Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18551) Forest48


Forest48
aktív tag

Nálam is van 2 meghívó. Privátban lehet jelentkezni.

(#18552) Bobm


Bobm
tag

Nálam is van 3 db 2 napig érvényes. Privátban lehet jelentkezni.

Privát üzenetre illik válaszolni! OnePlus One 64GB (12S)

(#18553) fireman3


fireman3
tag

A google play "háttéradatok letiltva" üzenettel kilép. Persze nincs letiltva. Újraindítás sem segít. Egyébként napra kész, legfrissebb fut.

<Xiaomi MI 9>

(#18554) mfranky


mfranky
őstag

Szintén 2 meghívó, 1 napig érvényes még! Privi ha kell!

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#18555) farena


farena
tag

Április 7-én reggel rendeltem egy Xiaomi Piston 3-at
innen.
Tegnap (04. 15.) 14 órakor már hozta is a posta. 8 nap benne egy hétvége, le a kalappal, ez gyors volt..

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#18556) Criton


Criton
veterán

(#18557) stickermajom válasza farena (#18555) üzenetére


stickermajom
addikt

És eredetit kaptál? Vagy ezt még nem hamisítják?

[ Szerkesztve ]

(#18558) s3nsitivity válasza Criton (#18556) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Jön a világ vége :Y

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#18559) farena válasza stickermajom (#18557) üzenetére


farena
tag

Ránézésre eredeti igen

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#18560) #01696768


#01696768
törölt tag

No, hát még mindig bugmentes a kis koszos installom, ennek eléggé örülök, mert nagyon nincs kedvem gyalulgatni. Viszont észrevettem pár dolgot, amellett, hogy ha nem állítom priority-re azt a fránya némítást, akkor az ébresztőm sem szól. :N

Ez alapján öröm bódottá, éjszaka repülő módban nem volt semmi wake, alig merült pár %-ot a telefon. A másik, ami kevésbé örvendetes, hogy a wifi viszont ment. :F Létezik, hogy repülő módban nem kapcsolja le? :Y Vagy megvan az első bug? Kipróbáltam, ha most repólőbe teszem, a wifi jel is inaktív lesz. Valakinek ezzel tapasztalata?

(#18561) s3nsitivity válasza #01696768 (#18560) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Wifi -> speciális -> keresés mindig elérhető . Pipa kivétele :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#18562) ittakary válasza #01696768 (#18560) üzenetére


ittakary
nagyúr

Alapból a Google Service gyökérsége miatt a Wifi akkor is ON ha amúgy OFF... külön kell kikapcsolni ezt, ahogy a kolléga is mondta a Wifi Settingsnél.

(#18563) csonkasz válasza farena (#18555) üzenetére


csonkasz
csendes tag

Na de milyen a kütyü?
Mármint a hangja?

(#18564) #01696768 válasza ittakary (#18562) üzenetére


#01696768
törölt tag

Anyám! :Y
:R , s3nsitivity, ezt meg nem találtam volna.
Tudom, hogy kicsit OFF, de tudtok esetleg még ilyeneket? Vagy van egy lista valahol az extra lolli beállításokról, amik felforgathatják az életünket? (Azt hittem, a videók után már kenem-vágom a lollit, de ez a priority sem úgy működött, ahogy gondoltam.)

(#18565) Avicularia válasza csonkasz (#18563) üzenetére


Avicularia
veterán

Ez engem is érdekelne, mondjuk a piston2-höz képest.

(#18566) Danika256 válasza Criton (#18543) üzenetére


Danika256
aktív tag

Az elérhető fastbootos image fájlban a rendes userdata_64G img fájl van benne.Meg benne van a 16-os is. Tehát nem a régiből rakták át, ha így lenne, akkor mások lennének az apk-k is.
A dat fájl a TWRP-s verzióban van.
DE mint írtam, hiába a teljesen szűz telepítés, még a TWRP kihagyásával is, nekem sokkal rosszabb volt a rendszer a fastbootos telepítés után, mint a TWRP-sből. Ezért végül azt raktam fel, azóta is ok.
Egyébként a kernelt is stock-on hagytam, mert a Boeffláé még elég harmatos, lassú is meg minden.

Most pár nap után elmondhatom, hogy nálam az akku üzemideje talán alig több mint fele, mint ami CM11-en volt, pedig nem fut semmi és nincs is beragadva semmi apk.Valamelyest jobb mint, O2-n volt.

Van egy-két bug is, pl nálam a dupla érintéses elalvás nem működik, csak nagyon ritkán, az ébresztés mindig.
A képernyőzár alatt meg be szoktak ragadni az appok háttérképei(pl Tunein rádió), és ha a program már nem is fut, akkor is az marad a képernyőzár háttere. Restart után javul csak :)

(#18567) DeBe


DeBe
tag

Srácok, hogy tudok vissza állni 4.4.4re, mert mostmar nem csak hogy laggol a gép, hanem kamuerintesekkel vezérli is magát. Vagy lehet fel kellett volna tennem a hozza való twrp-t vagy miről irtatok feljebb? Ahhoz nem értek.

(#18568) farena válasza csonkasz (#18563) üzenetére


farena
tag

Ajándék lesz a lányomnak, nem akarom kibontani. Talán meg tudom állni.

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#18569) Danika256 válasza DeBe (#18567) üzenetére


Danika256
aktív tag

Nem kell visszaállnod, csak rakjad újra az egészet, lehet többé elő sem jön a hiba. TWRP-t is könnyen lehet frissíteni fastbootból, de ha fel tudta tenni a zipet, akkor nem is szükséges..

(#18570) virkir


virkir
veterán

Lenne néhány kérdés ha valaki összeszedné a válaszokat azt megköszönném.
( mostanság nagyon nincs időm szemezgetni a rengeteg kommentből )
1. Melyik CM12 ami fut multirom-on, mert az utolsó az felmegy de nem tölt be
2. Legfrissebb twrp, multirom telepítve és nem hajlandó bootválasztó menüvel indulni a telefon hiába állítottam be, az elsődleges rom választást viszont igen. Mi a bánat lehet a gondja?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#18571) DeBe válasza Danika256 (#18569) üzenetére


DeBe
tag

Na, szóval ezt tettem fel: https://mega.co.nz/#!wFdAlboC!xIBIlxptxQpQUzBnAdzLXWQfF59xkFt1OGMLJjQwkfA

Igazából annyit csináltam, hogy kikapcs, lefele+power gomb, wipe data/factory reset, aztán wipe cache és apply updatben feltettem. Aztán ugye laggolt össze vissza, ma meguntam, megint bementem a recovery-be, hogy megismételjem a fent leírtakat, de sikerült valahogy lenullázni mindent a telóról(a rom telepítőt is) szóval maradt a két wipeolás aztán restart, ezek után kezdte el h kamu érintéseket észlel a kijelző és magától megy mindenfelé és olyankor semmire nem reagál, csak ha addig nyomom a powert míg ki nem kapcsol.
Ja és ami fura volt, hogy 4.4.4nél, ha megnéztem a futó appokat(hosszan nyomott bal érintőgombal) akkor volt kb 5db általában, Lollinál meg kb 15-20darabot mutat.
Tegyem vissza a 4.4.4et?(ha igen, honnan tudom leszedni?) vagy tudok kezdeni valamit az 5.0ával?

(#18572) Danika256 válasza DeBe (#18571) üzenetére


Danika256
aktív tag

Amit leírtál abból nem derül ki, hogy mindent letöröltél e. Az advanced wipeban jelöld ki a systemet is. Legjobb lenne ha a datát is megformáznád. Ha minden igaz TWRP-t futtatva is tudsz rá másolni PC-ről, legalábbis fentebb azt írták, és formázás után másolnád fel a zip-et. Legjobb lenne pendriveról. Így tuti tiszta telepítés lesz ezzel a zipel, amit leszedtél.

Akkor nem szabadna, hogy ilyen problémák legyenek, más nem írt ilyenekről itt a fórumon.

[ Szerkesztve ]

(#18573) DeBe válasza Danika256 (#18572) üzenetére


DeBe
tag

Nincs advanced wipe, szerintem ez a gyári recovery, olyanok vannak, hogy:

-reboot system now
-apply update
-wipe data/factory reset
-wipe cache partition
-wipe media
-reboot to bootloader
-power down
- view recovery logs

és recoverybe nem látja a gép, szóval nem tudok rá másolni :/

(#18574) PuffySite


PuffySite
tag

A brutal jo ido oromere megsetaltattam a telefont a Gellert hegyen. [par CM12S mintakep a gyari fenykepzovel]

Amit eszrevettem, hogy mikozben Spotify-on zenet hallgatok es kozben elkezdek kepet kesziteni, elkezd cocorogni a zene, amig el nem keszult a kep.. eleg fura jelenseg. :S Meg neha ilyen random sisterges hallatszik, ilyesmi 05Q-n egyaltalan nem volt.

A masik, hogy ha instagramra toltok fel kepet, akkor miutan elpostoltam total szethomalyosodik a kep, meg pixeles lesz. Ez nem tudom mitol lehet, probaltam az instagramon beluli image-processort ki-be kapcsolni, de semmi.

ViperFX-be sehogy sem tudtam eletet lehelni. :(

Eddig osszessegeben franko ez a CM12, de amikre en hasznalom a telot, arra jobb volt a 05Q. :P

(#18575) longshadow


longshadow
csendes tag

Meguntam a várakozást így ma feltettem az OTA frissítést manuálisan root nélkül gyári recoveryből. Wipe-olni nem kellett egyáltalán, mindent úgy kaptam vissza ahogy otthagytam. Kb. 5 perc volt az egész.

A 12S-ben úgy tűnik megszűnt az összes görgetés alatt jelentkező laggolási/beakadási probléma, nagyon smooth lett minden, így egyelőre öröm és boldogság. :)

(#18576) Peet91 válasza PuffySite (#18574) üzenetére


Peet91
aktív tag

Frankó képek, viszont egy kérdésem lenne: A beállítások között feltekerted a minőséget 100%-ra, vagy hagytad a gyári 90-en? Csak azért kérdem, mert ugye eddig 95% volt a 100 (f#cklogic), viszont többen azt mondták, hogy CM12S-ben már 100 a 100.

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#18577) mukurisho válasza PuffySite (#18574) üzenetére


mukurisho
tag

ViperFX nekem sem megy, sőt még a gyári AudioFX-ből sem sikerült semmit elő csalogatni.... :(

(#18578) Peet91 válasza mukurisho (#18577) üzenetére


Peet91
aktív tag

Nekem spotify alatt tökéletesen megy az AudioFX. Az más kérdés, hogy offline zenehallgatásra PowerAMP-et használok, ami viszont teljesen ignorálja az AudioFX-et, viszont cserébe van sajátja.

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#18579) eddie1978


eddie1978
aktív tag

Kiderült mi lesz a remote session. Adtak két rar file-t. Mindkettő msm8974downloadtools megoldás. Az egyik CM a másik OxygenOS. Teamviewer-en keresztül fogják piszkálni a telefont. Win7 vagy újabb kell hozzá. Jövő héten valamikor délelőtt. Kíváncsi vagyok mire jutnak.

(#18580) G4bi89 válasza Danika256 (#18566) üzenetére


G4bi89
senior tag

Érdekes ez, hogy a fastboot-os telepítés után rosszabb volt a rendszer mint recoveryből. Dupla koppos hibával nem találkoztam nálam tökéletes. Képernyőzárat nem figyeltem bevallom, de mintha beragadás nem lett volna. Tunein még régebben csinált olyat, hogy beragad a kezelő panelje az értesítési sávba. Tehát a program bezárása után is ott figyel és nem lehet kihúzni. :D Szóval nem a legjobban megírt program a világon.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#18581) scope2007


scope2007
addikt

Meglehet valahogyan változtatni ezt a fehér hátteret?

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#18582) PuffySite válasza Peet91 (#18576) üzenetére


PuffySite
tag

90%-os beallitasokkal keszultek

(#18583) mukurisho válasza scope2007 (#18581) üzenetére


mukurisho
tag

Témával együtt tudod változtatni, én CM12 nightly alatt a Deep Darkness-t használtam
nagyon jó kis téma, de itt valamiért FC-zik tőle a play store.... :(((

remélem rövidesen javítják...

(#18584) kuzma88


kuzma88
tag

Vissza lehet valahogy hozni a 05Q lock screenjét a Lollira is?

(#18585) s3nsitivity válasza scope2007 (#18581) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Másik launcher :DDD

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#18586) scope2007 válasza s3nsitivity (#18585) üzenetére


scope2007
addikt

Launchert sosem szerettem
Szedek le akkor d ár K témát

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#18587) hkari válasza scope2007 (#18586) üzenetére


hkari
őstag

Novát próbáld ki szerintem :) Az tud ilyen "kártya" nézetet, és lehet színezni is.

(#18588) s3nsitivity válasza scope2007 (#18586) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Pedig a nova igen király :K
Plusz vannak még jók.
Én már régóta GELt használok az x -es toolbox -ával :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#18589) mukurisho válasza mukurisho (#18583) üzenetére


mukurisho
tag

Helyesbítek, most kipróbáltam és javították a témát.
Egy próbát meg ér ;)

(#18590) Madoc válasza scope2007 (#18581) üzenetére


Madoc
veterán

+1 a Nova-nak

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#18591) G4bi89 válasza kuzma88 (#18584) üzenetére


G4bi89
senior tag

Gyárilag biztos nem lehetséges, maximum valami lockscreen appot tudsz leszedni storeból.

+1 Nova
A homescreen gesture-ök nélkül már nem tudnék élni. :D

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#18592) Madoc


Madoc
veterán

Most nézem hogy az enyém már alsónémediben van, innen kb mennyi idő mire ideér? Holnap megkapom? (Szolnok)

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#18593) PuffySite válasza Madoc (#18592) üzenetére


PuffySite
tag

sztem 95%, hogy igen

(#18594) ittakary válasza Madoc (#18592) üzenetére


ittakary
nagyúr

Mivel ott van a GLS logisztikai központja, és országon belül onnan 1 nap alatt kiviszik, szerintem van az 100% is.

(#18595) Madoc


Madoc
veterán

ÁMEN. :C

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#18596) PuffySite válasza ittakary (#18594) üzenetére


PuffySite
tag

Volt mar akinek beerkezett a kozpontba, aztan sikeresen kiment meg daniaba egy korre, vagy hova a repamba.. A 100% akkor van, mikor mar a kezedben van :D

(#18597) Madoc válasza PuffySite (#18596) üzenetére


Madoc
veterán

Levágomaf@szukat!! :D

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#18598) s3nsitivity válasza Madoc (#18592) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nekem 03.20(Péntek) alsónémedi, 03.23(hétfő) hajnal Miskolc, hétfő délután kezemben :D
Így én is 100% -ra saccolom a holnapi szállítást :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#18599) scope2007


scope2007
addikt

Elég sok témát kipróbáltam, de mindegyiknek fehér a háttere
Akkor, hogy lehet beállítani, hogy átlátszó legyen? Lehessen látni a hátteret

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#18600) Just_Reboot válasza scope2007 (#18599) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Material Glass CM 12 theme.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.