Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) kano válasza Esprit12 (#1048) üzenetére


kano
nagyúr

Ugyan az a technológia és mindegyik beég csak a "mikor" a kérdés. Van amelyik 1 év alatt beég és van amelyik 5. De honnan tudod melyiket fogod ki?
Na mindegy, zárjuk le.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1052) syler123


syler123
veterán

Vélemények? Működhet a dolog, ha igen megérné a felárat és a sarkokig ér a tempered glass.

(#1053) kovadika válasza kano (#1051) üzenetére


kovadika
őstag

Normalis hasznalat mellett nem eg be. Mellesleg LCD panelt is be lehet egetni. Ugyanugy ido kerdese. Ha annyira beegnenek akkor nem rakna lassan mar osszes gyarto ezt telefonjaba, a tevekrol nem is beszelve. De tenyleg hagyjuk.

[ Szerkesztve ]

(#1054) b.daniel válasza syler123 (#1052) üzenetére


b.daniel
senior tag

Egyébként ha már ilyen nehéz fóliát találni rá, megkérdezem, hogy esetleg a Nanoshine-t próbálta már valaki?
Nekem eddig az tűnik a legjobb megoldásnak, csak nem tudom mennyire megbízható

(#1055) Rick4 válasza b.daniel (#1054) üzenetére


Rick4
félisten

Annyira nehéz rá fóliát találni, hogy nekem jövő héten érkezik 6 db. :D Ebből egy db-ra lesz szükségem. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1056) Outlander


Outlander
őstag

Minden töltés után beakad valami ami ébren tart...
Rebootra megszűnik.

Másnál is van ilyen? :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1057) b.daniel válasza Rick4 (#1055) üzenetére


b.daniel
senior tag

Megragadtad a lényeget látom :D
Egyébként ma kilorbaltam a videót is végre, az eredményt nem publikalom inkább, mert nagyon béna vagyok, de sajnos tényleg lehetne picit jobb az eredmény. Fókuszt néha eldobálta, mondjuk elég dinamikus volt a téma, illetve a fények is kicsit furák, néha sötétebb, néha világosabb volt. Szóval lehetne jobb, megértem akik többet akarnak.. De szerencsére én a telefonnal videót kb évente egyet veszek fel, szóval nekem ez nem sarkalatos hiba :)

(#1058) MarciKING24


MarciKING24
tag

Képernyőbeégésről csak annyit, hogy akkor én vagyis párom (!) telefonja az elrettentő példa. Kb. hónapra pontosan most 2 éves, újonnan vásárolt galaxy note 3-ja szerteszét van égve. Mármint a kijelző, de nagyon. Viber csíkja, naptár csík, szégyen. És minden egyre erősebb. Mondjuk meg kell hagyni használva van rendesen és mindig max fényerőn, de akkor is vicc, hogy azért kell eldobni a telefont mert így jár a kijelző, hisz egyébként nagyon szereti tökéletesen működik. Ja és már nagyon rég kezdte, talán tavaly nyáron, 1 évesen....

[ Szerkesztve ]

Straight outta Compton

(#1059) SharpSA válasza MarciKING24 (#1058) üzenetére


SharpSA
veterán

Mindg maximum fényerőn? :Y Miért? Rossz a szeme?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1060) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Kernel: [link] ElementalX-OP3-0.04 by flar2

ElementalX OP3 beta

Tested on latest OxygenOS, try on others and let me know.

Features:
Easy installation and setup with Aroma installer
Wake Gestures support (sweep2wake & doubletap2wake)
Sweep2sleep
Backlight dimmer
Overclock or underclock CPU
Adjust or disable vibration
FIOPS, BFQ, CFQ, deadline, noop and SIO i/o schedulers
NTFS r/w support
Option to disable fsync
performance and power optimizations
Does not modify system partition
Does not overwrite modules
Compatible with systemless root

[ Szerkesztve ]

(#1061) leslien válasza SharpSA (#1059) üzenetére


leslien
nagyúr

most már biztos az sztem....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1062) sparks válasza MarciKING24 (#1058) üzenetére


sparks
senior tag

Na de 2 éven belül gariban cserélik a kijelzőt samuéknál. S2-m és S4-em is volt, mindkettőben cseréltettem, pedig alig volt beégés, de simán házhoz jött a szerelő és 15 perc alatt megcsinálta.

(#1063) ollie válasza sparks (#1062) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mondjuk ehhez nem sufnigsm-ben vagy használtan kell venni a telót.

***

(#1064) Rick4 válasza sparks (#1062) üzenetére


Rick4
félisten

Annak a házhoz menős prémium szerviznek abban a formában már 3/4 éve vége van. a szervizfutár létezik, és ha tesznek is bele másikat erre hivatkozva, azt már nem otthon fogják. Jó esetben lehet még olyan készülék, aminek az említett dátum előtti regje van, az még 2 hónap, aztán kampó. Sajnos a hatalmat profit mellé jobb készülékeket is kellett volna csinálni, és akkor nem ment volna el egy csomó pénz a folyamatos szervizelésekre.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1065) 8Zolee8


8Zolee8
csendes tag

Sziasztok!

Én is megrendeltem egyet plusz karbon tok. Kértem 1 év biztosítást is de nem tudtam befizetni, se Visa se Paypal, mondván "payment process could not be finished"; na majd később hátha. Nálam egy Nexus 5-öt fog váltani, remélem elégedett leszek vele. :)

(#1066) storm3


storm3
senior tag

Tegnap nekem is megjott, elso benyomaskent megjegyzem, hogy meg 16 app sincs a memoriaban de a Nonstop Knightot 10bol 7x sikerul ujratoltetnem. :)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#1067) syler123


syler123
veterán

Szóval azt mondjátok ha hosszabb távra tervezek (3-4 év), akkor ne vegyek amoled paneles telefont? Mert akkor maradok a Xiaomi Mi5-nél, az Ips és biztosan nem lesz vele gond. Jól elbizonytalanítjátok itt a jónépet :D Pedig már rámondtam az áment a rendelésre :D (nem adtam még le)

[ Szerkesztve ]

(#1068) torma1981 válasza syler123 (#1067) üzenetére


torma1981
veterán

Manapság ki vesz telefont 3-4 évre? Szerintem nagyon kevesen. Egy az hogy hamarabb tönkre megy mint amennyi időt te használnád.

(#1069) #16820480 válasza syler123 (#1067) üzenetére


#16820480
törölt tag

A Mi5 meg törik, mint a ropi, és csak MIUI van rá igazából egyelőre :N Semmi se jó igazán :D

(#1070) kovadika válasza syler123 (#1067) üzenetére


kovadika
őstag

Vedd meg nyugodtan. Nem fog beegni. Ha megis beegne (ahogy mar irtam szerintem ezt kulon akarni es eroltetni kellene) akkor visszakuldod gariban. Esetleg vegyel ra biztositast es b*szd foldhoz ha meglatod nagyitoval, hogy az a wifi jel igenis ott dereng kikapcsolva is ha feltolod maxra a fenyerot.

(#1071) emvy válasza #16820480 (#1069) üzenetére


emvy
nagyúr

Hány MI5 fog szerinted kettétörni?

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#1072) #16820480 válasza emvy (#1071) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem tudom, remélem egy sem, én is olyanra pályázok most éppen, de azért zavar, hogy ennyire gyenge konstrukciót sikerült összehozzanak :U

(#1073) emvy válasza #16820480 (#1072) üzenetére


emvy
nagyúr

Minden valos eletbeli termek tele van kompromisszumokkal. Ha nem torik el a zsebedben, akkor eleg eros, es felesleges plusz penzt es tomeget aldozni arra, hogy feleslegesen eros legyen.

while (!sleep) sheep++;

(#1074) syler123 válasza torma1981 (#1068) üzenetére


syler123
veterán

Figyelj ha a 42k-s Xiaomi Redmi 1s-t használtam közel 2 évig, akkor igenis 3-4 évig szeretném használni a 125k-s Oneplus telefont. Nem szoktam játszani, facebookozni is alig, néha böngészek rajta, meg amit használok az legyen gyors.

A xiaomi Mi5-nél fájó pont a 3gb ram, meg a garis ügyintézés. Viszont ott nem ég be a kijelző. Ma megszeretném rendelni valamelyiket, de hogy lehet így dönteni???

[ Szerkesztve ]

(#1075) PowerBuldog válasza syler123 (#1074) üzenetére


PowerBuldog
veterán

ha már ilyen 125e-s kategóriában nézelődsz én tuti Mi5 helyett egy LeMax2-t vennék. :K

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#1076) syler123 válasza PowerBuldog (#1075) üzenetére


syler123
veterán

Pink az eleje. Ezt nem tudnám elviselni. Még a fehéret is csak "éppenhogycsak", legyen fekete, legalább az eleje.

(#1077) #16820480 válasza emvy (#1073) üzenetére


#16820480
törölt tag

Viszont ez egy használati tárgy, szóval azért nem árt, ha kibír egy-két esetleges esést, vagy mondjuk megnyomódást. Számtalan olyan, teljesen életszerű helyzet van, amikor nem simán azt kell kibírja, hogy az asztallapon pihen, vagy a zsebemben lötyög. Tudom, hogy nem strapatelefon, de a szintén olcsó OP3 esetében meg tudták oldani, hogy roppanjon szét könnyen, máhol is illik figyelni azért erre.

syler123: Ha csak erre kell, miért nem veszel egy másik Redmi telefont? Felébe kerül az OP3-nak, és azzal is 1-2 évet simán kihúzol.

(#1078) vranyek válasza Rick4 (#1055) üzenetére


vranyek
aktív tag

lehetséges egy esetleges pénzre történő csere az egyik darab esetében? :D :D

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#1079) kovadika válasza vranyek (#1078) üzenetére


kovadika
őstag

Minek? Van rajta gyarilag jo minosegu folia.

(#1080) nutfile válasza kovadika (#1079) üzenetére


nutfile
aktív tag

a "jó" egy relatív fogalom.
a 9H-s üveg "fólia" valószínűleg sokkal jobb minőség. én is rendeltem rá olyat.
+baromira zavar, hogy a gyárilag rátett fólia a képernyő szélétől - az én mércém szerint - elég messze véget ér. remélem amit rendeltem az jobban lefedi majd a teljes képernyőt.

(#1081) Outlander válasza nutfile (#1080) üzenetére


Outlander
őstag

Elméletileg 2,5d kijelzőre teljesen értelmetlen fólia vagy üvegfólia... hisz "visszakunkorodik", nem véletlenül van a gyári is csak a "vízszintes" részig.

Mondjuk szó ami szó, elég ordenáré módon néz ki.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1082) PiciDikenz válasza kovadika (#1079) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Én arra nem mondanám, hogy jó minőségű, ami már 1 nap használat után "kikopott" ott, ahol a legtöbbet nyomogatom. Arról nem is beszélve, hogy mennyire taszítóan néz ki, hogy nem ér végig a kijelzőn és állandóan beleakad az ujjad ahelyett, hogy a jó kis lekerekített üvegen siklana végig.

(#1083) #16820480 válasza PiciDikenz (#1082) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mivel minden irányban lekerekített az üveg, így az akkor működhetne csak, ha úgy kellene feltenni, mint a dbrand matricákat. De nem tudom, hogy ez átlátszóban működne-e.

(#1084) kovadika válasza nutfile (#1080) üzenetére


kovadika
őstag

Jo minosegu FOLIA. Termeszetesen az uveg jobb. Nekem sehol nem kopott ki es karc sincs rajta.

[ Szerkesztve ]

(#1085) cd334


cd334
tag

Sziasztok!

Most lakom be a telefonom, és gyűlnek a tapasztalatok, amit majd egy hosszabb posztban megosztok veletek. Viszont lenne egy kérdésem. A gyári launcherben hogy tudok a kezdő laptól balra is dolgokat pakolni. Mert hiába húzok balra bármit nem engedi. Self-t kikapcsoltam. Megpróbáltam átrendezni a képernyőket, de a home gombra mibndíg a legjobboldalira ugrik, ez bazira zavar, mert már megszoktam egy 5 képernyős elrendezést, ahol jobbra balra van 2-2 képernyő a megfelelő widgetekkel ikonokkal.

Vagy ez csak másil launcherrel lehetséges?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#1086) MakiVerem401


MakiVerem401
csendes tag

A 3.1.4 frissítés mikor jön?

(#1087) vranyek válasza MakiVerem401 (#1086) üzenetére


vranyek
aktív tag

Szerintem lesz róla cikk, de egyébként is előbb a hivatalos tesztelésekre kiküldött telefonokra jön ki

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#1088) ollie válasza syler123 (#1067) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De lesz gond, nincs benne B20, és komolyan szívni fogsz vele, hacsak nem Vodafone előfizetésed van. Utóbbi esetben sehol nem lesz 4G, de legalább 3G lesz majdnem mindenhol. A másik két szolgáltatónál többnyire Budapesten és a Balaton környékén lesz 4G, minden máshol vagy 3G vagy 2G, és egyre több a csak 2G.

***

(#1089) storm3


storm3
senior tag

Terhelésnél mennyire melegszik nektek a telefon? Az enyém érdekesen viselkedik,néha meleg chrome alatt is,néha nem(pedig még csak 2-3 ablakkal trükközök). Most ráengedtem egy antutu stress testet(persze,tudom,szartseérapontszám blabla) és a kamera környékén konkrétan süt,olyan forró a cucc hogy égeti a kézfejem. Tisztában vagyok azzal,hogy a terhelés hővel jár, azért kérdezem mert annyira be volt sztárolva a telefon,hogy nem melegszik abszolút stb., hogy ez elgondolkodtató.
Valaki tapasztalt hasonlót?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#1090) ollie válasza storm3 (#1089) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem ne chrome-ot használj, kb az a böngésző eszi a legjobban az akkut. 2x akkora akkuidő érhető el böngészéssel egy csomó más böngészővel.

***

(#1091) brainticket válasza ollie (#1088) üzenetére


brainticket
aktív tag

pontosan, illetve Budapesten a 4-es metróban lesz csak Vodafone 4G :D

(#1092) vitezlejszlo válasza storm3 (#1089) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

A kameránál van a CPU/GPU, nyílván ott a legmelegebb. Mindekinek mást jelent a nem melegszik kérdés. Lehet, hogy a többihez képest nem (olyan) meleg :)

(#1093) torma1981 válasza ollie (#1088) üzenetére


torma1981
veterán

Ezt miért mondod? A nagyvárosokban 4G van mindenhol. Azért annyira nem rossz a lefedettség. Ha valaki kicsi faluban lakik ott tényleg gond lehet.

(#1094) PowerBuldog válasza torma1981 (#1093) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Mert a Vodafonon kívül a T_mobile és a Telenor nagyjából kihagyta a 3G-t és azonnal 4G-re kezdett állni. Ahol nincs 4G ott szívhat az ember Edge-el kb

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#1095) kovadika válasza storm3 (#1089) üzenetére


kovadika
őstag

Nekem egyáltalán nem melegszik bongeszes alatt. Most kb egy orat bongesztem rajta(chrome), szerintem a tenyeremtol lett talan langyos, de meg annak se mondanam, ha leteszem fel percre akkor total kihul. Kamera korul sincs semmi. Nem hinnem hogy az antutu tesztbol kene kiindulni, ami gyakorlatilag arra keszult, hogy a sz*rt is kihajtsa belole.

[ Szerkesztve ]

(#1096) ollie válasza torma1981 (#1093) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De nem maradsz mindig a városban. Nekem most egy Redmi Note 3 Pro-m van, és bármikor kiteszem a lában a városból (BP), szívás van, mert egyre több helyen csak 2G-t találok.

***

(#1097) vranyek válasza kovadika (#1095) üzenetére


vranyek
aktív tag

Nekem sem melegszik, csak langyosodik, első gyorstöltésnél kicsit megijesztett, mert elég erősen melegedett, de azóta semmi ilyesmi, és az akku-idő is eléggé javulni látszik az első rossz tapasztalathoz képest :P

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#1098) Rick4 válasza vranyek (#1078) üzenetére


Rick4
félisten

Nincs akadálya. Privátozzunk.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1099) gombasm válasza b.daniel (#1054) üzenetére


gombasm
aktív tag

A nanoshine tutti, én úgy gondolom, nem veszek többet üveget!
A megrendelt OP3 -hoz már itt figyel az asztalon a csodafolyadék :D .

A meglévő telefonjaimon is ez van már több, mint egy hónapja, tökéletes, csak ajánlani tudom :K .

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#1100) Rick4 válasza Outlander (#1081) üzenetére


Rick4
félisten

Note 4 is ilyen 2.5D, ott se kunkorodik- kopik semmi. Rendes fóliát kell venni, és rendesen fel kell rakni.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.