Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3851) 485 válasza F-ECT$ (#3850) üzenetére


485
aktív tag

az jó, kösz

(#3852) Pompi válasza F-ECT$ (#3846) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nekem is 13km volt még tegnap, mondjuk meg tudtam csinálni épp.

Ami érdekes, hogy az eddigiekkel ellentétben kapom a TSM (like) ellenfeleket a versenyeken, eddig ilyen special eventeknél csak botok voltak.

Az első napot nem jegyeztem, nem volt semmi extra igazán, a második napot majd bepötyögöm otthonról, visszanézve a screenshotokat.

Feel Good Inc.

(#3853) NNME


NNME
tag

Megjelent a Marquis Challenge az Expert szériában, de nem azt írja, hogy Completed, hanem újra tudom játszani az egészet.. Nálatok is?

(#3854) Kronok válasza NNME (#3853) üzenetére


Kronok
aktív tag

szintén zenész, én is néztem, h ez most micsoda

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#3855) DigitXT válasza Kronok (#3854) üzenetére


DigitXT
félisten

Én mondjuk örülNÉK nekik, mert a ban miatt sajna elvesztettem a gépsárkányt,
viszont olyan szinten meg nem mozgat, hogy amikor akciós volt, megvettem.:F

(#3856) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Nos , vissza tértem , SP lelett váltva egy Google (htc) Nexus 9-el , max graff , nincs fps dropp , nagyon jó , na így már élvezhető az RR3 :)) QHD-ban pedig valami extrém szép :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3857) Sordoran válasza Micsurin (#3856) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem fogja kicsit húzni a zsebed az SP után az a Nexus 9? ;]
Grat hozzá azért! :K

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3858) Micsurin válasza Sordoran (#3857) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem hiszem ;] Köszi :) Nagyon szeretem , a stock droid is sokkal jobb :K

szrk.: Olyan mintha emeltek volna a tunning árakon , a GT500-am (régi fajtát :) ) 19.000 az engine (1. update)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3859) Unbaised-Ben


Unbaised-Ben
senior tag

Csak nálam fagy ki a program a versenyek indításánál (iphone 5s), az Aston Martin update óta? :W

(#3860) Micsurin válasza Unbaised-Ben (#3859) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nálam nem fagy ki , már 4 és fél órája játszok mint egy zombi :D

szrk.:bár ez droid , lehet IOS-en van valami gebasz :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3861) Pompi válasza Micsurin (#3856) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"QHD-ban pedig valami extrém szép"

Azért az túlzás. Extrém szép akkor lenne, ha lenne anti alias, mint iOS-en. Addig csak pixelhalmaz helyenként. De ha tudsz valamit ezügyben, akkor szólj ;)

Szerk: ezt most kipróbálom

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#3862) srx600


srx600
csendes tag

Sziasztok! Egy kis érdekesség:
2 gépen játszom egy Iphone 5s és egy Samsung Tab 3-on, az új aston Matrin játékon az első 3 verseny
Iphon-on: Autocross-Head to head-Hunter,
Tableten : Autocross-Head to head-Speed record
Olyan már volt hogy Iphonon 1 nap késéssel mentek a futamok, de olyan még nem hogy más-más versenyek lettek volna!?!?!?

(#3863) Micsurin válasza Pompi (#3861) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Akkor számoljunk , AA olyan mintha magasabb felbontásod lenne , adott kijelzőn , míg ha 9 colon FHD helyet QHD-t nézzek , az olyan mintha 2x AA lenne rajta , Hmm , ezt nem ismerted , hogy lehet kényszeriteni az AA-t ? :) Szerintem izmos vas nélkül ne állj neki :D Anno SP-n még a GeometryDash is laggolt tőle :D

szrk.: RR3 grafikai app , és valamilyen Apple cuccra teszed , és kapsz AA-t egyébként :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3864) Pompi válasza Micsurin (#3863) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ne számolgass, hanem nézd meg a játékot iOS-en, és utána magadnál. No offense Android párti vagyok, de azért ez tény.

Nem kapsz. A legbrutálabb profil van betéve nálam. Sőt most már ezt a force 4xAA opciót is bekapcsoltam - ettől RR3-ban nem változott semmi.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#3865) Micsurin válasza Pompi (#3864) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Min tolod ? Lehet egyszerűbb és/vagy szebb lenne a fájlokat át írni , lehet lehetne bennük piszkálni egy NotePad.al :) Melyik amúgy az a "legbrutálisabb" profil ? :D csak kiváncsiság :DDD Meg akarom nézzni , nem hiszem , hogy a Denver K1-et megakasztja , akarom nézzegetni ha határát a cuccnak :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3866) Pompi válasza Micsurin (#3865) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Xiaomi MiPad. Gyakorlatilag ugyan az a vas van alatta, mint az N9 alatt. [link]

Nézd meg ezt a két képet: MiPad, iPad

Pár további shot: [link] és [link]

Megakasztani nem fogja a vasat a legnagyobb profil sem, csak nem lesz extra szép.

Ezért írtam, hogy ha tudsz valamit akkor mond, nekem eddig ennyit sikerült belőle kihozni.

Egyébként a grafikus profilokról. Keresd meg a tabon a feltelepült rr3 könyvtárát, abban a .depot/eds könyvtár, ebben vannak a grafikus presetek. Ments el őket, just for sure. Utána válaszd ki amelyiket szeretnéd, jelen esetben az AndroidXtraHigh.plist-et és ezt nevezd át az összes többire, tehát mindegyik droidos plist tartalma ez legyen.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#3867) Pompi válasza Pompi (#3866) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Na most elkezdtem szórakozni az iPados profilokkal - eddig nem tudom miért nem tettem, azt gondoltam droidon csak a droidos profilokkal fog foglalkozni a játék (xda-s tutorialból indultam ki anno).

Most ilyen lett az Audi - egy fokkal jobb, de még mindig messze van, az eszközön 8"-en azért jobban néz ki. A speedet most tesztelem. A speeddel nincs gond.

Ilyen lett az Astonos menükép.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Még pár iPados kép, csak, hogy legyen majd mihez hasonlítani:
[link] | [link] | [link]

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#3868) Micsurin válasza Pompi (#3867) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hmm. Jó kis tab, gondolkodtam rajta de végül a 64bites Denver K1 meggyőzőt, mert ugye jönn a váltás és nem mertem bele ugrani 32-esbe.
Az az oldal amúgy hibás, 4x2,2Ghz-t ír N9-re de ez csak 2x2,3 mert a Xiaomi a 32 bites Quad az N9meg a Denver alapú 64bites :)

Más: ez a multi valami nagyon tré,. Lekkocoltak semmi, a gyerekeket kanyar vége, következő síkán szerusegnel sokkal jobban kaptam el az ívet. Erre lekocolt, de mintha egy Caterpillar markoló szaladt volna nekem oldalról :O mi a szar ez a multi? Nem akarják javítani? (graffra meg annyit, jön az új nfs, szerintem az uj RR se lehet messze

Apple beállításokal már citeraztam nem sokkal de jobb lesz, aszem talan valamelyik ipad 3 vagy melyiktol

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3869) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Na akkor egy kis ON is.

Endurance Gauntlet / Stage 2
1/8 Autocross / Mount Panorama a Lamorghini Miura-val
2/8 Autocross / Mount Panorama a KTM X-Bow-val
3/8 Autocross / Mount Panorama a Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse-vel
4/8 6 körös Cup / Melboure az Aston martin Vantage N430-val, le kell körözni 1 ellenfelet (nekem a 4. körben sikerült)
5/8 1 kör Head to Head / Indianapolis ovál, nem sabad, hogy megelőzzenek
6/8 10 kör / Dubai Autodrome, pályaelhagyás nélkül
7/8 Speed Snap, Elimination és Hunter Silverstone-ban
8/8 6 körös Silverstone Cup, gyorsabb autók ellen kell versenyezni és 5 kört kell teljesíteni mielőtt a többiek 6-ot

A jutamom 10.000 dollár és 5 gold.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#3870) Micsurin válasza Pompi (#3869) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Utolsó nem durva picit? :D kicsit speedrushTV szagú, ott többet költőtem tuningra mint amennyit visza nyertem :D

F40-el még mindig könnyű farmolni???

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3871) Pompi válasza Micsurin (#3870) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Egyik se volt durva szerintem.

Az mondjuk durva, - pénzlehúzás megint - hogy gyakorlatilag 8 / 28 -ra lehet pénzzel fejleszteni az N430-at, a GT3-at meg csak 7 / 28-ra...

F40 / F50-nel igen lehet még nyomatni az 5 körös lemansi futamokat.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#3872) Micsurin válasza Pompi (#3871) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendben, köszönöm :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3873) Pompi válasza Micsurin (#3872) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Egyébként ipad3,4 prsetet tettem be. Fura, mert egész jó lenne ez már (8 colon mindenképp), de olyan, mintha pár textura hi-res verziója hiányozna: [link]

Feel Good Inc.

(#3874) F-ECT$ válasza Pompi (#3871) üzenetére


F-ECT$
titán

GT3-at megvetted, vagy olvastad valahol?

Dive ever, work never.

(#3875) Petya25 válasza F-ECT$ (#3874) üzenetére


Petya25
addikt

Az megvehető 500e körül.

Tök sok szériában nyíltak meg eventek, legalább van egy rakás futam amivel lehet megint küzdeni.
Már alig játszottam mert elfogytak a futamok. A 10 "napos" Marquis Challenge is tök jó, hogy nyitott megint, a régi kocsikat már úgysem toltam egy ideje.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#3876) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Endurance Gauntlet / Stage 3

1/6 Endurance / Dubai Autodrome - motorhibás (max. 217km/h és 4.41s) autóval kell teljesíteni. Nálam 10.2km volt a megdöntendő, látszólag könnyen teljesíthető, de nem érdemes lazázni, mert elég neccesre jöhet ki a vége.
2/6 Cup (1 kör) / Circuit de Catalunya - szintén a motorhibás verdával, poleból indulva az első háromban kell végezni
3/6 Cup (2 kör) / Circuit des 24 Heures - Győzni kell és 6x elérni a 295km/h sebességet (ez mindenféle trükk nélkül simán teljesíthető, van körönként 3 olyan szakasz ahol ez elérhető)
4/6 Cup (2 kör) / Indianapolis Motor Speedway - cél a győzelem, manuális gáz beállítással
5/6 Hunter / Autocross / Head to Head Spa-Francorchampsban, manuális gázzal
A hunter elég nagy kihívás volt nekem, 769 métert kellett megdönteni, kellett próbálkoznom párszor.
6/6 Cup (8 kör) / Melbourne - manuális gázzal és fék assistok nélkül

A jutamom 5 gold.

A GT3-at igen, meg lehet venni, 571,500 dollár.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#3877) rumos14 válasza Pompi (#3869) üzenetére


rumos14
nagyúr

8 feladat van gy napra? az elég húzós, most kicsit alábbhagyott a lelkesedésem és időm, de majd erőt veszek magamon...
azt perpill még nem lehet tudni, hogy a két, challenge-ben szereplő autót mennyiért lehet challenge-en kívül megvenni, ugye? gondolom az izmosabb az tutira gold-os lesz.

(#3878) Sordoran válasza rumos14 (#3877) üzenetére


Sordoran
addikt

Abból a 8ból az első 3 ugyanaz a kb. 1 perces Autocross más-más autóval. Utána 7-ig el lehet jutni az Aston-al javítás nélkül, eddig összesen nincs 20-25 perc.
Két eventes autó áráról nincs információ még, a GTE tuti goldos lesz (600+ szerintem), de még az N430-as is lehet az (1-200 között), majd kiderül.
Vicces volt reggel ahogy felmentem suliban közölte, nem wifi-n vagyok de szeretne letölteni 1 MB-ot, engedem-e? Hagytam, annyi belefér. :B

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3879) Micsurin válasza Pompi (#3873) üzenetére


Micsurin
nagyúr

nem rossz , hétvégén ha lesz törelmem fel teszem gépre a data mappát , és meg nézzem lehet-e össze vágni saját fájlt :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3880) Pompi válasza Micsurin (#3879) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ezek nem szöveges konfigurációs fájlok, de kíváncsi vagyok mire jutsz velük.

Feel Good Inc.

(#3881) DigitXT válasza Pompi (#3880) üzenetére


DigitXT
félisten

Visszafejti a binárist.:D (Vagy csak mixeli, és fagyizik.)

(#3882) Micsurin válasza DigitXT (#3881) üzenetére


Micsurin
nagyúr

"Visszafejti a binárist" gondoltam csak megnézzem , nem lenne rossz egy IOS-es graff beállítás , föleg ha a matricák is meg maradnának High resolutionon.

Szrk.: Meg lett a 918 GT , nagyon jó :D az R8 LMS-nél sokkalta jobb :K ez a kamerás tükör is faja :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3883) DigitXT válasza Micsurin (#3882) üzenetére


DigitXT
félisten

Amúgy 17-18 évvel ezelőtt szórakoztam ilyennel, hogy bináris fájlokat
másolgattam egymásra, még a nagy sikerű "terep2" programban: egy
része az infóknak ismert volt (adott byte-on van az összekerék-hajtás,
stb.), de a modell az nagyon nem. Viszont véletlenszerűen nem csak
roncsok jöttek ki, hanem kisült ebből baromira használható "hibrid" is.
Olyan szinten, hogy jobb is volt bármelyik gyári járgánynál LOL.:R

(#3884) Micsurin válasza DigitXT (#3883) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Jó, akkor felejtős, kár érte :( na mindegy. Gondolom nem 1-2 napot tökököltél vele :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3885) F-ECT$


F-ECT$
titán

Ha egy majdnem lesérült, de még épp zöld szerviz állapotú autóval nekivágok egy több körös versenynek, akkor számíthatok rá, hogy a sokadik körben már rosszabb lesz az autó teljesítménye, vagy az egész verseny alatt az induláskori állapotban van az autó és csak a verseny végén (az értékeléskor) romlik le?

Dive ever, work never.

(#3886) NNME válasza F-ECT$ (#3885) üzenetére


NNME
tag

csak a végén romlik le

(#3887) thrill


thrill
tag

Nekem már megint azt csinálja, hogy betöltésnél elcrash-sel. :/ (android)
Tegnap még semmi baja nem volt, leszedtem a frissítését és kitoltam az első napot. Sőt még reggel is játszottam vele. Csereberéltem a plist file-okat is, de semmi.

(#3888) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Endurance Gauntlet / Stage 4

1/6 Speed Snap / Autocross / Head to Head - LeMans
2/6 Cup (3 kör) LeMans - leggyorsabb kört meg kell futni
3/6 Elimination / Dubai Autodrome - manuális fékkel és gázzal, fékrásegítés nélkül, pályaelhagyás és ütközés nem megengedett
4/6 2 kör Duabi Autodrome - üzemanyag spórolós menet, adott mennyiséggel kell 4 és fél perc alatt teljesíteni a 2 kört
5/6 Speed Record / Monza (Morning)
Speed Snap / Dubai
Cup / Hockenheimring (Night)

Egyelőre itt tartok, a Speed Record marhára nem jön össze, nem kicsit, nagyon, 7. helyik jutottam ameddig tudtam próbálkozni. Most megpróbálom a skiphez szükséges arany mennyiséget tuningra költeni hátha ... vagyis az aranyos fejlesztések nem voltak elegek, de utána mindegyik kategóriában dolláros van megint, viszont 12 óra fejlesztési idő, holnap folyt köv. csak akkor már az 5. nap is elindul. Szoros lesz.

Az elimination volt még durva, annak többször neki kellett futni. A benzinspórolós meg inkább az újdonsága miatt volt érdekes, amúgy nem nehéz, sokat kell gurulni.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#3889) Petya25


Petya25
addikt

A 3. nap uccsó futama nem egyszerű, de meg van.
Melbourne 16-ból utolsó helyról manual fék és gáz mellett nyerni kell.
Rátoltam pár aranyat, a pénzes tuning már nem volt elég.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#3890) Micsurin válasza Petya25 (#3889) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Manuál fék, gáz, még a kormány rásegítést kikapcsolni és már jó is :) :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3891) F-ECT$ válasza Pompi (#3888) üzenetére


F-ECT$
titán

Az utolsó aznapi feladat is szemét: 30 autót kell elköltözni 10 kör alatt. Nekem 20 lett elsőre :(

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#3892) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#3891) üzenetére


F-ECT$
titán

Másodikra 28, és már látszott a 30-ik lekörözendő, remélem a következőre meglesz.

1:15 körüli körök, 4-ik körben köröztem először.

Dive ever, work never.

(#3893) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#3892) üzenetére


F-ECT$
titán

Rohadjon el, megint 28 lett. Pedig már 1:13-ra levittem a köridőt, de amikor elkezdődik a körözgetés, akkor visszamegy 1:15-re.

Dive ever, work never.

(#3894) Petya25 válasza F-ECT$ (#3893) üzenetére


Petya25
addikt

Melyik pályán megy ez a futam?

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#3895) F-ECT$ válasza Petya25 (#3894) üzenetére


F-ECT$
titán

Mazda Raceway Laguna Seca

Dive ever, work never.

(#3896) Petya25 válasza F-ECT$ (#3895) üzenetére


Petya25
addikt

Ott azt utálom, hogy a kanyar mögött van a 22. hely. :(((
Tehát induláskor mikor az eleje már ezerrel robog, akkor kell lassítani szinte állóra és mire a startvonalra érek eltelik vagy 10 mp, na akkor indul kb a futam jókora hátrányból. Ritka elbaszott pálya. A másik ilyen Melbourne, ahol ha dugó van, akkor lehetetlen előzni és belső íven elévágni sem lehet a falak miatt.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#3897) NNME válasza F-ECT$ (#3891) üzenetére


NNME
tag

Húha, most kezdtem el, de nekem már az utolsó nap is meg van nyitva szóval eléggé szorít az idő és nem biztos, hogy be tudom fejezni ma.. Eddig 2x próbáltam meg, elsőre 20-at sikerült majd 23-at. Most megvettem minden elérhető aranyos fejlesztést és a pénzeseket is elkezdtem de 2 nap amíg elkészül így arra már nem számíthatok. Elég szívás ez a challenge most így. :D

(#3898) NNME válasza Petya25 (#3896) üzenetére


NNME
tag

Poleból indulunk most, de így sem egyszerű..

(#3899) DigitXT válasza NNME (#3897) üzenetére


DigitXT
félisten

Öööö, ha ma kezdeném, akkor 1 nap alatt be kellene fejezni az egészet?:W
Szerk: várjál, lehet, félreértettem, hogy erről a nehéz kihívásról beszéltek csak.

[ Szerkesztve ]

(#3900) NNME válasza DigitXT (#3899) üzenetére


NNME
tag

Neem, ha ma kezdenéd akkor ugyanúgy meglenne az 5 napod. Csak én azonnal elkezdtem, ahogy a frissítés befejeződött és rá 1 órára már elérhető volt a második napi challenge is.

De legalább jó az autóm színe! :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.