Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17301) ittakary válasza ananasz1 (#17300) üzenetére


ittakary
nagyúr

Honnan? :( nekem is *-*

(#17302) vitezlejszlo válasza vicze (#17299) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Cheerson Cx-10 tipus csak átmatricázva. Valóban e nélkül nem élet az élet... :)

(#17303) somasz válasza vitezlejszlo (#17298) üzenetére


somasz
addikt

micafighter leírása alapján ügyködtem, twrp fent van, de

adb sideload UPDATE-SuperSU-v2.02.zip

ennél a parancsnál azt írja ki nekem, hogy

Total xfer: 1.43x, nem pedig hogy sending: 'UPDATE-SuperSU-v2.02.zip' 100%

Így meg sem jelenik a SuperSU az alkalmazások között. :W
Mi a baja?

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#17304) fireman3


fireman3
tag

(#17305) mfranky válasza ananasz1 (#17300) üzenetére


mfranky
őstag

LIKE! :DD

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#17306) guyver válasza fireman3 (#17304) üzenetére


guyver
senior tag

Hát ha még használná az előlapi kamerát is... :)

Poco F3 & Gear S3

(#17307) vitezlejszlo válasza somasz (#17303) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

add ki a gepeden mikor ra van dugva a telefon: adb devices

ez mutatja a telefonodat?

De varjal.

Ha mar TWRP-d van, akkor a supersu-t letoltod a zipet barhonnan, es recovery-bol feltelepited. Az ADB amit irsz az csak a zip feltoltesenel kell, de a netrol meg le tudod kapni es akkor mar a Download konyvtaradban lesz.

Itt a legutobbi:
http://download.chainfire.eu/695/SuperSU/

[ Szerkesztve ]

(#17308) somasz válasza vitezlejszlo (#17307) üzenetére


somasz
addikt

Mutatja.

TWRP-ből bármelyik SuperSU.zip-et felrakom, végig fut, rebootolok, és nincs az alkalmazások között a SuperSU, TB nem kap root jogot.

Szerk:
Beállítások->alkalmazások közt ott volt, frissítéseket eltávolítottam, most már látszik a menüben, Superuser pedig megadta a jogokat a TB-nak.

[ Szerkesztve ]

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#17309) valsavis


valsavis
tag

Sziasztok,

CM11 en vagyok és jó ideig nem szeretném frissiteni a rendszert viszont folyamatosan ébren tartja a telefonomat

Hogyan tudom kikapcsolni/manuálisra tenni?

settings-about phone- system updates alatt nincs semmilyen opcióm

:R :R

[ Szerkesztve ]

(#17310) vitezlejszlo válasza valsavis (#17309) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

ebren tartja, magyarul nem sotetul el a kijelzod? Ha igen, akkor developer options-ban nezd meg, hogy a folyamatos ebrentartas nincs-e bepipalva.

(#17311) valsavis válasza vitezlejszlo (#17310) üzenetére


valsavis
tag

Nem. Kijelzőm elsötétül ahogy kell.

Itt cpu wakelock van és emiatt nem tud a rendszer Deep Sleep-be menni :(

WakeLock Detectort használom

(#17312) Tufaking válasza sonyz7 (#17226) üzenetére


Tufaking
csendes tag

Nekem akkor valszeg az a baj ,hogy alap rendszer van rajta,mert nincs is a menüben voice wake up ... :(

1+1 Bamboo 64 GB :)

(#17313) vitezlejszlo válasza valsavis (#17311) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

es az akku hasznalatnal ha megnezed nem latszik, hogy melyik alkalmazas porgeti? Pl a google services?

(#17314) sonyz7 válasza Tufaking (#17312) üzenetére


sonyz7
tag

Feltetted akkor a neked való modot?

Mi 10 pro

(#17315) AKU_HUN


AKU_HUN
csendes tag

Erre költötték az M$ pénzét.

he he he

(#17316) Tufaking válasza sonyz7 (#17314) üzenetére


Tufaking
csendes tag

Nem vagyok nagy penge benne inkább nem kísérletezek vele nem akarok téglát csinálni belőle. Arra is gondoltam,hogy a 4.4.4 nem tartalmazza ezt az ocpiót,vagy máshogy kell benne előhívni,mert a fényerő szabályzás és a dsp menü is más :)

1+1 Bamboo 64 GB :)

(#17317) FémKuka válasza AKU_HUN (#17315) üzenetére


FémKuka
tag

Mit keres ott egy Win logó? :F

Galaxy S6 32GB

(#17318) kcsa válasza AKU_HUN (#17315) üzenetére


kcsa
veterán

április elseje...

(#17319) kuzma88


kuzma88
tag

Sziasztok. Vodafone-osoktól érdeklődnék, hogy megy-e valakinek a 4G? Lefedettség oké, de valamiért mellettem a munkatársam Iphone-ja simán felmászik a 4G-re, az én O+O-m meg nem akarja az igazat. Beállítások csekkolva.
Ötlet?
Köszi. Márk.

(#17320) valsavis válasza vitezlejszlo (#17313) üzenetére


valsavis
tag

google service használja a update servicet

(#17321) AKU_HUN válasza kcsa (#17318) üzenetére


AKU_HUN
csendes tag

he he he

(#17322) Criton


Criton
veterán

Írtam a OnePlusnak levelet, hogy mi a fck van a CM12S illetve az OxygenOS-el kapcsolatosan, röviden és tömören csak ennyit válaszoltak:

Dear x!
OnePlus CAN'T fix it, Cyanogenmod is NOT from OnePlus! Go rage on Cyanogenmod!

Regards,
OnePlus Team

- Azt mondjuk nem tudom, hogyan jött le nekik, hogy főleg az OxygenOS-ről kérdeztem, de menjek a Cyanogen csapathoz....hm........

A lényeg a lényeg, nem tudom ez a válasz hogyan jött tőlük, de lassan már én is ott tartok, hogy ez a hozzáállás amit csinálnak vicc. Ők vannak felháborodva, mert a beígért dátumot nem tudták tartani a Google miatt. Utána meg jönnek, hogy valami performance probléma van, februárban meg a certifikációs dolog már a vágstátuszban van Google-nél, eddig OK, most meg megint elbukott.... Lassan ott tartunk, hogy nem a szoftvert várjuk, hanem ,hogy kedves Helen mit ír ki a fórumba, épp megint mi miatt nem adják ki. Egyvalami biztos, a NOTA is értelmet nyert mint Never Over the Air..... és ez a válaszlevél nem kicsit pofátlanság szerintem, és ha ez így halad, akkor a következő telefonomat nem a OnePlus-tól veszem.....de ők ugye főleg majd csak OS-el akarnak foglalkozni, végtelen ciklusban a google-el....

Így engem most már nem izgat az OS kiadásuk meg a drone sem (amit orrba szájba reklámoznak, de ezt is kb soha nem lehet megrendelni)..... Cm12.1 nightly meg custom ROM-ok, azt hajrá.........

[ Szerkesztve ]

(#17323) sonyz7 válasza Tufaking (#17316) üzenetére


sonyz7
tag

Nehezen tudsz téglát csinálni belőle. :) A gyári nem tartalmazza ezt a funkciót, azért nem találod, azt hiszem valami licenszelési probléma van, tán az opo nem fizetett ezért. Ha érdekel ez a dolog, szvsz tedd fel, persze ments le mindent előtte.

Mi 10 pro

(#17324) vitezlejszlo válasza valsavis (#17320) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

A beállítások - akkumulátorban nézed? Ott nézd meg, mennyi százalékon van a Google Service.

(#17325) stickermajom válasza Criton (#17322) üzenetére


stickermajom
addikt

Na ez a válasz így nem kicsit pofátlan. Supportból egyes..

(#17326) vitezlejszlo válasza Criton (#17322) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Jelentkezzen, akinek a cége/főnöke eddig minden igéretet koppra betartott, soha semmivel sem csúszott el :)

Amugy igen, erdekes valasz, de lehet csak rossz napja van az U-1579-es szamu supportos droidnak. Siman fel kene nyomnod :) Bar lehet te is ideges lenne, ha 2 hete csak ilyen leveleket kapnal. Nem is ertem mit vartal, ha hivatalosan nincs datum, akkor a support se tud ennel tobbet.

A Dront meg meg reggel meg meg lehetett venni, de mar latom kifutott...

[ Szerkesztve ]

(#17327) stickermajom válasza vitezlejszlo (#17326) üzenetére


stickermajom
addikt

Bar lehet te is ideges lenne, ha 2 hete csak ilyen leveleket kapnal.

Ez nem mentség. Ez a munkája. Ha nem bírja, akkor keressen mást, de a 3445345. levélre is ugyanolyan normális hangnemben kéne válaszolni.

(#17328) gF


gF
senior tag

A Vodafone elvileg 2 frekvencián szolgáltat 4G-t: FDD LTE 7 és 20 sávon (2600 és 800 MHz). Nem tudom hogy 2600 MHz-es sávot használják-e egyáltalán vagy csak engedélyük van rá. Az biztos hogy a Oneplus One csak a 2600 MHz-et támogatja másik sávot a 800 MHz-et nem.

[ Szerkesztve ]

(#17329) ittakary válasza Criton (#17322) üzenetére


ittakary
nagyúr

Kb feleslegesen irtál nekik. Igértek valamit, nem jött össze, ők is tudják, hogy ideje lenne kiadni, de nyilván problémáuk vannak. A sipákálással nem fogjuk felgyorsitani a munkájukat, sőt :)

(#17330) valsavis válasza vitezlejszlo (#17324) üzenetére


valsavis
tag

3x lefagyott a screen capture miatt a telefon :C

lehet többszöri újraindítás és privacy-ban a update service teljes letiltása megoldotta a problémát

(#17331) sonyz7


sonyz7
tag

Ez a mai hivatalos állapotjelzés: :U
Unfortunately, we don't have a meaningful update today, and probably won't for the next few days as we wait for certification. I'll update this post as soon as I hear back from our partner.

Mi 10 pro

(#17332) vitezlejszlo válasza stickermajom (#17327) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Nem azt mondom, hogy emiatt lehet nekik ilyen valaszt adni. Sot. Boszmeseg. Na. Egy a lenyeg. ma se lesz mit nyalnotok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17333) stickermajom válasza vitezlejszlo (#17332) üzenetére


stickermajom
addikt

Már akinek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17334) vitezlejszlo válasza stickermajom (#17333) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Egyre gondolunk :D

[ Szerkesztve ]

(#17335) Criton válasza AKU_HUN (#17315) üzenetére


Criton
veterán

Cyanogenmod vicces kedvében van, nagy tréfamesterek így április 1.-én.

(#17332) vitezlejszlo : hát itt Helen most elintézte, hogy pár napig ne kelljen updatet adni..... no update for few days....

[ Szerkesztve ]

(#17336) Just_Reboot válasza Criton (#17335) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Bár az új OS kiadása menne ilyen jól mint az ökörködés.

(#17337) kcsa válasza Criton (#17335) üzenetére


kcsa
veterán

Megígérték a status update-et nem? Meg is kaptad. Négy napig. LOL :DDD

(#17338) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

Van 2db 64GB-s invitem még 2 napig ha érdekel valakit, pü! :R

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#17339) mfranky válasza Criton (#17335) üzenetére


mfranky
őstag

Miért szerinted a drón az OPO-tól nem az volt??? :D
De ha sikerült "megrendelni" azért szólj :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#17340) beloadjoker


beloadjoker
őstag

Hali!

Valaki esetleg injusticeozik itt? nekem 44Sen nagyon melegszik /ennyi a bajom vele/ most tervezem újrarakni a telót, de Lre még mindig nem mehetek, szóval az a kérdés hogy nyomjak fel egy 44St vagy az egyel újabb kitkatet tegyem fel? /mert arról is írtatok már többször rosszat./
És ha esetleg valaki játszik a fent említett játékkal neki is nagyon melegszik tőle a teló? esetleg frissítés megoldotta?

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#17341) Criton válasza sonyz7 (#17331) üzenetére


Criton
veterán

nem csak a OnePlus rágott be, hanem a Cyanogenmod is a CM12S csúszása miatt, de ez a stílus komolyan....

és ki ez az ürge? hm....CEO CYANOGEN INC

[ Szerkesztve ]

(#17342) Tufaking válasza sonyz7 (#17331) üzenetére


Tufaking
csendes tag

Ööö mi is az a szvsz ? Bocs mondtam, hogy nem vagyok jártas ebben.

[ Szerkesztve ]

1+1 Bamboo 64 GB :)

(#17343) Just_Reboot válasza Tufaking (#17342) üzenetére


Just_Reboot
addikt

SZerény Véleményem SZerint :)

(#17344) sonyz7 válasza Just_Reboot (#17343) üzenetére


sonyz7
tag

Köszi :K

Mi 10 pro

(#17345) vitezlejszlo válasza Criton (#17341) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Na Criton most aztán jól felbsztál mindenkit az OP-t is meg a CM-et is! :)

Lassan kezd almás szintre duzzadni ez a hiszti, ami itt az L-et övezi :) Csak nehogy pofára esés legyen belőle... :D

(#17346) Criton válasza vitezlejszlo (#17345) üzenetére


Criton
veterán

a CM-nek nem írtam, az OP-nak szánt levelem viszont teljesen más tartalmú volt, a végén kedvesen kérdeztem rá, hogy kb mikor várható..... OP-nak nem adtam okot, hogy így reagáljanak, de a konkrét kérdésemre viszont pont nem válaszoltak.

A CM-t úgy tudom az xda-s közösség húzta fel......

[ Szerkesztve ]

(#17347) vitezlejszlo válasza Criton (#17346) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

OP-osok továbbították a leveledet a CM-nek, ezért tud már mindenki arról, hogy neked nem ér rá a 12S :)

Mindkét cégnek van egy Critonmétere (jelölése CM.. érted :D ) és az jelzett be, hogy itt az idő odacsapni. :D

OP meg azért nem reagál az OOS-es kérdésedre, mert már ott tartanak, hogy na.. mi itt adjuk a sok szeretetet.. ezek meg.. ez a hála.. mit érdemelnek meg ezek engemet.. a szívemet adtam oda.. és csak megrágták, kiköpték... nem.. nem vagyok elég jó nekik se.. a feleslégem is elhagyott.. ezek se jobbak.. ahhh... inkább a Duna... viszlát élet.. viszlát fájdalom... :P

Na meg mostmár remélem tudod, hogy ki lesz itt a fő hibás minden nap, amiért nem adják ma se ki egyiket se? :D TE! :C

[ Szerkesztve ]

(#17348) Tufaking válasza Just_Reboot (#17343) üzenetére


Tufaking
csendes tag

Ja és tényleg.Totál vmi szakkifelezésre gondoltam :)

1+1 Bamboo 64 GB :)

(#17349) Criton válasza vitezlejszlo (#17347) üzenetére


Criton
veterán

jól látod :DDD, nos akkor itt már nincs több dolgom, megyek az apple fórumba :D melyik iOS-nek kéne jönnie? :DDD

(#17350) Tufaking válasza sonyz7 (#17314) üzenetére


Tufaking
csendes tag

Nem tudom hogy kell feltenni. :(

1+1 Bamboo 64 GB :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.