Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Legfrissebb ROM
Android 8.0 (az összes magyar készüléken)

Android biztonsági javítási szintje (letöltési linkekkel)
XEH (független) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-11)
PAN (Telenor) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
VDH (Vodafone) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
TMH (Telekom) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-04)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2351) #61800332


#61800332
törölt tag

Sziasztok!
Frissités után másnál sem mutatja a zenét az always on display? Amúgy a playstoreban már van appja a samsung AOD-nek;remélem majd lesz több frissités...

(#2352) Chamoro


Chamoro
tag

Eddig nagyon jó a frissítés! Én állítom gördülékenyebb lett. Az aksit majd látjuk. Ez nem idevág.. de a Messenger több ismerősömnél nem működik. Nálatok???

(#2353) gerner1 válasza Chamoro (#2352) üzenetére


gerner1
veterán

Passz ... Nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#2354) pitiless válasza #61800332 (#2351) üzenetére


pitiless
senior tag

A Spotifyt nem. Eddig mutatta, most már nem. De mindegy, mert ma lejár a prémium előfizetésem, szakítottunk :D. Rosszalkodott az asztali kliens (kékhalált okozott), így megyek vissza Play Musicra. Gondolom majd megkalapálják.

(#2355) Mátésum válasza Richie86 (#2316) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Szia nekem Honor 8 van, feleségemnek Samsung A5. Én, amikor meglett az A5 úgy éreztem, hogy bármikor lecserélném a Honort erre. Azóta eltelt 1-2 hónap. Le már nem cserélném, de szerintem nagyon közel vannak ezek egymáshoz. A Honornak szerintem jobb a kamerája, és kisebb méretű a telefon is minimálisan. Viszont csúszósabb. Minőségérzetben nagyon hasonlóak. Az ujjlenyomat olvasó a Honor után kész katasztrófa, viszont, ha ráérez az ember, akkor azért nem olyan rettenet, mint elsőre. Nekem a víz- és porállóság egy olyan plusz, ami, ha most vennék telefont, akkor a Samsungot választanám. Sebességben szerintem nem sok különbség van - igaz, én nem játszom. Talán a fényképezőnél érezni, hogy minimálisan lassabb a Samsung. Egyébként viszont, ahhoz képest, ahol akkor tartott a Samsung felülete, amikor utoljára dolgom volt vele (=nagyon nem jó), nekem most nagyon tetszik, a mostani 7-es frissítéssel pedig még jobban tetszik. Igazából, amit nem értek, hogy miért drágább a Honor, szerintem semmi nem indokolja. Persze mindaz, amit leírtam, szubjektív. Mindenesetre szerintem jelenleg jobban megéri a Samsung ár/érték arányban.

[ Szerkesztve ]

(#2356) szlavi72


szlavi72
csendes tag

Sziasztok! Azt tudja valaki, hogyha független romot rakok telenoros készülékre, az mennyiben változtat rajta? Egyáltalán fel lehet tenni? Nem lesz baja? Nem értem miért vacakolnak, már csak ez hiányzik!!
Köszönöm!

(#2357) gerner1 válasza szlavi72 (#2356) üzenetére


gerner1
veterán

Felrakható. Semmi baja nem lesz, bár ettől nem lesz hálózatfüggetlen a készülék. Garanciát sem érinti. Ezenkívül bármikor visszarakható, az egyébkébt single-CSC -s PAN firmware.

(#2358) spider80 válasza Mátésum (#2355) üzenetére


spider80
őstag

Többeknél olvastam ezt a katasztrófa ujjlenyomat olvasót. Én vagy kifogtam egy remek példányt vagy nem tudom, de nálam legalább olyan jó,mint honor 8on volt. Ott 10ből 8-9x feloldott elsőre. Itt 10ből 9-10 nálam az arány.

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#2359) _IceBird_ válasza spider80 (#2358) üzenetére


_IceBird_
tag

Nálam is teljesen jól működik, meglepődtem mikor az ujjlenyomatolvasót gyenge pontnak írták.

[ Szerkesztve ]

(#2360) pitiless válasza _IceBird_ (#2359) üzenetére


pitiless
senior tag

Nexus 5X után kifejezetten csalódás volt az ujjlenyomat olvasó. Most már megbékéltem vele, elég jó találati aránnyal felismeri. De kellett vele játszani, hogy jó legyen.

(#2361) GP-Sz


GP-Sz
senior tag

Nekem is tökéletes az ujjlenyomat-olvasó, gyakorlatilag mindig elsőre felismer. Szerintem az ujjlenyomatok rögzítésén múlik minden, akkor kell igyekezni minél változatosabban csinálni.

(#2362) pitiless válasza GP-Sz (#2361) üzenetére


pitiless
senior tag

Erre mondtam, hogy játszottam vele. De az 5X-nél meg az iPhone 6s Plusnál sem ennyire érzékeny rá.

(#2363) #61800332 válasza pitiless (#2354) üzenetére


#61800332
törölt tag

Köszi,megoldodott!

(#2364) pitiless válasza #61800332 (#2363) üzenetére


pitiless
senior tag

Hogyan?

(#2365) adabra


adabra
senior tag

Én is frissítettem 7.0-ra.
Már kétszer is eldobta kb 5 percre a wifit. Illetve térerő volt, csak internet elérés nem. (Csak ezen a telefonon, mert egyébként volt net). :(
A gyári időjárás widget is eltűnt (bár az nem annyira érdekel).

(#2366) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Na megjött ide is a frissítés telekomosokra, más is sokkal gyorsabbnak és pontosabbnak érzi az ujjlenyomatolvasót? :F

(#2367) dnl91 válasza Vasinger! (#2366) üzenetére


dnl91
tag

Igen

(#2368) leslieke válasza adabra (#2365) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egyikkel se találkoztam. Időjárás widget frissítés után is kint maradt.

Nekem így fél nap használat után jobbnak tűnik, mint az előző rendszer.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2369) Kitti14


Kitti14
csendes tag

Én azt vettem észre, mintha az időjárás widget kisebb lett volna. De lehet csak másabb a betűtípus..

Az AoD-nál pedig, ha a FaceWidgetek-nél bekapcsoljátok a Zenevezérlő-t, akkor mutatni fogja a lejátszást. Legalábbis nekem azóta mutatja a Spotify-t. :))

(#2370) #61800332 válasza pitiless (#2364) üzenetére


#61800332
törölt tag

Vért izzadtam mire rájöttem :) Beállitás - zárolt képernyő - infórmációk és FaceWidgetek - Facewidgetek - Zenevezérlő ... Ha esetleg valakinek nem mutatná az AOD a zeneszámokat a 7.0-nál...

A két világító gomb idejének beállítását továbbra sem találom, valaki ?
Viszont a nemfogadott hívás rezgés az most letiltható!

(#2371) gerner1 válasza Kitti14 (#2369) üzenetére


gerner1
veterán

Arról a facewidget -ről, tudnál felrakni egy screenshot -ot ? Köszönöm. 😃

(#2372) pitiless válasza #61800332 (#2370) üzenetére


pitiless
senior tag

Zenevezérlő be volt kapcsolva, de kikapcs, bekapcs, most már jó.

Galaxy Buttons 2-vel állítható a világítás ideje.

(#2373) Syl válasza GP-Sz (#2361) üzenetére


Syl
nagyúr

Nagyon más a tapasztalatunk ujjlenyomat-olvasó téren. Már a minta rögzítése is egy rémálom volt. Percekig elsz*rakodtott, folyton azt dobta a képembe, hogy tegyem rá "teljesen" az ujjam. A feloldás meg... 10-ből 1x, talán. Úgyhogy első nap azonnal ki is kapcsoltam eme feature-t. Szenvedjen vele akinek két anyja van... :(((

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2374) spider80 válasza Syl (#2373) üzenetére


spider80
őstag

Hát akkor ott valami tényleg gáz a többiek 10/9 10/8 arányához képest.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#2375) Kitti14 válasza gerner1 (#2371) üzenetére


Kitti14
csendes tag

Itt az Információ és FaceWidgetek -> majd megint FaceWidgetek és ott van, hogy Zenevezérlő :)

[ Szerkesztve ]

(#2376) gerner1 válasza Kitti14 (#2375) üzenetére


gerner1
veterán

Köszönöm ! :R

(#2377) #61800332 válasza pitiless (#2372) üzenetére


#61800332
törölt tag

Köszi, reménykedtem hátha a samsung elérhetővé teszi ...

(#2378) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Igazatok lett, így estére már teljesen huss és pöcc a rendszer.
Az ujjlenyomatolvasó nálam eddig is tökéletes volt, most mintha mégjobb lenne valamivel. De lehet csak placebo.
Használhatóbb frissítés után pl az értesítősáv lehúzása jó fícsör. Az akku meg eddig is bitang volt, nem is lett rosszabb. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#2379) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Frissitettem a gyerekek telefonját, hát... Simán elcserélném az 5x-re, ez egy nagyon jó telefon.

(#2380) GP-Sz válasza Syl (#2373) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Érdekes ez, lehet, hogy ujjfüggő is :) Én eddig abban a hiszemben voltam, hogy az én ujjammal lehet valami gáz, mert van egy Galaxy Tab S 8.4-em is és abban még ilyen elhúzós olvasó van, amitől csomószor hülyét kapok, kicsit féltem is, mikor megvettem az A5-öt, hogy ez is szar lesz, de mondom legfeljebb majd nem használom. Aztán abszolút pozitívan csalódtam, csak néztem, hogy ez a dolog tényleg működik, csak odateszem az ujjam, aztán kiold.

(#2381) ollie


ollie
MODERÁTOR

Most frissítem az asszony telefonját a nougatra, kíváncsi vagyok milyen lesz.

***

(#2382) Chamoro válasza ollie (#2381) üzenetére


Chamoro
tag

Brutál jó :D

(#2383) ollie válasza Chamoro (#2382) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát remélem is, hogy az asszony megjavul tőle. ;]

***

(#2384) gerner1 válasza ollie (#2383) üzenetére


gerner1
veterán

Neked is visszabeszél, amikor felhívod mobilon ? .... 😃

(#2385) DavidPetson


DavidPetson
csendes tag

Szerintetek, ha rootolt telefont frissítek Smart Switch-el, akkor nem lesz gond? :U

(#2386) gerner1 válasza DavidPetson (#2385) üzenetére


gerner1
veterán

Szerintem nem fog menni. Előbb meg kell szüntetned root -ot. De, ha tévednék, akkor majd kijavít valaki.

(#2387) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Egy negatívumot fedeztunk fel eddig, a wifi jel sokkal gyengébb. 5ghz en is, és 2,4 en is. Nektek?

Pitiless: ne is mondd, félek is!

[ Szerkesztve ]

(#2388) pitiless válasza Grande Ale (#2379) üzenetére


pitiless
senior tag

Csoda hogy még megy a tiéd... A környezetemben 7 db döglött meg szépen sorban.

(#2389) ollie válasza DavidPetson (#2385) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ne tedd, akár téglásíthatod is.

***

(#2390) pitiless válasza Grande Ale (#2387) üzenetére


pitiless
senior tag

Van is miért :( Nagyon sokan dühösek az LG-re miatta. Bár a két nagy melegedése miatt állandóan throttlingolt, így laggolt is rendesen.

(#2391) Angel2014


Angel2014
addikt

Kint a nugàt Telenorra is! :B

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2392) sfdrakex válasza Angel2014 (#2391) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Végre.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2393) leslieke válasza Angel2014 (#2391) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akkor már mind megkapta?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2394) Pano válasza leslieke (#2393) üzenetére


Pano
addikt

Ami magyar, az igen.

(#2395) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Sziasztok
Most megyek venni egy ilyen kütyüt. :)

Remélem jó lesz.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2396) Richie86 válasza HarleyCustom (#2395) üzenetére


Richie86
senior tag

Te nem csak csúcskészülékeket szoktál venni? :)

(#2397) ngáborz


ngáborz
tag

Sziasztok!

Átmenetileg belépek a klubba, mivel szeretett S6-om összetörték és céges telefon gyanánt csak ez maradt meg számomra. Amit el kell mondanom, hogy az ujjlenyomat olvasó borzasztóan jó, legalábbis az S6-hoz képest. A többi szempontból, pedig egy középkategóriás telefon révén megfelelő.

(#2398) Almonen válasza ngáborz (#2397) üzenetére


Almonen
aktív tag

Érdekes, nekem ritkán ismeri fel.

(#2399) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Szerintetek érdemes megvárni a februárt az új A5 miatt? Állítólag infinity display és 6Gb Ram lesz benne. Most tervezek cserét, és várnék egy fél évet. Viszont attól tartok túlárazzák 120k fölé. Szerintetek?

(#2400) GEPESZ66 válasza Vitaqo (#2399) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Szerintem csak jövő év nyár végére lesz jó ára.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.