Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17551) mgTerminator válasza Peet91 (#17550) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hát azt én tudom, csak azt írja hogy nem kompatibilis az eszközzel :U

(#17552) borsodika válasza mgTerminator (#17551) üzenetére


borsodika
őstag

Melyik romon vagy?

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#17553) mgTerminator válasza borsodika (#17552) üzenetére


mgTerminator
veterán

cm12 nájtli

(#17554) vikla007 válasza mgTerminator (#17551) üzenetére


vikla007
aktív tag

Magyar verza, reg. után...

http://miuiandroid.hu/forum/viewtopic.php?f=76&t=603

(#17555) borsodika válasza mgTerminator (#17553) üzenetére


borsodika
őstag

Oxygenen megy rendesen. Nightlyn is fog csak ne a gplayből tedd fel akkor. :)

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#17556) mgTerminator válasza borsodika (#17555) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hát ez érdekes, tableten néztem, ott nem engedte letölteni, telón most nézem ott igen, bár telón mai van fent, tableten már 2 hetes, most fogom frissíteni.

(#17557) DeBe válasza longshadow (#17466) üzenetére


DeBe
tag

Ugye a képminőség 95%on van és nem 100on? A fókuszra azért hiheted szerintem, hogy elmászott, mert f2.0 a kamera, asszem ez azt is jelenti, hogy kis ponton lesz éles és onnan hamar kezd életlenedni. Esetleg próbáld meg a fókuszálás módot végtelenre tenni

(#17558) Bobm válasza eddie1978 (#17548) üzenetére


Bobm
tag

Egy letoltő linket tudnál adni? :R

Privát üzenetre illik válaszolni! OnePlus One 64GB (12S)

(#17559) longshadow válasza DeBe (#17557) üzenetére


longshadow
csendes tag

Azon bizony. :) A fókuszálást kipróbáltam, a nagyobb mélységélesség valamelyest javít ugyanakkor a fókuszban lévő rész így is homályos/bemozdulós kicsit. Egyébként vakuval pengeééles, csak a vaku erőssége meg kicsit sok, az előtér túl világos a háttér meg hamar sötétedik.

Amúgy ma kivittem a szabadba napozni egy kicsit. A kinti fényviszonyok között egy fokkal jobb képet csinált, de azért ezek is elég zajosak. A nagyfelbontás ezért persze részben kárpótol, egy 1:2-es kicsinyítés után még mindig bőven elég nagy a felbontás és a szmötyik sem látszanak már, de azért remélem ez a jövőben ezt optimalizálni fogják azért.

(#17560) tgb


tgb
senior tag

üdv!legyalultam az opomat!recovery van(philz cwm)de az sd kártyát nem látja,rom már nincs rajta!hogy lehetne életet lehelni bele?

az irányár nem félarat jelent!

(#17561) WOT-H-A-C válasza tgb (#17560) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ha van fastboot akkor azzal, vagy pendrive ra másolod a romot és otg...

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#17562) tgb válasza WOT-H-A-C (#17561) üzenetére


tgb
senior tag

Bakker!Az idegbe már ez eszembe sem jutott,pedig ez az alap,nexus 5-őst hoztam már igy vissza!
Köszi szépen!

[ Szerkesztve ]

az irányár nem félarat jelent!

(#17563) X DoZ3R


X DoZ3R
tag

Vkinek meggyűlt a baja a Google play services wakelockal Oxigénen? Konkrétan nekem annyira beragadt hogy a lassan az egész teló le van tiltva és mégis teker, 0 mp deep sleep....
Probáltam app opsban jogot tiltani, gservicefix-et is végignyomtam, android tunerbe tiltottam le a system update servicet de hiába

Van még vkinek vmi ötlete amit nem próbáltam? :D
köszönöm :D

ui.: Kellemes Húsvéti Ünnepeket mindenkinek :)

(#17564) Pipiripi válasza X DoZ3R (#17563) üzenetére


Pipiripi
senior tag

Én kukáztam emiatt az oxygent. Próbáltam mindent, de mégis úgy merült, mint a Titanic.

[ Szerkesztve ]

(#17565) dreko válasza Pipiripi (#17564) üzenetére


dreko
aktív tag

dettó

(#17566) scope2007 válasza Pipiripi (#17564) üzenetére


scope2007
addikt

sós vízben? azt nem hiszem el :O

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#17567) Danika256


Danika256
aktív tag

No én sem bírtam ki, egy fullos mentés után felraktam a zoxigént. :) Mit mondjak kissé kellemesen csalódtam.
Ez az AOSP felület tényleg elég tetszetős. A rendszer tényleg gyors, semmivel nem lassabb mint a 33-as CM.
Bechmarkokban is hozza amit kell az antutu kivételével, tehát szépen meghajtja a hardvert.( Antutu-45.5k,3DM-19.6k,Quadrant-26k).
Csak egy játékot a skyforce-ot próbáltam ki, talán még jobban is, kiegyensúlyozottabban ment mint a 33-as CM-en. Nekem spec a kijelző színei is jobban tetszenek az O2 alatt.
Az akksi kissé jobban merül, de talán csak azért mert nincs a 10%-os alulfeszelés.De nem vészes!A kamera jól működik, de szerintem a 44-es CM kamera app jóval tisztább képeket csinált.
Nekem ami nagyon hiányzik, hogy még egyéb appal sem lehet performance módra váltani,( bár csak néhány játékban van rá szükség) valamint custom kernel híján és valszeg nem is lesz, felejtős az alulfeszelés is. Amúgy semmi hibával nem találkoztam eddig, háló eldobás sem volt.
Szóval számomra egy elég szimpatikus rendszer lett ez az O2, de mivel elég fapados még és mókolni sem lehet, ha megjelenik normálisan a CM12S, valszeg azt fogom használni.

[ Szerkesztve ]

(#17568) kóóó


kóóó
aktív tag

CéemtizenketteS-rol nincs meg info, mikora lesz kaphato? :U
Mert ha jol remlik a a sajat romjuk utan 2nappal jott volna, akkor elv mar lenni kene nemde? :F

Üdv.: kóóó!

(#17569) stickermajom válasza Kindar (#17546) üzenetére


stickermajom
addikt

Kipróbáltam, 44S alatt nekem nem jelentkezett Wifi probléma.

(#17570) Kindar válasza stickermajom (#17569) üzenetére


Kindar
tag

Köszi, azóta ment a teszt és dinamikus IP esetén nincs hiba csak ha állítok fixet

(#17571) Roland06


Roland06
aktív tag

Üdv.
Nézegettem videókat...https://youtu.be/4fqbDgA8Rj8
és ezen az tűnt fel hogy milyen erősen világítanak az alsó kezelő gombok... !? Lehet igazam vagy csak rosszul latom. Lehet szoftveresen erősíteni....?

(#17572) #01696768


#01696768
törölt tag

Na, nyulak, 2 meghívó, még 1naoig jók. Privátban lehet jelentkezni.

(#17573) Peet91 válasza Roland06 (#17571) üzenetére


Peet91
aktív tag

Szia!

Elvileg az újabb gyártású készülékeken erősebb a gombok háttérvilágítása, és a rezgőmotor is, de nekem, mivel régebbi modell van, ezért OxygenOS-től függetlenül maradt a kicsit gyengusz,

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#17574) guyver válasza Roland06 (#17571) üzenetére


guyver
senior tag

Az eddigi videókon rendesen el van árasztva fénnyel a helyiség, ahol tesztelték ezt a telefont. Szerintem nem erősebb a világítása, csak láthatónak kevesebb a fény a szobában, így érzékenyebb a kamera, amivel a felvételt csinálták. Persze nem biztos.

[ Szerkesztve ]

Poco F3 & Gear S3

(#17575) KBP


KBP
csendes tag

Sziasztok!

Van két meghívóm, ha vkinek szüksége van rá, írjon.
Egy napig érvényes.

Köszönöm

(#17576) jilian


jilian
addikt

Akinek fent van az ápr. 1, vagy az utáni nightly, legyen oly kedves probálja már ki a hívás rögzítést.
Ki váltja-e egy külső app funkcióját.

thx

(#17577) Danika256 válasza Danika256 (#17567) üzenetére


Danika256
aktív tag

Na visszament egyelőre a régi rendszer. Szerettem volna használni a pendriveom.., de az OTG egyáltalán nem működik. Nem volt őszinte a mosolyom. Ez egy vicc, még a TWRP-vel is működik. :C Szóval tényleg gáz amit a fórumokon művelnek az O2 miatt, nem olyan rossz ez, na de azért ekkora baklövést tényleg nem kellett volna elkövetniük.Ez még egy béta verzióban sem elfogadott.. szerintem.

(#17578) fricci válasza Danika256 (#17577) üzenetére


fricci
tag

ismert hiba hogy nem megy az otg, release notes-ban fel is van tüntetve

(#17579) vikla007 válasza Danika256 (#17577) üzenetére


vikla007
aktív tag

TC free plugin-ja működik...
cm12 official-nál sem ment nekem csak pl. ezzel...

(#17580) longshadow válasza Danika256 (#17577) üzenetére


longshadow
csendes tag

Hidd el, az OPO tulajdonosok 95%-ának semmi szüksége az OTG-re, én sem használtam életemben egy eszközömön sem soha. Ez annak az 5%-nak bosszantó aki szeretné, és ennek az 5%-nak is csak kis része panaszkodik emiatt a fórumon. Szóval összességében érthető, hogy az OPO nem kezeli prioritásként, de persze elhiszem hogy aki meg használná annak ez para...

(#17581) s3nsitivity válasza longshadow (#17580) üzenetére


s3nsitivity
addikt

" Hidd el, az OPO tulajdonosok 95%-ának semmi szüksége az OTG-re "

Ezt miből szűrted le? :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#17582) szkorhetz válasza kóóó (#17568) üzenetére


szkorhetz
őstag

(#17583) s3nsitivity válasza szkorhetz (#17582) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ez nem csak sima 12?

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#17584) DeBe válasza longshadow (#17559) üzenetére


DeBe
tag

Ha magyar nyelven használod, akkor próbálkozz még a "kép törlése" móddal, azzal k*rva éles és zajmentes képek lőhetők, persze csak, ha nem vagy parkinsonos:D(vagy meg tudod támasztani)

(#17585) longshadow válasza s3nsitivity (#17581) üzenetére


longshadow
csendes tag

Pont nemrég olvastam valahol egy felmérést, hogy az OTG-t kb. a mobilos Android felhasználók 5%-a használta már valamilyen célból. Tableteknél már nagyobb az arány, de általánosságban nem egy olyan fícsör ami must-have-nek számítana manapság.

Nyilván az OPO esetében nincs ilyen adat, de bátorkodtam kivetíteni rá ezt a statisztikát, szerintem kb. reális lehet mivel az OPO tulajdonosok esetében sem hinném hogy nagyobb arányban lennének power-userek mint máshol. :))

[ Szerkesztve ]

(#17586) tick válasza longshadow (#17585) üzenetére


tick
aktív tag

Pedig a legjobb dolog amikor nincs neted lan driverhez :D

Everything that has a beginning... has an end

(#17587) s3nsitivity válasza longshadow (#17585) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Érdekes statisztika. :D
Nem mondom ,hogy nem igaz, csak már magát a felmérés módszerét se értem, kétlem, hogy lenne report egy USB kapcsolathoz. :D

Amúgy pl én napi szinten használok OTG-t, akár telefonon, akár tableten. :D

(#17586) tick :C Erre a felhasználásra még sose gondoltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#17588) beloadjoker


beloadjoker
őstag

+1 otg használat mellett :D /van hogy órákon át rá van dugva hub+wifi adapter+bill+egér bár általában csak wifi adapter/

[ Szerkesztve ]

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#17589) G4bi89 válasza s3nsitivity (#17587) üzenetére


G4bi89
senior tag

Ez úgy lehetett, hogy megkérdeztek ezer embert teljesen véletlenszerűen és az eredményt felszorozták.

Mondjuk simán lehet valós adat, mert láttam én már olyat aki a gyári hátteret sem tudta/akarta megváltoztatni. :D Na annak az OTG pont nem mond semmit.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#17590) Criton


Criton
veterán

OxygenOS ezen verzióját próbálta egyébként valaki?

(#17591) M0RGI


M0RGI
őstag

Aki elégedetlen OPO kamerájával, tegye fel a CM11 33R kamerát.
Nem kell a 95%-al bohóckodni, éles, minőségi képek születnek.
Szerintem elég meggyőző:
[link]
(Köszi mukurisho!)

[ Szerkesztve ]

(#17592) scope2007 válasza M0RGI (#17591) üzenetére


scope2007
addikt

tényleg vicc ez a 95%
hihetetlen, hogy nem nyomtak ki rá valami hotfixet

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#17593) s3nsitivity válasza M0RGI (#17591) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Dobnál egy apk-t? :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#17594) Roland06 válasza M0RGI (#17591) üzenetére


Roland06
aktív tag

Küldenél egy linket? (appról)

(#17595) Criton


Criton
veterán

@ittakary: tudom nagy temasek használó vagy, vagymi :DDD elvileg ma jön ki a 12.1.... @katinatez: Will start on temasek cm-12.1 preview tomorrow, hopefully released by lunch Arizona time.

(#17596) M0RGI válasza s3nsitivity (#17593) üzenetére


M0RGI
őstag

(#17597) rum-cajsz


rum-cajsz
őstag

Oxygen aksiszárítás javítás?

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#17598) s3nsitivity válasza M0RGI (#17596) üzenetére


s3nsitivity
addikt

:R :R

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#17599) meridaharcos válasza M0RGI (#17591) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Hello!
Root-olt de egyébként gyári 05q-ra hogyan tehetem fel ? Nem akar felmászni... A régit szedjem le kezdésnek ?

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#17600) eddie1978


eddie1978
aktív tag

Éppen ez alapján unbrickelem a telót :DDD
Fastboot már van. Nem volt egyszerű a win2003 servert feltenni egy db notebookra hdd cserélgetések közepette.
Most töltődik a fastboot image.
Fingers crossed :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.