Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18701) s3nsitivity válasza Criton (#18700) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Today Calendar agenda widgetje. :K

Nagyon király az app is, nem csak a widgetei jók, nekem fel is váltotta a naptár alkalmazást. :K

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#18702) Criton


Criton
veterán

AZ egyébként miért van, hogy van alkalmazás ami elindul majd fekete háttér és semmi reakció....csak egy hard reboot segít neki....

(#18703) Ixion77


Ixion77
őstag

Megérkezett hozzám is a Piston 3, néhány szó az első élményekről, illetve Piston 2-vel történt összehasonlítás:

Külső:
- Kb. 10 centivel hosszabb a kábele mint a 2-esnek
- A mikrofon jóval feljebb került, így már az ember szája közelében van, nem a nyakánál
- Az én fülemnek sokkal kényelmesebb az új kialakítás, nem dörzsöl a bumszli része
- Bár jól néz ki, de míg az előző háza fém volt, ezé már műanyag
- A fekete színt én sokkal praktikusabbnak érzem a korábbi bronz és alu színeknél

Hang:
- Kevésbé forszírozott a mély, naturálisabb a hangja. Emiatt elsőre kicsit döglöttebbnek is tűnik
- Aránylag sok részletet mutat, de azért nem túlzottan analitikus, nem esik szét a zene
- A középtartomány tisztább, az énekhangos dolgok kicsit szebben szólnak

Összességében az egyszerűbb zenék (pl. ABBA, Taylor Swift, stb.) mindkettőn élvezhetőek, az összetettebb és sok basszust tartalmazó zenék (pl. Nightwish) az új változaton talán egy kicsit hallgathatóbbak, de számomra a hallgatható szintet egyiken sem érik el. A 3 nem "előre" lépés a 2 után, hanem "oldalra". Egy testvér ami kevésbé erőteljesen V hangzású. Amiben számomra óriási az előrelépés, és ami miatt egyértelműen a 3-t fogom sűrűbben használni, az a komfort: nem nyomja a hátulja a fülemet.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#18704) scope2007


scope2007
addikt

valaki leshotolná "a telefonról" képernyőt, és beillesztené

ezt

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#18705) Maffia91


Maffia91
aktív tag

Abban tudtok segíteni, hogy külső "értesítést jelző" hangot hogy tudok beállítani? CM12S
A régi rendszerben egyszerűbben megtaláltam, de itt valahogy nem sikerül :(

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#18706) scope2007


scope2007
addikt

Van annak valami módja, hogy az általam nem használt, utált appok ne latszódjanak Google play frissítési képernyőn?

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#18707) Pipiripi válasza scope2007 (#18706) üzenetére


Pipiripi
senior tag

Ezeket mind le lehet tiltani.

(#18708) Madoc


Madoc
veterán

[link] Hivatalos cm12.1 Nightly

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#18709) X DoZ3R válasza Nordic (#18696) üzenetére


X DoZ3R
tag

Mukodik az ebreszto, en alarmdroidot hasznalok es az ebredszt ha minden le van tiltva :)

(#18710) KBP válasza FeRkE (#18679) üzenetére


KBP
csendes tag

Hello FeRkE!

Ha nem vagyok indiszkrét, hogyan is keltetted életre Xposed-ot?
CM12S-en vagyok és nem igazán akar működni.

Előre is köszönöm.

(#18711) M0RGI válasza s3nsitivity (#18692) üzenetére


M0RGI
őstag

Én ezt nem sajátosságnak, hanem egy elb@szott dolognak hívnám.
Ma akartam lollit felrakni, de azt hiszem ilyenek miatt nem kell sietnem... :/

(#18712) s3nsitivity válasza KBP (#18710) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Itt találsz leírást a lollis. Xposed telepítséről : OpO fórum

#18711 hát bepróbálkoztak vele mert szerintük ennyi elég. És egyébként jó kis dolog tényleg. Csak hát valódi használat mellett gyakrabban rakja az ember nemára.
Amúgy ez ne fogjon vissza, xposeddal megoldható plusz megszokható ha valaki nem akar mókolni

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#18713) csonkasz


csonkasz
csendes tag

Már nem győzöm kivárni az OTA-t.
Teljesen gyári rootolatlan 05Q-ra ezzel a módszerrel mehet a lolli? Ill. ennek az első felével.
A "wipe cache partition" mit töröl? Nem mindent, ugye? Mert szeretnék egyszer minden programmal maradni, ahogy most vannak. Aztán meglátom, hogy kell-e egy teljes törlés vagy jó lesz.

(#18714) s3nsitivity válasza csonkasz (#18713) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ha a recovery is Stock CM akkor mehet persze. :K
A cache a cachet törli. :D De Gyorsítótár. Mást nem. :K viszont ajánlott az FR

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#18715) [Ixub]


[Ixub]
tag

Szakmai kérdés: Az üveglap és a fémkeret közt összegyűlő dzsuvát alul felül ki mivel takarítja?

(#18716) #03372544 válasza s3nsitivity (#18695) üzenetére


#03372544
törölt tag

Off:
Kaptam ajandekba egy sony smartband-ot, itt az apron mar 9ezer korul adjak garival.
Az tud olyat hogy beallitasz neki ebresztest es rezeg a karodon amig le nem nyomod.
Viszonylag olcso megoldas es nem is kell hogy kapcsolodva legyen a telefonhoz az ebreszteshez.
Nekem a gyerek miatt nagyon hasznos, nem kel fel az ebresztore, csak en.

(#18717) Bubukain


Bubukain
senior tag

12s mellé fel lehet tenni multirommal az experimental 12.1-et?
ha igen, mi a menete? nem tiszta nekem ez a multirom dolog teljesen.
módosított 2.8.6.0 twrp van a telómon, ha leírná valaki pár mondatban jó lenne.
köszönöm

(#18718) kcsa


kcsa
veterán

Sose gondoltam hogy játék miatt fogok panaszkodni, de Hill Climb Racing csúnyán szaggat 12s alatt :(

(#18719) Criton válasza kcsa (#18718) üzenetére


Criton
veterán

Én is próbáltam, játszhatatlan, valamint van alkalmazás amit elindíttok, fekete képernyő és nem reagál semmire a telefon, csak hard reboot, vagy ez csak nálam van egyedül?

Kezdek aggódni, hogy öreg vagyok vagy nem tudom, de nekem ez a lolli design meg működés nem tetszik, hiába gyors meg minden, na....valahogy nem tetszik.....

Agyalok folyamatosan azon, hogy esetleg visszaköltözni 4.4-re..... vagy 12.1 nightlyt próbálgatni.....

(#18720) Madoc válasza kcsa (#18718) üzenetére


Madoc
veterán

Lollipop hiba,Nexus-on is jelen van.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#18721) Criton válasza Madoc (#18720) üzenetére


Criton
veterán

én most felnyomtam ezt a romot, ezen nem szaggat és azok a hibák sincsenek eddig mint 12S alatt....

(#18722) Bobm válasza kcsa (#18718) üzenetére


Bobm
tag

Nálam tökéletes úgy fut ahogy kell semmi akadas. Minden program azonnal indul. A memória (RAM) kezelése csodálatos GTA SA, RR3, 5 oldal meg nyitva a Dolphinban, mellette FB, Viber és még sok más mind egyszerre fut. Sokkal gyorsabb a multitasking mint 4.4 volt.

Privát üzenetre illik válaszolni! OnePlus One 64GB (12S)

(#18723) Criton válasza Bobm (#18722) üzenetére


Criton
veterán

12.1 még gyorsabb :DDD

Ezt nem nagyon értem, szinte egyforma készülékek, de 10 ből 4/5 embernek problémája van, lag, random reboot, hálózat dobás stb.....

[ Szerkesztve ]

(#18724) Bobm válasza Criton (#18723) üzenetére


Bobm
tag

Majd az is sorra kerül. :D
12.1-ben van Camera 2 API?

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni! OnePlus One 64GB (12S)

(#18725) kcsa válasza Bobm (#18722) üzenetére


kcsa
veterán

Tehát mindenkinek szaggat, más típusú telefonon is, csak nálad nem. Oké :DDD

(#18726) Bobm


Bobm
tag

Nálam ezt hozta a 12S üzemidőben

Privát üzenetre illik válaszolni! OnePlus One 64GB (12S)

(#18727) longshadow válasza kcsa (#18718) üzenetére


longshadow
csendes tag

Fura... Kipróbáltam nálam tökéletes 12S-en, még csak mikrolagok sincsenek.

(#18728) ittakary válasza Bobm (#18726) üzenetére


ittakary
nagyúr

Milyen fényerősséggel?

(#18729) tihibaby válasza kcsa (#18725) üzenetére


tihibaby
senior tag

Letöltöttem,nálam is simán fut...

(#18730) FémKuka válasza kcsa (#18725) üzenetére


FémKuka
tag

Nekem is tökéletes, OTA CM12S

Galaxy S6 32GB

(#18731) kcsa


kcsa
veterán

Az nem játszik aki most töltötte le, mert nem tudja milyennek kellene lennie :P

(#18732) axlfsi válasza s3nsitivity (#18692) üzenetére


axlfsi
veterán

Hello! Melyik az a Xposed modul, amirol irsz? Kiprobalnam, mert nekem is hianyoznak regi, megszokott; rezgo, nema, egy normal ertesitesek beallitasi lehetoseg...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#18733) Bobm válasza ittakary (#18728) üzenetére


Bobm
tag

Olyan 30-50% közt. (Nem automatikus)

Privát üzenetre illik válaszolni! OnePlus One 64GB (12S)

(#18734) Bobm válasza kcsa (#18731) üzenetére


Bobm
tag

Megjelenése óta játszok rajta szóval én tudom milyennek kell lennie :P

Privát üzenetre illik válaszolni! OnePlus One 64GB (12S)

(#18735) s3nsitivity válasza axlfsi (#18732) üzenetére


s3nsitivity
addikt

True Silent Mode for Lollipop :))

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#18736) FémKuka válasza kcsa (#18731) üzenetére


FémKuka
tag

33R óta fent van :DDD

Galaxy S6 32GB

(#18737) marchellow


marchellow
tag

üdv,

sajnos kezd használhatatlan lenni a telefon :(
kb 1 hete kezdődött, akkor épp CM12 nightlyn voltam ghost swipe-ok kezdtek ellepni, nehéz volt rajta normálisan gépelni, állandóan hülyeségeket írt be. azóta átálltam CM12S-re pár napja, de egyre rosszabb, mikrolagok mindenütt a térerő a fele és mindenhol ghost swipe. a wifire nem csatlakozik fel automatikusan továbbra sem, csak ha lelövöm a mobilnetet, majd a wifit és fordított sorrendben visszakapcsolom őket...
és ebből rengeteg van: http://www.reddit.com/r/oneplus/comments/32tmis/cm12s_doesnt_fix_my_touchscreen_issues_which_seem/

ahogy melegszik az idő sorra dőlnek ki az OPO-k, az enyém is nemrég kezdte, decemberi példány hónapig jól elvoltunk semmi baja nem volt, most meg rájött az 5perc.
ez alapján tuti hardveres a probléma: https://www.youtube.com/watch?v=T79zFjcla50

RMA-zhatnék, de az elmondások szerint az is lutri.

(#18738) Madoc


Madoc
veterán

Alapsáv verziója ismeretlen-ezt írja.Ujraindul állandóan-térerő nulla. Mit csináljak?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#18739) hkari válasza marchellow (#18737) üzenetére


hkari
őstag

Pont ez van nálam is egy ideje. Főleg írásnál látszik a legjobban. Viszont én úgy vettem észre, hogy az utolsó pár nightley és a végleges CM12 óta van ez. Majd rászánom magam és vissza tolok egy régebbit, hogy mi történik.

(#18740) Madoc válasza Madoc (#18738) üzenetére


Madoc
veterán

Nincs imei számom. Valószinüleg valami elkurta az efs-t. Teendőm??

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#18741) G4bi89 válasza s3nsitivity (#18712) üzenetére


G4bi89
senior tag

Csak átszaladtam rajta de jó hosszú a leírás. Nexus alatt csak egy zip-et kell flashelni majd felrakni az xposed apk-t. (3xx alpha)
Ezek szerint ez CM12S alatt nem működne?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#18742) marchellow válasza hkari (#18739) üzenetére


marchellow
tag

hivatalos RMA-nak az a menete amúgy hogy videót kell csinálnod róla. aztán második körben küldenek egy patchet (ami egy gyári 44S image és természetesen nem javul tőle semmi) és utána lehet küldeni vissza. legalábbis ezt írják sokan. kétlem hogy a régebbi (vagy újabb) verzióktól bármi javulna. élmény lesz nyáron ez a (sz)OPO :)

(#18743) s3nsitivity válasza G4bi89 (#18741) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Itt is annyi csak a selinuxot kell még átállítani

(#18740) madoc

EFS biztos nem mivel nincs.
Egy visszaállítást próbálj gyárira fastboot-ból

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#18744) Madoc válasza s3nsitivity (#18743) üzenetére


Madoc
veterán

Azt már eljátszottam.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#18745) Maffia91


Maffia91
aktív tag

Sziasztok! Az értesítési sávban mit jelölnek nekem a felkiáltó jelek? Hálózatom és wifim is müködik!

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#18746) s3nsitivity válasza Madoc (#18744) üzenetére


s3nsitivity
addikt

A modem is vissza lett flashelve?

(#18745) Maffia91 Nincs internet elérés egyik rádión sem

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#18747) Madoc válasza s3nsitivity (#18746) üzenetére


Madoc
veterán

igen,többször is

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#18748) fireman3 válasza G4bi89 (#18741) üzenetére


fireman3
tag

majdnem ugyan az. recoveryben kell a keretrendszert felrakni, majd az exposd.apk telepítése és - plusz lépés - SElinuxban a passzívot kényszerítetre átállítani. újraindítás. mosoly

<Xiaomi MI 9>

(#18749) Danika256 válasza Maffia91 (#18745) üzenetére


Danika256
aktív tag

Én úgy vettem észre azt, hogy van hálózat, de nem vagy kapcsolódva..

(#18750) Danika256 válasza marchellow (#18737) üzenetére


Danika256
aktív tag

Én azért nem hinném, hogy a jó idő okozza. Bent eddig is jó idő volt nem? :) Szerintem sokkal inkább a romolgatás, és a régi rendszer egyes részeinek megmaradása, ami nem lett átflashelve. Szerintem törölj mindent, rakj fel újra recoveryből és ha úgy sem jó, fastbootból csak a kis fájlokat told fel megfelelően!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.