Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3251) rumos14 válasza DigitXT (#3245) üzenetére


rumos14
nagyúr

összegezve: én a 600 trillió aranyosokat az EA helyében kib.. penderíteném. azokat is, akik 45 mp-es időket tolnak Le Mans-ban - bár ezek mintha már eltűntek volna.
én az idő "csalással" nem teszek semmit a többi játékos ellen, az aranycsaló az irreális fejlesztéseivel viszont igen.

más: egy időben összegyűjtöttem több száz kamu barátot a friends bonus-ok miatt, de aztán töröltem ezeket FB-ból. de innen pár emberkét szívesen hozzáadnék a listához. van valami kezdeményezés arra, hogy itt topikon belül "összebarátkozzunk"?

[ Szerkesztve ]

(#3252) Sordoran


Sordoran
addikt

Szerintem a felhőből visszatöltés helyett egyszerűbb az, ha kilövöd a játékot mikor már tudod nem sikerül, így nincs sérülés. Persze ez is nézhető csalásnak, de az, hogy Monza-ban a 4. kör után már javítani kell nevetséges, így semmi bűntudatom nincs emiatt. Mostani event alatt még egy dolgot fedeztem fel, hogy amint kiírja, hogy sikerült az event, már menti is. Egyszer beértem célba, felvillant a zöld jelzés, hogy sikerült és kidobott a játék, de miután elindítottam szépen bepipálta és jött a következő, valamint grátisz az autó sérülését se vonta le. Ezzel is lehetne csalni, de direkt nem használtam ki, csak kétszer futottam bele ilyenbe (egyszer kivágott a játék, egyszer meg célvonalon áthaladás után lőttem ki és egyiknél se pörgött a sérülés).
Amúgy aki amiatt panaszkodik, hogy milyen drága, inkább örüljön, hogy szenvedve igaz, de megszerezhető ingyen. Inkább eventet tolok 2 hétig, mint hogy kiadjak rá 1000 goldot, főleg hogy közben jön pénz és gold is (igaz el is megy annyi a tuningra, de az későbbiekben is rajta marad és profitálsz belőle). Korábban meg ha jött update akkor megvásárolni kellett autókat, a jobbakat goldért, semmi lehetőség nem volt ingyen megszerezni, most meg 3 új kocsi, és mind a 3 ingyen is megszerezhető.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3253) rumos14 válasza Sordoran (#3252) üzenetére


rumos14
nagyúr

amúgy, hogy mennyire drága a játék, az relatív. persze, sokszor pofátlan, viszon lassan 2 éve tolom, úgy h eddig 500ft-ot adtam csak ki rá a 15 vagy nemtommennyi aranyért, hogy eltűnjenek a hirdetések.
Asphalt 8, GT Racing 2 és tsainál ennyi pénzből nem lehet ennyi ideig értelmesen játszani.

amúgy te Xperia SP-n tolod a játékot? múlt héti olyan telóm volt, nekem egyszerűen még a futamig sem jutott el, menük még ok, de futam töltés közben mindig kilépett. hú de rühelltem azt a telót...

[ Szerkesztve ]

(#3254) Pepi6 válasza rumos14 (#3251) üzenetére


Pepi6
tag

szerintem összehozhatnánk egy Face csoportot. És ott mondjuk tudnánk ilyen házi versenyeket" csinálni és nem a fórumot OFFoljuk szét a printscreenekkel :D

Mit szóltok hozzá? vagy esetleg egy új Topic, ahol ilyen kis versenyek lennének?!

(#3255) rumos14 válasza rumos14 (#3251) üzenetére


rumos14
nagyúr

hozzáteszem rögtön, elnézve itt egy két emberke beírását, hogy hol milyen időket ment, meg hogy rendszeresen a top 10%-ban van a TT-ökben, na hát én nem általában D kategóriás leszek, szóval el leszek gyepálva rendesen általatok :D igaz, legtöbbször távolról sem full tuninggal, vagy a lehető legjobb elérhető autóval tolom (mert nincs meg...)

(#3256) Pompi válasza rumos14 (#3255) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Mi felvettük egymást DigitXT-vel, de csak azért, hogy el legyek verve mindenhol kb. :DDD

Nemrég beírtam valamit az RR3 facebook oldalára, ezen felbuzdulva felvett egy angol csóka, 614 óra játékidővel, na ő is megy elég kemény időket helyenként. Szóval kellene valaki akivel fel tudom én is venni a versenyt ;)

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#3257) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Csináltam egy csoportot, egyelőre zárt, később ha már mindenki betalált, tehetjük titkossá is akár.

PH Real Racers

Csak majd jó lenne tudni valahogy, hogy ki kicsoda :)

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#3258) akcir válasza Pompi (#3256) üzenetére


akcir
csendes tag

Sziasztok, egy ilyen közösség létrehozásában én is benne lennék.

(#3259) magery válasza Pompi (#3257) üzenetére


magery
tag

Ez szuper ötlet. Már csatlakoztam is. Gyertek ti is, legyünk minél többen. :C

"Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal."/Woody Allen/

(#3260) magery válasza Pompi (#3257) üzenetére


magery
tag

Itt a PH-n a profilban meg lehet nézni hogy ki kicsoda.

"Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal."/Woody Allen/

(#3261) Pompi válasza magery (#3260) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Már akinél :) de nem baj, majd a csoporton belül egy posztban megoldjuk ;)

Feel Good Inc.

(#3262) magery válasza rumos14 (#3249) üzenetére


magery
tag

A mentés visszatöltés szerintem egyáltalán nem számít csalásnak.

"Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal."/Woody Allen/

(#3263) akcir válasza Pompi (#3261) üzenetére


akcir
csendes tag

És hogy csináljuk a csoportot?

(#3264) Pompi válasza akcir (#3263) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Már kész.

Feel Good Inc.

(#3265) akcir válasza Pompi (#3264) üzenetére


akcir
csendes tag

Jó így teljesen ok szerintem. Jöhetnek a Time Trial köridők. :-)

(#3266) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Ugye azon kívül, hogy van ez a csoport, ahhoz, hogy a játékon belül lássuk egymást, tudjunk egymás ellen versenyezni, fel kell vennünk egymást ismerősök közé is a facebookon. Aki nem szeret totál ismeretlen arcokat felvenni annak megoldás lehet a bejelölés után az új ismerős "távoli ismerősök" csoportba rakása. Ezzel az adott ismerős gyakorlatilag olyan lesz, mint ha nem is lennének ismerősök, nem fogja látni az idővonalát, fényképeit, bejegyzéseit.

Feel Good Inc.

(#3267) DigitXT válasza Pompi (#3266) üzenetére


DigitXT
félisten

Látszik, hogy nem vagyok egy Facebook guru, nem tudtam, hogy van ilyen is.:Y
Szerk: mondjuk még az lesz a bajom, hogy a PH-n napi szinten fent vagyok, sőt,
mobilról is nézem, a Facebookot meg kb. szökőévente egyszer, mobilról soha.:(
Szerk2: viszont ha a játékon belül ismerősök vagyunk, akkor nem is kell nézni, a
friend list-ben rögtön ott vannak az időeredmények, lehet menni a ghost ellen, stb.

l4ci: nem a csoportra értem, hanem a távoli ismerősök opcióra, hehe...:))

[ Szerkesztve ]

(#3268) l4ci válasza DigitXT (#3267) üzenetére


l4ci
senior tag

Most lett csak létrehozva... :D

(#3269) Sordoran válasza rumos14 (#3253) üzenetére


Sordoran
addikt

Szerintem csak az relatív mennyire drága, maga a tény, hogy drága az tény. :U De ez szinte minden ilyen F2P játékra igaz, ahol pénzt kérnek olyan javak megszerzéséért ami szükséges a játék kijátszásához. Persze, végül is végtelenségig farmolható lenne a gold hozzá szint lépésekkel, de azért nah... Ha egybe kérnének a játékért mondjuk 2000 Ft-ot (első széria csoport lenne csak elérhető ingyen), és a vásárolható arany csak vizuális tuninghoz szükséges akkor sokkal jobb lenne. De ez a jövő sajnos.
Igen, SP-n tolom, igaz fenn van a graphics app hozzá, de így nem dob ki. Hetente 1-2x kell csak újraindítani a telefont hozzá.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3270) Pompi válasza DigitXT (#3267) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Bocsánat, annyi kell még ehhez a "távoli ismerős" dologhoz, hogy a Beállítások - Adatvédelem oldalon, a Ki láthatja a jövőbeni bejegyzéseidet? résznél, az ismerősök, kivéve távoli ismerősök lehetőséget kell kiválasztani ha nem az van alapból. Bár amikor ezt a távoli ismerős dolgot bevezették, ez mintha alapból ilyenre állt volna át, de annyi a kavarás ezekkel a facebookon és én se vagyok annyira expert benne.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#3271) l4ci válasza Sordoran (#3269) üzenetére


l4ci
senior tag

Igaz, hogy F2P, meg hogy drága, de én kíváncsiságból készítettem egy kis kalkulációt. A 3.0 verzió 103 autójából a csak arannyal megvásárolhatók összege: 12 220 Gold.
Az összes autó full tuningjához 30 348 Gold kellene.
Az autók ára akciók nélkül: 35 469 295 R$
Az összes autó full tuningjához további 107 343 600 R$ szükséges.

A pénz még csak összefarmolható, így 100 %-nál van 95 millióm, amit nem tudok mire elkölteni, de az aranymennyiség elérhetetlen hackelés nélkül. Csak DeLorien és Kotter (Welcome Back: 50 Gold Reward) segítségével lehet talán büntetlenül aranyat bányászva elérni azt a 40-50k mennyiséget, amivel mindent fullra fel lehetne húzni. Ha ezt pénzért kellene megvenni, az kb. 1 500 000 Ft, azért meg már egy egész jó használtautót lehet venni... Szóval kissé irreális összeg egy "fullos" játékért... :)

[ Szerkesztve ]

(#3272) DigitXT válasza Pompi (#3270) üzenetére


DigitXT
félisten

Köszönöm, így már világos. De amúgy érdekes, hogy ez csak a jövőbeni
bejegyzésekre vonatkozik, szóval a régieket még láthatják. (Mindegy, kb.
évente 1 bejegyzés ha van átlagban, akkor sokat mondtam...) Nyugodtan
jelölhettek a csoportból: mindenki megy azonnal ebbe a távoli ismerősbe.

;]

l4ci: az durva.:( Én így 50%-nál úgy érzem, minden szép, minden jó...:B
Jó, hát nem vettem meg 1000 aranyért, meg 4M R$-ért a le mans-i (többi)
autót, de egyelőre elvagyok nélkülük. Hogy összefarmolni fogom-e? Vagy
1,5 MFt-ot fogok-e költeni a játékra? Utóbbi kizárt. Előbbi NEM valószínű:
kérdés, hogy akkor hogyan fogok szerepelni velük TT-n: sehogy. (Ez van.)

Ui: ahol mégis van TT időm ezekkel, azért lehetséges, mert a "100 millás"
profillal megvettem ezeket, mentem néhány kört: javítani biztos nem fogok.

Szerk: amúgy az "akciókat" beleszámoltad? Meg azért lehet keresni is az
aranyat rendesen, mikor oldod fel a szériákat, meg csinálod meg 100%-ra:
nekem megadta a korábbi Achievement-jeim után is az aranyat, ezért 200
körül tudok tartalékolni, s csak arra költök amire szükséges (F14-re sajna
kellett a 338-hoz, de végülis mindegy, mert a szériájában is PR korlát van).

[ Szerkesztve ]

(#3273) Pepi6 válasza Pompi (#3264) üzenetére


Pepi6
tag

Na csatlakozási kérelem leadva ! :D amúgy, hogy ki kicsoda vezethetjük valamilyen szöveges fájlban, egy idő után meg úgyis tudni fogjuk már :)

(#3274) l4ci válasza DigitXT (#3272) üzenetére


l4ci
senior tag

Nem számoltam bele az akciókat, írtam is, hogy mindez akciók nélküli ár, mert ugye meg lehet nyerni jónéhány autót az akciós event-ekkel (LeMans: Porsche 919, Speedrush: Audi R8 V10 Spyder, Marquis: Maserati, stb), de ezek akkor is csak 3650 aranyat tesznek ki (upgrade nélkül). A legtöbb autó amúgy megvásárolható 20% discount-tal, ha jó helyen oldod fel (egy autót általában több helyen is lehet unlock-olni, a myrealracing.com oldalon van egy elég részletes lista, ha regisztálsz), igaz ez az R$ és aranyos autókra is, tehát ezt le lehet vonni belőle, de még akkor is brutálisan nagy összegről beszélünk. Pontosan nem tudom most így, hogy mennyi aranyat farmoltam össze a 100%-hoz, de biztos, hogy nincs 12 000, ami ugye az autók összérték aranyban, és azért költöttem upgrade-ekre is rendesen (két autóra 1000-nél is többet).
Este posztolok screenshotokat, most nincs nálam a tablet...

[ Szerkesztve ]

(#3275) Pompi válasza DigitXT (#3272) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"De amúgy érdekes, hogy ez csak a jövőbeni bejegyzésekre vonatkozik, szóval a régieket még láthatják."

Igen, erre írtam, hogy ez változott szerintem idő közben, mert mintha nem így lett volna. A régieket - főleg ha nincs sok - át tudod állítani amúgy.

Feel Good Inc.

(#3276) F-ECT$ válasza l4ci (#3271) üzenetére


F-ECT$
titán

Akkor én is írok pár számot. 2013 augusztus végén kezdtem vele játszani, 0 farmolással szeretném elérni a 100%-ot. Ehhez a játék elején egy Play store hack-kel "vettem" kb 70.000 goldot és kb 70.000.000 R$-t. Akkor ez még bőven elégnek tűnt, mivel a legnagyobb vehető mennyiség 1000 gold / 27.000 Ft, illetve 5.000.000 R$ / 27.000 Ft volt, tehát "elköltöttem" rá kicsit több, mint 2.200.000 Ft-ot.

Jelenleg 217 órám van benne (ez napi kb 25 perc, azaz néhány futam), 106-os szintű vagyok, és 85%-nál járok Overall (2113 / 2480 events completed.) Jelenleg van 9.338 goldom és 6.269.000 R$-em, az utolsó 3 Ferrarit leszámítva minden max tuningos. (Garage value: 291.652.000.)

A General Stats-ban látszik, hogy a játékkal 31.567.000 R$-t szereztem eddig, sajnos a goldról nincs kimutatás (oda beleszámítja a "vett" goldot is), de gondolom az pár ezer lehet összesen.

Eleinte mindenre szórtam a goldot is (javítások, upgrade-ek gyorsítása), de 3-4 patch óta figyelek arra, hogy csak arra költsek, amire kell, így is erősen gondolkozok azon, hogy ezt a 3 Ferrarit már nem húzom fel maxra, mert 1-2 patch, és elolvad a maradék gold készlet is.

Szóval aki normális mennyiséget játszik, annak nem csak a goldból nem áll elég a rendelkezésére, hanem az R$-ért is iszonyat sokat kellene farmolni. Pedig alapvetően nem vagyok ellene a mikrotranzakcióknak, de ez itt pofátlanul sok.

(Egyébként az is frusztráló, hogy ha normál játékosként spórolva mindig addig fejleszted az autót, hogy le tudd nyomni a szériát, akkor nincs sok esélyed van a valódi kihívást jelentő TT-ben igazán jó időt menni, a sok cheater / p2w ellenfél ellen. Persze a legolcsóbb autóknál ez még nem gond, csak a későbbi szériákban.)

Dive ever, work never.

(#3277) DigitXT válasza F-ECT$ (#3276) üzenetére


DigitXT
félisten

Azért lassan csak kiderül mindenkiről, hogy ilyen-olyan csalással élt.;]
Fax ki van amúgy ezektől a számoktól. December óta tök jól elvagyok a
játékkal, ne lombozzatok le, hogy mindjárt úgy elakadok, és milliók se...

(#3278) F-ECT$ válasza DigitXT (#3277) üzenetére


F-ECT$
titán

Sosem írtam mást :)

Dive ever, work never.

(#3279) l4ci válasza DigitXT (#3277) üzenetére


l4ci
senior tag

Dehogy akarunk lelombozni, én tök jól elvoltam fél évig túl sok farmolás nélkül, kb 6-7 hónapig eljutottam olyan 80%-ig, és onnan volt még kb fél év, mire sikerült végigtolni, igaz hogy rengeteg új autó és event jött azóta, már leglább 3x befejezhettem volna, ha ez nincs. Nekem így kb 1 év és 2 két hét kellett sok-sok farmolással. Ezért akarom visszatenni a 2.1-et és megnézni, hogy mire jutok azzal nulláról... :)

(#3280) DigitXT válasza F-ECT$ (#3278) üzenetére


DigitXT
félisten

Oké. Amúgy nem akarom ismételni magam, de a TT azon túl, hogy jó, és
valódi kihívást ad, azért nem csak p2w játékosokkal van tele, A/B szinten.
(A cheatereket most hagyjuk, régen voltak szép számmal, talán kikoptak:
van rá ugyanis banjuk, hogy TT csalás miatt, talán jobban figyelnek rá.:K)

Persze, van, amikor nekimész alap autóval, és csodálkozol, hogy hogyan
húz el a ghostod az adott pálya/autó kombóval, mivel anno full tuning volt,
a kettő közt pedig ott másodpercek voltak. Igen, ilyen is van, nyilvánvaló...
De azért egy A/B csoport nem "lehetetlenség", és szép idő az is, nem?:B

Tudom, baromságot beszélek (mint mindig). Már anno azt is leírtam, hogy
a heti TT-ken elindulni sem éri meg!:D Nem tartom magam fakezűnek, DE
valahogy nem adta ki...:B És ha cheater rontja el az egészet? Á - hagyjuk.

Megjegyzem, ez még a kitiltásom előtt volt, szóval full tuningos autók, stb.
Ezt azért vegyétek számításba, amikor kipörgetitek maxra - s úgy sem.:O

Ui: engem most inkább az motivál, hogy végig vigyem, de látván az árakat,
az biztos, hogy idővel el fogok akadni. Van, amikor azért kéne rálocsolni a
kocsira rengeteg aranyat, meg R$-t, hogy a saját kis szériáját teljesítsd. A
WRC pl. pont ilyen, és nagyon lelombozó, hiszen máshol NEM használod!

Még ha lenne benne olyan opció, hogy tetszőleges autó, tetszőleges pálya,
választott nehézségi szintű / hosszú futam, vagy mondjuk TT: ahogy tetszik!
Az rendesen kitolná a játék szavatosságát, de mire lenne heti TT bajnokság?

[ Szerkesztve ]

(#3281) rumos14 válasza l4ci (#3271) üzenetére


rumos14
nagyúr

ehhez képest én 500 óra játékkal 101,9 M pénzt és <5000 goldot szereztem...

szerk: bejelöltem ismerősnek egy rakat embert, ne lepődjetek meg...

[ Szerkesztve ]

(#3282) Pompi válasza DigitXT (#3277) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én tartom magam ahhoz, hogy nem csaltam. 2013. áprilisában kezdtem játszani telefonon, igaz, akkor nem sokáig tartott a lelkesedés, de aztán 2013. októberében, mikor tablet tulajdonos lettem folytattam és azóta játszok vele rendszeresen. 389 óra van benne, lvl155-ön vagyok, 76% completed, 71.920.128 dollárt és 4447 goldot szedtem eddig össze, 93 autóm van, total garage value 104.985.995 dollár és 1566 upgrade van az autókon.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#3283) Gyurma_13


Gyurma_13
aktív tag

Én is beletoltam már 388 órát, több mint 500 négykörös Le Manst.
64%-on állok, 7600 goldot gyűjtöttem idáig, level 243 szint. 96 autó, tartalék 2250 gold.
Egyszer kiszámoltam, hogy a mostani rendszerrel kb 800 óra alatt lehetne megcsinálni 100 %-ra.
Mert én is csak azért állok ilyen jól, mert a 2.3-as verziónál offline mentem 500 Le Manst.
Szóval aki full tisztán akarja végigvinni, az kb. az 1/3-nál jár jelenleg(vagy kicsivel felette), hiába van 80%-on.

[ Szerkesztve ]

(#3284) Pepi6


Pepi6
tag

291 óra - 45M $ -- 4235 gold - 84%

Semmi csalás, mindig online. és nem volt benne olyan sok farmolás. max 30 db Ferrari Lemans.

(#3285) l4ci


l4ci
senior tag

868 óra játék 55 hét alatt, sok farmolás, 12135 arany, és a 3.0 kész lett 100%-ra!



[ Szerkesztve ]

(#3286) Kronok


Kronok
aktív tag

Itten tartok:
Már nem tudom mikor kezdtem mert volt egy kis hatás szünet a folyamatban, de ez van ami a képeken
-ment a jelölés-

[ Szerkesztve ]

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#3287) Gyurma_13 válasza Kronok (#3286) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Nálam a General stats egyik adata mást mutat a profilod alatt :)
Csodálkoztam is, hogy ezt hogy? Több mint kétszer annyi fame points-od van. :Y

(#3288) Kronok válasza Gyurma_13 (#3287) üzenetére


Kronok
aktív tag

ott pl 90% mutat a játék állapotomra, nem tudom mi ez a fázis különbség

l4ci: hány km-ed van a játékba?
nálam: 61 975

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#3289) Gyurma_13 válasza Kronok (#3288) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Fame points:

[ Szerkesztve ]

(#3290) l4ci válasza Kronok (#3288) üzenetére


l4ci
senior tag

114 036 km, több mint 1000 versenyt nyomtam le LeMansban, azért lett ennyi... :D
Mégegyszer nem csinálnám végig, ha lesz még ilyen 1000 aranyos auto upgrade, akkor inkább hekkelek, de nem farmolok többet, max annyit, hogy meglegyen az 5 drive a TT-hez... :)

(#3291) Gyurma_13 válasza l4ci (#3290) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Az durva 1000 Le Mans. Át tudom érezni, hogy milyen lehetett :DD
Én 400 után az F50-ről, átváltottam a közepesre tuningolt F40-re, hogy legyen benne valami izgalom is :))
Csak azt nem értem, hogy aki ennyit játszott már vele mint te, hogy hogy nem tért át a full off rásegítés nélküli játékra.

(#3292) DigitXT válasza Pompi (#3282) üzenetére


DigitXT
félisten

Örülök neki.:) Én is kb. akkortájt kezdhettem a játékot (2013 tavaszán vettem a HOX-ot), nagyjából augusztusra jutottam odáig, hogy végleg elakadtam, kb. 75%-os teljesítettségi szinten. Akkortájt jöttek ki azok a "csuda" update-ek, amiben ugye levitték a nyereményeket, mellé felvitték az árakat, meg ilyen irreális 60 goldok voltak egy-egy tuningszintnek megadva, és a PR miatt kötelező lett a tuning, továbbá, iszonyat drága volt a drive slot is (100 gold?), meg ilyenek. (Noha akkor még a TT-n vágni - csalni:DDD - is lehetett.)

(#3293) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Egész jól gyűlünk a facebook csoportban, párotokkal felvettük egymást, jutalmam, a jó kis ~20-20 km-es endurance távok helyett, ~27 km körüliek - lesz kihívás :DDD

Feel Good Inc.

(#3294) DigitXT


DigitXT
félisten

Amikor berak H2H-be egy olyan szinten tuningos autóval induló barátot,
hogy teljesen esélytelen ellene bármivel is próbálkozni, az mi? (Pont azt
szerettem eddig a "nem-cup"-okban, hogy nem PR korlátos. Így kvázi az.
Igaz, gyengébb autóval jó vezetéssel lehet faragni, de van, amit nem: az,
hogy TT-ben jobb/rosszabb idő, hát istenem. Az nem akaszt el... De ez?)

Szerk: hát ez az! Kihívás lesz, tök jó, de zseton a tuningra nem lesz több.
(Ergo még azokon az eventeken is megakadsz majd, ahol eddig nem is.)
Most konkrétan a V8-as Atomot szeretném akcióban megvenni, de... Pff.
Előbb ugye unlockolni kellene, ahhoz meg kellene még pár kupa.:R

[ Szerkesztve ]

(#3295) Pompi válasza DigitXT (#3294) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ha nagyon nem megy, akkor marad az offline. Én is elakadtam most az endurance kingsben ezzel a 27km-es spai futammal... nekifutottam a Porscheval is meg a Toyotával is, de 22km környékét tudtam csak.

Feel Good Inc.

(#3296) DigitXT válasza Pompi (#3295) üzenetére


DigitXT
félisten

Nekem egy párszor a 19.7 km-ed okozott Spa-ban gondot: Nissan...
Azt írta, te a Sumo-val érted el. Aztán a Lamboval sikerült megverni.
Erre azt írja, hogy az Audival érted el. Hát persze. Bugos picit.:R

A legjobban a köridőmérés bugja tetszik.:D Amikor az ellen legjobb
köre gyanúsan rosszabb, mint a valóság, sőt matematikailag téves.
(Két körös futamon a legjobb kör rosszabb, mint az összidő fele.:DDD)

Amúgy megszereztem a V8 Atomot. Jó kis gép, akcióban 90 gold...
Viszont 47%-nál én barom, rányomtam a TT ikonjára: befrissítette a
tabellát, hogy hűde vezetek, ami még nem lenne baj... Csakhogy így
érte el a széria az 50%-ot, és ilyenkor nem adja meg az aranyat!:W
Párszor már elkövettem ezt a hibát, december óta. (Bosszantó, na!)

(#3297) l4ci válasza Gyurma_13 (#3291) üzenetére


l4ci
senior tag

Első sorban a 100% volt a cél, farmolni TV nézés közben könnyebb volt fél-segítséggel, mostanában kezdtem el nélküle játszani, mert tapasztaltam, hogy így tényleg gyorsabb vagyok - ha nem csúszok ki a kipörgésgátló kikapcsolása miatt. Most jöhet az, hogy elkezdek megtanulni nélkülük vezetni, de minden autó más, újra kell tanulni mindent. Ez a mostani TT házibajnokság jó lehetőség a vezetői skillek fejlesztésére. :)

(#3298) DigitXT válasza l4ci (#3297) üzenetére


DigitXT
félisten

Korán keltem, hol az arany???:D Btw. éjjel nekifutottam a TT-nek,
de semmi: fáradtan, alig kilátva a fejemből 2-3 tizeddel rosszabb.
1x fogtam ~2 tizedet az első kanyarban, de azt elbuktam később.
Amúgy van egy bugja! (Az első rajt lassabb: retry után lesz jobb.)

Ui: legbosszantóbb az utolsó jobbosra fordulva fail-ra futni: nem
mondod meg (belső nézetből:B), hogy megcsípted-e a füvet, de...
ha fail, akkor igen: ha nem centized akkor meg simán lassú vagy.

(#3299) l4ci válasza DigitXT (#3298) üzenetére


l4ci
senior tag

Te belső nézetből nyomod a TT-t? :)
Az utolsó jobbosban én is sokszor rámentem a fűre, elég nehéz megtalálni ott az optimális sebességet és ívet, mert a külső ív csúszik, mint a fene, ha meg nagyon rámész a gyepre, akkor invalid lap...

(#3300) DigitXT válasza l4ci (#3299) üzenetére


DigitXT
félisten

Naná! Mint minden más versenyt. Nekem csak úgy "real" racing.:C
(Noha értem, hogy más nézetekből többet lehet látni. De hát ez van.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.