Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17201) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Szájmon mondja:

UPDATE 3/30
Hope everyone had a good weekend! Regarding OxygenOS: we have resubmitted a build for certification and are now waiting to hear back from our partner. We won't know right away but of course we'll keep updating you daily.

Egyszerű fordításban: fingung nincs adjuk ki az OOS. :)

[ Szerkesztve ]

(#17202) Usgyi válasza vinpilu (#17175) üzenetére


Usgyi
aktív tag

Legközelebb alaposabb leszek a visszaolvasásnál. Sikerült, máris szemmel láthatóan lassabban merült a teló.

Köszönöm:)

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#17203) vitezlejszlo válasza Usgyi (#17202) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

És ha nem nézed szemmel? Akkor nem még jobb-e? :P

(#17204) Tufaking válasza vitezlejszlo (#17198) üzenetére


Tufaking
csendes tag

Köszi a választ ezzel van a problémám,hogy a gyárihoz kapott eu-s átalakító elég gyengécske és vettem usb-t hozzá de ezzel tényleg jóval több idő! Létezik erősebb kivitel ebből?

[ Szerkesztve ]

1+1 Bamboo 64 GB :)

(#17205) Peet91 válasza Tufaking (#17204) üzenetére


Peet91
aktív tag

Én ilyet használok, elég masszív, stabilan tartja magát a töltőfejet.

[ Szerkesztve ]

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#17206) vitezlejszlo válasza Tufaking (#17204) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Várjál. Mi a gyenge és mit vettél? :)

USB kábel kell jobb? 2A-es Nillkin kábel nemrég jött meg, az tolja rendesen a gyári töltőjével., tehát az jó. Elvileg ami 20AWG-s USB kábel, az jó. Elvileg.

Töltő kellene EU-s, akkor vagy olyat vegyél, vagy az LG Gpadhoz illetve Blackberry-khez van állítólag olyan 2A-t tudó töltő, ami működik rendesen. Otthon én is egy LG töltővel töltöm.

(#17207) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Nincs hozzá sima EU-s töltő vagy mi?

(#17208) Forest48 válasza Just_Reboot (#17207) üzenetére


Forest48
aktív tag

Ha eu piacra szánt változatot veszel, akkor az jár hozzá.

(#17209) bdavid94


bdavid94
tag

valaki tud nekem ajánlani szivargyújtó usb adaptert? Rendeltem egyet ebay-ről, de az eléggé hektikusan működik...

[ Szerkesztve ]

(#17210) Criton válasza vitezlejszlo (#17201) üzenetére


Criton
veterán

újra beadták a google-nek? eddig vártak, de most újra beadják? akkor ebből április sem lesz, de nagy szemetek, hogy a cm12s addig nem jelenhet meg, mert xdan már az megy, hogy kiadásra kész, semmi akadálya, csak oneplus nem akarja, hogy Oxygen előtt kikerüljön.

(#17211) Oppenheimer válasza Criton (#17210) üzenetére


Oppenheimer
veterán

valszeg nem ment át a google tesztjét.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#17212) Oppenheimer válasza Oppenheimer (#17211) üzenetére


Oppenheimer
veterán

tesztjén*, SwiftKeynek új szó volt

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#17213) sonyz7 válasza Tufaking (#17197) üzenetére


sonyz7
tag

Hey Snapdragon: [link]
Ezt próbáltad már?

Mi 10 pro

(#17214) SzAndras00 válasza Tufaking (#17204) üzenetére


SzAndras00
csendes tag

Szia!
Én simán Palmatex-el összeragasztottam! Azóta tökéletes.
András

(#17215) Criton válasza Oppenheimer (#17212) üzenetére


Criton
veterán

elsőnek is már tesztjén-t olvastam :DDD

(#17216) Tufaking válasza Just_Reboot (#17207) üzenetére


Tufaking
csendes tag

Adtak hozzá átalakítót, csak a képen látható lötyögős szart :( és lóg benne össze-vissza a csatlakozó.

1+1 Bamboo 64 GB :)

(#17217) adblock válasza bdavid94 (#17209) üzenetére


adblock
csendes tag

Én a hama töltőit tudnám ajánlani[link], viszont annyira nem olcsó egyik sem.

(#17218) Tufaking válasza sonyz7 (#17213) üzenetére


Tufaking
csendes tag

Az a baj, hogy az elején nem látni semmit a videóból ... És nincs is nekem a menüben voice wake up vagy valami ilyesmi a neve :)

1+1 Bamboo 64 GB :)

(#17219) Tufaking válasza adblock (#17217) üzenetére


Tufaking
csendes tag

Töltőfejet vettem hozzá másikat csak azzal nagyon lassan tölt majd 3 óra alatt :(

1+1 Bamboo 64 GB :)

(#17220) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Nekem ASUS kocka töltőm van hozzá, amivel kb 30-40 perc alatt fullon van.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#17221) ananasz1 válasza vitezlejszlo (#17206) üzenetére


ananasz1
tag

+1 az LG Gpad töltőfej és Nillkin kábel kombinációra. Ugyanolyan gyorsan feltölti, mint a gyári.

It takes a long time to become young. (Pablo Picasso)

(#17222) Vagany válasza eladogeppc (#17220) üzenetére


Vagany
őstag

30-40 perc? Nulláról? Mert az nem biztos, hogy jó az akkunak!

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#17223) eladogeppc válasza Vagany (#17222) üzenetére


eladogeppc
veterán

10-15%-ról. Miért nem jó ? :R
2A-es töltő az általános. Amennyit felvesz az akku, annyival tölt. Ha 500mA-el töltöd sem lesz sem rosszabb, sem jobb. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#17224) ittakary


ittakary
nagyúr

Gyerekek nyugtassátok meg a kedves vevő kollégámat, hogy a sárga kijelző az új telefonoknál fordul elő a meg nem száradt ragasztó réteg miatt, és több hónapos készüléknél nem fog már csak úgy "előjönni" :R

Amit írtok azt majd belinkelem neki :R

Ezt írta:

"A vásárlók 30% érinti a besárgult kijelző problémája is ami ebben nagy rizikó, hiába a gari ha újra megtörténik bármikor.
Konkrét dolgot nem olvastam róla, annyit tudok hogy eléggé elterjedt probléma."

[ Szerkesztve ]

(#17225) PuffySite válasza ittakary (#17224) üzenetére


PuffySite
tag

Nalam is jelen van (ma 20 napos a telefonom :) ), de fosok ra. Foleg, hogy ezzel teljesen el lehet tuntetni. :K Amelyiken meg nincs, vagy mar eltunt, ketlem hogy ujra "besargulna".

Nincs valakinek veletlenul egy Inbox by Gmail meghivoja? :P

[ Szerkesztve ]

(#17226) sonyz7 válasza Tufaking (#17218) üzenetére


sonyz7
tag

Nem a videó a lényeg, elolvastad az op - t? Instructions?

Mi 10 pro

(#17227) meridaharcos válasza ananasz1 (#17221) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Ez a gyári 1.8A-es töltő? A miénk nem 2A ? Csak kérdés...
Egy képet esetleg dobnál be a fejről, nehogy mellé durrantsak... :D Köszi!

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#17228) kinghaxor válasza ittakary (#17224) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Nekem szeptember óta van meg a telefon. Az elején nekem is volt egy nagyon enyhe sárgás árnyalata a kijelző aljának, de ez mára teljesen eltűnt. Még a tiszta fehér lapon se látszik semmilyen szín eltérés a kijelző többi részéhez képest. Bár nálam alapból is éppen hogy csak látszott, így nem is foglalkoztam vele.

(#17229) Criton


Criton
veterán

Múltkor szó volt a gps problémáról, most én is megneztem azzal az alkalmazassal amivel mindenki. Kb 3masodperc után épületben az alábbi eredményt kaptam

(#17230) ananasz1 válasza meridaharcos (#17227) üzenetére


ananasz1
tag

Este megnézem!

It takes a long time to become young. (Pablo Picasso)

(#17231) #01696768 válasza PuffySite (#17225) üzenetére


#01696768
törölt tag

De, küldj egy email címet püben.

(#17232) meridaharcos válasza ananasz1 (#17230) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Köszi előre is !

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#17233) vitezlejszlo válasza bdavid94 (#17209) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Szivargyújtók nekem se jöttek be, a 2A-es is csak 500mA-ral tölt...

Nemrég rendeltem Nillkint, 2.4A-es, az csak jó lesz... ha megjön beszámolok róla :)

(#17234) kcsa válasza vitezlejszlo (#17233) üzenetére


kcsa
veterán

ájfónos töltők (kínaiak zöme) az androidos telefonokat csak 500mA-el töltik. Némi forrasztópákás mókolással rá lehet bírni rendes töltésre.

(#17235) sparks válasza vitezlejszlo (#17233) üzenetére


sparks
senior tag

A szivargyújtók csak speciálisan töltőkábellel fognak 2A-val tölteni, sima USB adat kábellel 500 mA lesz mindig. Ugyan ez van a külső aksikkal is, csak speciális töltő kábellel megy a 2A-s töltés.
A sima USB kábelek adatátvitelre vannak kialakítva, a telefon emiatt azt érzékeli, hogy computerre van dugva, onnan meg nem fog felvenni 500 mA-nál többet, nehogy a gép károsodjon. Éppen amiatt a töltőkábellel nem célszerű számítógépre csatlakozni, mert simán bajt okozhat.
Én annó készítettem magamnak sima adatkábelből gyorstöltéshez használható kábelt. Egy eret kell rövidre zárni benne és kész, persze ehhez forrasztani kell. Itt egy videó pl., de sok ilyen van. Lehet ebayen is kapni fastcharge usb kábeleteket és átalakítókat.
Persze ezek nem tudom milyen minőségűek, mert egy ilyen kábelnél a kábel minősége is nagyon fontos a 2A miatt.

Ahogy (#17234) kcsa is írta :)

[ Szerkesztve ]

(#17236) vitezlejszlo válasza sparks (#17235) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Igen az megvan, hogy két középső lábat össze kell zárni, és akkor nem adatkábelnek tekinti a telefon, és szívja belőlle a krafot rendesen.

A gyári kábellel az asztali töltő tölti ugye rendesen, a szivargyujtó csak 500-al, a HTC szivargyújtó ami elvileg 800mA-s és tuti nem Iphonra van tervezve :) az is csak 500-al.. na majd a nilkin odab@szik meglássátok :D

Köszi a linket, a gyorstöltő adaptert kerestem már egy ideje, de hogy ezerötszá... az mókás. Megforrasztom akkor Yo testvéremmel inkább :D

(#17237) kcsa válasza sparks (#17235) üzenetére


kcsa
veterán

Nem teljesen igaz amit írtál :)

Apple termékek az adatlábakon kiadott különböző feszültségek alapján határozzák meg, hogy az adott töltő hány A leadására képes.

Más, szabványos eszközök (jelen esetben OPO :) ) onnan tudják hogy nem számítógépre vannak kötve hanem töltőre, hogy a két adatláb rövidre van zárva, és külön ellenőrzés nélkül annyi áramerősséget vesz fel, amennyit csak szeretne., illetve tud.

Ez nem kábel, hanem töltő függvénye, elvileg EU előírás is a rövidre zárt adatlábak a töltőben.

Persze úgy is megoldható, hogy csak két eret tartalmaz a kábel, és a két adatláb a micro usb csatiban rövidre van zárva (ezt hívtad töltőkábelnek), ekkor minden usb aljzatból annyi áramot próbál felvenni, amennyit csak akar.

szerk.: nagy áramerősségű töltés esetén - One is szeretne két ampert felvenni a töltés elején - az sem mindegy hogy milyen kábellel töltesz. A mezei százforintos cérna usb kábeleken fizikailag nem tud 2A áram átfolyni, ezért célszerű minőségi kábelekkel tölteni, amik lehetőleg AWG24 vagy nagyobb átmérőjűek (tudnivaló: a nagyobb átmérőhöz kisebb szám tartozik, tehát AWG20 vastagabb mint AWG24)

[ Szerkesztve ]

(#17238) s3nsitivity válasza kcsa (#17237) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ez már aztán igen. :D
Talán annyit fűznék hozzá még, hogy a kábel hossza se mindegy, na persze nem centikre kell gondolni. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#17239) sparks válasza kcsa (#17237) üzenetére


sparks
senior tag

Köszi a kiegészítést, az Apple termékekkel nincs tapasztalatom :)

Vettem ebayen kínai kábeleket, azok viszonylag hamar meghaltak, a csatlakozójuk adja meg magát (persze nálam igen nagy az igénybevétel a sok terepen való töltés miatt), viszont a jó minőségű Nokia kábelem, amit átalakítottam az évek óta bírja az ipart :)

(#17240) sparks válasza kcsa (#17237) üzenetére


sparks
senior tag

Köszi a kiegészítést, az Apple termékekkel nincs tapasztalatom :)

Vettem ebayen kínai kábeleket, azok viszonylag hamar meghaltak, a csatlakozójuk adja meg magát (persze nálam igen nagy az igénybevétel a sok terepen való töltés miatt), viszont a jó minőségű Nokia kábelem, amit átalakítottam az évek óta bírja az ipart :)

Találkoztam már én is gyorstöltő kábellel, ami cérna vékony volt, így alig folyt át rajta valamicske amper (made in China :DD )

Van egy 12 amperes külső aksim, ilyen, ehhez adtak töltőkábelt is :)

[ Szerkesztve ]

(#17241) kcsa válasza s3nsitivity (#17238) üzenetére


kcsa
veterán

AWG20 kábellel értelmes hosszokon nem csökken az áramerősség számottevően (2m-es kábelem van), de a kiegészítés jogos.

@sparks: a kínai kábelek sajnos olyanok, a Nokia kábelem nekem is a jobbak közé tartozik :)

(#17242) s3nsitivity válasza kcsa (#17241) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Azért is írtam, hogy nem centikre kell gondolni, meg a vékonyabbaknál azért még közre játszik.. egy haverom egyszer egy 3 méteres kábellel szaladgált.. én már azt se értettem ,hogy honnan szerzett akkorát.. ő meg azt nem, hogy miért nem tölt. :DDD

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#17243) vitezlejszlo válasza sparks (#17240) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Nemrég volt itt a fórumban link akciós NIllkin direkt 2A-es kábelre (amire Nillhin volt írva fényképére, de a doboz az valóban Nillkin), az teljesen valósan viszi a 2A-t, szóval ha valaki az OPO kábelt szeretné pótolni, annak bátran ajánlom :)

Na meg is van a linkje:

http://www.tinydeal.com/nillkin-12m-2a-universal-micro-usb-charge-data-cable-p-141741.html

(#17244) dreko válasza vitezlejszlo (#17243) üzenetére


dreko
aktív tag

megerősítem, én is rendeltem és kifogástalan

(#17245) PuffySite válasza #01696768 (#17231) üzenetére


PuffySite
tag

Mar kaptam idokozben, azert koszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#17246) bdavid94 válasza vitezlejszlo (#17233) üzenetére


bdavid94
tag

köszi

(#17247) sonyz7


sonyz7
tag

Vótmá? :DDD
One Weather[link]

Mi 10 pro

(#17248) vitezlejszlo válasza sonyz7 (#17247) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Jajj végre!!! Annyira vártam már egy ilyenre! Napok óta szorított valami idebent, éreztem, hogy valaminek jönnie kell, valami, ami fontos, minden OPO-s életében merdföldkő lesz... hát itt van. Megérkezett. Igen! Ez kell a népnek! Gyerűűűűűnkejjjjj :)

(#17249) fireman3 válasza sonyz7 (#17247) üzenetére


fireman3
tag

klikk a qr kódban a letöltésre

Előnyben az Ázsiában lakók. :W

[ Szerkesztve ]

<Xiaomi MI 9>

(#17250) sonyz7 válasza vitezlejszlo (#17248) üzenetére


sonyz7
tag

Ezt jobban kellett, mint a nyalóka! ;]

Mi 10 pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.