203 (#3930) üzenetére


Sgr_A
addikt

Egy iphone-t akart leváltani de nem jött be neki

(#3932) leslieke válasza Sgr_A (#3931) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hát ez valahol érthető. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3933) csaba1203 válasza Sgr_A (#3931) üzenetére


csaba1203
addikt

Ha éveken át azt használt biztos furcsa volt neki a droid de sok ellenpélda is van sokaknak bejött a váltás és a szabadság varázsa. :K

(#3934) ollie válasza csaba1203 (#3928) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

150-nél nem hiszem, hogy olcsóbb lesz az új. Az idei A5 140-en kezdett, az új meg elnyújtott kijelzős lesz, ami drágább, mint a normál méretű.

(#3931) Tapsi75: az ilyen iPhone tulajokra haragszom a legjobban. Vesznek egy jóval olcsóbb androidos telót, persze rögtön látszik, hogy nem olyan, mint az iPhone (mert azért az A5, hiába nagyon jó mobil, mégis csak közép kategória), aztán megy vissza az iPhone-hoz és terjeszti az igét, hogy milyen szarok az androidos telefonok, bezzeg az iPhone-ok...

[ Szerkesztve ]

***

(#3935) atosan válasza ollie (#3934) üzenetére


atosan
addikt

Sajnos így van. Úgy néz ki a J széria veszi át a helyet, árban biztos.

Maine coon

(#3936) Sgr_A válasza ollie (#3934) üzenetére


Sgr_A
addikt

Én nem haragszom rá :D
Valami céges emailt nem tudott beállítani úgy mint az iphone-on a teló sebességével és tudásával nem volt baja

(#3937) Zsoltinho24 válasza gerner1 (#3920) üzenetére


Zsoltinho24
tag

Sajnos nem tudja az OTG-t.

(#3938) gerner1 válasza Zsoltinho24 (#3937) üzenetére


gerner1
veterán

Az különös, mert nálam is így működik ....

(#3939) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Új téma. Ami nem működik és nekem zavaró, hogy nem tudok képet letölteni az eszközre. Nálatok megy? Letölti, meg is nézhetem, viszont a galériában már nics. Valaki? Közben fejlemèny. Ha a guglin keresek ès azt töltöm le, az nem megy. Ha böngèszőből csinálom akkor ok.

[ Szerkesztve ]

(#3940) Mcrazy válasza Zsoltinho24 (#3937) üzenetére


Mcrazy
őstag

Szia!

Ne mondj ilyet, hanem olvass vissza, vagy használd a keresőt! Itt írtam róla, hogy mivel és hogy működik.

Üdv: Mcrazy

(#3941) gerner1 válasza Mcrazy (#3940) üzenetére


gerner1
veterán

+1 👍

(#3942) pall.gergo


pall.gergo
tag

Már 2x csinálta a keszülék, hogy rám irtak FBn, mert nem vagyok kapcsolható. (Mind 2x itthon voltam és a térerővel sose volt gond. A város közepén, még a pincében is van.)Erre gyorsan kezdeményeztem egy hívást. Ki is csöngött, meg ekkor megjöttek az SMSek, hogy nem fogadott hivasom volt.
Találkoztatok ilyennel? :F

(#3943) gerner1 válasza pall.gergo (#3942) üzenetére


gerner1
veterán

4G fallback miatti "rendszerben bentragadás" -nak látszik. Ennek lényege az, hogy az összes készülék visszavált híváskor 3G, vagy 2G -re. Kivéve azoknál, akik Telekomosok, és a készülékükkel tudják használni a VoLTE -t. Na most, a visszaváltás során ragad bent a hívás, amelyről érkezik később az SMS ("nem fogadott hívás", stb..) VoLTE a feltétele annak, hogy hanghívás lehessen 4G -s hálózaton ( tehát nincs fallback ) ... Ennek kivédésere az a lehetőség van, hogy a készüléket aut. 3G/2G -re állítva használom, mert ezeken van hanghívás, és így kikerülhető a "fallback". Ez más készülékeknél is jelntkezik, jelen van, nem csak Samsung -nál, és inkább helyszín függő a dolog (cellatornyok, és azok műszaki installációja...).

[ Szerkesztve ]

(#3944) Stellaway válasza Vitaqo (#3939) üzenetére


Stellaway
tag

Próbáld meg letörölni az összes .nomedia kiterjesztésű filet törölni a belső memóriából
(én a totalcommandert szoktam használni, ott egy egyszerű keresés ".nomedia" az összeset kijelölöd és törlöd)

Aláírom

(#3945) HKorn


HKorn
addikt

Videóból végülis milyet tud felvenni, 1080p@30fps, vagy van jobb is?

Run&Ride

(#3946) Csabee80


Csabee80
csendes újonc

Sziasztok egy olyan kérdésem lenne miért nem kapok vajon értesítési hangokat?
Szinte már mindennel próbálkoztam 😣
Alkalmazások amiket érint:youtube,facebook,gmail
Bekapcsolom a kijelzőt és csak akkor látom h van esemény...

(#3947) DrBubo77 válasza HKorn (#3945) üzenetére


DrBubo77
addikt

1080p@30fps, ahogy a GSMArena oldalán is szerepel.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#3948) Graphics válasza Csabee80 (#3946) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Feltehetőleg nincsenek kivetelre állítva ezek az appok és így kilövi őket a háttérben.

Lockold őket, illetve akkumulátornal is állítani kell

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3949) pall.gergo válasza gerner1 (#3943) üzenetére


pall.gergo
tag

Ez érdekes, szóval a T az egyetlen szolgáltató aki 4G-n hanghívást kezel. Nagyon köszöm a választ :)

[ Szerkesztve ]

(#3950) gerner1 válasza pall.gergo (#3949) üzenetére


gerner1
veterán

Igen. Jelenleg sajnos ez van. De, ahogy írtam, ott is csak azoknak, akik tudják használni a VoLTE -t. Jelenleg ugyanis, nem mindenkinek elérhető ott sem (pl, dominósok, flottások, üzleti előfizetőknek még nem elérhető...). A "maradéknak" pedig csak akkor, ha a készüléke támogatja (már) a VoLTE -t, + nem mindenhol elérhető a VoLTE szolgáltatás (nem minden cellatorony tudja még...). Többszörösen összetett, ez is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.