Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) ittakary válasza Shyciii (#350) üzenetére


ittakary
nagyúr

szoftveres gombok, hátlapi ujjlenyomat -> két olyan dolog, ami egyszerűen sírásra késztet

de az akksiidő híresen szar... nem csak nálad, hanem úgy midnenkinél

[ Szerkesztve ]

(#352) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Mondjuk az, hogy még mindig "kézikönyv" -nek hívják a nyilvánvalóan Google fordítóval lefordított manual módot még mindig nagyon elszomorító :(

Feel Good Inc.

(#353) Shyciii válasza ittakary (#351) üzenetére


Shyciii
veterán

Szoftveres gombokat megszoktam. Monduk azzal sosem volt bajom. Hátapi ujjlenyomat tisztítva lejön nekem, bár a hátlapot szerencsére elég ritkán nézem :D
Amúgy érdekes ez az akksi idő. Mert pl a jgcaap féle CM13 (minő véletlen ő csinál Oneplus One-ra is módosított CM13-at) nekem már jó. Majdnem kétszer annyit tud, mint a stock rom. Ennyit arról, hogy a gyári stock rom a legjobb...Most viszont fent van az Android N DP4, és annyit tud akksiidőben, mint a Marshmallow-n épülő CM13, vagyis valamit a Google nagyon elbaszott a Marshmallow-ban, mert Android N nekem szárnyal (etéren is).

[ Szerkesztve ]

(#354) Pompi válasza Shyciii (#353) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Hátapi ujjlenyomat tisztítva lejön nekem, bár a hátlapot szerencsére elég ritkán nézem"

Sztem nem a hátlapi ujjlenyomatokkal való koszolódás a baja, hanem, hogy ott az ujjlenyomat olvasó :P

Feel Good Inc.

(#355) PiciDikenz válasza ittakary (#351) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

A hátlapi ujjlenyomatolvasós telefonoktól engem is lever a víz, nem tudom kinek az ötelte volt, de szerintem a pokolra fog kerülni érte....

(#356) Shyciii válasza Pompi (#354) üzenetére


Shyciii
veterán

Jaaaaa :D :D :D
Nekem az pont előny. Most hogy volt mindkettő, így már tudom, hogy a hátlapi ujjlenyomatolvasó a legkényelmesebb számomra, jobban kézreáll.

[ Szerkesztve ]

(#357) Wesder válasza PiciDikenz (#308) üzenetére


Wesder
félisten

RGB led mókolàsra én sem talàltam semmi, még Xposeddel sem :(

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#358) atike


atike
nagyúr

Határozottan jó vétel.

(#359) #16820480 válasza Pompi (#352) üzenetére


#16820480
törölt tag

AOSP-ben nagyon durván rossz forsítások vannak mai napig sok helyen sajnos. Nem nagyon figyel erre a Google sem, mások meg csak simán átveszik.

(#360) kano válasza Shyciii (#356) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, csak amikor kocsiba rakod egy tartóba akkor, orbitális szívás. :D

Próbálta már valaki az unofficial cyanogen romot?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#361) PiciDikenz válasza Wesder (#357) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Van valami LightFlow vagy miafene alkalmazás, azzal megoldható, de én nem adok egy appnak kontrollt az összes értesítésem fölé, akkor inkább legyen egyszínű a led :D

(#362) Shyciii válasza kano (#360) üzenetére


Shyciii
veterán

Kocsimban van tartó, és simán mögéfér az ujjam, és még csak tapogatnom se kell, mert igen nagy a felület. Simán, és gyorsan fel tudom így is oldani :)

(#363) kano válasza Shyciii (#362) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor hajrá. :C

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#364) kadaradam válasza petipetya (#346) üzenetére


kadaradam
csendes tag

persze, az lesz, ha emellett döntök. kapacitív gombokkal nincs bajom, csak hozzászoktam már a kijelzőn lévő gombokhoz.

(#365) DragoNow válasza Skyhigh (#98) üzenetére


DragoNow
csendes tag

Tehát magánszemélyként nem kell ÁFA-t fizetni?? Nem hiszem, hogy lenne különbség.

(#366) NiGrR válasza DragoNow (#365) üzenetére


NiGrR
csendes tag

Nem,nem kell!

NiGrR

(#367) ittakary válasza DragoNow (#365) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nono. Fizetsz, csak más EU országban kerül megfizetésre az ÁFA

(#368) hyperspace válasza DragoNow (#365) üzenetére


hyperspace
őstag

Hát, ahol kiállítják a számlát, annak az országnak a "zsebébe" lesz fizetve az ÁFA. Magyarországnak nem fizetsz ÁFA-t. Lényeg, hogy de, ÁFA-val növelt értéket fizetsz.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#369) vitezlejszlo válasza ittakary (#367) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Hacsak nem 0 kilóméteres, de használt telefonként árulják, mint itthon minden második zugGSM boltban.. ééérted :D

(#370) kovadika


kovadika
őstag

Otterbox tok, ha valaki ezen gondolkodik. Eleg vaskossa teszi a telot, vedeni jol ved. Konnyu ki-be tenni. A penzet nem eri meg.

[ Szerkesztve ]

(#371) kano válasza vitezlejszlo (#369) üzenetére


kano
nagyúr

Áááááá, egy ismerős!!!!!

Csumidázlak Tezsvííírem!!!

More, Te nem veszel OP3-at? Lehet, hogy visszatérnének azok a szép hálózateldobásos évek. :B De szépek is voltak.... :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#372) ittakary válasza kano (#371) üzenetére


ittakary
nagyúr

:D :D :D

amúgy meg megrendelte a főnök úr ;)

szerk: nagyon is elkéstél :D

[ Szerkesztve ]

(#373) kano válasza ittakary (#372) üzenetére


kano
nagyúr

Ne máá'. Akkó' má' el vagyok késve? :DDD
Na neeee..... Mi ez a nem előre bejelentés? Lázadás lesz itt vagy mi? :DD
Én meg itt csak gondolkodom, tesztet olvasok, morfondírozok, töprengek és veszek egy LG LCD-t, amit 3x kell visszavinnem, mert egy ipari hulladék. :D
Erre a régi jó ismerősök, akikkel együtt voltunk a Oneplus megszületésének hajnalán "kishazánkban", a kis "nyóckeres" lebujba, előbb megveszik.
Felháborító. Hol van az a Vedd meg gomb?!! :)) :C :DDD

Szerk: Ajjaj. Megvan a komm*nista fórummotor elszabotálta azt a bejegyzést, azért, hogy én ne lássam. Azt a b*lsevista, li*csi mindenit. :DD
Vagy csak vak voltam és nem láttam? :P ;]

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#374) udblack válasza #16820480 (#281) üzenetére


udblack
csendes tag

Pont erre jutottam én is.
Köszönöm a válaszod!

(#375) w333 válasza kovadika (#370) üzenetére


w333
félisten

Fúúú de csúnya ez a tok (kameránál olyan mint egy p*na) ! :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#376) Hujikolp válasza vranyek (#277) üzenetére


Hujikolp
őstag

A PWM körübelül annyit tesz, hogy ki be kapcsolgatja a pixeleket egy bizonyos kitöltési tényezővel. Ez azt jelenti, hogy kis fényerőn kevesebbszer világít. Sötétben, ha mozgatod a telefont akkor lehet látni, hogy picit vibrál. Ha rángatod, akkor a húzás vonalán hol aktív a kép, hol nem. Ez zavaró, ha túl alacsony a frekvencia.
Ha a képernyőn pl gyorsan nézel egyik pontrol másikra (pl éjszaka ágyban) akkor is észre lehet venni. Engem kicsit zavar, de makd megszokom, vagy másgogy használom.
A zelefon egyébként tetszik ennek ellenére :)

(#377) torma1981 válasza w333 (#375) üzenetére


torma1981
veterán

Ezekkel a tokokkal pont a szépségét veszik el a telónak. :( Tehet hogy védi de nagyon csúnya.

(#378) petipetya válasza PiciDikenz (#361) üzenetére


petipetya
nagyúr

Éppen akartam mondani, hogy nálam a One / Oxygen OS alatt a Light Flow vagy a Light Manager simán meg tudta változtatni az értesítési led színét apponként, mindezt root nélkül.

"nincs rá lezsóidő"

(#379) PiciDikenz válasza petipetya (#378) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Nem tudom Neked mi a tapasztalatod vele, én azt olvastam róla, hogy zabálja az akkumulátort, és emellett számomra tényleg elég fura, hogy egy jöttment free appnak odaadjam az értesítéseim, kicsit paranoid vagyok ilyen téren... :D

(#380) leslien


leslien
nagyúr

S7 vs OPO 3 kamera teszt...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#381) L4mie válasza leslien (#380) üzenetére


L4mie
veterán

hát..ahogy nézem alázva van az opt.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#382) kano válasza L4mie (#381) üzenetére


kano
nagyúr

Ár sem azonos... Akinek az kell, vegye.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#383) petipetya válasza PiciDikenz (#379) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nexuson is használtam a One előtt, de nem figyeltem mennyit fogyaszt. Ha merül a telefon, akkor töltöm és annyi.

"nincs rá lezsóidő"

(#384) Hallosz


Hallosz
senior tag

Tényleg egy ipari műalkotás, le a kalappal. :R
Meg nem veszem az ormótlan mérete miatt. Olyan mintha öltönyhöz síbakancsot vennél fel.

Mert lakni, muszáj.

(#385) L4mie válasza kano (#382) üzenetére


L4mie
veterán

:((( Azért nem kell ám átesni a ló túloldalára és mindenkit átküldeni másik topicba, vannak akik tudnak objektíven vizsgálódni, ettől még a samuhoz képest szar a képe, majd optimalizálják....
de akinek ez tényleg fontos nyugodtan fizessen rá egy használt DSLR árát....

Hidd el én örülnék a legjobban, hogy a már úton lévő OpT-m szarrá verné a samut kameraügyileg ;]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#386) sutszi válasza leslien (#380) üzenetére


sutszi
veterán

Azért vannak fenntartásaim ezzel a videóval. Érdekes módon rosszabb fényviszonyoknál az S7 fényesebb képet csinál, míg az O3 sötétebbet. A szabadban meg pont fordított a helyzet. Arról nem is beszélve, hogy a fényforráshoz képest adott szögben tartva bármelyik telefonnal tudok lőni olyat amivel ezt a hatást érem el...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#387) Biluxzsolt válasza Hallosz (#384) üzenetére


Biluxzsolt
aktív tag

Teljesen ok.Akkor ez egy egyéniség! :D

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#388) Outlander


Outlander
őstag

Azt valaki meg tudja magyarázni hogy sikeres ujjlenyomatas ébresztés után miért kér mégis pin kodot is?

Nem, nem hibás a bevitel, a jó ujjammal nyitom, ki is nyit felvillan a kezdőképernyő, de rögtön ezután kéri a pinkódot is.... felfoghatatlan, 20 perccel ezelöttik tökéletesen müködött.

Most töröltem az ujjlenyomatos feloldást, újra regisztráltam, de kb 3-4 nyitás után újra ilyen lett..

Roppant mód idegesítő, nem kell pin kód.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#389) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Pocketnow - kamera teszt.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#390) kovadika válasza Outlander (#388) üzenetére


kovadika
őstag

Nalam nem produkalt semmi ilyesmit. Tokeletesen mukodik az ujjlenyomatolvaso. Szoftvert frissítetted? Probald kikapcsolni teljesen a PIN-t, szedd le az ujjlenyomatot, majd probald újra, nagyon nincs ötletem.

(#391) Outlander válasza kovadika (#390) üzenetére


Outlander
őstag

Nálam sem... :U

A lentieket írtam h megcsináltam 2-3 nyitásig jó utána újra.... :U :W

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#392) PowerBuldog válasza ghiottone (#389) üzenetére


PowerBuldog
veterán

szerintem teljesen vállalható

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#393) Outlander válasza Outlander (#391) üzenetére


Outlander
őstag

Nem volt mit tenni, kapott egy resetet.... most úgy tűnik hogy újra jó... hát ez eddig nem volt szép. :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#394) axlfsi


axlfsi
veterán


ittakary
(PH! nagyúr)

Rendeltel mar TG-t a telefonra? Ket napja hasznalom ebben a gyari flip tokban - eskuszom semmi baja, a flip tokok kiralya; letisztult, nem vastag tole egyaltalan es elegans, de - nem nekem talaltak ki.

Jon a POELOSI Sandstone es teszek ra egy TG-t. Szoval, ha van bejaratott elado, akitol varhatoan nem masfel honap alatt szokott megerkezni a cucc, megkoszonnem a linket :K

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#395) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Hatalmas lájk a telefonnak. Ha most le kellene cserélnem az S7 Edget, akkor 100%, hogy ez lenne az :R

(#396) tovgab válasza axlfsi (#394) üzenetére


tovgab
aktív tag

Ezt ajánlom: Nillin 9H Pro 2,5D
Várható szállítás: júl. 7.-júl. 28.

[ Szerkesztve ]

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#397) Saccco válasza L4mie (#385) üzenetére


Saccco
nagyúr

Szerintem simán jobb, mint az S7, sőt az S8 is elbújhat. Ha meglesz kidobom a 600D-met is. :K

;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#398) torma1981 válasza Saccco (#397) üzenetére


torma1981
veterán

Add nekem inkább. :-)

(#399) Bewy válasza tovgab (#396) üzenetére


Bewy
tag

Nézem hogy ez jócskán csak elér a széléig, tokkal nem lesz gond? az is rátakar a képernyő szélére, nem fogják "zavarni" egymást?

(#400) Outlander


Outlander
őstag

Ez a fos újra csinálja, azthittem a k&h bank apk miatt, de nincs hozzá közé.

Tippek?
Felismeri az ujjam, de ugyanúgy kéri a másodlagos bejelentkezést, ha pin, ha minta. :U

Ráadásul nem tud programhoz ujjlenyomat kerést rendelni? Smst jó lenne pluszba ujjlenyomathoz kötni.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.