Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) neocrux válasza axlfsi (#700) üzenetére


neocrux
csendes újonc

Hát, szerintem tolj egy wipeot és lakd be újra :D Valszeg az meg fogja oldani...

(#702) petipetya válasza neocrux (#701) üzenetére


petipetya
nagyúr

Vásárlás után amúgy érdemes ráereszteni egy teljes formatot a gyári recovery alól.

"nincs rá lezsóidő"

(#703) HeroGod


HeroGod
csendes tag

Hétvége után írok róla egy hosszabb értekezést, de nekem első feltöltési ciklus után az én használati stílusomban (youtube, messenger, netezés, kevés játék és zenehallgatás deezeren) 6h 32m SOT jött ki 10%ra merülve. Nekem ez elég meggyőző :).

Ami számíthat, hogy rögtön kézhezvétel után nyitottam a bootloadert és formáztam a telefont, csak utána kezdtem el belakni.

[ Szerkesztve ]

(#704) Ati007


Ati007
őstag

ha valaki rendelt volna hozzá tokot és nem tetszik neki átvenném

(#705) Bewy


Bewy
tag

Valahogy el lehet alkalmazásokat rejteni a menüből gyári launcherrel?

(#706) Tibko8 válasza HeroGod (#703) üzenetére


Tibko8
senior tag

Szintén pont nekem is 6h SOT így jött ki, játékkal 5h 35 SOT 15%-on. Én is először BL nyitottam és úgy költöztem be.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#707) sutszi


sutszi
veterán

A biztosításkötésre vásárlás után meddig van lehetőség?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#708) Tibko8 válasza sutszi (#707) üzenetére


Tibko8
senior tag

15 nap

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#709) sutszi válasza Tibko8 (#708) üzenetére


sutszi
veterán

Kösz.

Topikösszefoglalóról állapotáról lehet tudni valamit?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#710) ollie válasza axlfsi (#700) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valami folyamatosan ébren tartotta. Mondjuk a messenger meg a facebook eléggé a toppon van a listában.

***

(#711) axlfsi válasza ollie (#710) üzenetére


axlfsi
veterán

Igen, azok csinálták (Messenger), csak nem tudom, hogy vajon ez ilyen (nálatok is??) vagy csak azért furcsa, mert OPO-n nem tűnt fel (lévén Greenify megoldotta (?)).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#712) ittakary válasza axlfsi (#711) üzenetére


ittakary
nagyúr

nem ilyen senkinél (linkeltem is hogy nálam nem ilyen, pedig FB + messengert nyomom egész nap) nyomj egy factory resetet és csinálj újra mindent

(#713) ollie válasza axlfsi (#711) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Soha nem használok facebook és messenger appokat, ha facebookozok, azt böngészőből teszem.

***

(#714) Tibko8 válasza sutszi (#709) üzenetére


Tibko8
senior tag

Folyamatban... kano készíti. Ötleteket szívesen fogad hogy mi kerüljön bele.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#715) D1Rect válasza Tibko8 (#708) üzenetére


D1Rect
félisten

Vásárlás vagy átvétel?

(#716) Tibko8 válasza D1Rect (#715) üzenetére


Tibko8
senior tag

Szerintem vásárlástól.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#717) axlfsi válasza ittakary (#712) üzenetére


axlfsi
veterán

:W Basszus! ... semmi kedvem nincs hozza mindent ujra bekonfigolni... de nem hagy nyugton a dolog. Megteszem. Sot, eloszor csak FB es Messenger megy fel es figyelem 1-2 orat.
(gondolom Nalad is a legutolso Oxygen van fent BL nyitassal, ugye?).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#718) ittakary válasza axlfsi (#717) üzenetére


ittakary
nagyúr

BL-t elfelejtettem nyitni, és még én se szántam rá magamat az újratelepítésre, de amúgy persze legfrissebb :K

(#719) Rick4


Rick4
félisten

Írja mér meg valaki, megvette a weblapról, és 125 ezerért házhoz jött? Vagy akkor vám, áfa és társai, mert eu-n kívülről jön?

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#720) torma1981 válasza Rick4 (#719) üzenetére


torma1981
veterán

Szia. Igen. 125k a vége.

(#721) Rick4 válasza torma1981 (#720) üzenetére


Rick4
félisten

Köszi!

A beszédhangszóróról és a csengőhangszóróról nyilatkozna valaki? Lényeges, hogy mindkettő hangos legyen, utóbbi pedig a készülék alján, nem az asztalra téve letakart hátlapon lehetne. :K

[ Szerkesztve ]

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#722) axlfsi


axlfsi
veterán

Váááá! Szerintetek mit es hol allithattam at, hogy minden ujrainditaskor (miutan bejon a BL nyitas utani kis uzenetecske, bekeri a racshalos (pattern) kodomat es csak akkor folytatja az ujraindulast (bootot)?? :O :DDD

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#723) sparks válasza axlfsi (#722) üzenetére


sparks
senior tag

Amikor megadod a feloldó mintát, az alján van egy rész, hogy:
Az eszköz indításakor kérje minta megadását
vagy: Nem, köszönöm. Állítsd az utóbbira :)

(#724) axlfsi válasza sparks (#723) üzenetére


axlfsi
veterán

Oh, koszi, soha nem figyeltem, csak vegigrantottam rajta az ujjam, hogy foltyassa mar :)
(de ezt akkor is valamikor beallitottam, meghozza ma, mert eddig nem kerte, pedig mar par napja BL nyitva, TWRP fent. Sot, biztos tudom, hogy amiota nemreg feltettem Xposeded, azota keri).
No sebaj, koszi a tippet! :R

Mas: DPI allitast probalta valaki? Elvileg atallitom, ujra is indul a telefon, de nincs valtozas (megorulok ettol a 480-as DPI-tol. Tobbet kozott ezert sem hasznaltam soha OOS-t). Csak, hogy szemleltessem milyen eles a szemem: Note szeriakon es mar OPO-n is 182 es 240 kozotti DPI-ket hasznaltam :K

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#725) petipetya válasza Rick4 (#719) üzenetére


petipetya
nagyúr

Miért jönne az EU-n kívülről? Nem Kínából érkezik, hanem EU-s raktárból.

"nincs rá lezsóidő"

(#726) Rick4 válasza petipetya (#725) üzenetére


Rick4
félisten

a #697-ben olvastam, hogy az amerikai sem fizikai store, és nem tudtam, hogy csak a régiós árazás érvényes-e itt, vagy innen is jön, ezért kérdeztem. ;)

Jó hír, köszi!

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#727) Tibko8 válasza axlfsi (#722) üzenetére


Tibko8
senior tag

Fejlesztői lehetőségeknél OEM-feloldasa aktív?

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#728) petipetya válasza Tibko8 (#727) üzenetére


petipetya
nagyúr

Láttam és az történt, amitől tartottam: a segítő szándék ellenére túl lett gondolva és magyarázva a dolog.

"nincs rá lezsóidő"

(#729) Tibko8 válasza petipetya (#728) üzenetére


Tibko8
senior tag

Bocsi most ezt nem értem, ezt mire írtad? :U

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#730) petipetya válasza Tibko8 (#729) üzenetére


petipetya
nagyúr

Lényeg, hogy választ kaptál a kérdésedre. ☺️

"nincs rá lezsóidő"

(#731) Hujikolp válasza Tibko8 (#708) üzenetére


Hujikolp
őstag

Hol lehet biztosítást kötni?

(#732) tixem


tixem
addikt

S7 Edge vs OnePlus 3 kamera teszt

Eléggé lehangoló videó :( Remélem a frissítések javítanak valamit, mert ez eddig elég siralmas és nem csak a képminőség ergya, hanem a hangfelvétel is.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#733) Tibko8 válasza Hujikolp (#731) üzenetére


Tibko8
senior tag

[Biztosítás]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#734) Hujikolp válasza Tibko8 (#733) üzenetére


Hujikolp
őstag

Köszönöm! Írok nekik.

BL nyitása után a 3.1.3-as frissítés elveszett, visszaállt 3.1.2-re. Frissítést viszont most nem talál. Mi lehet a gond?
mod: közben megtaláltam a 313-ast: 2. hsz

[ Szerkesztve ]

(#735) mjani1172 válasza axlfsi (#657) üzenetére


mjani1172
addikt

Pedig hogy vártad a futárt,minden lépéséről tudtunk,erre most meg lemerült.
Ki ért ezt?

(#736) yotzo válasza axlfsi (#724) üzenetére


yotzo
csendes tag

DPI témára: én simán átállítottam build.propban, hiában írták, hogy a világért se. Teljesen jól megy. 380 sztem nagyon kicsi, a betűméretet megnövelve is, OPOn is 400-zzal használtam.

Ellenben gondolom te xposed-dal csináltad. Szerintem itt lesz vmi gixer, ugyanis nekem is fent van, bár tök más modullal, de mintha az se csinálna semmit. Xposed zölden mutatja a frameworkot, se 85, se régebbivel mégse csinál semmit a modul, ami OPOn CM13-mmal 8-85ig minden frameworkkel működik.

Így hát DPI-hez dobj fel egy build prop editort, és tedd túl magad rajta szerintem, az xposed-hoz meg ha a kedvemért kipróbálnál vmi más modult is, akkor talán jobban tudnánk következtetni, hogy hol a huba.

Y.

(#737) janes1976


janes1976
őstag

Egy láma kérdés. Ti mindig gyorstöltővel töltitek? Ha így tesz az ember (csak azzal tölti) lesz az akksinak vmilyen hátránya?

A Honor 8 július 5-én jelenik meg, az arany meg július 3-án ebből. Megvárom, aztán a kettőből vmelyiket megveszem. Árban forma-forma. Sok ember e 2 készülék között vacillál.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#738) kovadika válasza tixem (#732) üzenetére


kovadika
őstag

Semmi gond nincs a kamerajaval. De az S7-tol(ami kb. a jelenlegi legjobb mobilos kamera) merfoldekre van. Ha valakinek ez nagyon fontos akkor dobja meg ra azt a 100 ezret az arra. Es ezt nem kotekedesbol irom, de tenyleg nincs azon a szinten mint az S7 vagy a legujabb iphone. Valahol meg kell vagni az arat.

[ Szerkesztve ]

(#739) kano válasza kovadika (#738) üzenetére


kano
nagyúr

Csak ne lenne a TW. :O

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#740) bajaki válasza axlfsi (#724) üzenetére


bajaki
őstag

Én átállítottam a DPI-t, de nem ezzel a toolbox-szal, hanem a Le DPI Changer [ROOT] nevezetű appal, mert a build propban nem találtam a megfelelő sort. Így viszont működik szépen.

(#741) leslien válasza kano (#739) üzenetére


leslien
nagyúr

most vettél Nova launchert....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#742) Man0gatya válasza tixem (#732) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

Már bocs, de mégis mi a lehangoló ezen? Azt nem értem emberek miért hasonlítgatnak egy 250 ezres telefont egy 125 ezreshez? Teljesítményben simán felveszi a versenyt, ha még kamerában is felvenné ki a tököm venne s7-et ?

(#743) janes1976 válasza Man0gatya (#742) üzenetére


janes1976
őstag

+1

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#744) Looserke válasza tixem (#732) üzenetére


Looserke
őstag

Csupa jót írtak a fényképek minőségéről a gsmarena tesztben. A videó minőségnél is csak az OIS-t hozták fel gyenge pontnak. Azon még lehetne szoftveresen javítani mert eléggé ugrál a kép.

(#745) Rem-X


Rem-X
senior tag

Az mitől lehet hogy nekem még csak 3.1.2-es OOS van? A frissítő szerint up2date vagyok...

Try again, fail again, fail better!

(#746) PiciDikenz válasza Rem-X (#745) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Tudtommal az a legfrissebb verzió

(#747) tixem válasza Man0gatya (#742) üzenetére


tixem
addikt

Az, hogy akármennyire is olcsó, ez a teljesítmény ennyi pénzért számomra nem az igazi.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#748) sparks válasza Rem-X (#745) üzenetére


sparks
senior tag

Én felraktam innen: https://forums.oneplus.net/threads/how-to-install-oxygenos-3-1-3-update-root-non-root-users-without-data-loss.451853/

Bocs a linkért, telefonról vagyok.

(#749) petipetya válasza sparks (#748) üzenetére


petipetya
nagyúr

Parancsolj: link

"nincs rá lezsóidő"

(#750) Man0gatya válasza tixem (#747) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

Ennyi pénzért? Aztán mégis egy 250 ezres telefonnal és az egyik legjobb kamerával szerelt telefonnal való összehasonlítást linkeled. Már bocs, de Nekem honor 7-em volt ugyanennyiért vettem és, kamerában nem hogy jobb de bállításokban még rosszabb is volt teljesítményben meg fényévek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.