Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Legfrissebb ROM
Android 8.0 (az összes magyar készüléken)

Android biztonsági javítási szintje (letöltési linkekkel)
XEH (független) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-11)
PAN (Telenor) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
VDH (Vodafone) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
TMH (Telekom) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-04)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) spider80 válasza oroszkrisz (#2048) üzenetére


spider80
őstag

A világ legjobb üzemidejű telói max 10 óra kijelzőidőt tudnak 1 nap alatt ilyen felhasználással. Nagyobb akksival. Hidd el,ez átlag feletti amit tud. Neked igy most kijön 8 és fél óra kijelzőidő. Egy átlag teló 4-5 órát tud 1 nap alatt és vége. Ahogy többen is mondták,a 3-4 nap üzemidő úgy értendő,hogy cserében a kijelző idő 2-3 óra összesen a 3 nap alatt,nem nyomkodják. Az A3 2016 egy sokkal gyengébb procival szerelt,kisebb fogyasztású teló. Könnyen bir hasonlóan ennyit.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#2052) Sgr_A válasza spider80 (#2051) üzenetére


Sgr_A
addikt

Van az 13-14 is
Az enyém 5 nap alatt tud 8-9 et (P2)

[ Szerkesztve ]

(#2053) kasata91


kasata91
tag

Változatosak az igények azért úgy látom :D
Nekem 4 óra SoT-ot tud (úgy hogy nem játszok telefonon) és baromi elégedett vagyok amikor este lefekvésnél még 30% töltöttségem van. Ez a legjobb üzemidejű telefonom ami eddig volt. (Mondjuk HTC One és LG G3 nem tette magasra a lécet, de ez hozza az eddig etalon LG G2 szintet)

Nekem az az igényem hogy egy napot húzzon ki spórolás nélkül, és ne kelljen figyelnem hogy "jó most nem nyomkodom napközben annyit mert még este el akarok menni valamerre". Ha este 30% helyett 50%-on lenne akkor is feltenném tölteni, mert nem indulok neki a másnapnak 45%-kal.

Csodálattal hallom a 6-7 órás SoT-okat, kicsit irigykedek is és nem tudom hogy hozzátok ki belőle, de ha az én igényeimnek reggeltől estig bőven elég a 4 óra, akkor már csak fölösleges f@szméregetés lenne az egész a részemről hogy "de jó marad fölös 50%om a nap végén" :D

Trust me I'm an engineer

(#2054) Syl válasza ollie (#2042) üzenetére


Syl
nagyúr

Mint írtam, ugyanolyan használat mellett (kb azonos kijelzőidővel) a Sony Z2 dupla annyi napig ment készenlétben, mint az A5.

(#2051) spider80

>Hidd el,ez átlag feletti amit tud

Hahaha.... Igeeen, pont ezt tapasztalom :U

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2055) spider80 válasza Syl (#2054) üzenetére


spider80
őstag

s8 ,s7, iphone6s,7, Lg g6,g5,g4 pl ezek közül melyik tud többet? Egyik sem. Pedig s8-nak és S7nek dicsérve van az üzemideje. Nem is értem amúgy. Hosszú hosszú évek óta az okostelefonok 90%-a 1 nap alatt lemerül. Itt meg az a baj,hogy 2-3 nap alatt lemerül az 5 nap helyett?

szerk.:

Itt a lista melyik milyen felhasználás mellett mennyit bir: [link]

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#2056) Almonen válasza Syl (#2054) üzenetére


Almonen
aktív tag

Van AMOLED-es telefon aminek ilyen jó a SOT? 🤔 Z2 meg a **** IPS ... nem érdekes 🤣

(#2057) Syl válasza spider80 (#2055) üzenetére


Syl
nagyúr

Linkelhetsz nekem akármilyen cikket, ha az én tapasztalatom más. Az elmúlt három év okostelefonjaim közül egyedül egy leharcolt iPhone 5 tudott kevesebbet akkuban a mostani A5-től. A J5 2015 és a Z2 meg többet. Sokkal többet.
De felőlem úgy istenítitek az A5-öt, ahogy akarjátok. Ez egy nagyon jó telefon, de azért nem kellene félrevezetni az érdeklődőket. :(

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2058) Bly válasza spider80 (#2055) üzenetére


Bly
tag

Ugyebár, én 5 éves Note II-ről váltottam A5-re ... nekem a Kamerában van egyedül "visszalépés"
de az is teszi a dolgát ... édesapám meg megörökölte a régit, rövid már a keze a telefonokhoz, az meg ugyebár 5,5" meg fel is van tolva a betűméret ... ideális apámnak ... tegnap találkoztunk, na mutasd hogy megy a telefon? nem fura hogy ezt tölteni kell naponta?! erre megszólal: miről beszélsz?! már 5 napja nem volt töltőn ...
erre belepislantok ... és tényleg nem ... minimális net, kis wifi, inkább hanghívások ... 5 nap 7 óra egy lassan 6 éves telefontól :D xD és még van benne 57% xD :

[ Szerkesztve ]

(#2059) Indian74


Indian74
senior tag

Na egy kis remény,talán megkapjuk most már mi is,nem sürgős de jó lenne,de csak ha stabil,pl akkuidőben :C :DD
[link]

NAGYPAPA

(#2060) spider80 válasza Syl (#2057) üzenetére


spider80
őstag

Z2ben nagyobb akksi van, J5 meg fele ekkora hardver. És a többség arra használja az okostelefonját,hogy nyomkodja nap közben. Na most ebből kijön 6-7 óra SOT 1 nap. A J5-öd sem tudott 15 órát.
Egyedül neked van itt komoly gondod az üzemidővel,de alig találni olyan telefont,aminek ennél számottevően jobb lenne 3000-es akksival. Valamilyen szinten inkább ez a félrevezetés. Vagy ha tesztek,meg 10-20 ember véleménye alapján jó az üzemidő,szerinted meg a béka segge alatt van,akkor miért pont az az 1 vélemény a mérvadó?

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#2061) balazs1956 válasza Bly (#2058) üzenetére


balazs1956
senior tag

Szia!

Azt meg lehet nézni, hogy mikor volt utoljára töltve?

Előre is köszönöm a válaszodat.

(#2062) snono7


snono7
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék tőletek! (Google barátom nem sokat segített vagy csak én voltam béna)

Ilyen telót szeretnék venni Muternak és ehhez szeretnék ütésálló tokot venni ami kb 2méter magasságból védi a telót/kijelzőt.

Az S7 edgemhez van, simán találtam.

Ha valaki tudna segíteni nekem az légyszi linkeljen ide, előre is megköszönöm!
Lehetőleg magyar boltokban az ebay féléket hagyjuk!

Köszi!!! :) Üdv!

(#2063) Angel2014 válasza snono7 (#2062) üzenetére


Angel2014
addikt

Nekem ilyen van és egész jó ...

Tokshopban kapsz...[link]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2064) pitiless válasza Syl (#2057) üzenetére


pitiless
senior tag

Igazán nem értem ezt a lovaglást az akkun. Ha használom merül, nincs ezekre Paks kötve. Klasszisokkal jobban bírja, mint az utóbbi 2-3 telefonom (Android). iPhone 6s plus jobban húzza, de abban új akku van, illetve nem használom annyit. A Nexus 5X-em a használati szokásaim szerint naponta legalább 2x töltöttem. Melóból úgy mentem haza, hogy fullra töltve, estig simán merült. Az A5 meg másnap délutánig kihúzza, pedig streamelve megy rajta a Spotify szinte egész nap, AOD, esténként meg van hogy a kislányom megkaparintja és játszik rajta. Ha valamire nincs panaszom, akkor az az akkuja.

(#2065) Syl válasza pitiless (#2064) üzenetére


Syl
nagyúr

>Igazán nem értem...

Igen az látszik, hogy nem érted.

Ha neked nincs panaszod az akkura, attól még nekem lehet. Szabad? :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2066) sfdrakex


sfdrakex
nagyúr

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2067) pitiless válasza Syl (#2065) üzenetére


pitiless
senior tag

Ne haragudj, de akkor neked nem való okostelefon. Én azért vettem, hogy használjam. Ha lemerült, feltöltöm. Hoz egy elfogadható szintet. Ha meg nen tetszik, nyugodtan el lehet adni, venni egy olyat ami 2000 évig bírja egy töltéssel. Remélem érted...

Ugye abba bele sem gondoltál, hogy azok az appok, amiket használsz esetleg többet kérnek. Egy rakás dolog befolyásolja a fogyasztást. Take it easy.

(#2068) snono7


snono7
csendes tag

Sziasztok!

Még valamit, az Extreme Digitál megbizható bolt? -érdemes ott venni telefont?

-jelenleg ez a készülék 105 ezerről 95 ezer ft - 2 év gyártói garival!

:)

(#2069) GEPESZ66 válasza snono7 (#2068) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Igen.

(#2070) ollie válasza kasata91 (#2053) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az nem sok, de sok minden befolyásolja, hogy mennyit bír. Jelentősen csökkenti a SoT-ot pl:

- nagy fényerővel használt kijelző (pl, ha állandóan maxon van, az nagyon beleharap)
- 2 SIM (ha 2 SIM-es a tied)
- sok zenehallgatás (itt ugye jellemzően kikapcsolt képernyővel hallgatjuk a zenét)
- rossz térerő (ez radikálisan lecsökkentheti az üzemidőt)
- sok telefonálás, VoIP (igen, ez is nagyon meríti, de annak nem tűnik fel, aki keveset telefonál)

(#2065) Syl: de akkor emeld már ki mindenhol, hogy te mindig a készenléti időre gondolsz, mert nagyon félrevezető, amit írsz. Egyébként ez meg nyilvánvalóan nem a te telefonod.

[ Szerkesztve ]

***

(#2071) spider80 válasza snono7 (#2068) üzenetére


spider80
őstag

Igen, nyugodtan megveheted. de euronicsban talán 85 ezer most szintén 2 év gyártói garival.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#2072) Stellaway válasza Syl (#2057) üzenetére


Stellaway
tag

Nem tudom, honnan jön az a nagy rajongás a J5 körül üzemidő szinten. Én J5ről váltottam. Októberben lesz egy éve, hogy megvan. Koránt sem hozza azt a szintet, mint az A5öm. Első 2 hónapban brutál jónak tartottam az aksiját a J5nek (persze, mert S4 miniről váltottam, mikor mentem suliba, 3-4. órára le volt merülve:D) de aztán elkezdett romlani eléggé. Mára már csak folyamatos repülő üzemmódban használva, csak wifivel 2-3 óra alatt lemerül Youtube-ot nézve. Még úgy is, hogy alig 1 hónapos az A5, úgy látom, jobban fogja bírni hosszú távon is az akkuja, mint a J5-é.

Aláírom

(#2073) kasata91 válasza ollie (#2070) üzenetére


kasata91
tag

Hát akkor meg is van.

- Dual SIM-es
- napi ~120 perc telefonálás
- és azért elég sok app, ami folyamatosan szinkronizál
- AOD (mert imádom, biztos hogy ki nem kapcsolom azért hogy este +5 % om legyen)
- ja és imádom nyomkodni ok nélkül is :D

Egyesekkel ellentétben nekem az nem kompromisszum, hogy minden éjszaka töltenem kell. Az volt az eddig, hogy ha napközben kellett, meg power bankkal rohangálnom. (amióta megvan a PB csak a fiókbban porosodik)

Trust me I'm an engineer

(#2074) Syl válasza Stellaway (#2072) üzenetére


Syl
nagyúr

>Nem tudom, honnan jön az a nagy rajongás a J5 körül üzemidő szinten.

Nincs itt semmiféle rajongás. Egyszerűen a J5 2015 volt az előző okostelefonom (az előtt pedig i5, és Z2), ahhoz tudom hasonlítani a mostanit. Az hogy a különféle weboldalak mit írnak az üzemidőről, az engem hidegen hagy, elvégre mindenkinél más.
Én évek óta ugyanúgy, ugyanarra használom az okostelefonjaimat és az A5 sajnos nekem csalódás akku ügyben. Ennyi.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2075) Stellaway válasza Syl (#2074) üzenetére


Stellaway
tag

Persze értem, csak rossz szavat használtam.
Nekem egy kicsit inkább pozitív csalódás J5höz képest

Aláírom

(#2076) Yasuji válasza Bly (#2037) üzenetére


Yasuji
csendes tag

Annak a témának mi a neve? Így ránézésre elég jól néz ki. :'D

Sony Xperia Z2 -> Galaxy A5 (2017) -> iPhone 7

(#2077) snono7 válasza Angel2014 (#2063) üzenetére


snono7
csendes tag

Köszönöm!

Megtudod mondani hány métertől ütésálló? Mert a tokshopban nem irja. :N

:)

(#2078) Bly válasza balazs1956 (#2061) üzenetére


Bly
tag

Hát ott írja hogy 5 nap 7 óra óta nem volt töltve ... mondom faterom nem nyomkodja feszt kis wifi kis internet ... meg telefonál vele ... 4.4.2 es rom samsung galaxy note 2 ... hetente ... kéthetente futok össze apámmal ... majd legkozelebb is csinálok ha kivi vagy rá ...

[ Szerkesztve ]

(#2079) Bly válasza Yasuji (#2076) üzenetére


Bly
tag

Ezt a témát használom mióta megvan a telefon ... nagyon csecse és nem viszi ki a szemem mint a gyári téma ;)

[ Szerkesztve ]

(#2080) Stellaway válasza snono7 (#2062) üzenetére


Stellaway
tag

Szia! Én ezt a 2.50 dolláros kicsikét ajánlom.

És hidd el, sokkal szebb, mint ezen a képen, a vaku miatt kicsit torzul, de a drágalátos J5 kamerája vaku nélkül nem hajlandó ember elejébe való képeket készíteni.

Itt a [link]

Aláírom

(#2081) Zoliwrc válasza snono7 (#2068) üzenetére


Zoliwrc
aktív tag

EMAG-nál 82.900, ennyiért már tényleg jó

(#2082) spider80 válasza Zoliwrc (#2081) üzenetére


spider80
őstag

Az bolti garis.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#2083) Bly válasza Indian74 (#2059) üzenetére


Bly
tag

Remélem a Szlovén határon nézik a vámosok a ROM-ot, és 1-2 héten belül át is engedik kicsiny országunkba :P :D GYERE NUGÁT ... VELKOM HÁNGÖRI! :D :P

[ Szerkesztve ]

(#2084) snono7 válasza Stellaway (#2080) üzenetére


snono7
csendes tag

Szia!

Köszönöm a javaslatot! :))

Ez lenne a tiéd?

[link]

Valóban nem csúszik a kézben?

Üdv! :)

(#2085) Donki Hóte válasza sfdrakex (#2066) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nálad az éjszakai időben szép vízszintes a vonal, tehát éjszaka nem merül az akku. Nálam sajnos éjszaka is lejt a vonal, tehát valami meríti az akksit. Valamilyen program nem hagyja aludni a telcsit :O

Hogyan lehetne megtalálni azt a progit, ami éjszaka is ébren tartja a telefont :F

Vibert, gmailt, emailt már lelőttem, de valami mégis aktív éjszaka, de nem tudok rájönni, hogy mi lehet az :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#2086) ollie válasza Donki Hóte (#2085) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az akku statisztikánál nem látod? Ott kéne írnia, hogy mi, mennyit fogyaszt óránként.

***

(#2087) Donki Hóte válasza ollie (#2086) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Azt látom, hogy a rendszer, meg a wifi fogyaszt sokat, de hogy az önmagukban 1-2-3 %-ot fogyasztó sok applikáció közül melyik nem hagyja aludni a rendszert, meg a wifit, arra nem tudok rájönni :(

Előbb-utóbb a végére járok, mert sorban törlöm az applikációkat és amelyik törlése után 1 nap múlva nem merül az akku, az volt a bűnös. Csak ez így elég lassú, valami gyorsabb módszert keresnék...

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#2088) Bly válasza Donki Hóte (#2087) üzenetére


Bly
tag

AOD nincs bekapcsolva este? esetleg Wifi, Mobilnet? vagy Bluetooth vagy a GPS modul vagy az NFC? próbáld meg kikapcsolni mindet, ha úgy is merül ... tedd Repülő üzemmódba éjszakára a telefont ... ha megoldódik így, akkor szambázik a hálózaton a készülék ( magyarul keresi folyamat a neki megfelelő hálózatot ... 2-3-4G )

(#2089) Stellaway válasza snono7 (#2084) üzenetére


Stellaway
tag

Annyira nem, viszont nem fogok hazudni neked, a háta mivel nem gumírozott, ha 80 fokos szögben tartod a kezed, akkor már kicsúszik, de igazából egyszer sem jutott eszembe, hogy jaj egy kicsit csúszik. A hátlapi üvegnél mindenképpen kevésbé csúszós.

Aláírom

(#2090) Donki Hóte válasza Bly (#2088) üzenetére


Donki Hóte
veterán

AOD be van kapcsolva, mert az AOD már "átment" a teszten, amikor ki volt kapcsolva, akkor sem volt lényegesen hosszabb az akkuidő (AOD időzítő is be van kapcsolva, este 10 és reggel 7 között inaktív).

A wifi sajna bekapcsol, pont arra kellene rájönni, hogy mi ébreszti elég sűrűn. Mobilnek ki van kapcsolva, nem is tud bekapcsolódni.

Bluetooth be van kapcsolva, még nem teszteltem, le fogom lőni azt is. NFC-re viszont nem gondoltam, köszi a tippet.

Repülő üzemmódot is ki fogom próbálni.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#2091) ollie válasza Donki Hóte (#2090) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs bekapcsolva az automatikus wifi és bt scannelés akkor is, ha ki vannak kapcsolva?

***

(#2092) Zoja™ válasza Donki Hóte (#2085) üzenetére


Zoja™
őstag

Esetleg a wakelock detector-t rá lehetne ereszteni, a Play-en megtalálod. :)

(#2093) Almonen válasza Bly (#2083) üzenetére


Almonen
aktív tag

Miért nem 8.0 rögtön?🤔 bár az még igencsak odébb lesz szóval belefér a nougat 😊

Amúgy én általában csak 80 százalékig töltöm hogy kíméljem az akkut, így is egyszerre két hűségidőt fizetek a T-Mobilenál szóval vigyázok rá. Egyébként teljes feltöltés nélkül is nagyon jól bírja, soha nem merült még le teljesen.

[ Szerkesztve ]

(#2094) Bly válasza Almonen (#2093) üzenetére


Bly
tag

[link] egyenlőre én még beérném ezzel is ... A3-on is pörög a kicsike ... jöjjönmárjöjjön!!!! :)) :)) :)) :))

(#2095) pitiless válasza Bly (#2094) üzenetére


pitiless
senior tag

Egyre több helyen tűnik fel, előbb-utóbb ide is ér. Kiváncsi leszek, hogy a tárcsázóban az én általam megadott sorrendben (Vezetéknév, Keresztnév) fognak-e a nevek megjelenni. Mert most akármit állítok, hát pont leszarja.

(#2096) Bly válasza pitiless (#2095) üzenetére


Bly
tag

Legyen az inkább előbb mint utóbb. Most már teljes a körkép S8 terén ... Beindította a Bixby-t ami annyira fontos hogy pfuhh ... mindegy is ... a lényeg, hogy az augusztusi frissítést ez a ROM tartalmazza, és hát illő lenne max szeptember első hetében kiadni minden egyes régiónak ... bár a múlt havi is ha emlékeim nem csalnak elmaradt ...

(#2097) Almonen válasza Bly (#2096) üzenetére


Almonen
aktív tag

T-Mobile-os A5-ön June 1 a security patch, szóval nem csak a júliusi hanem az augusztusi frissítés is soros (lenne).

Visszatérve a nougathoz, kíváncsi vagyok hogy a független készülékekre vagy a szolgáltatói A5-re jön előbb, bár az utóbbi nem szokta elsietni.

[ Szerkesztve ]

(#2098) Bly válasza Almonen (#2097) üzenetére


Bly
tag

Akkor jól emlékeztem :D (
Szarkazmussal írtam előzöleg :P )

(#2099) Chamoro


Chamoro
tag

Van légnyomásmérő illetve Hall-érzékelő a telónkba? A légnyomásmérőre van külön program? A Hall-érzékelőt nem tudom mi. Világosítsatok fel légyszi.
Amúgy a telefon valami nagyon eltalált! Soha nem fogok megválni tőle! ;)

(#2100) Bly válasza Chamoro (#2099) üzenetére


Bly
tag

Szenzorok: gyorsulásmérő, giroszkóp, iránytű, hall, barométer ...

tehát van mind a kettő a Galaxy A5 ( 2017 )-ben ...

A hall érzékelőnek feladata pl ( mágneses tér változását méri ) flip tokok érzékelése. Tehát ha van egy ajtós\ablakos tokod a telefonhoz, akkor az érzékelni fogja, hogy mégis milyen a tok ... zárt, ablakos átlátszó ... és eszerint zárolja lecsukásnál a telefont, illetve oldja fel azt, esetenként úgy jeleníti meg a kijelző tartalmát, ahogy a tok kialakítása van ...

Működési elve: [Angol leírás ( Wiki )]

A barométerhez pedig itt van 1-2 alkalmazás:
[Barometer]
[Barometer Reborn 2017]

:)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.