Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Legfrissebb ROM
Android 8.0 (az összes magyar készüléken)

Android biztonsági javítási szintje (letöltési linkekkel)
XEH (független) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-11)
PAN (Telenor) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
VDH (Vodafone) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
TMH (Telekom) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-04)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) Vitaqo válasza Angel2014 (#2600) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Persze, az biztos jobb. De el szoktam cseszni, ezért inkább 2. Bemenni nem tudok, győri vagyok.😞

(#2602) Vitaqo válasza Angel2014 (#2600) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Módosítottam a drágábbra. A srác szerint takarninfog teljesen. Kíváncsinleszek rá.

(#2603) Angel2014 válasza Vitaqo (#2602) üzenetére


Angel2014
addikt

Takarni takarni fog de az íves rész miatt mennyi ideig lesz fent...ez a kérdés...ezért nem lehet kapni ilyet márkaszervizbe vagy a pannonnál vagy a trémobilnál stb...

Én akkor nem kísérleteznék vele, ha megjön és bemennék egy mobilos üzletbe ahol felteszik...

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2604) Vitaqo válasza Angel2014 (#2603) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Köszi a tippet. Megjátszom a bejáratott kis boltomat, hátha felteszik. Még gondolkodom a hivatalos fólián is. A youtubeon láttam róla videót, csont nélkül felrakta a srác. Lehet a fólia jobb ezekre a telefonokra?

(#2605) espi38 válasza Vitaqo (#2599) üzenetére


espi38
őstag

Én Kicsi Kínából rendeltem full cover fóliát 4 db ot talán 1500ftért,majd megírom a tapasztalataimat.

(#2606) Vitaqo válasza espi38 (#2605) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Ha hazamegyek felrakom a 2db samsungosat. Majd jelentkezem ha sikerült.

(#2607) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Ez alapján úgy tűnik szépen fel lehet tenni.[/m.youtube.com/watch?v=HfGnGwQQTw4][link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2608) espi38 válasza Vitaqo (#2607) üzenetére


espi38
őstag

Már jó pár hete úton van a fólia remélhetőleg az elkövetkezendő pár hétben megkapom és akkor betudok számolni a fólia milyenségéről:)))

(#2609) Vitaqo válasza espi38 (#2608) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Én ma megveszem a gyárit. 2500 a media marktban, 2db és eredeti. Ha ez nem lesz jó, akkor nem tudom hogy mi.

Új kérdés. A külső SD kártyának hogy lehet nevet adni? Valami C#9.?! A neve.

[ Szerkesztve ]

(#2610) HarleyCustom válasza Richie86 (#2495) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Na kicsit meghajtottam ma. Először,amióta megvan. Egyszer a bluetooth szakadozott,pedig 1méterre álltam a hangfaltól. Ki-be kapcsoltam a bluetooth-t a telefonon,utána jó lett.
Érdekes,mert a hiba előtt volt,hogy kb.15 méterre álltam a hangfaltól és működött kiválóan. Valami zavar volt az erőben. :)

Összegzés:
Jó az üzemidő,kicsit lehetne hangosabb kihangosítva telefonálás közben,de amúgy minden rendben a telóval,úgyhogy marad.
:)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2611) Richie86 válasza HarleyCustom (#2610) üzenetére


Richie86
senior tag

Köszi az infókat! Így csak megerősítettél, ugyanis türelmetlen voltam, és már tegnap vettem egy A5-öt én is! :D Eddig tetszik nekem is.

(#2612) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Valóban jó készülék. Nekem S5 után hatalmas változás. Teljesen más a kezelőfelület. Pedig csak 3 év telt el.

(#2613) sfdrakex válasza Angel2014 (#2576) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Valami energia felhasználást nem állítottál?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2614) sfdrakex válasza espi38 (#2590) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Szerintem rendben van.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2615) Angel2014 válasza sfdrakex (#2613) üzenetére


Angel2014
addikt

Erre gondolok mèg..de nem tudom màsnàl is ìgy van e.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2616) sfdrakex válasza Angel2014 (#2615) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nálam is így van, és jönnek a frissítések, nincs gond.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2617) Syl válasza Angel2014 (#2615) üzenetére


Syl
nagyúr

Meg vagy te rendesen áldva ezzel a Play áruházzal...
Nálam is minden rendben megy.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2618) Vitaqo válasza Angel2014 (#2600) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Sajnos az eredti Samsung meg buborèkos lett. Viszont szèpen takarja a teljes kijelzőt!

(#2619) HarleyCustom válasza Richie86 (#2611) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Na.
Gratula. :)
Sok szerencsét hozzá.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2620) Angel2014 válasza Vitaqo (#2618) üzenetére


Angel2014
addikt

üveg jó lesz vele. :K

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2621) Stellaway válasza Angel2014 (#2620) üzenetére


Stellaway
tag

Annyira felcsigázott ez a Bixby dolog, hogy nem tudok beletörődni, hogy nem kapjuk meg.. Mások meg rappelhetnek vele.. Oké, hogy gyerekes, de annyira el lehetne vele szórakozni.. A következő A-kba azért remélem belerakják.

Aláírom

(#2622) Angel2014 válasza Stellaway (#2621) üzenetére


Angel2014
addikt

Lehet a következőben...de itt a hivatalos apk ha kell telepítsd fel. Bixby

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2623) Stellaway válasza Angel2014 (#2622) üzenetére


Stellaway
tag

De ebben az AI rész is benne van? Én azthittem, hogy csak az Upday szintű semmike, de lecsekkolom :D
Köszi

[ Szerkesztve ]

Aláírom

(#2624) Angel2014 válasza Stellaway (#2623) üzenetére


Angel2014
addikt

Így kell felrakni...[link]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2625) Stellaway válasza Angel2014 (#2624) üzenetére


Stellaway
tag

Köszi szépen!

Aláírom

(#2626) Angel2014 válasza Stellaway (#2625) üzenetére


Angel2014
addikt

Felment?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2627) Angel2014 válasza sfdrakex (#2616) üzenetére


Angel2014
addikt

Ezt mèg megnèznèd? Ezt most vettem èszre ès ez az egy volt bekapcsolva...

A màsik azt vettem èszre hogy a ruterem ès a wifim is kikapcsol gondolom a teló csinàlja energia megtakarítàs miatt...ruterem neatger a lámpa pirossal jelzi ha nincs csatlakoztatva eszköz...a màsik pihen a teló belèpek a playbe ès azt ìrja nincs net..próbàljam később..

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2628) Stellaway válasza Angel2014 (#2626) üzenetére


Stellaway
tag

Felment, de ahogy gondoltam, AI-nak nyoma sincs, csak simán egy helyre csap mindent, ami azért valljuk be, önmagában már egy elég jó dolog.
De úgy tűnik ezzel a telóval nem ma fogok rapelni :D

[ Szerkesztve ]

Aláírom

(#2629) Richie86 válasza HarleyCustom (#2619) üzenetére


Richie86
senior tag

Köszi, reméljük minden rendben lesz vele (az asszony nagyon unja már az állandó telefoncserélgetésem :D)

(#2630) Vitaqo válasza Angel2014 (#2620) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Ez érdekes. Este kb 20 buborékból reggelre 2db lett belőle. Kinyomkodtam. Tökéletes lett.

(#2631) Angel2014 válasza Vitaqo (#2630) üzenetére


Angel2014
addikt

Èn megvàrtam volna az üveget. Hiszen üvegfóliàt nem csak azèrt teszünk fel hogy ne karcolódjon hanem netàn leesik vagy odaverődik az üveg ne robbanjon be a telefonè mert az üvegfólia robban be ilyenkor..de a vèkony matrica ezt nem tudja.

De amúgy jól sikerült feltenni.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2632) espi38 válasza Angel2014 (#2631) üzenetére


espi38
őstag

Az üvegfólia védelmét cáfolnám ugyanis sok ismerősömnek volt a telefonján üvegfólia és tört a telo is a fóliával :(((
Volt hogy felraktam üvegfóliát a kijelzőre és tompította a kijelző fényét de ezt PVC fóliával nem tapasztaltam még.
Ebből kifolyólag maradok a nem üvegfóliánál mert a PVC fólia szépen fel van rakva akkor szinte nem is látszik az üveg pedig ha fedi a hajlított kijelzőt akkor tuti,hogy valami ragasztó van a szélén,hogy megfogja de az meg csúnya mert látszik a ragasztócsík.
Párom S6án hasonlóan nézett ki és inkább le vette a telefonjáról.

(#2633) Pano válasza espi38 (#2632) üzenetére


Pano
addikt

Én is hasonló véleményen vagyok.
Mondják, hogy "hú, engem hányszor megvédett az üvegfólia, leejtettem a telót, az összetört, de a kijelző nem".
Lehet, hogy elnyel valamennyi energiát, de azért lássuk be, hogy az nem gorilla glass. Ha üvegfólia nélkül esett volna, ugyanúgy nem tört volna be, mert azt a többletet a gorilla glass eleve kibírta volna, de az üvegfólia természetesen jó látványosan összetörött.
Saját nézőpontom ez.
Üvegfóliának azt az előnyét látom, hogy könnyebben tisztítható, nem gyűjti annyira az ujjlenyomatokat (meg zsebben a nadrág szövete sokszor eleve letörli) sokkal jobb érzés hozzáérni, de ennyi.

(#2634) Syl válasza Vitaqo (#2630) üzenetére


Syl
nagyúr

Két kérdés az AoD-hez:
- Hogyhogy ilyen formában jelenik meg az óra?
- Hogyhogy kék színű?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2635) espi38 válasza Pano (#2633) üzenetére


espi38
őstag

Én is gondolom,hogy ez az üvegfólia dolog csupán parasztvakítás hasonlóan a gorilla glass és társai végdelemhez.
Hány papíron gorilla glass védelmű telefonom van és ráadásul tényleg figyeltem,hogyan és a zsebemben véletlenül se érintkezzen éles tárgyal kulcs és társaira gondolok,de mindig bekaptam egy-egy karcot akkor milyen védelem is volt ezen ha akár egy porszem látványosan megkarolja az üveget?
Nos ezért vagyok úgy,hogy fóliát mindenképpen rakatok az éppen aktuális készülékemre.

(#2636) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Használ-e valaki Jabra Classic, vagy Jabra Mini bluetooth headset-et?
Melyik a jobb vétel?

(#2637) Bukoba válasza Syl (#2634) üzenetére


Bukoba
tag

A 7-es alatt ilyen az óra lerendezés (S8 mintájára). A szín meg állítható az AOD beállításaiban.

(#2638) Richie86


Richie86
senior tag

Ennek a telefonnak tényleg baromi jó az akkuideje! Igaz még csak 2 napja használom, de érezhetően jobban bírja, mint az elődje (Honor 8), pedig azzal is elégedett voltam. Meg pl.tegnap este feltöltöttem 100%-ra, majd levettem a töltőről. Reggel amikor ránéztem, ugyanúgy 100%-on volt (AOD ki volt kapcsolva). Azért ez nem semmi.

(#2639) ollie válasza Syl (#2634) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az AoD beállításainál be tudod állítani ilyenre (meg még sok minden másra is).

(#2635) espi38: akkor van egy rossz hírem számodra: az üveget (bármilyet!) a por meg a homok meg tudja karcolni, mert a porban vannak keményebb kristályok is, és ezen semmi sem segít, nem lehet kivédeni. Viszont a fém meg nem karcolja, még az acél sem, szóval nyugodtan teheted kulcs mellé a telefont (persze attól az alu keretet még meg fogja karcolni). A gorilla glass nem sokkal keményebb a hagyományos üvegnél (de azért valamivel keményebb), a fizikát nem lehet megerőszakolni.

[ Szerkesztve ]

***

(#2640) Syl


Syl
nagyúr

Bukoba, ollie

Közben meglett mindkettő :R

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2641) espi38 válasza ollie (#2639) üzenetére


espi38
őstag

Fizikából nem igazán vagyok járatos,köszönöm a tájékoztatást :R :R :R
Porszem ellen akkor nincs védelem,ebből kifolyólag mindenképpen kell valamit tenni a kijelzőre,hogy az karcolódjon és ne a kijelző.

(#2642) Angel2014 válasza Vitaqo (#2630) üzenetére


Angel2014
addikt

Lehet az xpróval jobban járnál ha ennyire zavar a takarás----ezt nézd meg...xpro XPRO Tempered Glass

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2643) Vitaqo válasza Angel2014 (#2642) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Köszi. Egyenlőre maradok annál ami fennt van. Még 1 bubi volt benne, de kisimult. Később is samsung fóliát veszek. Minőségre nem érezni, hogy fólia. Másik telefonomon egy Iphone SE-n üveg van. Szinte ugyanaz az érzés tapintáskor. Érdekesség, hogy a Samsung Exp. Storenál vettem a telefont, és esküdöztek rá, hogy nincs gyári fólia a készülékre.

[ Szerkesztve ]

(#2644) Angel2014 válasza Angel2014 (#2642) üzenetére


Angel2014
addikt

Vagyis ezt a dörzsölős Kristal nanót akartam feltenni ami folyékony állagú és megszilárdúl a telefonon..Kristal Nanó

Aki ráér megnézné nekem,hogy a beállítások/ kapcsolatok / Adathasználat/ adattakarékos üzemmódban/ az alkalmazások energiatakarékos üzemmódban a a google play szolgáltatások be van jelölve nálatok is? :R

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2645) spider80 válasza Angel2014 (#2644) üzenetére


spider80
őstag

Nekem be van alapból. Sosem nyúltam hozzá.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#2646) Angel2014 válasza spider80 (#2645) üzenetére


Angel2014
addikt

Nem tudom mi lehet akkor...ma nem csak a play hanem az one note is megjelent a hálózati rádugás pillanatában...wifin nem frissül semmi csak töltőn.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2647) Almonen válasza spider80 (#2645) üzenetére


Almonen
aktív tag

Szerintetek jobb az üzemidő MM vs Nougat? Én úgy vélem még javult is egy picit. Tegyük hozzá hogy én nem vagyok egy power user, Messenger / Spotify / Instagram / Chrome ami kell, más nincs rajta.

(#2648) Vitaqo válasza Almonen (#2647) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Nekem ca. 48 óra az üzemidő, mondjuk 2 napos a telefon. MM-hez nincs viszonyítási alapom. Bekapcsolás után felkerült a hetes.

(#2649) spider80 válasza Almonen (#2647) üzenetére


spider80
őstag

Szerintem nagyjából ugyan olyan jó. Rosszabb semmiképp nem lett. Pedig csak simán OTA feltoltam rá a 7-est,semmi FR meg hasonlók. Gondoltam ha hiba nélkül fut pár napig,akkor nem resetelek. És hiba nélkül fut.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#2650) pitiless válasza spider80 (#2649) üzenetére


pitiless
senior tag

Ugyanez nálam is. Mondjuk én pont teszek rá, hogy 10 perccel több vagy kevesebb. Általában van töltő a közelemben, de eddig még nem hagyott cserben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.