Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) tatu90 válasza vranyek (#491) üzenetére


tatu90
csendes tag

Passz... Lehet, hogy az is aktív hívás közben és ahogy bizergálom az ujjammal az okozhatja?

(#492) ittakary
Köszi.

(#493) kano
Köszi, sajnos nem találtam másodlagos zajszűrés opciót. :(

(#502) ittakary válasza kano (#496) üzenetére


ittakary
nagyúr

65% akksi / 1,5h kijelző

7kor vettem le a töltőről

csak LTE-n használtam, 1 óra folyamatos facebook, netezés stb, mióta beértem irodába kb csak készenlét

(#503) tovgab válasza vranyek (#499) üzenetére


tovgab
aktív tag

Rendesen be volt csomagolva.
Konkrétan ebbe a bubis izébe volt belerakva a telefon toboza:

Sértetlen volt a csomag, DHL-es futár csörgött kb. negyed órával előtte, hogy jön...szóval rendben ment minden.

Semmi bajom a Note 3 Pro-val, szeretem is, de mikor megláttam a OP 3-at rögtön tudtam, hogy kell! :C

[ Szerkesztve ]

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#504) ztoldy válasza PiciDikenz (#487) üzenetére


ztoldy
senior tag

Titanium Backup. Ezzel még az előző rendszer ID-jét is vissza lehet állítani, így ha valamelyik app ezt is figyeli, akkor ezzel sem lesz probléma, mert az új rendszer ID-jét lecserélheted a régire.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#505) Proky


Proky
senior tag

Esetleg érdekel valakit, Nillkin cuccok, olcsóbban mint a gyári oldalon:
TOK
Üveg

Nyaralás után jön a teló, addig nem tudom átvetetni senkivel így 3 hét várakozás még :S

[ Szerkesztve ]

(#506) defcom


defcom
csendes tag

Hétfőn dél körül rendeltem standard-al (végül Express küldték) az eredeti szállítást július 3-ra írták. Most kaptam az sms-t, hogy júni 27 estig kiszállítja a DHL! :DD :DD :)) :C

[ Szerkesztve ]

(#507) L4mie válasza defcom (#506) üzenetére


L4mie
veterán

Szintén, csak hétfő este rendeltem, szintén standard, és expressel jön 27-én. Lehet átkérem az egyik DHL szervizpontba, mivel ott nekem sokkal egyszerűbb felvennem, mint a futárra várnom, mivel szabadságon leszek jövő héten.
Erről van valakinek tapasztalata? Mármint a szervizponton átvétel vs. futár?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#508) Outlander válasza L4mie (#507) üzenetére


Outlander
őstag

Inkább a futárral bizniszeld le hogy mikor merre hogy tudnátok összefutni, mert azt aznap megkapod, a csomagpontos átvételt csak másnap...
Legalábbis felénk így megy, csak az aznpi meló végével teszi le a pontra és csak másnap tudod átvenni.

Itt tudsz online bizniszelni, de csak ha már az országban van és mégis maradsz a "pontnál".

De én inkább a telefonos egyeztetést ajánlom.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#509) L4mie válasza Outlander (#508) üzenetére


L4mie
veterán

Sms-ben volt egy webcím ahol már most tudok címet változtatni.
Az érdekesség,kép pontot ajánl fel összvissz az országban, az egyik az a központ ami mellett lakom.
Onnan kapja szerintem midnen pösti srác a csomagját, de szerintem a fél ország.
Reggelenkánt olyan 8-10 DHL es futárkocsival párhuzamosan indulok, szóval az a nagy Pesti elosztórészlegük, kérdés, hogy ha oda kérem akkor reggel csak nem adják oda a futárnak és szólnak nekem, hogy mehetek én meg átbattyogok.
Vagy úgy lesz ahogy mondod...és megutaztatják majd hazaviszik másnap meg szólnak nekem, hogy gyere a cuccért.

*de már lényegtelen a kérdés, átirányítottam az átvevő pontra, max szívok 1 napig, de mindenképpen leírom mi lett a csomagommal így.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#510) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

OnePlus 3 Toolkit
Minden meg lehet egyetlen programmal csinálni.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#511) ITR1570


ITR1570
csendes újonc

Egy kérdés, utánvétellel lehet megvásárolni vagy előreutalással ?
Köszi :)

(#512) Skyhigh válasza ITR1570 (#511) üzenetére


Skyhigh
senior tag

online kártyás fizetéssel a saját weboldalukon.

[ Szerkesztve ]

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#513) ittakary válasza ITR1570 (#511) üzenetére


ittakary
nagyúr

csak és kizárólag PayPalen keresztül

(#514) L4mie


L4mie
veterán

[szétszedős videó]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#515) kadaradam


kadaradam
csendes tag

most rendelném meg a telót 1 év biztosítással, de amikor kiválasztom a protectiont nem változik az ár. valaki járt már így?

(#516) L4mie válasza kadaradam (#515) üzenetére


L4mie
veterán

Nem fog változni, úgy működik, hogy:
rendelés után a biztosító majd küld egy e-mail paypal linkkel meg szerződéssel meg mindenféle okossággal. ott tudod majd befizetni.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#517) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Van egy $10 kuponom, amit beváltanék, de out of stock minden, ami kéne.

Valaki fog most rendelni? 2000-ért odaadom, így mindenki jól jár :)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#518) L4mie válasza Mosqu!to (#517) üzenetére


L4mie
veterán

vagy várj 1 hónapot, és akkorra szerintem már lesz mindenféle fincsiség.

Valaki rendelt bambusz tokkal? Tudna lőni róla egy képet, mert ma! tesztben eléggé tré, termékfotón meg jól nézett ki....

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#519) cd334


cd334
tag

Nincs valakinek egy Sandstone hátlap eladó?

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#520) kadaradam válasza L4mie (#516) üzenetére


kadaradam
csendes tag

köszi, remélem ez így van.

csak mert ráírtam a supporta is ott meg azt mondták, hogy másoknak is ilyen problémájuk van a sok rendelés miatt és várjak egy picit. tudtam, hogy hülyeséget mond, mert már pár napja próbálgattam a rendelést, csak úgy kíváncsiságból és akkor se változott az ár. dehát mindannyian tudjuk hogy a supportjuk eléggé elbaszott. kezdetben azt akarta, hogy beszéljek a hivatalos biztosítóval, de sikerült megértetnem vele, hogy nem a telefonnal van a baj, hanem a honlappal.

[ Szerkesztve ]

(#521) Biluxzsolt válasza cd334 (#519) üzenetére


Biluxzsolt
aktív tag

Tok a pontos megnevezése, de sajnos nincs.

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#522) tatu90 válasza kano (#496) üzenetére


tatu90
csendes tag

En reggel 8.30 korul vettem le a toltorol. Egesz nap 4G es wifin volt, ~1ora telefonalas, ~3ora SOT, par level, kis fb, youtube es most allok 48%-on.

Szerintem nem rossz osszessegeben. :)

(#523) D1Rect


D1Rect
félisten

Hogy lehet leölni a google search bart a kezdőképernyőről? :F

(#524) Tibko8 válasza kadaradam (#485) üzenetére


Tibko8
senior tag

De lehet... Írtam privátot.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#525) kano válasza cd334 (#519) üzenetére


kano
nagyúr

Ha nem kell gyári, akkor kapsz Pelosit az eBay-en, 6$-ért. A topicban találsz linket is.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#526) Tibko8


Tibko8
senior tag

Na ma nekem is 2 kor hozta a DHL. Nem hívott dudalt egyet és már a kezemben is volt a telefon. Kért tőlem egy nevet mindezt úgy hogy először elfordittota előlem a csomagot 😀

Csomagolásrol pár kép lent:
(Sorry a minőségért jobb kamera nem volt a kezemben ezt is anyumtol kértem kölcsön addig) :)
Pár kép és egy rövid vélemény hosszabb vélemény később :)
Kérdezni telefonnal és rendelessel kapcsolatban nyugodtan lehet. Szívesen válaszolok. (Éljen a nyári szünet :) )

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#527) turika86


turika86
aktív tag

Nekem is megérkezett, ma reggel. Egyelőre teszt de szerintem rendben leszünk. Kicsit féltem a méret miatt, de nem vészes, mert annyira vékony simán lehet egy kézzel swipe-al gépelni.

"Time is the fire in which we burn"

(#528) ztoldy


ztoldy
senior tag

Jövő héten én is megrendelem szerintem. GSMArena tesztképek alapján a kamera valamivel jobb, mint az LG G4-ben.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#529) Looserke válasza ztoldy (#528) üzenetére


Looserke
őstag

Milyen gsmarena teszt képen? Még nincs róla review.

(#530) Pompi válasza D1Rect (#523) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem tudom, hogy a 6-os alatt hogy van, de az 5-ös droidra épülő OxygenOS alatt a gyári launcherrel sehogy. Illetve a komplett Google Search szolgáltatás tiltásával, de az pedig egyéb dolgokat vont maga után ott - pl. a task managernél eltűnt a mindent bezár X ikon.

Egyéb custom launcher telepítésével lehet, sőt egy Nova vagy Apex launcherrel lényegesen jobban testreszabható minden, rácsméretek beállítása, lapozási effektek, mappák testreszabása, kézmozdulatok - gesztusok beállítása, ikon méret, ikon témák stb. stb.

Feel Good Inc.

(#531) ztoldy válasza Looserke (#529) üzenetére


ztoldy
senior tag

De ha az adatlapot megnézed, akkor ott már a kamera és videó tesztképekre van link.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#532) RIC5I


RIC5I
tag

rendelném már én is ha az a fene flip case végre lenne raktárok nekik remélem még e hónapban lesz :DD

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#533) PiciDikenz válasza Pompi (#530) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Oxygenben is lehet, hosszan nyomj egy ures teruletre, majd a testreszabas menunel lehet lapozgatni a beallitasi "kartyakat" es ott ki lehet kapcsolni

[ Szerkesztve ]

(#534) jilian


jilian
addikt

Ugye megtanítatod vele, hogy az ujjlenyomatoddal oldja fel a telefont...
Van olyan funkciója is, hogy mondjuk a nagyujj az a telefont oldja de mondjuk egy alkalmazáshoz már ne legyen jó?
pl. :
-asszony is fel tudja oldani (ugye több ujj is megadható) de mondjuk egy alkalmazást már ne tudjon meg nyitni...

(#535) PiciDikenz válasza jilian (#534) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Szerintem ilyen gyarilag nincs, de eleg gyanus is lenne, nem? :D

(#536) jilian válasza PiciDikenz (#535) üzenetére


jilian
addikt

"nincs titkolni valóm ;]

El nem hiszem, hogy ha két ujjadat adsz meg a feloldáshoz akkor az app lezárásnál nem kéri, hogy melyik ujjlenyomatot használja /kérje.

Valaki kipróbálná óhajom? :R

(#537) Tibko8 válasza jilian (#536) üzenetére


Tibko8
senior tag

Legegyszerubb az lenne ha új felhasználóként adnád hozzá az asszonyt és akkor neki is lenne egy külön része amiben megadod melyik alkalmazáshoz férhet hozzá.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#538) tixem válasza Tibko8 (#526) üzenetére


tixem
addikt

Nincs füles? Azt hittem csak a tesztelői csomagba nem jutott.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#539) Tibko8 válasza tixem (#538) üzenetére


Tibko8
senior tag

Nincs :(
Mondjuk nekem van itthon egy Xiaomi Piston 2 még 1,5 éve vettem learazason 4E Ft ért.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#540) tixem válasza Tibko8 (#539) üzenetére


tixem
addikt

Ez azért - számomra legalábbis - kicsit kiábrándító, már az fm rádió hiányának sem örültem, ez se segített a dolgon. Na de amíg működik a 820 gyári fülese addig nincs vész, csak szerencsétlen nem mai gyerek már :D

Tudnál majd pár képet esetleg lőni vele és megosztani? Engem főleg az érdekelne, hogy este zárt helyen például kocsmában szórakozóhelyen mit tud alkotni. Nappali képekkel úgy nézem nincs gondja, bár a tesztben jók voltak a fényviszonyok, kíváncsi lennék, hogy egy erdőben mit tud ahova nem süt be a nap.Kicsit aggaszt a szenzor ilyen tekintetben.

:R

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#541) MakiVerem401 válasza jilian (#536) üzenetére


MakiVerem401
csendes tag

Szerintem az lenne a legegyszerűbb ha egyikkel se tudná feloldani :) Évek óta le van tiltva minden cuccomról, pedig valójába nincs mit titkolnom csak rettentően kiakadok a turkálástól és a féltékenykedéstől :)

Ha az elejétől tiltod az nem gyanús viszont ha hirtelen tiltasz az az lesz (okkal), utólag úgy a legegyszerűbb ha turkáláson kapod (Casus Belli :P ) és az után egy kiadós veszekedést követően. Persze ez csak úgy működik ha nem talál semmit :P

(#542) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Haliho

Aki megnyitotta a bootloadert, es esetleg feltolt egy TWRP-t:

a fastboot oem-info azt mondja, hoyg bootloader nyitott, de tempered:false. Ez mi ez a tempered?

Illetve most ugy indul a telefon, hogy a bekapcsnal kiirja, hogy a telefon nem biztonsagos, de bootol, ha 5 masodpercig nem nyulsz hozza. Masnak is ilyen tudomanyos? :)

(#543) FeRkE válasza vitezlejszlo (#542) üzenetére


FeRkE
őstag

biztos nincs rajta tempered glass :D

(#544) vitezlejszlo válasza FeRkE (#543) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

MEG FOGLAK TALALNI!!!! :) Amugy meg nincs. Pedig lehetne csak lusta voltam ratenni. Lehet tenyleg ezt erzi? Urtechnika!!! :)

[ Szerkesztve ]

(#545) leslien válasza tixem (#538) üzenetére


leslien
nagyúr

max a postással küldenek... ;]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#546) Pompi válasza PiciDikenz (#533) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Köszi! (ugyan nem vagyok érintett, ezért is írtam, hogy nem ismerem a legújabb OS-t, nekem X-em volt egy ideig, annak a tapasztalatait írtam és amúgy is custom launchert használok a leírtak miatt).

Feel Good Inc.

(#547) Pompi válasza jilian (#534) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Az "asszony" (?!) tudja a jelszót, így ha valamiért fel kell oldani a telefont, akkor fel tudja. ;)

Feel Good Inc.

(#548) axlfsi válasza vitezlejszlo (#542) üzenetére


axlfsi
veterán

Erdekes, de egyszeru a valasz: a Tied mar nyitottken erkezett, azert ez az uzi es igen, ha kinyitod, onanntol mindig reboot alkalmaval jon az az uzenet.

(#544) vitezlejszlo LOL :D

UI.: ...de szerintem csak egy kiherelt, szarra moddolt es tesztelt, mustralt szervizverziot kaphattal :P ;]

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#549) vitezlejszlo válasza axlfsi (#548) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Hat de varjal aranyapam, hat nem csak ugy lett magatol nyitott. Kemeny ferfimunkaval felnyitottam. En! EN CSINALTAM! Na. :) Csak a tempered nem tudom mi, es miert false. Illetve megbeszeltuk, hogy nincs rajta vedouveg, es ezt fajlalhatja. De meg mit? :)

A reboot uzenet meg nem gaz, csak eddig ilyen nem volt az OPO-nal :)

[ Szerkesztve ]

(#550) Tibko8 válasza vitezlejszlo (#549) üzenetére


Tibko8
senior tag

Mindjárt megvizslatom neked. :D

Reboot-nál nálam is valamit kiír hogy 5 s van hátra és utána megy minden szépen tovább.
Nem tudom mi ez. XDA kéne körül nézni.

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.