Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Legfrissebb ROM
Android 8.0 (az összes magyar készüléken)

Android biztonsági javítási szintje (letöltési linkekkel)
XEH (független) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-11)
PAN (Telenor) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
VDH (Vodafone) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
TMH (Telekom) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-04)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3551) Bubu82 válasza atosan (#3542) üzenetére


Bubu82
csendes tag

Az elődje hamarabb kapta mint a magyar régiós.Azért csodálkozom csak. Ez a bosszú.Azért köszi.

(#3552) saeed8


saeed8
csendes tag

Sziasztok. Megjött pár napja ez a kis 50 megás frissítés, azóta meg van veszve az AOD, vagyis egész pontosan a fényérzékelő, de csak az AOD-nál tapasztalom azt, hogy félhomályban egyszer kiégeti a szemem, egyszer meg nem látom annyira halvány. Ezt akár percenként képes váltogatni.
De ha nem is váltogatja nagyon halvány, mint mikor korom sötét van a helységben. Valahogy nincs átmenet, csak halvány meg teljes fényerő.
Már volt cash partíció törlés, factory reset is de ugyanolyan maradt. A Frissítés előtt hibátlan volt. Más tapasztalt hasonlót?

[ Szerkesztve ]

(#3553) csaba1203 válasza saeed8 (#3552) üzenetére


csaba1203
addikt

Nálam mikor pozíciót vált,akkor kicsit jobban világít aztán elhalványodik újra de nem zavaró.

(#3554) saeed8 válasza csaba1203 (#3553) üzenetére


saeed8
csendes tag

Ezzel így nem is lenne gondom, de ahogy nézegetem tényleg a két véglet maradt. A teljesen halvány amit korábban korom sötétben lehetett látni, meg a teljes fényerő :(
Néha meg mintha nem tudná eldönteni váltogatja fel le pozíció váltáskor.

[ Szerkesztve ]

(#3555) Yasuji


Yasuji
csendes tag

Még két kérdés, ami most jutott eszembe. Hogy kell kiszedni a Neon Flip tokból a telefont? És hajlamos a hajlásra a telefon? (see what I did there? :))

Sony Xperia Z2 -> Galaxy A5 (2017) -> iPhone 7

(#3556) #16695808 válasza Yasuji (#3555) üzenetére


#16695808
törölt tag

1. Óvatosan
2. Mivel üveg így szerintem nem 😀

(#3557) Sgr_A


Sgr_A
addikt

Üdv Hölgyek, Urak!

Csatlakoztam egy fekete független telóval

Gyorsan két kérdés, ezen nem lehet az aod színét változtatni mint az s8-on?
Hogyan lehet kikapcsolni a gyors töltést?

[ Szerkesztve ]

(#3558) gerner1 válasza Sgr_A (#3557) üzenetére


gerner1
veterán

Gyorstöltés KI/BE :
Beállítások →Eszköz karbantartása →Akkumulátor →jobb felül 3pötty →Speciális beállítások -nál.

(#3559) Yasuji válasza #16695808 (#3556) üzenetére


Yasuji
csendes tag

Próbáltam óvatosan és tépve is, de nem jön ki belőle és már félek :O melyik oldalán kell megbontani?

Sony Xperia Z2 -> Galaxy A5 (2017) -> iPhone 7

(#3560) csaba1203 válasza Sgr_A (#3557) üzenetére


csaba1203
addikt

Színeket lehet állítani az AOD beállításain belül.

(#3561) Sgr_A válasza csaba1203 (#3560) üzenetére


Sgr_A
addikt

+ (#3558) gerner1

Köszönöm sikerült mind kettő

(#3562) Sgr_A


Sgr_A
addikt

azt be lehet valahol állítani, hogy rezegjenek a funkció gombok?
pl amikor feloldom az ujjlenyomat olvasóval, idáig az összes ilyen telón volt visszajelzés

egyébként eddig 10/10 a működése az ujjlenyomat olvasónak pedig az itteni tapasztalatok alapján féltem tőle

(#3563) Yasuji válasza Sgr_A (#3562) üzenetére


Yasuji
csendes tag

Töltsd le a Vibeonkey alkalmazást

Sony Xperia Z2 -> Galaxy A5 (2017) -> iPhone 7

(#3564) ollie válasza Yasuji (#3559) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azon az oldalon próbáld mindkét sarkot kiszedni, ahol a gombok vannak a telefon oldalán, mert ott könnyebben hajlik a tok.

***

(#3565) Sgr_A válasza Yasuji (#3563) üzenetére


Sgr_A
addikt

az ujjlenyomatra így sincs visszajelzés

(#3566) Yasuji


Yasuji
csendes tag

Majd egyszer összejön, de most még félek, hogy szét töröm a telefont.

Az ujjlenyomat nem fog rezegni, azt nem lehet megoldani. A csoporttársam 16os telefonján pedig rezeg, minden program nélkül.

Sony Xperia Z2 -> Galaxy A5 (2017) -> iPhone 7

(#3567) Donki Hóte válasza Yasuji (#3555) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem ugyan A7 van, ami egy picit nagyobb, mint az A5, de a neon flip tokból úgy szoktam kiszedni, hogy a hangerőszabályozó gombok alatt kezdem feszíteni felfelé a telefont, közben az alján az USB csati alatt is feszítem kifelé a tokból. Az ágyon csináld, mert amikor enged a tok, akkor a telefon repül felfelé vagy két arasznyit, jó ha valami puha dolog van alatta :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3568) Yasuji válasza Donki Hóte (#3567) üzenetére


Yasuji
csendes tag

Sikerült, köszi ^^

Sony Xperia Z2 -> Galaxy A5 (2017) -> iPhone 7

(#3569) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok mostanában észrevettem,hogy 98%-nál megáll a töltés ez mitől lehet?

Esetleg valakinél volt ilyen? 4 órája 98% áll ...

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#3570) Yasuji válasza Angel2014 (#3569) üzenetére


Yasuji
csendes tag

Nekem 95-ről egyből 100ra ugrik. Bár nem ugyanaz a gond, de valszeg az utolsó frissítések valamelyike okozza.

Sony Xperia Z2 -> Galaxy A5 (2017) -> iPhone 7

(#3571) Angel2014


Angel2014
addikt

Fullra újrahúztam 83% ról 15 perc alatt feltöltötte.

Viszont korábban írtam,hogy elkezdtem letörölni a névjegyeimet korábban amit visszaállítottam ,újrahúzás után 93 névjegyem lett a 230 ból ami normálisan működik és minden a helyén van.

Belépek a googlébe és elindítom a névjegyzék appot és visszarakja valhonnan a maradékot de akkor minden össze vissza van utónevek,mentés helye stb...

Van erre most lehetőség ,hogy így elmentsem vagy a kártyára szinkronizáljam újra a meglévő névjegyeket?

Gondolom most a google szinkronizálta le...ott megvan minden de a kártyán újrahúzás után nincs.

Gondolom a telefonra állította vissza , de valahogy a simre kellene menteni az egészet.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#3572) Almonen válasza saeed8 (#3552) üzenetére


Almonen
aktív tag

Nekem is ezt csinálja a fényérzékelő, és soha nem használtam az AOD-t (mert csak közepes akksikímélőn ment első naptól) ... fene tudja.

Neon flipes tok eltávolítása nagyon egyszerű. Nem kell feszíteni semmit, hivatalosan is így kell kiszedni. Oldalt ne próbálkozz. Hátsó oldalon finoman megnyomod a kamera lencséjét, egyik ujjaddal tartani kell a tetejét hogy ne essen ki, és már ki is jön. Persze óvatosan és az ágy fölött.

Nekem amúgy gond nélkül tölt 100-ig, de az is igaz hogy egy héten legfeljebb egyszer töltöm addig, 80%-nál leveszem mindig. Vigyázok rá hogy jó állapotban maradjon az akksi, családban megkaphatja valaki ha kijön a 2018-as modell.

[ Szerkesztve ]

(#3573) saeed8 válasza Almonen (#3572) üzenetére


saeed8
csendes tag

Köszi a választ :)

(#3574) saeed8


saeed8
csendes tag

Sziasztok. A legutóbbi kis frissítés után minden bekapcsolás, vagy újra indítás után bedobja ezt az üzenetet.
A frissítés előtt a névjegyzék menüben volt ez a Rich Communication menüpont, ki-be lehetett kapcsolni, most nem találom sehol.
A telefon számot meg hiába adom meg, próbáltam +36-al, 06-al de sehogy nem jó. Újra jön az üzenet.
Valaki nem tudja hol lehet kikapcsolni?

[ Szerkesztve ]

(#3575) saeed8 válasza saeed8 (#3574) üzenetére


saeed8
csendes tag

Már megvan :)

(#3576) DrBubo77 válasza saeed8 (#3575) üzenetére


DrBubo77
addikt

És mi volt a megoldás?
Én még ilyennel nem találkoztam.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#3577) saeed8 válasza DrBubo77 (#3576) üzenetére


saeed8
csendes tag

Az üzeneteknél találtam meg.
Üzenetek - 3 pötty - beállítások - csevegés beállításai - speciális hívás és üzenetküldés.
Belelépve ki lehet kapcsolni, ki is kapcsoltam és kiírta, hogy a Rich Communications kikapcsolva.
Azt nem tudom egyenlőre, hogy lesz-e valami hátrány belőle.
A frissítés előtt be volt kapcsolva és nem volt ilyen üzenet.

(#3578) Donki Hóte válasza saeed8 (#3577) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Egyébként mi ez a Rich Communications? Nekem nincs ilyen a telefonomban...

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3579) gerner1 válasza saeed8 (#3577) üzenetére


gerner1
veterán

Kössz az infót. 👍 Felírtam.

(#3580) sfdrakex válasza Donki Hóte (#3578) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ez

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#3581) _IceBird_ válasza Donki Hóte (#3578) üzenetére


_IceBird_
tag

https://m.hwsw.hu/cikk.php?id=56897

Egyébként magyarországon csak a vodafone-nál van ilyen,nekem se jelenik meg ez az opció,amúgy szvsz nem nagy dolog ez az egész :)

(#3582) Almonen


Almonen
aktív tag

Egy Samsung témát használtam eddig, és eltűnt a theme storeból... High Contraat volt a neve, fekete. Több angol nyelvű fórumon is utána néztem és senkinek se dobja fel, a linken annyit ír hogy "még nem elérhető".

Érdekes, valaki tapasztalt már hasonlót?

(#3583) Donki Hóte válasza sfdrakex (#3580) üzenetére


Donki Hóte
veterán

OK, majd ha az ismerőseim folyamatosan kérdezgetik, hogy miért nem vagyok elérhető RCS-en, akkor majd megfontolom a telepítését.

Csakhogy egyelőre nem is hallottam a dologról, szóval momentán feleslegesen foglalná a helyet a memóriában :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3584) Almonen


Almonen
aktív tag

Na jó, apk-ként felraktam a témát, de elkezdett laggolni (ilyen még soha nem történt) leszedtem de még mindig laggol. Wipe cache törlés után is... legyen hard reset? Nem tudom mi baja.

(#3585) sfdrakex válasza Donki Hóte (#3583) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

sfdrake nem SMSezik :D Csak telefonál, szóval nekem se nagyon kell ilyesmi :D

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#3586) Donki Hóte válasza sfdrakex (#3585) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Machete overkill :R

Ezt a részét angolul érdemes megnézni, úgy még jobban üt :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3587) tazo31


tazo31
csendes tag

Valaki mondja már meg nekem! Az miért van ,hogy be van állítva a minta + ujlenyomat védelem , de mégis azt irj aki ha élesztem a a telót,hogy simitsam el a képernyőt . Elsimítom és oldja ,de az ujlenyomat is működik. Így semmi értelme az újlenyomatnak ,ha simitással bárki tudja oldani a telót !
:(

(#3588) tazo31


tazo31
csendes tag

Helyesbítek : Az automatikus lezárás "képernyő kikapcsolása után azonnal záródik" -ra van állítva , oldalt a ki-,bekapcsoló gomb azonnali megnyomása után azonnal zárodik is be van állítva,de ennek ellenére mégis kell várni 15 másodpercet vagy még többet,hogy az ujlenyomattal vagy a mintával keljen feloldani a telót. ha nem várok akkor simán képernyő elhúzásssal old! Olyan is volt, hogy 15 s után is mikor ébresztem akkor először a képernyő elhúzást irja majd képernyő ki -be kapcs után ujlenyomat. Másnál is igy van ez?

[ Szerkesztve ]

(#3589) Chamoro válasza tazo31 (#3588) üzenetére


Chamoro
tag

"Biztonságos zárolás beállításai" menüben van az "Automatikus lezárás" abba kell vagy azonnal vagy mint nekem 5 másodpercre állítani.
És a mintát felejtsd el szerintem, ujjlenyomat és PIN legyen. Sokkal biztonságosabb.
A mintával feloldod és látszani fog a minta a zsírtól amit a kijelzőre ken a kezed.

(#3590) speed207


speed207
tag

Hali! Valamit elállítottam. Bejövő hívásnál amint megmozdítom a telefont elnémul teljesen. Hogy kell ezt kikapcsolni?

(#3591) tazo31 válasza Chamoro (#3589) üzenetére


tazo31
csendes tag

Igen probaltam ugyis,de 5 s mulva is a kepernyo elhuzasat akarjs, csak ha ranyomok erre a kiiras feletti kis lakatra akkor valt at pin es ujlenyomatra
Kerdes hogy az 50mb frissites csinalja e vagy a gyari nugat ilyen. ket hete vettem eddig nem is figyeltem, mert egybol ujlenyomatoztam es arra old.

(#3592) saeed8 válasza Donki Hóte (#3578) üzenetére


saeed8
csendes tag

Szia. Már megválaszolták a kérdést, de valami speciális üzenetküldő, képeket, videókat, csoportos üzeneteket küldhetsz és oszthatsz meg.

(#3593) saeed8 válasza _IceBird_ (#3581) üzenetére


saeed8
csendes tag

Nem csak nem nagy dolog, hanem számomra teljesen felesleges dolog. :)

(#3594) Daneee14


Daneee14
tag

Sziasztok!
Használ valaki futáshoz karpántot? Milyet ajánlnátok hozzá? Hol érdemes beszerezni?

(#3595) saeed8 válasza Almonen (#3582) üzenetére


saeed8
csendes tag

Pár napja FR-t csináltam, volt egy téma, az is fekete volt, pici narancssárga kiegészítésekkel de sajnos a nevét nem tudom, azt én sem találom. Pedig idáig beírtam a témán belül, hogy "black" és már meg is volt. Most görgettem jó sokat de semmi.

(#3596) Almonen válasza saeed8 (#3595) üzenetére


Almonen
aktív tag

Köszönöm a segítséget azért :) a fent említett téna valószínűleg 7.0-val nem kompatibilis, ezért nem mutatja nekem.

(#3597) Almonen


Almonen
aktív tag

Elképzelhető hogy független A5 XEH rom jobb üzemidőt mint a magentás? Mennyire nyúl bele a T-Mobil?

[ Szerkesztve ]

(#3598) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Eddig is itt voltam, de most megörököltem a feleségemtől ezt a telót. Nem bírta megszokni a méretét, marad az A3-nál.

Maine coon

(#3599) Sgr_A válasza saeed8 (#3574) üzenetére


Sgr_A
addikt

Ez milyen időjárás vidget?
Ha a samsung gyári akkor milyen témát használsz?

atosan: miröl váltottál?

[ Szerkesztve ]

(#3600) Donki Hóte válasza atosan (#3598) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Jó asszony, ha a kicsi dolgokat szereti, meg kell becsülni :C

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.