Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) SharpSA válasza tixem (#732) üzenetére


SharpSA
veterán

Nem rossz a OP3 kamerája. A hang olyan, mintha sok lenne a zajszűrés. Nyilván jobb a csamcsungé, de nem annyival, amennyivel drágább. Na és kíváncsi lennék mondjuk egy Cinema FV-5-tel milyen lenne a kép és a hang.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#802) tixem válasza SharpSA (#801) üzenetére


tixem
addikt

Rossznak nem rossz, de lehetne jobb is. Félreértés ne essék, vágom a centit, hogy mikor gyűlik össze rá a zseton, mert 125-ért nem nagyon van más hasonló, ugyanakkor engedtessék meg az, hogy ne csak szuperlatívuszokban beszéljek róla. A Samsung témáról ennyi elég is, engedjük el.

Más: akinek megvan dobhatna egy rövid videót valami 3rd party app-pal lőve, eloszlatva például azt, hogy most csak az általam linkelt videóban lett olyan béna a hang, vagy általánosan ilyen.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#803) SharpSA válasza tixem (#802) üzenetére


SharpSA
veterán

Természetesen a pozitív tapasztalatok mellett a negatívakat is illik feltüntetni.
Nekem például nem tetszik a kilógó kamera. Inkább csinálták volna annyival vastagabbra a készüléket nagyobb akkuval. Na és hiányzik az SD kártya bővítés. Ha ezek benne lennének, lehet hogy megvenném a G4 mellé-helyére...
Akinek volt G4 készüléke: milyen ahhoz képest az üzemidő?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#804) Rick4 válasza kovadika (#796) üzenetére


Rick4
félisten

A csengó hangerőről, és a beszédhagszóró hangerejéről is tudnál nyilatkozni? Köszi.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#805) leslien válasza SharpSA (#803) üzenetére


leslien
nagyúr

miért 64 gb nem elég +otg? G4 ről azonnal váltanék.. nem azért mert a G4 rossz, de ez újabb és piszok jó soc van benne...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#806) SharpSA válasza leslien (#805) üzenetére


SharpSA
veterán

128-as kártyán 48GB foglalt (szervízkönyvek, sok fénykép és videó, mentések, pár ROM) + a belső tárhelyen 20 GB. Persze lehetne csinálni némi helyet, ha nagyon muszáj... OTG-vel mit csináljak? Lógjon benne mindig a pendrive? :D Persze ideiglenesen jó lehet az is, van is egy egyik végén normál, a másikon meg C csatlakozós.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#807) leslien válasza SharpSA (#806) üzenetére


leslien
nagyúr

csak egy 5let volt, akkor vegyél G5 :P

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#808) Rem-X


Rem-X
senior tag

Srácok. Hogy a francba lehet lehalkítani a messenger / email meg egyéb hangokat? Minden le van szedve harmadára de ezek a hangok továbbra is mocsok hangosak...

Try again, fail again, fail better!

(#809) Bewy


Bewy
tag

Nekem igaz csak pénteken jött meg de így első pár feltöltés után nem tűnik acélosnak az üzemidő
Előszor amikor sokat nyomodtam 5-6óra kijelzőidő simán kijött, ma úgy hogy játszottam rajta 1órát+wifi/LTE így csak 3óra kijelző idő jött össze igaz még csak 28% nál jár a telefon.
Az az érdekes hogy android rendszer 14% ot evett és az android os meg 8-at. Ez kicsit sok szerintem.

Persze ettől függetlenül nem mondom ezt rossznak.

[ Szerkesztve ]

(#810) Man0gatya válasza syler123 (#758) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

hát pedig a 64 gbos két kártyás 250 még sufni boltokban is :)

(#811) tdhenry válasza Proky (#787) üzenetére


tdhenry
tag

Ez nem meglepő. De továbbra se értem hogy miért fikázzák a kameráját az OP3-nak.

(#812) Hopkins95 válasza tdhenry (#811) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nekem a videójával van bajom. A hang a videóban szörnyű. A Oneplusnál nem is hallani a vízcsobogást a háttérben, míg a Samsung szépen átadja a környezeti hangokat. Én ebben az esetben határozottan a Samsungot választanám(de nem azt fogom :) valószínű az egyik Nexus lesz).

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#813) mjani1172 válasza PiciDikenz (#764) üzenetére


mjani1172
addikt

Ez igaz. Majd azt a számlát figyeld amit itt kapsz,kiváncsi vagyok,hogy igényled vissza az áfát.

(#814) SharpSA válasza leslien (#807) üzenetére


SharpSA
veterán

Vegyen a nyavalya G5-öt. Egyelőre jó nekem a G4, várom a további tapasztalatokat. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#815) Rem-X


Rem-X
senior tag

Hát nem tudom mit vár aki panaszkodik az akksira... Most 24 órája hogy levettem a töltőről, 10 perc híján elértem az 5 órás SOT-ot és még van 20 százalék...

Try again, fail again, fail better!

(#816) SharpSA válasza Rem-X (#815) üzenetére


SharpSA
veterán

Wifin vagy mobilneten?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#817) Rem-X válasza SharpSA (#816) üzenetére


Rem-X
senior tag

Főleg wifi, mondjuk úgy 80%-ban persze. De nekem mindig minden be van kapcsolva maxon.:)

Try again, fail again, fail better!

(#818) SharpSA válasza Rem-X (#817) üzenetére


SharpSA
veterán

Csak mert mobilnettel jobban eszik a készülék mint wifin, a wifi meg szinte semmit, ha nincs kapcsolódva.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#819) Bewy válasza Rem-X (#815) üzenetére


Bewy
tag

Leginább az a baj hogy androidra os és android rendszer is ott van a top 3 fogyasztó alkalmazások között nem azt hogy 4-5órát tudnacsak

(#820) neocrux


neocrux
csendes újonc

Engem kikészít ezzel az egymásutáni fókuszálásokkal 4K videó közben... Kb felesleges is 4Kban videózni, ha folyamat ez megy... na mindegy. Van esélye annak, hogy ezt javítani fogják, vagy marad így?

(#821) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem volt,h a SIM-et sem látta csak pár ki-be húzgálás után. Igaz használt SIM volt.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#822) Rick4


Rick4
félisten

Srácok, a hangról nyilatkozzon már valaki...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#823) Looserke válasza Rick4 (#822) üzenetére


Looserke
őstag

valóban elég erős a zajszűrés videó felvétel közben, remélem ezt egy későbbi update meg fogja oldani...

(#824) Rick4 válasza Looserke (#823) üzenetére


Rick4
félisten

Az jó, de én a telefon telefonálás közbeni hangjára, és a csengőhangra kérdeztem rá, immár harmadszor. :D Nem hiszem, hogy mindenki csak nyomogatni vette. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#825) Kajt


Kajt
tag

G2-t váltanék majd erre. Eddig nem volt telefon amibe ne lett volna kompromisszum, de amikor megtudtam, hogy itt is van duplakoppos feloldás, egyértelmű lett :)
Szerintem sok G2 tulaj egy ilyen telefonra várt.
Akinek van már tapasztalata, tudna mesélni duplakopp meg ujjlenyomat feloldásról?

(#826) Rick4 válasza Rick4 (#824) üzenetére


Rick4
félisten

Na mindegy, megvettem, ha nem tetszik, visszaküldöm, és ennyi. :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#827) Bewy válasza Kajt (#825) üzenetére


Bewy
tag

En a duplakoppos feloldast kikapcsoltam. Mindig ujlenyomattal ébresztem fel ami nagyon gyors és elég pontos is
Vagy csak legyintek felette az idő/értesítések miatt

(#828) PiciDikenz válasza mjani1172 (#813) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Már rég megkaptam, és nem akarok semmit visszaigényelni. Mivel tőlük csak így lehet rendelni, ezért ez van, de aki behozza Magyarországra a cuccait, az ne törvénytelenül tegye

(#824) Rick4

Korábban már megírtam, hogy szerintem baromi hangos még minimumon is, mások szerint a Samsungok hangerejével megegyező, így nem kell ettől tartanod.

[ Szerkesztve ]

(#829) Rick4 válasza PiciDikenz (#828) üzenetére


Rick4
félisten

Leírok egy teljesen törvényes eljárást.

Megveszed a haverod nevére, (lehetőleg akinek nincs köze a céghez) ő meg ír egy adásvételi szerződést azzal a céggel, akivel akarod, ha még ügyesebb akarsz lenni, csinálsz egy jófogás hirdetést a nevére, majd a megjelenés után 5 perccel felhívod, és utána leveszed a hirdetést. A cég ezalapján egy az egyben elszámolja költségként a teljes árat, volt hirdetve, híváslistában visszakereshető az érdeklődés, majd megtörtént az adásvétel. Kb ennyi.

Ugyanezt még most is meg tudod csinálni, de egy év múlva se késő.

Elképzelhető, hogy elkerülte a figyelmemet, csak 2 napja csapódtam ide. :R

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#830) Rick4


Rick4
félisten

Ja, talán a leglényegesebb. A note 4-ben az nem tetszett, hogy az alsó, világítós billentyűk közül az egyik a szokásos visszagomb, de a másik az osztott képernyős mód, az S4-en a jól bevált funkciógomb van, amit három kis vízszintes vonal jelöl Itt melyik lesz? Egy felvételen se láttam soha világítani a gombokat. :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#831) PiciDikenz válasza Rick4 (#829) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Értem én, hogy mindenre van kiskapu, csak aztán meg ne csodálkozzunk, ha 27% az áfa, meg egyéb ilyen nyalánkságokat találnak ki, hogy valahol kompenzálják a sok becsületes adózót...

(#830) Rick4

Két pötty van a gombok helyén, nicns rajtuk tipográfia, mert megcserélhető a funkciójuk. Egyébként azt programozol rájuk kis túlzással amit akarsz, rengeteg funkció elérhető, és minden gombhoz külön adhatod meg, hogy mi történjen sima érintésre, dupla érintésre, és hosszan nyomásra.

[ Szerkesztve ]

(#832) emeron válasza Tibko8 (#793) üzenetére


emeron
tag

Köszi, úgy tűnik tényleg segített. :)

@tonerz: Én sem igazán értem a logikáját, de tényleg működött. Persze lehet egybeesett az újraindítás a rendszeren való átfutással. Ezt már sosem tudjuk meg... :DDD

Valaki meg tudná mondani, hogy a kamera alkalmazásban hol tudok felbontást állítani? Az exponálógombtól balra lévő csúszkára bökve csak a képarány, időzítő és a segédrács ikonjai jelennek meg.

[ Szerkesztve ]

(#833) PiciDikenz válasza emeron (#832) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Szerintem a gyári alkalmazásban nincs erre lehetőség, automatikusan a legnagyobb felbontásban fényképez... De az is lehet, hogy még csak én sem találtam meg :D

(#834) emeron válasza PiciDikenz (#833) üzenetére


emeron
tag

Ha max felbontáson lövi a képeket, akkor nincs semmi gond. :)

Viszont találtam egy bugot. Be van állítva a home gomb, hogy dupla koppintásra nyissa meg a kamera appot. Ha így nyitom meg az alkalmazást és elpöccintek balról jobbra (ahol a módokat lehet kiválasztani), akkor nincs a jobb felső sarokban a fogaskerék a beállítások menü eléréséhez. Viszont ha az alkalmazást az ikonjára koppintva indítom el (app drawer), akkor ott van a kis fogaskerék. :)

(#835) Laybee


Laybee
őstag

Megtudjátok nézni nekem, hogy van gyári mikrofon alkalmazás, ami automatikusan felveszi a telefonbeszélgetést? Köszönöm.

(#836) emeron válasza Laybee (#835) üzenetére


emeron
tag

Nincs semmilyen előretelepített hangrögzítő alkalmazás.

(#837) Rick4 válasza Laybee (#835) üzenetére


Rick4
félisten

Play-ből tedd fel az ACR progit. Mondjuk jó is, hogy kérded, ki is próbálnád, hogy vesz fel? Nekem ez is fontos lenne. :R

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#838) Laybee válasza Rick4 (#837) üzenetére


Laybee
őstag

Nekem még nincs, érdeklődő vagyok :)

(#839) petipetya válasza Kajt (#825) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tavaly tavasszal volt kb. 2 hétig G2-őm. Azt hiszem, a dupla koppos feloldáshoz a képernyő közepén kellett elvégezni ezt a műveletet. Ahhoz képest a OnePlus (One) megváltás volt, mivel itt a képernyő bármely részén működik. Sőt, Oxygen alatt (igaz, az még Lollipop alapú volt) az alsó kapacitív gombon is érzékelte a dupla koppos feloldást.

Ezekből kifolyólag szerintem a OnePlus 3 esetén sem lesz probléma vele.

"nincs rá lezsóidő"

(#840) jacis válasza petipetya (#839) üzenetére


jacis
nagyúr

A G2-nél sem a képernyő közepén kell koppintani.. :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#841) Saccco válasza petipetya (#839) üzenetére


Saccco
nagyúr

G2 bárhol érzékelte. OPO meg most a gyári CM13-on is ébredt a kapacitív gombok dupla érintésére.

Lehet, hogy a G2-ön kevered a koppintós feloldómintával.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#842) petipetya válasza Saccco (#841) üzenetére


petipetya
nagyúr

Akkor a koppintós mintával kevertem. :R

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#843) jacis válasza petipetya (#842) üzenetére


jacis
nagyúr

Azt sem középre kell :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#844) petipetya válasza jacis (#843) üzenetére


petipetya
nagyúr

Hm. Biztosan volt egy ilyen üzenet a G2 esetén, emlékszem rá.

"nincs rá lezsóidő"

(#845) Esprit12


Esprit12
csendes tag

Akinek már meg érkezett a telefon, tudna valami infót mondani az nfc-ről? Hogy működik, esetleg fizetett e már vele ahol lehetséges, stb. Lehet hogy soha az életben nem venném hasznát de ezek a kis apróságok is érdekelnek. :)

(#846) Austin F.


Austin F.
tag

MHL kompatibilis ez a telefon?
Hajlandó kiokádni a videójelet az USB porton keresztül?

~ ~ ~ Rólam: https://logout.hu/blog/austin_f/index.html ~ ~ ~

(#847) kano válasza Rick4 (#829) üzenetére


kano
nagyúr

Ha lehet, akkor a számla és egyéb adózási tippeket magánban.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#848) Rick4 válasza kano (#847) üzenetére


Rick4
félisten

Ez is lehet elősegítője a vásárlásnak, teljesen legális, és pont emiatt a készülék miatt merült fel. Egyszer elhangzott a jó megoldás, aki akar, rákeres, én nem akartam ezért senkinek se privátozni. Annyira a témához tartozó, mint egy tok, vagy egy fólia. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#849) kovadika válasza Esprit12 (#845) üzenetére


kovadika
őstag

Napi szinten hasznalom UK-ban az androidpayt. Egy pillanat alatt vegbemegy a fizetés. Eddig sosem hibazott es pontos, gyors.

(#850) Rem-X


Rem-X
senior tag

Csináltam két képet gyorsan mert kellett hirdetéshez. Szerintem nem rossz. :)

[ Szerkesztve ]

Try again, fail again, fail better!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.