Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18401) vitezlejszlo válasza sparks (#18398) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Settings -> Sounds -> Interruptionst (csengőhangok alatt). Bocs nem tudom madzsarba miként van fordítva, de megtalálod.

Itt beállítod az órát, és én meg szoktam cserélni a Events and remindes-t a Calls-al, vagyis elso kikapcs, masodik bekapcs, igy ertesiteni nem ertesit, de ha csengetni kell akkor csenget (nekem igy kell legyen :)

(#18402) vitezlejszlo válasza ittakary (#18400) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Hát de nem azér, mer asztonad neki, hogy NONE? :) Ha csendet kérsz azt kapsz :D Ugye elvileg ezt az 5.1-be már átreszelték, ott tán már rezeg ilyenkor is vagy mi..

Ja.. ParanoidAndroidból is van már 5.1-es unofficial fordítás az XDA-n, talán tovább terjed OOS-re is hamarosan :)

(#18403) sparks válasza vitezlejszlo (#18401) üzenetére


sparks
senior tag

Köszi, megvan! Na ezek szerint még nem néztem eléggé a mélyére :)

(#18404) Criton


Criton
veterán

a legtisztább és legjobb telepítés szerintem wugfreshel lesz, mert az a fastboot imaget fogja majd felrakni.

(#18405) ittakary válasza Criton (#18404) üzenetére


ittakary
nagyúr

:K

(#18406) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

12S-en akik HW nav gombokat használnak nem jön le sűrűn a navbar felül a hívás végén? Nekem mostmár minden második hívás után sikerül lehúznia a rolót, és ez kicsit.. béna... :)

(#18407) manic válasza vitezlejszlo (#18399) üzenetére


manic
csendes tag

Szia

Nagyon köszönöm a választ. Viszont először rosszul írtam, elnézést. A kínai verzió van meg nekem, nem a globál. Bocsánat, belezavarodtam. Szóval pontosan ezért nekem nem a CM11S fut a gépen, hanem a CM11. A CyanogenMod verzióm a készüléken: 11-20141008-SNAPSHOT-M11-bacon

Elnézést, először hülyeséget írtam. Szóval erről tudok frissíteni a mostani kiadású CM12S-re? Vagy inkábba várjam meg az újabb Snapshot-ot, persze ha lesz?

Köszönöm és még egyszer bocsánat a téves infokért!

Manic

(#18408) Criton válasza vitezlejszlo (#18406) üzenetére


Criton
veterán

Én ilyet valahogy még soha nem tudtam produkálni, egyik ROM-on sem, szerintem küldd vissza RMA :DDD

(#18405) ittakary: te egyébként most OxygenOS-en vagy?

[ Szerkesztve ]

(#18409) Forest48


Forest48
aktív tag

Mit kéne csinálnom, hogy ne legyen minden témánál színes kör vagy négyzet háttér az ikonok mögött?

(#18410) ittakary válasza Criton (#18408) üzenetére


ittakary
nagyúr

Jóuram, harmadszorra kérdezed :D Igen :D

Full alapon a WakLockFix nevű APK-t minden inditásnál elinditva nincs baj a GoogleService-szel sem.

Kevésbé customizálható mint mondjuk a temasek, de cserébe vajsima minden pillanatban... soha, egyszer sem laggolt még. Ez nagyon tetszik :)

Üzemidő a szokásos 4 óra, de lehetne feljebb is vinni, ha a fényerőt nem húzná túl. Sima neonfénynél is szinte maxra tolja, ami indokolotlan!!

[ Szerkesztve ]

(#18411) vitezlejszlo válasza Forest48 (#18409) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Bocs az angol miatt.

Settings - Themes - Hexo-ra katt, megjelink egy csavarkulcs, hogy CUSTOMIZE - Icons-ra katt , alul SYSTEM majd VISSZA gomb, jobb also sarokban pipa - orvendezes

(#18412) vitezlejszlo válasza ittakary (#18410) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Ittakary de most mi igen? Oxygénen vagy? :DD Intravénás? :DD

[ Szerkesztve ]

(#18413) Criton válasza ittakary (#18410) üzenetére


Criton
veterán

Bocsánat, akkor átsiklottam felette, gyerek miatt nem nagyon aludtam 1 óránál többet.
CM12S nálam valamiért az Android rendszer mindig 16%-on tartja, a Google Play fix viszont nekem ez lolli alatt.

Backupra mit javasoltok, titanium vagy helium? Melyik miért jobb?

(#18414) bgaborka1 válasza #01696768 (#18370) üzenetére


bgaborka1
csendes tag

Van wipe cache menüpont ha jól emlékszem, én tegnap tettem fel így és azóta rendesen működik, mondjuk install előtt is nyomtam egy wipe cache-t és utána is.

(#18415) vitezlejszlo válasza Criton (#18413) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Én most Helium-mal backupoltam, tetszetős. Csak az user adatokat menti el, az alkalmazásokat a Gplayból szedi, illetve ment SMS-t meg mindenféle jóságot. Egyszerűbb és átláthatóbb, mint a TB. Nekem az túlságosan űrhajós....

Szóval Helium +1.

(#18416) ittakary válasza Criton (#18413) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ha már felfrissitett GPServices van nekem, akkor is csak simán ráflashelem és utána nem engedem frissiteni és kész is?

(#18417) Forest48 válasza vitezlejszlo (#18411) üzenetére


Forest48
aktív tag

Köszi, sikerült ;) :R

(#18418) vitezlejszlo válasza Forest48 (#18417) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Ezt is csak az én mindent tudó kiskollégám miatt tudom, mert magamtól én sem tudok semmit, csak miatta, aki olvassa a fórumot, úgyhogy mingyárt hőbörögni is kezd majd itt nekem hogy E! :P

(#18419) Criton válasza ittakary (#18416) üzenetére


Criton
veterán

"Jóuram, harmadszorra írom le" - igen :) :R elvileg xdan le van írva, mit kell akkor tenni, ha új verzió érhető el.

(#18421) Criton


Criton
veterán

Na, kint is van a Calkulin Stock Rooted YNG1TAS0YL ROM :R

(#18420) vzaza: hát amennyire ismerjük az ígéreteket, 2015 év végén majd úgy is kapjuk, hogy "soooon, next few days stb.."

[ Szerkesztve ]

(#18422) Madoc


Madoc
veterán

Tényleg csak 4-óra lenne az átlag Sot?? Mi3-on páromnak 7!! Nexuson nekem 5-megvolt!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#18423) #01696768 válasza sparks (#18398) üzenetére


#01696768
törölt tag

Najó, ezt nem bírom ki, kíváncsi vagyok, mennyire lesz bugos elsőre, factory reset nélkül (arra most nincs időm).

(#18424) sparks válasza #01696768 (#18423) üzenetére


sparks
senior tag

Hajrá ;] Nekem nem lett bugos (kopp-kopp-kopp)
Mondjuk én az S4-emet folyamatosan úgy frissítettem OTA-n, hogy sosem csináltam FR-t és mégis becsületesen tette a dolgát másfél éven át. Na jó, most a végére már behülyült kicsit, de már amúgy is csere érett volt, elraktam tartalék telefonnak :) Azon még a Lolli sincs fent, pedig már kijött arra is, de az időhiány nagy úr.

(#18425) gF válasza Madoc (#18422) üzenetére


gF
senior tag

Nekem is volt Mi3-om majdnem egy évig, de ilyen 7 órás kijelző időt csak egyszer tudtam kivarázsolni belőle. Mégpedig úgy hogy egész éjszaka minimum fényerőn néztem rajta sorozatokat.

[ Szerkesztve ]

(#18426) Pipiripi válasza Madoc (#18422) üzenetére


Pipiripi
senior tag

Ez nagyon sok mindentől függ. Ha én most feltölteném, és elkezdenék netezni wifi-n, és videót nézni folyamatosan, akkor biztosan meglenne 7-8 óra kijelzőidő. Nekem 24-36 óra alatt sok telefonálással jön össze 4-5 óra.

(#18427) ittakary


ittakary
nagyúr

Sima 1200forintos postázási módhoz nincs tracking number?

(#18428) limefuture válasza sparks (#18398) üzenetére


limefuture
csendes tag

En is ugyanigy csinaltam. Megmaradt minden cuccom. Ugyanazt hozza mint elotte az eleg atombiztos 44S.

"a bizonyíték hiánya, nem a hiány bizonyítéka..."

(#18429) FeRkE válasza ittakary (#18427) üzenetére


FeRkE
őstag

Ha a bambuszhátlapra gondolsz, ahhoz én sem kaptam.. :)

(#18430) Danika256


Danika256
aktív tag

Na volt egy kis vesszőfutásom a nyalókával, megosztom veletek, nehogy más is így járjon.
Tegnap este belinkelte valamelyikőtök a fastbootos image zipet, gondoltam felteszem, úgy sem volt nagyon belakva még a rendszer, meg úgy is ment a vita, hogy a TWRP-s vagy a fastbootos telepítés jobb e.
Én eddig a CM11-en fastboot párti voltam, de most máshogy alakultak a dolgok. TWRP-s telepítés után tök jól ment a teló, semmi gondom nem volt.

Legyalultam mindent, feltoltam fastbootból a ROM-ot. Nem hittem el, amikor ugyanazt kezdte produkálni mint az utolsó pár CM11-en, hogy minden laggolt, az egész rendszer, nem csak a programok. Bármit csináltam nem lett jó. Utolsónak kapott egy factory resetet, de a TWRP nem állt a helyzet magaslatán, be sem töltött rendesen. A rendszer sem indult.
Fastbootban újraraktam a TWRP-t, de nem tudott betöltődni, csak villogott a betöltő képe. Próbáltam fastbootban törölni a data meghajtót, de kiírta, hogy nem ismeri fel a fájlrendszert :)
A systemet eraseltem. Más megoldás nem volt feltoltam a gyári recovery-t, szerencsére az helyrerakta a dolgokat, abban megformáztam mindent.

Utána a TWRP-t feltoltam, visszaállítottam a CM11-et mentésből és a cuccait külön fastbootban, ezek után tettem fel TWRP-ból újra a CM12S-t, ahogy először.
Hogy miért van ez nem tudom, de így újra szuperül működik a rendszer. :))
Szumma-szummárum ez a fastbootos telepítés most nem jött be, és nyalókán óva intek mindenkit a factory resettől, ha TWRP van fent..
Most minden szuper így..

(#18431) Roland06 válasza Criton (#18421) üzenetére


Roland06
aktív tag

És az más vagy jobb? Miben különbözik?

(#18432) Madoc válasza gF (#18425) üzenetére


Madoc
veterán

Netezik ,játszik rajta.FB appok is mennek állandóan.Én is alig tudok hinni a szememnek.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#18433) s3nsitivity válasza Madoc (#18422) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ha az N5-ön megvolt 5 akkor itt jóval többnek kéne lennie. :K
Nekem ott jó volt ha 3 órát bírt, ez meg 4 óra alatt soha se áll meg. :N

Amúgy hihetetlen, hogy egy délutántól reggelig nem vagyok és 200 új hsz.. szépek vagytok mondhatom. :D

Szerk: Már ennyi az idő?! Akkor délutántól délutánig. :DDD

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#18434) ittakary válasza s3nsitivity (#18433) üzenetére


ittakary
nagyúr

Látnád a GTAV topikot.. napi 1000+ hsz

(#18435) longshadow


longshadow
csendes tag

Van valakinek ötlete hogy az FB app miért szívta le a teljes havi adatkeretemet röpke 5 perc alatt úgy hogy nem is volt használatban? :P (A háttérben lehet hogy futott.)

http://imgur.com/j8moYba

(#18436) ittakary válasza longshadow (#18435) üzenetére


ittakary
nagyúr

a választ megadtad magadnak: a háttérben futott.

Tiltsd le a háttérben való adatforgalmazást :)

(#18437) s3nsitivity válasza longshadow (#18435) üzenetére


s3nsitivity
addikt

cuki. :D

Kép szinkronizáció? Ha jól tudom már facen is van ilyen. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#18438) #01696768 válasza #01696768 (#18423) üzenetére


#01696768
törölt tag

Wow. Just wow.
Bugokról egyelőre nem tudok beszámolni, fél órája van fenn a CM12S, sparks "első opciójával". Nem csináltam factory resetet, mert teljesen gyári volt a rendszer, de főleg mert most nincs időm rá. Ha pár nap alatt lesz valami gubanc, hétvégén tolok egyet. Tettem is rá egy világos témát, nekem ez a setétség nem jön be.

De a lényeg: sokkal gyorsabb (még így dirtyben is), mint a 05Q nálam.

(#18439) longshadow válasza ittakary (#18436) üzenetére


longshadow
csendes tag

Jövő hónaptól le fogom az biztos :D Viszont a háttérben az adatszinkronizació max. pár kB - nyi forgalmat szokott generálni, ezért állok értetlenül hogy mi ez a 200Mb...

(#18440) ittakary válasza longshadow (#18439) üzenetére


ittakary
nagyúr

FB egy alattomos fos. Korlátos nettel én fel se tenném...

(#18441) axlfsi válasza ananasz1 (#18395) üzenetére


axlfsi
veterán

Igen, kellett hozza az a multirom hack es ugy felmegy. Secondary-kent ;)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#18442) meridaharcos


meridaharcos
senior tag

Telefonálásnál nekem javult a hangerő 12S alatt. Más is tapasztalta ??

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#18443) vitezlejszlo válasza ittakary (#18434) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Ittakary! Az igazi ferfi NEM OLVAS GTAV forumokat. Az igazi ferfi csak es kizarolag OP forumot olvas! :P

(#18444) dreko


dreko
aktív tag

akkor ha már ilyen sokan frissítettek, illetve van már mindenféle lollipop, mi a helyes módja a cm12 nigtly -> cm12s utazásnak?

(#18445) vitezlejszlo válasza dreko (#18444) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

En toltam egy sima wipe-ot a 12-re twrp-bol, majd ra raktam az XDA-s 12S-TWRP zipet, oszt csa... mukodik :)

http://forum.xda-developers.com/oneplus-one/general/cm-12-0-yng1tas0yl-updated-twrp-t3081675

[ Szerkesztve ]

(#18446) Bobm


Bobm
tag

2 db meghívó 2 napig keressi gazdáját (64 GB-os verzió)

Privát üzenetre illik válaszolni! OnePlus One 64GB (12S)

(#18447) FBlazee válasza Bobm (#18446) üzenetére


FBlazee
tag

Szia, én szeretnék egy meghívót. Köszi, B.

Asus Zenfone 9 256GB - Zidoo Z9S - Harman/Kardon Enchant 1300 - Samsung QE65Q85

(#18448) Bobm válasza FBlazee (#18447) üzenetére


Bobm
tag

Küldj egy e-mail címet privát üzenetben!

Privát üzenetre illik válaszolni! OnePlus One 64GB (12S)

(#18449) Avicularia válasza longshadow (#18435) üzenetére


Avicularia
veterán

Nekem akkor került le a telefonomról és a tabletemről is a facebook app, mikor ugyanígy mint neked egy nap alatt 173 megát forgalmazott a messenger, úgy hogy 3 napja üzenetet sem kaptam.
Nem vagyok paranoiás, de ekkora adatforgalomba simán belefér az online lehallgatás alacsony bitrátával, beszédhez nem kell sok.
Azóta facebook csak laptopon vagy asztali gépen van megnézve.

(#18450) dreko válasza vitezlejszlo (#18445) üzenetére


dreko
aktív tag

Köszi. Jól működik, vajsima

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.