Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) Axe Miskolc


Axe Miskolc
tag

Miskolci tulaj van közöttünk?Szívesen megnézném a készüléket!

(#552) Nagytoll válasza vitezlejszlo (#549) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Itt a Tempered azt jelenti, hogy volt-e bütykölve.

(#553) #16820480


#16820480
törölt tag

Ebben a hőségben mennyire melegszik a telefon? Mondjuk használaton kívül, illetve ilyen fb/whatsapp chateléssel.

(#554) Tibko8 válasza #16820480 (#553) üzenetére


Tibko8
senior tag

Annyira nem. De holnap megmondom hőfokra pontosan. Kézzel ma annyira nem vettem észre hogy melegedne fb közben.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#555) Potrien válasza Tibko8 (#554) üzenetére


Potrien
senior tag

Ha kézzel nem feltűnő akkor szerintem jó is :B

(#556) G4bi89 válasza L4mie (#514) üzenetére


G4bi89
senior tag

Láttátok, hogy az aksin 2900mAh van, (rated capacity) alatta meg tipikusnak 3000? Ez vajon mit akar pontosan jelenteni?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#557) neocrux


neocrux
csendes újonc

Samsung S7 Edge vs Oneplus 3 speed test Azt kell mondjam, hogy nem rossz, nem rossz :D Még csak most jött ki, ennél már csak optimalizáltabb lesz ;)

(#558) szkorhetz válasza neocrux (#557) üzenetére


szkorhetz
őstag

Nem egész 40 perc alatt 20% merülés? Hát...

[ Szerkesztve ]

(#559) Rem-X


Rem-X
senior tag

DHL szerint ma érkezik a gyönyörűség. Home officet kértem mára. Alig várom :-D

Try again, fail again, fail better!

(#560) torma1981


torma1981
veterán

Most olvastam hogy kilép az unióból Nagy Britannia. Most akkor mi lesz a szállítással? Mert nem Eus ország lesz tehát kell vamot stb fizetni?

(#561) petipetya válasza torma1981 (#560) üzenetére


petipetya
nagyúr

A cégek helyében áttenném a depót Németországba, az angolok meg nyaljanak sót.

"nincs rá lezsóidő"

(#562) neocrux válasza szkorhetz (#558) üzenetére


neocrux
csendes újonc

Ott van a dash charge, 40 perc alatt fel van töltve a telefon :D

(#563) Tibko8 válasza torma1981 (#560) üzenetére


Tibko8
senior tag

Ott van még nekik a lengyel és német raktarjuk. Itt csak max az angolok járnak rosszul. A OnePlus meg szerintem ebben az esetben azt a raktárat hanyagolja és máshova megy.

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#564) Tibko8


Tibko8
senior tag

Gyerekek ennek az aksia valami csodálatos. Tegnap este 6-kor vettem le és most vagyok 34%-on 5 óra SOT automat fényerő végig vissza költözés tesztelés játék YouTube és 10 perc hívás. Az éjszaka pedig nem merült semmit.

Szerk: csak nálam jár mindenhol szarul az idő? Kb 2 hete azt nézem hogy az új hozzászolasom idő pontja kb 4-5 perccel előbbi időpontot ír a ph! Pl ezt is 7:57-kor raktam ki de 8:01 ír az oldal. Másnál is ilyen?

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#565) ztoldy válasza torma1981 (#560) üzenetére


ztoldy
senior tag

Az a kilépés nem úgy megy, hogy hirtelen már nem tag. Ezen kívül pedig lehetnek különféle megállapodások, amik miatt ugyanúgy megy majd minden, mint eddig.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#566) ittakary válasza torma1981 (#560) üzenetére


ittakary
nagyúr

:D :D azert kicsit tulfantazialod ezt

(#567) pampika válasza torma1981 (#560) üzenetére


pampika
őstag

ha meg lesz a hivatalos eredmény és tényleg a kilépők győznek, akkor 2 évük lesz lemeccselni az eu-val a kilépés tényleges mibenlétét. valszeg a kilépés mellett megkötnek sok-sok kereskedelmi megállapodást, ami pont az ilyen dolgokat fogja kordában tartani, hisz nekik sem érdekük, h gazdaságilag elvágjanak minden kapcsolatot az eu-val.
szóval én előre nem paráznék, mostani vásárlásokat ez még nem érinti, ha meg a későbbiekben kell gariztatni, akkor is van eu raktár, sőt ahogy olvastam, német cég intézi a biztosítást, így nem nagyon lesz ezzel gond :)

(#568) vranyek


vranyek
aktív tag

DHL nem kicsit töketlenkedik... mára várom a telefont, szerdán írtak, hogy ma fog jönni, még akkor módosítottam a címet, mert volt rá lehetőség, el is fogadták, vissza is igazolták. Erre: ma jön az e-mail, hogy elindult a futár, de hova?! - hát persze, hogy az eredetileg megadott, nem megfelelő címre, diszpécser csaj hebeg-habog, és hogy intézkednek, mondom, nagyon is remélem, mert a balf.szkodásuk miatt nem szeretnék még egy hétvégét várni, sem estig bent ülni itt... :W :W

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#569) Tibko8


Tibko8
senior tag

Akkumulátor első töltés után ennyi lett. 6 óra SOT szerintem nagyon jó.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#570) kano válasza vranyek (#568) üzenetére


kano
nagyúr

Ha lehet, akkor a szállítással kapcsolatos dolgokat a másik topicba...
Így szerintem mindenkinek jobb lesz.
Köszi!

És OFF-ba tettem. ;)

vitezlejszlo
More! Neked is OFF-ba tettem-e'. :DD Szállítás, másik topic.

Tibko8
És ez elvileg még javulhat is egy kicsit. :K Mire lett volna képes egy 4k-s akksi! Bele se merek gondolni. :W

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#571) vitezlejszlo válasza vranyek (#568) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

A DHL-es csomagomra nekem NAGYBETUKKEL ra volt irva, hogy a cim nem modosithato, szomszednak nem atadhato, seholsem hagyhato. Talan emiatt megy a kavaras.

(#572) vitezlejszlo válasza Tibko8 (#569) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Te nem olvasol teszteket? Az OP3 azert is xar, mert 3 ora SOT-ot tud!!! Kerlek elobb tajekozodj, mielott ilyeneket allitasz. :D /TROLLOFF

(#573) vitezlejszlo válasza Tibko8 (#550) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Köszönöm.

Amúgy baromi retró (és öreg szívemhez közelálló) az a dizájn, ahogy az új Fastboot menü meg ez az 5 másodperces figyelmeztetés kinéz. Igazi VGA 320x200-as pixelhalmaz. Zseniális :)

(#574) kano válasza vitezlejszlo (#573) üzenetére


kano
nagyúr

Kiderült már, hogy mi miatt van? Bootloader nyitást jelzi így. Az azért nem lenne jó, ha minden ON-kor ezt kellene lesnünk.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#575) vitezlejszlo válasza kano (#574) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Ez az konkretan. Nem gaz, nekem inkabb vicces a dizajn miatt :) ellenben az a link nem mukodik :D

(#576) kano válasza vitezlejszlo (#575) üzenetére


kano
nagyúr

Ez elég gáz. Reméljük, hogy az XDA-n lesz megoldás ennek az eltüntetésére.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#577) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Na mivel nem ertek a telefonokhoz... az elso bekapcsnal amikor keri az ujjlenyomatot irja, hogy akarom-e a feloldo mintat haszanlni boot kozben, mert ez sokkal jobb, mnint az ujjam. Mondom akarom. Erre mikor bootol a telefon feluton keri a mintarajzolast.
Na miutan feltettem a TWRP-t, az is azzal kezdi, hogy akkor rajzoljak mintat, kulonben nem lesz itt semmi mokolas. Jol gondolom-e, hogy vegulis sikeresen enkriptaltam a telefonomat?
Ha igen, akkor lehet-e ebbol barmifele gondom kesobb? Gondolok iltt olyanra, hogy mekkora performancia vesztest jelenthet ez?

Vagy mittudomen...

Ja meg aki mar TWRP-zik OP3-al, mekkora mar, hogy kint van az eger a kepernyo kozepen a TWRP alatt :D Tisztara mintha valami kis linux lenne.. :D (tudom tudom... :D)

[ Szerkesztve ]

(#578) tatu90 válasza tatu90 (#501) üzenetére


tatu90
csendes tag

Leteszteltem, valóban ha letakarom a kamera felett található mikrofont, akkor produkálja a visszhangzást a kicsike. Valahogy nekem pont úgy esik kézre, hogy a mutatóujjam arrafelé pihen. :D

Valamint egy újabb issue-t találtam. Az akkumulátor használat részletezésnél a WiFi-t állandóan aktívnak jelzi, akkor is ha ki van kapcsolva. Előző telefonomon a Viber wifi alvó szabálya okozott hasonló problémát, itt annak kikapcsolása nem oldotta meg a problémát. Kikapcsoltam a globális beállításokban is az alvó állapotban bekapcsolva maradás opciót, illetve a helyadatoknál is a wifi-s rásegítést, de egyik sem segített a dolgon. Ugyanakkor az akkuhasználat elenyésző részét teszi ki a wifi a részletező szerint. Lehet csak bugosan jelzi? Esetleg valakinek valami ötlet, hogy mi okozhatja?

(#579) PowerBuldog válasza tatu90 (#578) üzenetére


PowerBuldog
veterán

nálam az S4 jelzi folyamatosan bekapcsoltnak. Ez elvileg azért van, mert a GPS használhatja a WIFI-t pontosabb helymeghatározásra.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#580) PiciDikenz válasza vitezlejszlo (#575) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Has been unlocker.... csodálatos

(#581) Maramiri válasza vranyek (#568) üzenetére


Maramiri
csendes tag

Nekünk tegnapra ígérte a DHL, erre ma - hosszas telefonálgatás után - kiderült, hogy gőzük sincs hol a teló. A konténer megjött, de nincs benne a csomag :(

(#582) #16820480 válasza kano (#576) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk milyen gyakran szoktad újraindítani a telefont? Annyira csak nem gáz ez.

(#583) vitezlejszlo válasza PowerBuldog (#579) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Ejjel kikapcsoltam a telefont, reggel bekapcs, nezem az akkut, es a teljes kikapcsolasi ido alatt is folyamatos WIFI ON-t ir :D Nooormalis? :D

Ja bug: BKK Info vagy mit elinditom, azt modja engedelyeznem kell a fedvényt, kulonben nem megy. Es atdob egy helyre, ahol nem tudom mit kell csinalni. Gondolom Layer lenne a fedvény :) Ott van par program, de nincs BKK es nem is latom hol lehetne felvenni. Igy nem talalok haza soha jajjjj segiccsetek o segiccsetek!! :D

(#584) ztoldy válasza tatu90 (#578) üzenetére


ztoldy
senior tag

WiFi haladó beállításoknál a keresés mindig elérhető opciót kapcsold ki. ha ez aktív, akkor a WiFi időközönként ellenőrzi a közelben lévő elérhető hálózatokat, így meríti a telefont, ezért meg is jelenik az akkuhasználatnál)

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#585) vitezlejszlo válasza Maramiri (#581) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Az, hogy a kontenerben nincs a csomag nem nagy dolog. Marmint most neked az, de volt mar ilyen, hogy A kontenerre regisztraltak, es B kontenerbe kerult a csomag, ami C orszagban kotott ki. Majd elokerul, es szepen megkapod par nap mulva, ha ez tortent. El ne fog veszni, ez nem a kiralyi poooosta :)

(#586) PiciDikenz válasza ztoldy (#584) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Ez más, a kollégának addig is ment a wifije elvileg, amíg ki volt kapcsolva a telefon :D

(#587) L4mie válasza Maramiri (#581) üzenetére


L4mie
veterán

Na az frankó,
úgy tűnik a DHL sincs a helyzet magaslatán, remélem nem okoz náluk hatalmas anomáliát,hogy megváltoztattam hova hozzák.,

vitezlejszlo: igen, láttam, pont ezért morcogok. mondjuk nincs messze az eredeti cél se, de akkor ne ajánlja fel, hogy módosíthatok, ha nem :U

*ja tényleg szállításos topic:

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#588) vitezlejszlo válasza L4mie (#587) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

(#589) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Ja Wifi. Nekem az OPO lat kb 10 halozatot, melle rakva az OP3 meg kb 7-et. Eeeerdekessss. Majd meg debuggalom, bar az internethez nem ertek, csak megosztom az eszt.. :D

(#590) PiciDikenz válasza vitezlejszlo (#589) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

A többire úgyse akarnál csatlakozni, nem? Na látod. :D

(#591) vitezlejszlo válasza PiciDikenz (#590) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

:R

(#592) ollie válasza torma1981 (#560) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Leghamarabb 2 év múlva szűnik meg a tagsága, korai még a szállításon, áfán, aggódni.

(#575) vitezlejszlo: te csináltad ezt a fényképet? Furcsa, mert tele van helyesírási hibával és elírással.

[ Szerkesztve ]

***

(#593) Timer válasza vitezlejszlo (#589) üzenetére


Timer
veterán

Fém hátlap? Na ugye.

(#594) Maramiri válasza vitezlejszlo (#585) üzenetére


Maramiri
csendes tag

szerinted megjön még? Én lemondtam róla. Ha 29-ig nem kukázzák elő valahonnan, akkor jön a PayPal, pénz vissza, és legyen vele boldog, aki lenyúlta. De nem gondoltam, hogy ilyen gaggyer ez a DHL.

(#595) pampika válasza vitezlejszlo (#571) üzenetére


pampika
őstag

kollegának is ma hozták, céges portás simán átvette

(#596) vitezlejszlo válasza pampika (#595) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Nekem is a portas vette at, de egy portas (talan) mas, mint a szomszed Ica neni, aki ellenben lenyulja es letagadja. Szerintem :) Csak azert mondtam, hogy ra van irva, mert lehet emiatt kavarnak a cimzessel.

[ Szerkesztve ]

(#597) kano válasza tatu90 (#578) üzenetére


kano
nagyúr

És még kinek van állandóan bekapcsolt WIFI-je, próbálja meg kikapcsolni:
Beállítások->Tartózkodási hely->[3 pötty fent] Beolvasás->[Mindkettőt kikapcsolni.]

Ez CM-ben van így, OOS-ben nem tudom, hogy pontosan ugyan így van-e.
Egyébként One-ra CM nightly-ban volt ilyen bug, hogy akkor is ON-nak jelezte, ha nem is volt ON a WIFI.

Szállítással kapcsolatosan ide írjatok inkább, mert azért mégis ez egy szakmai topic lenne, vagy micsoda... :) Köszi!

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#598) vitezlejszlo válasza kano (#597) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

OOO de most akkor ez vagy a masik a fo OP3 topik? Kicsit eltevedtem. Hol osszam az eszt? :D

(#599) Tibko8 válasza kano (#597) üzenetére


Tibko8
senior tag

Jól írod. :K Nálam ez volt az első ott kikapcsolni a wifit és egész éjszaka nem kapcsolt be a WIFI.

Összefoglaló részbe nem tudod beírni ezt mint Topikgazda hogy szállítással kapcsolatban mindenki fáradjon át oda?

(#598) vitezlejszlo Attól függ. De ha ügyes vagy akkor mindkét helyen :D Ez a fő a telefonnal kapcsolatos .

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#600) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Egy nap tapasztalta:

Pozitívumok:
- gyors, döccenésmentes,
- kijelző fényben is jól látható
- minőségérzete kiváló
- ujjlenyomat olvasó 10-ből 9x jól azonosít.
- nagyobb bugba nem futottam bele (ami restartot, kifagyást eredményezne)

Pár zavaró tényező:
- hangzásra az Oppo Find7 jobb volt (talán a MaxxAudio miatt?). Spotifyból hallgatok zenét az Oppo fülesén, szerintetek van valami szoftveres lehetőség a hangzás javítására?
- a lezárógomb a zsebemben többször benyomódott, és a lábamhoz érve a kijelző elkezdett random pineket beírni, így sikerült pár percre lockolni a telefont. Ilyenkor az ujjlenyomattal sem akart felkelni
- bug lehet, de néha nem érzékeli az ujjam az ujjelnyomatolvasó (mintha olyan sleepben lenne, hogy kikapcsol a home gomb), ilyenkor oldalsó gombbal ébresztés, pin beírás, lezárás, és utána megy megint az ujjlenyomatos ébresztés.
- jogosultságkezelésnél néha fura dolgokat kér, nem jegyeztem meg pontosan, hogy mit akar hozzárendelni, de bedob egy menübe, ahol az alkalmazások vannak, de nem igazán tudok mit hozzárendelni. Kilépek, és megy minden rendben tovább.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.